دانلود بهترین برنامه های روت کردن گوشی اندروید

بهترین برنامه روت گوشی
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

نرم افزارهای روت کننده اندروید برنامه‌هایی هستند که به شما کمک می‌کنند سرعت گوشی یا تبلت خود را بالا برده و عمر شارژ باتری را طولانی‌تر کنید. بهترین و قوی ترین برنامه روت گوشی همچنین امکان مسدود کردن تبلیغات در هر اپلیکیشنی را فراهم می‌کنند.

قوی ترین برنامه روت گوشی و برترین نرم افزار روت کردن موبایل ، دسترسی به فایل‌های مهم را که معمولاً در گوشی پنهان هستند، راحت‌تر می‌کند. در ادامه تعدادی اپلیکیشن برای روت کردن گوشی و برترین نرم افزارهای روت کننده گوشی موبایل با ویژگی‌ها ارائه می‌شوند.

بهترین نرم افزارهای روت کننده اندروید

در این قسمت چند نرم افزار روت کردن سریع گوشی معرفی می‌شوند.

1. برنامه Dr.Fone-Root

قوی ترین برنامه روت گوشی

برنامه Dr.Fone-Root ابزاری است که به شما کمک می‌کند فایل‌های اضافی را پاک کنید تا فضای کمتری از رم و سی پی یو اشغال بشود. این ابزار همچنین به عنوان بهترین برنامه روت گوشی هم عمل می‌کند و امکان روت یا آن روت (unroot) کردن گوشی را هم فراهم می‌کند. این نرم افزار برتر روت گوشی و تبلت اندروید رایگان است و فقط با یک کلیک می‌توانید گوشی خود را روت بکنید.

بعضی از ویژگی‌های مهم این برنامه رایگان روت گوشی عبارتند از امکان حذف کردن تبلیغات در اپلیکیشن‌ها، ارائه ویژگی پانوراما 360 درجه و ویدیو اسلوموشن، امکان افزایش عملکرد گوشی، امکان نصب آخرین نسخه اندروید، امکان نصب اپلیکیشن‌های ناسازگار.

دانلود برنامه Dr.Fone-Root

2. برنامه OneClickRoot

اپلیکیشن OneClickRoot به عنوان قوی ترین برنامه روت گوشی و یکی از نرم افزارهای روت کننده اندروید شناخته می‌شود. یکی از برترین نرم افزار روت کردن موبایل است که سرعت گوشی را افزایش داده و عمر شارژ باتری را طولانی‌تر می‌کند. این برنامه روت گوشی سامسونگ امکان روت اندروید ۱۰ بدون کامپیوتر را فراهم می‌کند. با استفاده از این بهترین برنامه روت گوشی با کامپیوتر می‌توانید اپلیکیشن‌هایی را دانلود بکنید که در کشورتان در دسترس نیستند.

همچنین این برنامه روت گوشی بدون کامپیوتر امکان بکاپ گرفتن از گوشی را هم فراهم می‌کند. به علاوه خوب است بدانید که برنامه رایگان است و امکان نصب کردن اپلیکیشن‌های ناسازگار را هم فراهم می‌کند. از این گذشته به فایل‌های مهم هم که معمولاً پنهان هستند می‌توانید دسترسی پیدا کنید. دانلود برنامه root اندروید 10 به صورت فایل apk ممکن است.

دانلود برنامه OneClickRoot

3. برنامه Rescue Root

با استفاده از اپلیکیشن Rescue Root به عنوان بهترین برنامه روت گوشی و قوی ترین برنامه روت گوشی فقط با یک کلیک می‌توانید دستگاه اندرویدی خود را روت بکنید. اپلیکیشن Rescue Root به عنوان یکی از نرم افزارهای روت کننده اندروید ، به شما کمک می‌کند به راحتی از گوشی خود بکاپ بگیرید و آن را روت بکنید. این ابزار تقریباً با تمام دستگاه‌های اخیر مانند گوشی‌های هواوی ، شیائومی و سامسونگ سازگار است. همچنین با این برترین نرم افزار روت کردن موبایل می‌توانید بکاپ‌های نامحدود از گوشی اندروید خود مانند مخاطبین، اپلیکیشن‌ها، اس ام اس و غیره بگیرید.

این اپلیکیشن برای روت کردن گوشی امکان تنظیم روت برای دستگاه‌های مختلف مانند گوشی‌های برندهای متفاوت را از جمله گوشی‌های سامسونگ یا هر برند دیگری فراهم می‌کند. همچنین می‌توانید گوشی خود را به حالت آن روت (unrooted) شده قبلی بازیابی کنید. این اپلیکیشن به عنوان بهترین برنامه روت گوشی با تمام گوشی‌های اندروید سازگار است. در واقع قوی ترین برنامه روت گوشی است که می‌توانید در اپ استور اندروید پیدا بکنید و بازیابی نامحدود گوشی خود را انجام بدهید. دانلود برنامه روت گوشی سامسونگ به صورت فایل apk ممکن است.

دانلود برنامه Rescue Root

4. برنامه XBooster Root

اپلیکیشن XBooster Root به عنوان بهترین برنامه روت گوشی و قوی ترین برنامه روت گوشی ، ابزاری ات که می‌تواند عملکرد گوشی شما را بهبود بدهد. این اپلیکیشن عمر شارژ باتری گوشی را بالا می‌برد و با استفاده از رابط کاربری ساده آن به راحتی می‌توانید اپلیکیشن‌های سیستم اندروید را حذف بکنید. این برنامه یکی از نرم افزارهای روت کننده اندروید است که فضای بیشتری را در رم دستگاه آزاد می‌کند. این برترین نرم افزار روت کردن موبایل اندروید امکان حذف کردن اپلیکیشن‌های بی استفاده را هم فراهم می‌کند. همچنین کیفیت گرافیک ویدیو یا گیمینگ را هم بالا می‌برد.

دانلود برنامه XBooster Root

5. اپلیکیشن KingoRoot

برترین نرم افزار روت کردن موبایل

این برنامه روت قوی بدون نیاز به کامپیوتر از تمام دستگاه‌های اندروید و سیستم عامل‌های اندروید پشتیبانی می‌کند. اپلیکیشن KingoRoot یکی از بهترین نرم افزارهای روت کننده اندروید است که رابط کاربری ساده و خوبی را برای آزادسازی فضا در رم ارائه می‌دهد. این برنامه روت گوشی با کامپیوتر از انواع گوشی‌ها مانند موبایل ال جی ، سامسونگ، اچ تی سی و غیره پشتیبانی می‌کند. با استفاده از این برنامه می‌توانید سرعت عملکرد دستگاه را بهبود ببخشید.

دانلود اپلیکیشن KingoRoot

6. برنامه SRSRoot

این اپلیکیشن به عنوان بهترین برنامه روت گوشی و قوی ترین برنامه روت گوشی امکان روت کردن تبلت و سایر دستگاه‌های اندرویدی را فراهم می‌کند. با این برنامه همچنین به راحتی می‌توانید گوشی خود را آن روت (unroot) بکنید. اپلیکیشن SRSRoot سرعت دستگاه شما را بالا می‌برد و یکی از نرم افزارهای روت کننده اندروید است که عمر شارژ باتری را هم طولانی می‌کند.

دانلود برنامه SRSRoot

7. برنامه SuperSU Root

اپلیکیشن SuperSU Root یک ابزار مدیریت دسترسی است که برای دستگاه‌های اندرویدی توسعه پیدا کرده است. این برنامه روت گوشی سامسونگ بدون کامپیوتر یکی از بهترین‌های اپلیکیشن‌هایی است که امکان آن روت کردن موقتی یا دائمی را هم فراهم می‌کند. با این اپلیکیشن برای روت کردن گوشی همچنین می‌توانید اپلیکیشن‌های از پیش نصب شده را هم از دستگاه اندرویدی خود حذف بکنید.

دانلود برنامه SuperSU Root

8. اپلیکیشن Root Essentials

این برنامه ابزاری است برای گوشی و تبلت اندرویدی شما تا با استفاده از آن اپلیکیشن‌های خود را به راحتی مدیریت بکنید. همچنین می‌توانید وضعیت باتری دستگاه را هم بررسی بکنید. اپلیکیشن Root Essentials امکان دسترسی سریع به رورت کردن را فراهم کرده و فضای حافظه دستگاه را آزاد می‌کند. با استفاده از این برترین نرم افزار روت کردن موبایل همچنین می‌توانید تراکم LCD موبایل خود را ویرایش بکنید. با کمک این اپلیکیشن برای روت کردن گوشی می‌توانید عملکرد باتری دستگاه را هم ارزیابی بکنید.

به عنوان بهترین برنامه روت گوشی امکان دیدن اطلاعات دستگاه را هم برای شما فراهم می‌کند. با استفاده از این برنامه می‌توانید emoji گوشی خود را تغییر بدهید و از بیش از 700 فونت استفاده بکنید. همچنین می‌توانید زبان سیستم دستگاه را تغییر بدهید.

دانلود اپلیکیشن Root Essentials

9. اپلیکیشن ROM Toolbox Pro

بهترین برنامه روت گوشی

این اپلیکیشن به عنوان قوی ترین برنامه روت گوشی سرعت دستگاه را بالا می‌برد. همچنین به عنوان یکی از نرم افزارهای روت کننده اندروید امکان ساخت، مدیریت و بازیابی بکاپ را هم فراهم می‌کند. به شما این امکان را می‌دهد که اطلاعات و حافظه پنهان را پاک بکنید. به این ترتیب با استفاده از این برترین نرم افزار روت کردن موبایل می‌تتوانید فایل‌ها را کپی پیست کنید، زیپ کنید، حذف کنید، ببینید و ویرایش یا جابجا بکنید.

همچنین این اپ امکان نصب کردن فونت‌های دیگر از کارت حافظه را فراهم می‌کند. به علاوه می‌توانید از یک فایل گیف انیمیشن بسازید. این اپلیکیشن می‌تواند لوگوی بوت دستگاه را تغییر بدهد.

دانلود اپلیکیشن ROM Toolbox Pro

10. اپلیکیشن LiveBoot

در ادامه معرفی برنامه روت دستگاه اندروید خوب است بدانید که اپلیکیشن LiveBoot برنامه‌ای است که به شما کمک می‌کند پیکربندی فعلی دستگاه خود را بدون ریبوت کردن تست بکنید. اشکال زدایی اندروید را با دستورات انجام می‌دهد. همچنین با استفاده از آن می‌توانید به رجیستر پیام سیستم دسترسی پیدا بکنید. به علاوه می‌توانید فرآیندهایی را که ضمن بوت کردن اندروید اجرا می‌شوند، مشاهده بکنید.

دانلود اپلیکیشن LiveBoot

11. برنامه Root Checker

قوی ترین برنامه روت گوشی

اپلیکیشن Root Checker به عنوان یکی از نرم افزارهای روت کننده اندروید امکان بررسی و تائید کردن فایل نصب شده موقع روت کردن گوشی را فراهم می‌کند. همچنین می‌توانید نتیجه را در سایت‌های شبکه اجتماعی منتشر بکنید.

با استفاده از این برنامه وقتی گوشی بوت بشود، اپلیکیشن به شما نوتیفیکیشن می‌دهد. همچنین راهنمای کاملی با جزئیات برای یادگیری نکات اولیه روت کردن ارائه می‌دهد. به علاوه تاریخچه نتایج روت دستگاه را هم به شما نشان می‌دهد.

دانلود برنامه Root Checker

سوالات متداول

1. اپلیکیشن روت کردن اندروید چیست؟

اپلیکیشن‌های روت کردن اندروید برنامه‌هایی هستند که با استفاده از آن‌ها می‌توانید بر گوشی یا تبلت اندروید خود به طور کامل کنترل داشته باشید، سرعت گوشی را بالا ببرید و عمر شارژ باتری را طولانی‌تر بکنید. این برنامه‌ها تبلیغات اپ‌ها را هم مسدود می‌کنند.

2. بهترین نرم افزارهای روت کننده اندروید کدام هستند؟

برنامه‌های Dr.Fone-Root، OneClickRoot، Rescue Root، Xbooster Root و ROM Toolbox Pro بهترین برنامه روت گوشی هستند.

3. چطور اندروید 10 را روت کنیم؟

با استفاده از برنامه‌های معرفی شده در این برنامه که رابط کاربرپسندی دارند، می‌توانید گوشی اندروید 10 را روت بکنید.

جمع بندی

در این مقاله به طور کلی تعدادی از بهترین نرم افزارهای روت کننده اندروید معرفی شدند. با استفاده از این برنامه‌ها به راحتی می‌توانید گوشی یا تبلت اندرویدی خود را روت بکنید و سرعت و عملکرد دستگاه را بهتر بکنید. اگر شما هم برنامه خوبی برای روت کردن گوشی اندروید می‌شناسید می‌توانید در قسمت دیدگاه‌های پلازا معرفی بکنید.

{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
دیدگاه کاربران2 دیدگاه
avatar
mehdibinam
.
02 اسفند 1400، 18:42
پاسخ
0
0
سلام گوشی Sony Z3 با چه برنامه ای روت میشه؟؟
avatar
nobody alone
.
02 دی 1400، 18:57
پاسخ
0
0
سلام خسته نباشید ، من تمام برنامه ها رو دانلود کردم ولی هیچ کدوم گوشیم رو روت نکردن ، گوشیم htc 83 desire dual sim هست و اندروید 5.1 اگه برنامه ای هست لطفا بگید ممنون
avatar
الهام ناصری / سردبیر
.
03 دی 1400، 10:37
پاسخ
0
0
@nobody alone
سلام دوست عزیز. این برنامه رو امتحان کنین: Framaroot. ایشالا که جواب بده.
جدول فروش فیلم ها
 • 1.867 میلیارد دلار
  Spiderman No Way Home
  اکران: 17 دسامبر 2021
 • 361 میلیون دلار
  Sing 2
  اکران: 22 دسامبر 2021
 • 279 میلیون دلار
  The Batman
  اکران: 04 مارس 2022
 • 273 میلیون دلار
  Uncharted
  اکران: 18 فوریه 2022
 • 138 میلیون دلار
  Scream
  اکران: 14 ژانویه 2022
 • 116 میلیون دلار
  Death on the Nile
  اکران: 04 فوریه 2022
 • 72 میلیون دلار
  Jackass Forever
  اکران: 04 فوریه 2022
 • 47 میلیون دلار
  Dog
  اکران: 18 فوریه 2022
 • 4 میلیون دلار
  Cyrano
  اکران: 25 فوریه 2022