مشخصات و قیمت پالتو زنانه فوتر جدید

thumbnail
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

پالتوی فوتر از پرطرفدارترین جنس پالتو هاست. علت این علاقمندی مردم ماندگاری و تنوع بالایی است که این نوع پارچه دارد و همینطور گرمایی که که در روزهای‌ سرد زمستان و پاییز ایجاد می‌کند. پالتو فوتر در انواع و اقسام مختلف در صنعت مد و فشن همیشه با استقبال طرفداران و طراحان مد رو به رو می‌شود. جنس اصلی پارچه فوتر پشمی است که در دو نوع طبیعی و الیاف مصنوعی موجود است. این پالتوها که در نوع مرغوب آن چروک نمی‌شود انتخاب مناسبی برای برای گرم نگه داشتن شما در فصول سرد سال است. در ادامه با مشخصات و قیمت پالتو زنانه فوتر جدید و همینطور پالتو فوتر مردانه همراه شما خواهیم بود.

فهرست عناوین مطلب:

شناخت انواع پارچه فوتر

پارچه های فوتر که با نام پارچه نمد نیز شناخته می شوند، نوعی بافت سنتی دارند که با پشم تهیه شده و در کشور فرانسه به این نوع پارچه ها فوتر گفته می شود. پارچه های فوتر ضخامت زیادی دارند و معمولا از پشم گوسفند تهیه می شوند و پالتوهایی با این جنس به پالتو پشمی نیز معروف هستند، در نتیجه این پارچه ها از خانواده پارچه های پشمی محسوب می شوند که به دلیل الیاف ضخیمی که دارند برای تهیه انواع پوشاک زمستانه در بازار عرضه می‌شوند.

در ساخت پارچه فوتر از بافت و گره‌ای استفاده نمی شود و باید یک سری مراحل خاص طی شود که بدون ایجاد هیچگونه بافتی فوتر تولید و ساخته شود. در این حالت این پارچه تخت فشار، رطوبت و حرارت زیاد قرار می گیرد که تمامی این موارد در نهایت باعث می شوند که الیاف پشمی در یکدیگر فرو رفته و فوتر را تولید کنند. در ساخت فوتر از پشم گوسفند بهاره استفاده می‌شود که در اواسط  فروردین تا اواخر اردیبهشت چیده می‌شود و دارای الیاف بلند و لطیف است. مرغوبیت این نوع پشم بانزد. قیمت این نوع پارچه معمولا نسبت به سایر پارچه های هم رده و پشمی موجود در بازار، بسیار ارزان تر است در نتیجه می تواند به عنوان گزینه مناسبی برای تهیه انواع لباس ها و پوشش های زمستانی حساب شود

علاوه بر پالتوهای فوتری می توانیم از انواع پالتوهایی که با پارچه های گرم و با کیفیت دو خته شده اند هم خریداری و استفاده کنیم . همچنین مقاله  خرید آنلاین مانتو پاییزی جدید  و آشنایی با انواع الیاف پارچه برای انتخاب و خرید مانتوی مناسب  می تواند راهنمای مناسب و مفیدی برای یک تجربه موفق جهت خرید یک مانتوی مناسب باشند. جهت بازدید از مدل های مختلف لباس زنانه می توانید به فروشگاه مدانیسا مراجعه کنید.

شناخت انواع پارچه فوتر

پارچه فوتر مانند تمامی پارچه‌ها از درجه کیفیت برخوردار است. درجه کیفیت این پارچه به عوامل مختلفی بستگی دارد که شامل درصد پشم موجود در پارچه، سایر الیاف تشکیل دهنده پارچه و درصد هر یک از این الیاف و همچنین نوع بافت پارچه می باشد.

انواع مختلف این پارچه شامل: فوتر ساده، فوتر طرحدار و فوتر استرج که در بافت و رنگ بندی با یکدیگر متفاوت هستند. همانطور که گفته شد انواع پارچه های فوتر دارای درجه کیفیت هستند که در هنگام خرید باید به این مورد دقت کنید.

ویژگی های پارچه‌ پالتو فوتر زنانه شیک و پالتو فوتر مردانه شیک

ویژگی های پارچه‌ پالتو فوتر زنانه شیک و پالتو فوتر مردانه شیک

پارچه فوتر مرغوب و باکیفیت بسیار سبک است اما در کنار این ویژگی درصد گرمی پارچه هم حفظ شود. به عبارتی پارچه فوتری خوب و مرغوب در عین سبک بودن گرم هم نیز هست. پس سبک بودن پارچه فوتر از ویژگی های مهم آن به شمار می رود.

دومین ویژگی مهم الیاف پارچه است دقت داشته باشید که الیاف پارچه براق نباشد که اگر باشد به این معنی است که این پارچه فوتر مصنوعی بوده و در ساخت آن از درصد زیادی از الیاف مصنوعی استفاده شده است. به عبارتی، اگر الیاف پارچه های پشمی براق باشند به این معناست که درصد الیاف مصنوعی بکار رفته در آن پارچه زیادتر از حد معمول است.

سومین ویژگی گوله شدن پارچه است. اگر پالتو فوتر زنانه شیکی دارید که مرغوب و با کیفیت است الیاف آن حتی پس از سال‌ها استفاده هم زیاد گوله گوله نمی شود. برای تست پارچه در صورتی که شما دست خود را در جهت مخالف بافت پارچه بکشید و الیاف آن پارچه جمع شوند، آن پارچه بی کیفیت است.

چهارمین ویژگی مهم با اتو کشیدن نمایان می‌شود. اگر پالتو فوتر مردانه شیکی دارید که با اتو کشیدن روی پارچه آن الیافش برق نیفتد پارچه پالتو مرغوب است و اگر روی پارچه فوتر هنگام اتو کردن برق افتاد این پارچه، به عنوان یک پارچه باکیفیت شناخته نمی شود. پارچه های فوتر مرغوب به سادگی اتو می شوند و به هیچ عنوان با اتو کشیدن روی آنها برق نمی افتد.

بهترین نوع پارچه فوتر که در حال حاضر در بازار موجود است فوتر کشمیری است. با اطلاعاتی که به شما داده شده می توانید نوع فوتر کشمیری را از فروشنده درخواست کرده و حتی اگر نوع نامرغوب آن را به عنوان اصل برای شما معرفی کنند، به سادگی بی کیفیت بودن آن را تشخیص دهید. پارچه فوتر کشمیری تمام ویژگی هایی که در بالا ذکر شده را دارد و به عنوان مرغوب ترین نوع فوتر شناخته می شود که به آن فوتر اصل نیز گفته می شود.

نحوه شستشو انواع مدل پالتو مردانه جدید

برای شستن پالتوی فوتر مردانه یا پالتوی پشمی مردانه و زنانه بهتر است آن را به خشکشویی بسپرید، در غیر این صورت با آب سرد و با مایع مشکین شو برای پالتوی مشکی و تیره، و از مایع رنگی شو برای پالتوهای رنگ روشن باید استفاده کرد. دقت کنید پالتو را با برنامۀ شست و شوی پارچۀ پشمی درج شده روی ماشین لباسشویی با علامت wool بشویید.

قیمت پالتو زنانه فوتر جدید

قیمت پالتو زنانه فوتر جدید

استفاده از پارچه فوتر در تهیه انواع پالتوهای زمستانی هر ساله مورد توجه طراحان بسیاری قرار می‌گیرد. ایستایی این پارچه زمانی که در پالتو، مانتو، اورکت و یا کت های زنانه و انواع مدل پالتو مردانه جدید استفاده می شود، یک جلوه رسمی و شیک ایجاد می‌کند و سبک خاصی به پوشش فرد می‌دهد. در واقع معمولا افراد خاص پسند پالتوهای فوتر را می پسندند، زیرا این پالتو ها در کنار حالت ایستاده خاصی که دارند جذابیت فوق العاده ای نیز ایجاد می کنند.

پالتوهای فوتر معمولا در رنگ های گرم پاییزی و قیمت های مختلف تولید و ارائه می شوند. پس باید دقت داشت قیمت پالتو زنانه فوتر جدید بر اساس مقدار پارچه و همینطور مدلی که دارد متفاوت است. حتی رنگ نیز در قیمت یک لباس موثر است چراکه لباس های پشمی مشکی قیمت کمتری نسبت به بقیه دارند. البته رنگ های تیره در فصل سرد سال طرفداران بیشتری دارند.

در نتیجه، در صورتی که به دنبال استفاده از یک تیپ متفاوت و همچنین تیپی که مد روز هستید، پالتو فوتر را انتخاب کنید.این پالتو ها به سادگی تیپ را فرد به سمت خاصی می کشانند که متفاوت از دیگران دیده می‌شود.

{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها
 • 1.867 میلیارد دلار
  Spiderman No Way Home
  اکران: 17 دسامبر 2021
 • 361 میلیون دلار
  Sing 2
  اکران: 22 دسامبر 2021
 • 279 میلیون دلار
  The Batman
  اکران: 04 مارس 2022
 • 273 میلیون دلار
  Uncharted
  اکران: 18 فوریه 2022
 • 138 میلیون دلار
  Scream
  اکران: 14 ژانویه 2022
 • 116 میلیون دلار
  Death on the Nile
  اکران: 04 فوریه 2022
 • 72 میلیون دلار
  Jackass Forever
  اکران: 04 فوریه 2022
 • 47 میلیون دلار
  Dog
  اکران: 18 فوریه 2022
 • 4 میلیون دلار
  Cyrano
  اکران: 25 فوریه 2022