بهترین کتاب های قانون جذب ؛ از راز تا کلید کاربردی قانون جذب

کتاب های قانون جذب که باید خواند
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

قانون جذب یکی از قوانین نهان و ثابت جهان است که همواره بی آنکه بدانیم بر زندگی ما تاثیر می‌گذارد. در ادامه این قانون شگفت‌انگیز را بررسی کرده و بهترین کتاب های قانون جذب را به شما معرفی خواهیم کرد.

احتمالا بسیاری از شما اطلاعاتی درباره مفهوم قانون جذب دارید و تاثیرات آن را در زندگی خود احساس کردید. قانون جذب همواره در حال اجرا است و ارتباط مستقیمی با طرز تفکر ما دارد. فارغ از سن، ملیت و یا باورهای مذهبی، همه ما در معرض برخی قوانینی هستیم که بر جهان سلطه دارند و یکی از این قوانین نیز «قانون جذب» است.

کتاب‌های بسیاری توسط فلاسفه، روانشناسان و اندیشمندان درباره این قانون نوشته شده است که معروف‌ترین آن کتاب قانون جذب راز اثر راندا برن است. کتاب راز یکی از بهترین کتاب های قانون جذب در دنیا است که این قانون و اصول آن را به طور کلی توضیح داده است. همه ما هر روز که از خواب بیدار می‌شویم به صورت ناخودآگاه در حال استفاده از قانون جذب هستیم و با افکاری که داریم، روز خود را رقم می‌زنیم. اما چرا و چگونه؟ قانون جذب چگونه باعث تحول در زندگی شما می‌شود؟ در ادامه این مقاله از پلازا قانون جذب را توضیح داده و بهترین کتاب های قانون جذب دنیا را نیز به شما معرفی خواهیم کرد.

بهترین کتاب های قانون جذب که باید خواند

در این بخش کتاب های قانون جذب که در سراسر دنیا خوانندگان بسیاری دارند را به شما معرفی کرده و هریک را به صورت مختصر مورد بررسی قرار می‌دهیم. اگر می‌خواهید زندگی خود را متحول سازید بهترین کتابهای قانون جذب که در ادامه معرفی می‌کنیم را حتما مطالعه کنید.

1. کتاب قانون جذب راز – The Secret

کتاب قانون جذب اثر راندا برن

 • سال نشر: 2006
 • نویسنده: راندا برن (Rhonda Byrne)
 • مترجمان: مسیحا برزگر، نفیسه معتکف، دکتر آرام و…
 • انتشارات: نشر ذهن آویز، نشر لیوسا، انتشارات تجسم خلاق و…

کتاب قانون جذب اثر راندا برن یکی از بهترین و پرفروش ترین کتاب های قانون جذب دنیا است که در زمان انتشار سر و صدای زیادی به راه انداخت و به 44 زبان مختلف ترجمه شد. نویسنده در این کتاب، قانون جذب را به طور کامل توضیح می‌دهد و به شما آموزش می‌دهد تا با استفاده از برخی تکنیک‌های ساده به خواسته‌های خود برسید. موضوع اصلی کتاب راز درباره درک بهتر و دقیق‌تر قانون جذب است و با زبانی ساده این قانون نهان را توضیح می‌دهد.

نویسنده در این کتاب به شما آموزش می‌دهد تا از قانون جذب در تمام زمینه‌ها مانند جذب ثروت، عشق، جذابیت، سلامتی و… استفاده کنید. میلیون‌ها انسان در سراسر دنیا با خواندن این کتاب زندگی خود را متحول کرده و به آروزهای محال خود دست پیدا کردند. خواندن این کتاب درک و بینشی دقیق درباره چیستی و ماهیت قانون جذب به شما ارائه می‌دهد و با ذکر مثال‌های متعدد دیدتان را نسبت به این قانون بازتر می‌کند.

بخشی از کتاب: 

هنگامی که به چیزی فکر می‌کنید افکار شما در کل جهان هستی پخش می‌شود و همانند آهنربا تمام خبرهای مشابهی را که فرکانس یکسانی دارند به خود جذب می‌کنند.

 

2. کتاب بخواهید تا به شما داده شود – Ask And it is Given

کتاب های قانون جذب استر هیکس

 • سال نشر: 2004
 • نویسنده: استر هیکس (Esther Hicks)
 • مترجمان: لیلا زضیئی، محمدامین جندقیان، شهکام جولایی و…
 • انتشارات: نشر کاروان، انتشارات نیک ورزان، انتشارات جویا و…

کتاب بخواهید تا به شما داده شود یکی از بهترین کتاب های قانون جذب استر هیکس است که به شما آموزش می‌دهد چگونه از طریق قانون جذب به آنچه که می‌خواهید تبدیل شوید. شما در این کتاب با مفهوم دقیق قانون جذب، قانون ارتعاشات و افکار آشنا می‌شوید. نویسنده در کتاب خود اذعان دارد که شما فرستنده و گیرنده ارتعاشات مثبت و منفی هستید؛ پس برای تحول باید ارتعاش‌های مثبت به کائنات ارسال کنید.

خانم استر هیکس در کتاب بخواهید تا به شما داده شود 22 راهکار عالی را به شما آموزش می‌دهد تا با استفاده از آنها بتوانید به خواسته‌های خود دست پیدا کنید. این کتاب یکی از بهترین کتاب قانون های جذب در ازدواج و عشق، ثروت، سلامتی و کامیابی است.

بخشی از کتاب:

هر چیزی که به آن فکر می‌کنید را به دست خواهید آورد. فرقی هم ندارد آن را می‌خواستید یا نه.

3. کتاب قانون جذب – The Law of Attraction

کتاب قانون جذب مایکل لوسیر

 • سال نشر: 2006
 • نویسنده: مایکل لوسیر (Michael Losier)
 • مترجمان: نفیسه معتکف، فاطمه باغستانی
 • انتشارات: نشر درسا، انتشارات نسل نواندیش

کتاب قانون جذب مایکل لوسیر نیز یکی دیگر از کتاب های معروف قانون جذب است که خواندن آن شما را به تحقق رویاهایتان نزدیک‌تر می‌کند. این کتاب نوعی آچار فرانسه در میان کتاب های قانون جذب محسوب می‌شود که علاوه بر آموزش این قانون به خواننده می‌آموزد که چگونه به صورت آگاهانه، رویدادهای مثبت را جذب و پیشامدهای منفی را دفع کند. این کتاب چندین راهکار و دستورالعمل موثر را به شما آموزش می‌دهد که با یادگیری آنها به راحتی می‌توانید تاثیرات این قانون طلایی را در زندگی خود احساس کنید. این کتاب یکی از جامع‌ترین کتابهای قانون جذب است که می‌تواند زندگی شما را تغییر دهد. زبان و لحن مایکل لوسیر در این کتاب بسیار ساده و خودمانی است و خواننده را به راحتی با خود همراه می‌سازد.

بخشی از کتاب: 

قانون جذب به احساس شما نسبت به آنچه به زبان می‌آورید و آنچه به آن فکر می‌کنید، پاسخ می‌دهد. وظیفه‌ شما این نیست که از همه چیز سر دربیاورید، کافی است به قانون جذب اجازه دهید تا همه امور را حل و فصل کند.

4. کتاب معجزه سپاسگزاری – The Magic

قانون جذب چیست

 • سال نشر: 2012
 • نویسنده: راندا برن
 • مترجمان: نفیسه معتکف، گیتی شهیدی
 • انتشارات: نشر لیوسا، نشر شیر محمدی

کتاب معجزه سپاسگزاری یکی دیگر از کتاب های قانون جذب معروف است که توسط راندا برن نویسنده کتاب راز نوشته شده است. نویسنده در این کتاب اذعان دارد که قوی‌ترین ارتعاش قانون جذب، «ارتعاش شکرگزاری» است. یعنی با شکرگزاری می‌توانید زندگی خود را تغییر دهید و در مسیر دستیابی به آرزوهایتان قرار بگیرید. راندا برن در کتاب معجزه سپاسگزاری با ارائه 26 تمرین، شکرگزاری را به خواننده می‌آموزد و بر این باور است که با شکر نعمت‌هایی که در زندگی دارند به راحتی می‌توانند به خواسته‌های خود برسند. نمونه این باور در ضرب‌المثل معروف «شکر نعمت، نعمتت افزون کند» است که در زبان فارسی و دین اسلام نیز وجود دارد.

بخشی از کتاب: 

بهترین خبری که وجود دارد این است که با سپاسگزاری، می‌توانید هر موقعیت منفی را در مدت کوتاهی تغییر دهید. موقعیت‌های منفی با سپاسگزاری به شیوه‌ای معجزه‌آسا ناپدید خواهند شد.

5. کتاب قانون جذب در روابط – Law of the Connection

دانلود کتاب قانون جذب در روابط

 • سال نشر: 2009
 • نویسنده: مایکل لوسیر
 • مترجم: فریده همتی
 • انتشارات: نشر درسا

کتاب قانون جذب در روابط نیز یک کتاب روانشناسی موفقیت در رابطه است که توسط مایکل لوسیر نوشته شده است. این کتاب تکنیک‌هایی به شما می‌آموزد تا با استفاده از آنها بتوانید ارتباط موثری با دیگران برقرار کرده و حتی روابط تیره و تار خود را نیز ترمیم و بازسازی کنید. مهارت‌های ارتباطی که در این کتاب در سایه قانون جذب آموزش داده می‌شود به راحتی شما را به یک فرد جذاب و گیرا تبدیل می‌کنند.

نویسنده در کتاب قانون جذب در روابط به شما راهکارهایی را برای بهبود ارتباط‌ با دیگران آموزش می‌دهد که با کمک آنها می‌توانید با تمام افراد زندگی خود مانند خانواده، شریک عاطفی، رئیس و یا دوستتان، ارتباط موثر و سالمی برقرار کنید. بنابراین اگر در روابط عاطفی یا اجتماعی خود دائما به مشکل می‌خورید، با خرید و یا دانلود کتاب قانون جذب در رابطه می‌توانید روابط خود را متحول کنید.

6. کتاب بیندیشید تا ثروتمند شوید – Think and Grow Rich

پرفروش ترین کتاب های قانون جذب

 • سال نشر: 1937
 • نویسنده: ناپلئون هیل (Napoleon Hill)
 • مترجمان: مهدی نکویی، فائزه باطنی
 • انتشارات: نگاه نوین، نشر ریواس

کتاب بیندیشید تا ثروتمند شوید نیز یکی دیگر از پرفروش ترین کتاب های قانون جذب است که اسرار ثروتمند شدن را به شما می‌آموزد. نویسنده برای نوشتن این کتاب با 500 فرد ثروتمند مصاحبه کرده و نکات و اسرار مشترکی که همه به آنها اشاره داشتند را در کتاب خود گردآوری کرده است. کتاب بیندیشید تا ثروتمند شوید تا کنون الهام‌بخش افراد بسیاری بوده که با خواندن آن توانستند از فقر و رکود اقتصادی بگریزند و ثروتمند شوند. نویسنده در این کتاب 13 فرمول ساده و کاربردی را به شما معرفی می‌کند تا با تکیه بر آنها بتوانید هرآنچه که دوست دارید در زندگی بدست آورید. کتاب بیندیشید تا ثروتمند شوید یکی از بهترین کتاب های جذب ثروت محسوب می‌شود و تا کنون 75 میلیون نسخه از آن فروخته شده است.

بخشی از کتاب:

هرگز به گفته‌‌های این و آن توجه نکنید. به این فکر نکنید که ممکن است موقتا شکست بخورید زیرا شاید دیگران ندانند که هر شکست بذرهایی از موفقیت و پیروزی به همراه دارد.

7. کتاب کلید راز گمشده جذب خواسته ها – The Missing Secret for Attracting Anything You Want

کتاب قانون جذب ساده و روان

 • سال نشر: 2007
 • نویسنده: جوزف ویتال (Joseph Vitale)
 • مترجم: فریده همتی
 • انتشارات: نشر لیوسا

کتاب کلید راز گمشده جذب خواسته‌ها نیز یک کتاب قانون جذب ساده و روان است که با زبانی گیرا و خودمانی خواننده را با مفاهیم ژرف قانون جذب آشنا می‌کند. نویسنده در این کتاب اذعان دارد که برای باز کردن قفل آرزوها و خواسته‌ها یک کلید مخفی و پنهان وجود دارد و هرکس باید کلید خودش را پیدا کند. این کتاب با استفاده از قانون جذب به شما می‌آموزد که چگونه هرآنچه که تا کنون می‌خواستید اما به آن نرسیده‌اید را جذب کنید و در نهایت بدستش آورید. قفلی که مانع رسیدن انسان به آرزوهایش می‌شود در ذهن اوست؛ با تغییر ذهنیت خود می‌توانید کلید دستیابی به خواسته‌های خود را بدست آورید.

بخشی از کتاب: 

اگر احساس می‌کنید در بخشی از زندگی خود دچار درماندگی هستید، اگر ماشین، خانه، شغل، همسر یا هرچیز دلخواه دیگر را جذب نمی‌کنید، علت اصلی آن می‌تواند عفو نکردن باشد.

8. کتاب کلید کاربردی قانون جذب – Key to Living the Law of Attraction

دانلود کتاب قانون جذب کائنات

 • سال نشر: 2007
 • نویسنده: جک کانفلید (Jack Canfield)
 • مترجم: نفیسه معتکف
 • انتشارات: نشر درسا

کتاب کلید کاربردی قانون جذب نیز یکی دیگر از بهترین کتابهای قانون جذب است که تمام اسرار و رموز قانون جذب را به زبانی ساده بیان می‌کند. این کتاب تمام موانع رسیدن به خواسته‌ها و آرزوهایتان را از سر راه برمی‌دارد و به سادگی شما را در مسیر دستیابی به آنها قرار می‌دهد. نویسنده در کتاب کلید کاربردی قانون جذب اذعان دارد که هر چیزی که می‌خواهی در انتظار توست، تنها کافی است آن را درخواست کنی؛ هر چیزی که تو بخواهی آن هم تو را می‌خواهد، اما برای بدست آوردن آن باید اقدام کنی. زمانی که خواسته خود را اعلام می‌کنید، کائنات از آرزوی شما باخبر شده و شما را به آن می‌رساند. تنها کافی است آرزو کنید.

بخشی از کتاب:

افکار تو قدرتمند، واقعی و سنجیده هستند. تک تک افکاری که داری، بیان آرزوهای تو به کائنات است. هر فکری که تو داری، تغییری فیزیولوژیکی در بدنت به وجود می‌آورد.

قانون جذب چیست و چگونه کار می‌ کند؟

قانون جذب (The Law of Attraction) یکی از بزرگ‌ترین اسرار زندگی است و اصولا افراد معدودی از این قانون و تاثیرات آن بر زندگی روزمره خود آگاهی دارند. قانون جذب تعریف ساده‌ای دارد و اگر بخواهیم آن را در یک جمله خلاصه کنیم، به این تعریف می‌رسیم: «به هر آنچه که فکر کنید، چه مثبت و چه منفی آن را جذب می‌کنید». این تعریف ساده‌ترین تعریفی است که می‌توان از قانون جذب ارائه داد. به هر چیزی که فکر کنید، مستقیما آن را به زندگی خود دعوت کرده و در واقع آن را جذب می‌کنید. افکار منفی موجب بروز اتفاقات منفی و افکار مثبت نیز موجب بروز اتفاقات مثبت و خوشایند می‌شوند.

زندگی انسان متشکل از بخش مثبت و بخش منفی است. بخش مثبت زندگی شامل سلامتی، ثروت، شادی، ارتباطات خوب و احساس آرامش است و بخش منفی نیز شامل شکست، غصه و بدشانسی است. کیفیت زندگی شما نیز به این بستگی دارد که بر کدام بخش زندگی خود تمرکز کنید؛ مثبت یا منفی؟ زمانی که به جنبه‌های مثبت زندگی فکر کنید دقیقا همان‌ مثبت‌ها را جذب کرده و به زندگی خود دعوت می‌کنید. اما اگر فردی منفی‌نگر باشید و تنها به جنبه‌های منفی زندگی فکر کنید، مسلما جز اندوه و بدبیاری چیزی در زندگی نصیبتان نخواهد شد.

شما با افکار خود ارتعاشاتی را به جهان هستی می‌فرستید و در واقع کائنات را از میل و خواسته خود باخبر می‌کنید. پس اگر به مسائل منفی فکر کنید، ارتعاشات منفی به سوی کائنات ارسال کرده و همه چیز دست به دست هم می‌دهد تا همان چیزی که به آن فکر کرده‌اید را جذب کنید. به عنوان مثال اگر روز خود را با افکار منفی چون «من چقدر بدشانسم» آغاز کنید، تمام کائنات تلاش می‌کند تا این تفکر را در زندگی شما محقق سازد. جالب است بدانید که قدرت جذب افکار منفی بسیار بیشتر از افکار مثبت است.

کتاب های قانون جذب

برعکس این حالت نیز وجود دارد و اگر روز خود را با انرژی مثبت و فکر کردن به اتفاقات خوشایند آغاز کنید، حتما روز عالی خواهید داشت و این ارتعاش را به کائنات ارسال می‌کنید. به عنوان مثال اگر با خود بگویید «امروز روز شانس منه» این انرژی و ارتعاش مثبت به کائنات ارسال شده و تمام جهان هستی تلاش می‌کند تا در آن روز اتفاقات خوشایندی برای شما پیش بیاید. بنابراین فراموش نکنید که تمام افکار و حرف‌های شما نوعی انرژی به کائنات ارسال می‌کند و همه چیز را به همان سمت سوق می‌دهد. قانون جذب می‌گوید: «به هرچه فکر کنید همان را جذب می‌کنید». پس چقدر بهتر است که همیشه افکار مثبت در سر داشته باشیم تا روز خود را عالی شروع کنیم؛ زیرا قانون جذب همواره در حال اجرا است.

اما قانون جذب اصول و قواعدی دارد که برای درک و پیاده‌سازی بهتر آن در زندگی باید با قوانین آن آشنایی داشته باشید. کتاب‌های بسیاری درباره این قانون در سراسر دنیا نوشته شده‌اند و آن را با زبانی ساده توضیح داده‌اند. با خواندن کتاب های قانون جذب می‌توانید زندگی خود را متحول کرده و تاثیرات مثبت آن را احساس کنید. به همین بهانه در بخش بعدی چندین کتاب قانون جذب معروف دنیا را به شما معرفی خواهیم کرد.

جمع‌بندی

ما در این مقاله مفهوم قانون جذب را به شما توضیح دادیم و بهترین کتاب های قانون جذب را نیز معرفی کردیم. همانطور که خواندید قانون جذب بر این باور است که به هر آنچه که فکر کنید همان را به زندگی خود دعوت می‌کنید. پرفروش ترین کتاب قانون جذب این فهرست کتاب راز اثر راندا برن است و به عنوان اصلی‌ترین کتاب یادگیری قانون جذب در دنیا شناخته می‌شود. شما تا کنون کدامیک از کتاب های قانون جذب که در این مقاله معرفی کردیم را مطالعه کردید؟ لطفا نظرات خود را در بخش ارسال دیدگاه با پلازا به اشتراک بگذارید.

پاراگراف 30 آرون گروپس
{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
دیدگاه کاربران4 دیدگاه
avatar
شروین
.
14 دی 1399، 11:14
پاسخ
0
0
لطفا دانلود کتاب های قانون جذب رو بذارید
avatar
شهرام
.
14 دی 1399، 09:59
پاسخ
0
0
مرسی بایت معرفی کتاب های قانون جذب عالی
avatar
..
.
06 دی 1399، 12:02
پاسخ
0
0
همه این ها به کنار آقای سید علیرضا محتشمی صد برابر این ها نکته و راه برد کلیدی می گویند
avatar
مهدی ایمانی
.
06 دی 1399، 09:55
پاسخ
0
2
یکی از کتاب هایی که به نظرم جاش توو این لیست خالیه کتاب "تو همانی که می اندیشی" جیمز آلن هست. کتاب فوق العاده خوبیه...
جدول فروش فیلم ها