اپلیکیشن همراه بام ملی | آشنایی با امکانات برنامه مدیریت حساب و پرداخت بانک ملی

اپلیکیشن همراه بام ملی / دانلود همراه بانک ملی
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

اگر در بانک ملی دارای حساب هستید با دانلود اپلیکیشن همراه بام ملی می‌توانید به امکانات بسیار زیادی در زمینه مدیریت حساب خود دسترسی پیدا کنید. علاوه بر امکانات مهمترین نقطه قوت این برنامه رابط کاربری فوق‌العاده آن است که اکثر کاربران را به آموزش استفاده از همراه بام ملی بی‌نیاز کرده است.

اپلیکیشن همراه بام ملی شاید در میان تمامی اپلیکیشن‌های پرداخت و مدیریت حساب بانکی جزو برترین‌ها باشد. شما با دریافت همراه بام ملی برای ایفون و اندروید، می‌توانید به امکانات بسیار زیادی در زمینه مدیریت حساب و همچنین سایر قابلیت‌ها مثل ثبت چک صیادی، پرداخت قبوض، خرید شارژ و بسته سیم کارت، پرداخت تسهیلات، استعلام برگ چک، کارت به کارت، انتقال پول از حساب، نیکوکاری و حتی افتتاح حساب در اختیار خواهید داشت. علاوه بر این به لطف رابط کاربری ساده و روان برنامه نیز بسیاری از کاربران بدون نیاز به آموزش راهنمای استفاده از همراه بام ملی می‌توانند ظرف مدت کوتاهی با تمامی قابلیت‌های آن آشنا شوند.

در ادامه می‌خوانید:

دانلود همراه بانک ملی

همراه بام ملی برای اندروید و iOS عرضه شده است و در کنار این دو نسخه، یک نسخه تحت وب هم دارد. کاربران آیفون برای دانلود نسخه جدید همراه بام ملی برای iOS می‌توانند به سیب اپ مراجعه و کاربران اندروید نیز برای دانلود همراه بانک ملی یا باید از طریق بازار اقدام کنند و یا از وبسایت بانک ملی فایل APK را به صورت مستقیم دریافت کنند. البته در این صورت برای آپدیت برنامه هم باید دوباره از طریق سایت اقدام کنید اما آیفونی‌ها برای اپدیت همراه بام ملی ایفون کار راحت‌تری دارند و می‌توانند برنامه را از طریق سرویس سیب اپ آپدیت کنند.

آموزش ثبت نام و استفاده از همراه بام ملی

اگر تا به حال از همراه بام استفاده نکردید، راهنمای آموزش نصب همراه بام ملی برای ایفون و اندروید یکی از اولین مواردی است که باید به آن اشاره کنیم. شما برای راه اندازی همراه بام ملی باید در این بانک حداقل یک حساب فعال داشته باشید، اطلاعات ثبت شده در بانک با اطلاعات هویتی شما در سامانه ثبت احوال یکسان و سرویس پیام کوتاه بانک ملی روی شماره تلفن شما فعال باشد.

دانلود همراه بانک ملی / امکانات همراه بام ملی

طریقه نصب همراه بانک ملی فرایند پیچیده‌ای نیست. پس از اینکه اخرین ورژن همراه بام ملی را دریافت کردید، در صفحه اول برنامه سه نقطه پایین صفحه که بالای آن گزینه‌های بیشتر نوشته شده را لمس و سپس گزینه ثبت نام را انتخاب کنید. پس از این به صفحه ثبت نام در بانک ملی می‌روید و باید کد ملی و شماره همراه خود را وارد کنید.

استفاده از همراه بام ملی / آموزش استفاده از همراه بام ملی

در ادامه کد فعالسازی برایتان پیامک می‌شود که باید در سایت وارد کنید. در قسمت بعدی کافی است یکی از ملی کارت‌های خود را انتخاب و توافق نامه استفاده از بام را تایید کنید. سپس می‌توانید یک نام کاربری و رمزعبور برای حساب خود تعریف کنید و وارد اپلیکیشن شوید.

امکانات اپلیکیشن همراه بام ملی

پس از اینکه نام کاربری و رمز عبور همراه بام ملی را تعریف کردیم و وارد برنامه شدیم، در صفحه اول می‌توانیم تمامی حساب‌هایی که در بانک داریم را مشاهده کنیم. همچنین در قسمت پایینی خلاصه‌ای از امکانات برنامه نشان داده می‌شود. اگر از پایین صفحه زبانه کارت‌ها را انتخاب کنیم، می‌توانیم تمامی کارت‌های بانک ملی به نام خودمان را ببینیم.

1. حساب ها

امکانات همراه بام ملی / استفاده از همراه بام ملی

در زبانه حساب‌ها تمامی حساب‌هایی که در بانک دارید برایتان به نمایش در می‌آید. هم در این قسمت و هم در قسمت کارت‌ها، می‌توانید با انتخاب گزینه‌های انتقال پول و کارت به کارت، انتقال وجه با همراه بام ملی را انجام داده و از حساب یا کارت موردنظرتان به فرد دیگری پول ارسال کنید. همچنین در بخش حساب‌ها نیز می‌توانید صورت حساب، حساب خود را هم ببینید.

2. تسهیلات

در زبانه تسهیلات می‌توانید تسهیلاتی که از بانک ملی دریافت کردید را مشاهده کنید. همچنین می‌توانید تسهیلات دیگر افراد و دیگر بانک‌ها را نیز با انتخاب گزینه + به اپلیکیشن اضافه کنید.

3. دیگر امکانات

اما زبانه آخر که بخش اصلی اپلیکیشن همراه بام ملی برای ایفون و اندروید به شمار می‌آید، زبانه همه است. در این قسمت می‌توانید تمامی خدمات و قابلیت‌هایی که از طریق اخرین ورژن همراه بام ملی، در اختیار شما قرار می‌گیرد را مشاهده کنید. تعداد این گزینه‌ها و خدمات بسیار زیاد است و به همین دلیل می‌تواند بسیاری از نیازهای شما را برطرف کند.

آموزش استفاده از همراه بام ملی / طریقه نصب همراه بانک ملی

برای مثال در بخش پرداخت قبض می‌توانید قبوض برق، آب، تلفن، گاز و همراه اول را پرداخت کنید. کافی است شناسه قبض را وارد کنید و دکمه ثبت و استعلام قبض را فشار دهید. سپس هزینه قبض برایتان به نمایش در می‌آید و می‌توانید برای پرداخت آن از طریق برنامه اقدام کنید.

به همین ترتیب یک بخش کاربردی دیگر قسمت خرید شارژ است. از طریق این قسمت می‌توانید برای سیم‌کارت اعتباری خود و دیگران شارژ مستقیم یا رمزشارژ خریداری کنید. از دیگر امکانات کاربردی دیگری که در این قسمت در اختیار شما قرار دارد می‌توان به امکان ثبت چک صیادی، گرفتن مانده کارت، پرداخت اقساط تسهیلات و افزودن تسهیلات دیگران، استعلام برگ چک، فعالسازی رمزپویا، کمک به سازمان‌های خیریه، خرید بسته اینترنت و همچنین افتتاح حساب اشاره کرد.

اپلیکیشن همراه بام ملی / دانلود نسخه جدید همراه بام ملی برای ios

همچنین از بخش پشتیبانی هم اگر به مسئله‌ای برخوردید، می‌توانید برای رفع مشکل همراه بام ملی با پشتیبانی تماس بگیرید.

سوالات متداول

1. چگونه از همراه بام ملی شماره شبا بگیریم؟

از طریق همراه بام تنها می‌توانید شماره شبا حساب بانک ملی خود را دریافت کنید. برای انجام این کار کافی است در صفحه اول برنامه و از پایین صفحه قسمت حساب‌ها را انتخاب کنید. در این صفحه تمام حساب‌های بانک ملی شما به همراه شماره شبای آن‌ها و مانده و شماره حساب برایتان به نمایش در می‌آید.

2. چگونه از همراه بام ملی رمز پویا بگیریم؟

با استفاده از همراه بام ملی به شما رمزپویا داده نمی‌شود. شما باید نرم افزار رمزبان را برای دریافت رمز پویا دریافت و نصب کنید. از طریق بام تنها می‌توانید رمز پویا را فعال کنید.

3. چگونه همراه بام ملی را فعال کنیم؟

برای فعال کردن و استفاده از بام باید مشترک بانک ملی بوده و یک حساب فعال در این بانک داشته باشید. سپس باید در سامانه بام با همان شماره تلفنی که در حسابتان درج شده ثبت نام و برای خود نام کاربری و رمزعبور تعریف کنید.

4. چگونه رمز همراه بام ملی را عوض کنیم؟

برای تغییر رمزعبور باید از طریق سایت سامانه بام اقدام کنید. ابتدا از طریق سایت وارد حساب خود شوید و از سمت راست صفحه روی سه نقطه عمودی که بالای تصویرتان است کلیک کنید سپس زبانه تغییر رمزعبور را انتخاب کنید.

5. با همراه بام ملی چقدر میشه انتقال داد؟

به صورت خودکار سقف انتقال پول ماهانه شما 10 برابر سقف روزانه است. به صورت پیش‌فرض سقف انتقال روزانه به حساب درون بانکی و بین بانکی 100 میلیون تومان است. برای آن که این سقف را افزایش دهید باید از طریق وبسایت بام درخواست خود را ثبت و سپس به یکی از شعب بانک ملی مراجعه کنید.

6. چگونه در برنامه همراه بام ملی ثبت نام کنیم؟

در صفحه اول اپ همراه بام ملی گزینه‌های بیشتر و سپس ثبت نام را انتخاب کنید. در ادامه دستورالعمل‌هایی که در وبسایت بانک درج شده است را دنبال کنید تا در نهایت برای خود یک نام کاربری و رمزعبور بسازید.

احتمالا این مطالب رو هم دوست داشته باشید
thumbnail
چگونه استوری دیگران را در اینستاگرام مخفی کنیم؟
تیم پلازا17 خرداد 1402 08:30
thumbnail
آموزش تشخیص هک واتساپ و رفع هک به صورت تصویری
تیم پلازا25 دی 1401 11:30
thumbnail
بهترین کانال های آموزشی تلگرام ؛ از یادگیری زبان تا ...
مهسا راد19 شهریور 1401 09:30
thumbnail
نقد و بررسی اپلیکیشن طاقچه | یار مهربان عاشقان کتاب
مهسا راد24 مرداد 1400 09:00

سخن پایانی

اپلیکیشن همراه بام ملی از لحاظ رابط کاربری و امکانات یک برنامه بسیار کاربردی به حساب می‌آید که می‌تواند مشتریان بانک ملی را از نصب اپلیکیشن‌های پرداخت دیگر بی‌نیاز کند. البته نقطه ضعف اصلی برنامه هم همین است. چرا که اگر در این بانک حسابی نداشته باشید نمی‌توانید از این سامانه و خدمات متنوع آن بهره ببرید.

{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
دیدگاه کاربران1 دیدگاه
avatar
زهرا صابر
.
20 مرداد 1402، 10:25
پاسخ
1
0
چگونه از همراه بانک تغییر حساب کاربری دهم؟
جدول فروش فیلم ها
 • 956.366 میلیارد دلار
  Oppenheimer
  اکران: 21 جولای 2023
 • 571.721 میلیارد دلار
  Wonka
  اکران: 15 دسامبر 2023
 • 423.489 میلیارد دلار
  Aquaman and the Lost Kingdom
  اکران: 22 دسامبر 2023
 • 221.893 میلیارد دلار
  Migration
  اکران: 22 دسامبر 2023
 • 206.185 میلیارد دلار
  Trolls Band Together
  اکران: 17 نوامبر 2023
 • 156.771 میلیارد دلار
  Killers of the Flower Moon
  اکران: 19 اکتبر 2023
 • 151.782 میلیارد دلار
  Anyone But You
  اکران: 22 دسامبر 2023
 • 92.691 میلیارد دلار
  Mean Girls
  اکران: 12 ژانویه 2023
 • 89 میلیارد دلار
  Wish
  اکران: 22 نوامبر 2023
 • 51.6558 میلیارد دلار
  The Boys in the Boat
  اکران: 25 دسامبر 2023
 • 314.343 میلیارد تومان
  فسیل
  اکران: 22 اسفند 1401
 • 248.7 میلیارد تومان
  هتل
  اکران: 05 مهر 1402
 • 77.5419 میلیارد تومان
  شهر هرت
  اکران: 22 تیر 1402
 • 59.6495 میلیارد تومان
  بچه زرنگ
  اکران: 02 شهریور 1402
 • 49.8288 میلیارد تومان
  ویلای ساحلی
  اکران: 23 آبان 1398
 • 49.4606 میلیارد تومان
  هاوایی
  اکران: 13 دی 1402
 • 25.0594 میلیارد تومان
  نارگیل 2
  اکران: 18 مرداد 1402
 • 24.7578 میلیارد تومان
  ورود خروج ممنوع
  اکران: 15 آذر 1402
 • 19.6814 میلیارد تومان
  سه کام حبس
  اکران: 05 اردیبهشت 1402
 • 19.4418 میلیارد تومان
  آهنگ دو نفره
  اکران: 30 فروردین 1402