۱۵ ژست عکاسی سلفی پسرانه ؛ بهترین ایده برای عکس سلفی پسرانه

ژست عکس گرفتن سلفی پسرانه
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

در این مطلب به ایده‌های مختلفی از ژست عکس سلفی پسرانه پرداختیم. شما با رعایت نکات گفته شده می‌توانید ایده های جدیدی برای عکس گرفتن پیدا کرده و سلفی‌های جذاب‌تری از خودتان بگیرید.

تا چند سال گذشته عکاسی از خود بسیار آسان بود، اما اکنون آداب خاص خودش را پیدا کرده است. شما به چیزی منحصر به فرد مانند ظاهر جدید، آرایش، اکسسوری‌های مختلف، ظاهر خنده دار یا چیزی غیرقابل پیش بینی در پس زمینه عکس خود نیاز دارید. ژست عکاسی سلفی پسرانه، قواعد خودش را دارد و تا حدودی متفاوت از ژست های دخترانه است. شما با رعایت برخی نکات جزئی می‌توانید عکس‌های سلفی زیباتری بگیرید.

اغلب اوقات گرفتن سلفی خوب می‌تواند کار سختی باشد؛ چرا که شما باید ژست‌های مختلف را امتحان کنید، از تنظیمات نورپردازی مراقبت کنید و درمورد تنظیمات اصلی روشنایی اطلاعات فنی داشته باشید. در این مقاله از پلازا قصد داریم تا انواع مدل عکس گرفتن سلفی پسرانه را به شما نشان دهیم و درمورد آنها بگوییم. اگر به دنبال ژست های عکاسی سلفی دخترانه هستید نیز می‌توانید به این مقاله مراجعه کنید.

فهرست مطالب

ژست های عکس سلفی پسرانه

این روزها عکس‌های سلفی نقش پررنگی در افزایش جذابیت پروفایل ما در شبکه‌های اجتماعی ایفا می‌کنند. یک عکس سلفی خوب می‌تواند توجه کاربران زیادی را به پروفایل شما جلب کند و برعکس یک عکس بد سلقیه نیز تاثیر منفی خواهد داشت. ژست های عکس سلفی پسرانه، می‌توانند تا حد زیادی در گرفتن یک تصویر جذاب به شما کمک کنند. با ما همراه باشید تا با چند نمونه از این ژست‌ها و نکاتی که باید در هنگام گرفتن سلفی به آن‌ها توجه کنید، بپردازیم.

۱. گوشی را مستقیم بگیرید

ژست عکس سلفی پسرانه

این ژست از ساده‌ترین ژست عکس سلفی تک نفره پسرانه بشمار می‌آید. اگر می‌خواهید که تنها از چهره خود عکس سلفی بگیرید، دوربین گوشی را کاملا روبه روی صورت بالاتر از چشم‌های خود نگه دارید و صورت خود را کمی جلو بیاورید تا غبغب‌دار نشوید و سپس مستقیم به پایین لنز نگاه کنید. ارتباط چشمی مستقیم شما حس خوبی را به بیننده عکس القا خواهد کرد. فقط مطمئن باشید که گوشی آنقدر دور از صورتتان باشد که شانه‌هایتان نیز داخل عکس بیفتند. شاید نکته ساده‌ای به نظر برسد، اما در کیفیت عکس سلفی شما موثر است.

۲. با دست هایتان ژست بگیرید؛ ایده عکس سلفی پسرانه

اگر می‌خواهید چیز متفاوتی به عکس سلفی اضافه کنید می‌توانید با دست صورت خود را لمس کنید، تظاهر کنید که ریش خود را نوازش می‌کنید یا دستتان را کنار شقیقه‌ خود بگذارید. حتما توجه داشته باشید که نباید به اجزای صورت خود فشار بیاورید.

۳. از زوایای غیر معمول سلفی بگیرید

ژست عکس سلفی تک نفره پسرانه

خیلی از افراد موقع عکس گرفتن دوربین سلفی خود را به صورت مستقیم، بالا و یا پایین صورت می‌گیرند. گرفتن عکس سلفی از روی زمین یک ژست سلفی پسرانه شاخ است که چشم انداز هیجان انگیزی به عکس شما می‌دهد. همچنین شما با استفاده از چوب سلفی می‌توانید گوشی موبایل را بالای سر خود بگیرید و قاب بزرگتری برای عکس سلفی خود بسازید.

۴. جلو آینه سلفی بگیرید

ژست عکاسی سلفی مردانه در منزل

سلفی در آینه قدی بهترین ژست عکاسی سلفی مردانه در منزل و یا باشگاه محسوب می‌شود که طرفداران زیادی دارد. با گرفتن سلفی آینه‌ای شانس این را دارید تا تمام زوایای بدن خود را نشان دهید. برای گرفتن یک سلفی کامل و شیک ابتدا بدن خود را کمی به راست یا چپ بچرخانید، مستقیما به دوربین در آینه نگاه کنید و گوشی را جلوی بدن خود نگه دارید و عکاسی کنید.

۵. به دیوار تکیه دهید؛ ژست عکس سلفی پسرانه

یک ایده عکس سلفی پسرانه می‌تواند تکیه دادن به یک دیوار باشد. برخی اوقات همین ژست ساده می‌تواند جذابیت بیشتری به تصویر شما بدهد. علاوه بر این اگر بتوانید یک دیوار آجری یا یک دیوار با رنگ‌های شاداب یا حتی گرافیتی پیدا کنید، سلفی شما بسیار زیباتر خواهد شد.

۶. سلفی های خلاقانه بگیرید

ژست سلفی پسرانه شاخ

مردها اغلب عاشق تفریحات هیجان‌انگیز هستند. این مسئله می‌تواند یک ایده جذاب در مدل های عکس گرفتن سلفی پسرانه باشد. تفریحات بسیاری چون پاراگلایدر، بالن سواری، قایق سواری، دوچرخه سواری و غیره وجود دارد که می‌توانید با کمک چوب سلفی زمانی که درحال انجام آنها هستید از خود عکس سلفی بگیرید.

۷. مراقب نور باشید

تاثیر نور را به هیچ عنوان در بهتر شدن عکس خود دست کم نگیرید. اما هیچوقت زمانی که نور خورشید به صورت مستقیم و تند به صورت شما می‌تابد، عکسبرداری نکنید و همیشه به دنبال نور مناسب باشید. همچنین در نظر داشته باشید که تا جایی که برایتان مقدور است در نور طبیعی خورشید عکس خود را بگیرید.

۸. زیر آب سلفی بگیرید؛ ایده عکس سلفی پسرانه

سلفی زیر آب یکی از جذاب‌ترین سوژه‌های سلفی است که می‌توانید با گوشی‌های ضدآب و GoPro آن را انجام دهید. اگر می‌توانید سعی کنید چشمان خود را باز نگه دارید و لبخند بزنید، اما روی حالت چهره خود زیاد استرس نداشته باشید. یک راهکار دیگر درمورد سلفی زیر آب نیز وجود دارد که شما می‌توانید بعد از اتصال دوربین خود به چوب سلفی آن را به زیر آب برده و از خود عکس بگیرید.

۹. سلفی نیمه تاریک بگیرید

ایده عکس سلفی پسرانه

این سبک از سلفی تا حدودی شبیه به سلفی‌های کلاسیک است و تنها تفاوت آن این است که شما می‌خواهید نیمی از صورتتان در سایه باشد. برای این کار کنار پنجره آفتابی و یا یک منبع نور بایستید تا نور به نیمی از صورت شما بتابد و سپس سلفی خود را بگیرید. هدف از این مدل عکس گرفتن سلفی پسرانه نشان دادن تضاد عمیق بین روشنایی و تاریکی است. همچنین گوشی موبایل خود را خارج از مرکز نگه دارید تا منبع نور پشت لنز دوربین بتابد.

۱۰. سلفی کلاسیک از چهره خود بگیرید

اگر ایده‌ای برای عکس گرفتن ندارید این ژست عکس سلفی گرفتن پسرانه را امتحان کنید. دوربین را به اندازه فاصله یک بازو دور از خود نگه دارید، مستقیم به دوربین نگاه کنید و شاتر را فشار دهید. اگر مایل بودید می‌توانید لبخند هم بزنید که قطعا در زیبایی عکس شما تاثیرگذار است. پس از اتمام کار عکس را به اندازه دلخواه کراپ کنید تا پس زمینه شما محدود شود سپس آن را در برنامه ادیت عکس سیاه و سفید کنید. این سبک از عکس سلفی برای نشان دادن مدل موی جدید بسیار عالی است.

۱۱. عکس های خود را ادیت کنید

پس از آنکه عکس سلفی قابل قبولی گرفتید بدانید که هنوز کلی کار دارد تا در صفحات مجازی شما گذاشته شود. یادگیری بازی با رنگ‌ها، فیلترها و اضافه کردن سایه‌های متفاوت به عکس می‌تواند در ظاهر عکس شما به شدت تاثیرگذار باشد، پس اهمیت آن را نادیده نگیرید. شما می‌توانید با استفاده از اپلیکیشن‌های ادیت عکس رایگان مثل برنامه PixArt، برنامه Snow و برنامه Remini عکس سلفی خام خود را ادیت کنید.

۱۲. به پس‌زمینه توجه کنید

ژست سلفی پسرانه

یکی از نکاتی که می‌تواند به‌شما کمک کند، توجه به پس‌زمینه تصویر است. پس‌زمینه یکی از اولین چیزهایی است که مخاطب پس از دیدن عکس سلفی متوجه آن خواهد شد. یک پس‌زمینه خسته‌کننده مثل دیوار هرگز نمی‌تواند تاثیر مثبتی روی عکس شما داشته باشد. اما برعکس، داشتن پس‌زمینه جالب توجه مثل درختان، یک منظره زیبا یا حتی داخل یک هواپیما می‌تواند تصویر شما را تا حد قابل توجهی زیباتر کند.

۱۳. از امکانات دوربین گوشی استفاده کنید

این مورد شاید جزو ایده های عکس سلفی پسرانه به‌حساب نیاید اما می‌تواند تاثیر زیادی در تصاویر داشته باشد. دوربین سلفی گوشی‌های هوشمند، دارای امکانات زیادی است که هرکدام از آن‌ها می‌توانند در گرفتن یک تصویر با کیفیت، به‌شما کمک کنند. برای مثال حالت پرتره می‌تواند شما را در فوکوس قرار داده و با تار کردن پس‌زمینه، عکس جذاب‌تری ایجاد کند. همچنین در برخی از مواقع هم می‌توانید از تایمر برای گرفتن تصاویر سلفی از فاصله دور استفاده کنید.

۱۴. گوشی را با دو دست نگه دارید؛ ژست عکس سلفی پسرانه

اکثر تصاویر سلفی که همه ما دیده‌ایم، با نگه داشتن گوشی با یک دست و تلاش برای ایجاد فاصله بین چهره و دوربین، گرفته شده‌اند. اما گرفتن دوربین با دو دست نیز می‌تواند تصاویر جالبی ایجاد کند. با این کار دستان شما بیننده را به سمت چهره شما هدایت خواهند کرد و در حقیقت چهره شما نقطه کانونی تصویر می‌شود. البته برای گرفتن چنین تصاویری، باید دقیقا در مرکز قاب قرار بگیرید.

۱۵. زاویه درست را پیدا کنید

چهره هیچکدام از ما بدون عیب و نقص نیست. از برخی زوایا صورت شما ممکن است کاملا با آن چیزی که در آیینه می‌بینید متفاوت باشد؛ به همین خاطر است که باید تا جای ممکن تمرین کرده و با گرفتن عکس‌های سلفی از زوایای مختلف، زاویه درست و مخصوص خودتان را پیدا کنید تا عکس بهتری داشته باشید.

کلام پایانی

در این مقاله ایده عکس سلفی پسرانه با انواع ژست ها و راهکارهایی که عکس سلفی شما را بهتر می‌کند، همراه با شما بودیم. امیدواریم این مطلب برای شما مفید واقع شود و ایده‌های خوبی برای ژست عکاسی سلفی به شما بدهد. از نظر شما چه نکته دیگری در مدل عکس گرفتن سلفی پسرانه مهم است؟ می‌توانید نظرات خود را در پایین همین صفحه برایمان بنویسید.

{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها
 • 956.366 میلیارد دلار
  Oppenheimer
  اکران: 21 جولای 2023
 • 571.721 میلیارد دلار
  Wonka
  اکران: 15 دسامبر 2023
 • 423.489 میلیارد دلار
  Aquaman and the Lost Kingdom
  اکران: 22 دسامبر 2023
 • 221.893 میلیارد دلار
  Migration
  اکران: 22 دسامبر 2023
 • 206.185 میلیارد دلار
  Trolls Band Together
  اکران: 17 نوامبر 2023
 • 156.771 میلیارد دلار
  Killers of the Flower Moon
  اکران: 19 اکتبر 2023
 • 151.782 میلیارد دلار
  Anyone But You
  اکران: 22 دسامبر 2023
 • 92.691 میلیارد دلار
  Mean Girls
  اکران: 12 ژانویه 2023
 • 89 میلیارد دلار
  Wish
  اکران: 22 نوامبر 2023
 • 51.6558 میلیارد دلار
  The Boys in the Boat
  اکران: 25 دسامبر 2023
 • 314.343 میلیارد تومان
  فسیل
  اکران: 22 اسفند 1401
 • 248.7 میلیارد تومان
  هتل
  اکران: 05 مهر 1402
 • 77.5419 میلیارد تومان
  شهر هرت
  اکران: 22 تیر 1402
 • 59.6495 میلیارد تومان
  بچه زرنگ
  اکران: 02 شهریور 1402
 • 49.8288 میلیارد تومان
  ویلای ساحلی
  اکران: 23 آبان 1398
 • 49.4606 میلیارد تومان
  هاوایی
  اکران: 13 دی 1402
 • 25.0594 میلیارد تومان
  نارگیل 2
  اکران: 18 مرداد 1402
 • 24.7578 میلیارد تومان
  ورود خروج ممنوع
  اکران: 15 آذر 1402
 • 19.6814 میلیارد تومان
  سه کام حبس
  اکران: 05 اردیبهشت 1402
 • 19.4418 میلیارد تومان
  آهنگ دو نفره
  اکران: 30 فروردین 1402