آموزش تبدیل ویدیو کلیپ به گیف در واتساپ | روش ساخت GIF در واتس اپ

روش تبدیل ویدیو به گیف در واتساپ / آموزش تبدیل کلیپ به گیف واتس اپ
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

با طریقه و روش تبدیل ویدیو به گیف در واتساپ آشنا هستید؟ آموزش تبدیل کلیپ به گیف واتس اپ خیلی راحت است و وقت زیادی از شما نمی‌گیرد ولی در عوض با کمی خلاقیت می‌توانید تغییر زیادی در کیفیت پیغام‌های خود ایجاد کنید. با این قابلیت می‌توانید ویدیوها را بدون نیاز به برنامه اضافی به فایل گیف تبدیل کرده و برای دوستان خود ارسال کنید. پس با این مطلب از مجلا پلازا همراه باشید تا طریقه تبدیل ویدیو به gif در واتساپ را دقیق بیاموزید.

گیف‌ها طی چندین سال گذشته تبدیل به محتوایی پرکاربرد در شبکه‌های اجتماعی به خصوص پیام‌رسان‌ها شدند. اکثر این پیام‌رسان‌ها مانند تلگرام و واتساپ دارای بخش جداگانه‌ای مختص به تصاویر گیف هستند که به کاربران این امکان را می‌دهد تا با جستجوی کلمات مدنظرشان، گیف‌های مرتبط با آن کلمات را پید کنند. اما اگر خودمان بخواهیم در واتساپ گیف درست کنیم نحوه و روش تبدیل ویدیو به گیف (GIF) در واتساپ چگونه است؟

برای انجام این کار نیاز به نصب هیچ برنامه اضافه‌ای ندارید و می‌توانید از داخل خود برنامه ویدیوها را به گیف تبدیل کنید.

آموزش روش تبدیل ویدیو به گیف در واتساپ

برای ساخت گیف از ویدیو در واتس آپ مطمئن شوید که نسخه آخر این برنامه را نصب کرده‌اید. سپس فقط باید فایل ویدیو موردنظرتان را در گوشی داشته باشید. نحوه تبدیل کردن ویدیو فیلم به GIF در واتساپ کار سختی نیست، ابتدا به صفحه چت یکی از مخاطبین خود بروید و سپس آیکون مربوط به پیوست کردن فایل‌ها را لمس کنید.

روش تبدیل ویدیو به گیف در واتساپ / آموزش تبدیل کلیپ به گیف واتس اپ

حالا گالری را انتخاب کنید. وقتی به گالری رفتید، ویدیویی که می‌خواهید از آن گیف بسازید را انتخاب کنید. پس از آن، می‌توانید قسمتی که می‌خواهید به گیف تبدیل شود را در ویدیو انتخاب کنید.

آموزش تبدیل کلیپ به گیف واتس اپ / روش تبدیل ویدیو به گیف در واتساپ

در حال حاضر می‌توانید تا حداکثر 6 ثانیه از ویدیو را به گیف تبدیل کنید. وقتی 6 ثانیه را انتخاب کنید یک گزینه جدید درست زیر این قسمت ظاهر می‌شود. این گزینه یک آیکون دوربین است و یک عبارت GIF. گزینه GIF را انتخاب کنید و سپس ارسال را بزنید.

طریقه تبدیل ویدیو به gif در واتساپ / آموزش تبدیل کلیپ به گیف واتس اپ

روش ساخت گیف از ویدیو در واتساپ به همین راحتی است که در این آموزش تبدیل فایل ویدئو به گیف در واتس اپ دیدید. حالا ویدیو شما به صورت فایل گیف در چت به نمایش در می‌آید.

سوالات متداول

1. چگونه در واتساپ ویدیو را مستقیما به گیف تبدیل کنیم؟

ابتدا باید در صفحه چت کلیپ موردنظرتان را انتخاب و یک بخش حداکثر 6 ثانیه‌ای از آن را با ابزار واتساپ انتخاب کنید. سپس همانطور که در این آموزش تبدیل ویدیو به فایل های تصویری متحرک اشاره کردیم گزینه GIF را فعال کنید و ارسال را بزنید.

2. آیا برای ساخت گیف از ویدیو در وانس آپ نیاز به برنامه اضافی داریم؟

خیر. همانطور که در این آموزش تبدیل ویدیو به گیف با استفاده از واتس اپ در اندروید و iOS گفتیم، برای انجام این کار به هیچ برنامه اضافه‌ای نیاز نیست و از طریق خود واتساپ می‌توانیم آن را انجام دهیم.

سخن پایانی

همانطور که ملاحظه کردید طریقه و روش تبدیل ویدیو به GIF در واتساپ بسیار ساده است و در عرض چند ثانیه قابل انجام است. با این آموزش می‌توانید هر کلیپ را در واتس اپ به گیف تبدیل کنید و برای مخاطبین یا گروه‌ها ارسال کنید.

{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها
 • 1.867 میلیارد دلار
  Spiderman No Way Home
  اکران: 17 دسامبر 2021
 • 361 میلیون دلار
  Sing 2
  اکران: 22 دسامبر 2021
 • 279 میلیون دلار
  The Batman
  اکران: 04 مارس 2022
 • 273 میلیون دلار
  Uncharted
  اکران: 18 فوریه 2022
 • 138 میلیون دلار
  Scream
  اکران: 14 ژانویه 2022
 • 116 میلیون دلار
  Death on the Nile
  اکران: 04 فوریه 2022
 • 72 میلیون دلار
  Jackass Forever
  اکران: 04 فوریه 2022
 • 47 میلیون دلار
  Dog
  اکران: 18 فوریه 2022
 • 4 میلیون دلار
  Cyrano
  اکران: 25 فوریه 2022