گران ترین بازیگران کره ای را بشناسید! معرفی گران قیمت ترین بازیگران زن و مرد کره ای

گران ترین بازیگران کره ای
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

تماشای فیلم یکی از محبوب‌ترین کارها در ایام فراغت به‌شمار می‌آید. در این بین فیلم‌های کره‌ای با بازی گران قیمت ترین بازیگران سینمای کره توانسته‌اند سلیقه مخاطب را بشناسند. فیلمسازان کره جنوبی از گران ترین بازیگران کره ای برای جذابیت فیلم‌های خود بهره می‌برند. تا جایی‌که افراد زیادی علاقه‌مندند تا بدانند گران قیمت ترین بازیگرهای کره ای چه کسانی هستند.

درحال حاضر فیلم‌ها و سریال‌های کره‌ای یکی از پرطرفدارترین آثار در جهان محسوب می‌شوند. گران ترین بازیگران کره ای اغلب در این آثار بازی کرده و دستمزد زیادی دریافت می‌کنند. احتمالا شما هم به‌دلیل محبوبیت فیلم‌ها و سریال‌های کره جنوبی علاقه‌مندید تا از دستمزد حدودی گران قیمت ترین بازیگران سینمای کره مطلع شوید. با پلازا همراه باشید تا در این مقاله شما را با 12 بازیگر زن و مرد از گران قیمت ترین بازیگرهای کره ای آشنا کنیم.

گران ترین بازیگران مرد کره ای

بازیگران مرد سینمای کره جنوبی از محبوبیت زیادی برخوردار هستند. آن‌ها در اکثر کشورهای دنیا به‌خصوص ایران شناخته شده‌اند و مخاطبین، آثارشان را با دقت فراوانی دنبال می‌کنند. علاقه زیاد مخاطبین به بازیگران مرد کره‌ای باعث می‌شود تا در مورد دستمزد آن‌ها کنجکاو شویم. به همین منظور ما در این بخش از مقاله به معرفی گران ترین بازیگران مرد کره ای می‌پردازیم. گران قیمت ترین بازیگر کره ای و پردرآمدترین بازیگران مرد کره ای کدام افراد هستند؟

1. کیم سو-هیون (Kim Soo-hyun)

کیم سو-هیون / محبوب ترین بازیگران کره ای/گران ترین بازیگران کره ای

 • دستمزد: 164000 دلار برای هر قسمت
 • آثار معروف: رویای بلند، تو از ستاره‌ها اومدی، دزدان، واقعی
همچنین بخوانید :

کیم سو-هیون یکی از پردرآمدترین بازیگران مرد کره‌ای محسوب می‌شود. او در فیلم‌های سینمایی زیادی بازی کرده اما امروزه به یکی از بازیگران موفق در آثار درام تبدیل شده است. کیم سو-هیون در اینستاگرام حدود 6.9 میلیون نفر دنبال‌کننده دارد که نشان‌دهنده میزان محبوبیت اوست. تهیه کنندگان کره‌ای کیم سو-هیون را به‌دلیل دستمزد بالایش برای هر قسمت یکی از گران قیمت ترین بازیگرهای کره ای می‌دانند.

2. هیون بین (Hyun Bin)

هیون بین / اسامی بازیگران کره ای/گران ترین بازیگران کره ای

 • دستمزد: 84000 دلار برای هر قسمت
 • آثار معروف: ماموریت محرمانه، باغ مخفی، کلاهبرداران

هیون بین یکی دیگر از گران قیمت ترین بازیگران کره ای است که درحال حاضر به‌عنوان بازیگر محبوب در درام‌های کره‌ای شناخته می‌شود. او فعالیت هنری خودش را از سال 2003 با بازی در فیلم «بادیگارد» آغاز کرد. اما خیلی زود توانست با بازی در سریال My Lovely Sam Soon (سام-سون دوست‌داشتنی من) به یکی از پرطرفدارترین بازیگران مرد کره‌ای تبدیل شود.

هیون بین را امروزه باید یکی از گران قیمت ترین بازیگران سینمای کره دانست. او برای بازی در هر قسمت حدود 84000 دلار دریافت می‌کند.

3. سو جی-سوب (So Ji-sub)

سو جی-سوب / گران قیمت ترین بازیگران سینمای کره

 • دستمزد: 67100 دلار برای هر قسمت
 • آثار معروف: دوستان و عشق، برش سخت، شرکت حقوقی

سو جی-سوب از پرکارترین بازیگران کره‌ای به‌شمار می‌آید. او با سخت‌کوشی فراوان توانست به یکی از پردرآمدترین بازیگران کره ای محبوب تبدیل شود. سو جی-سوب در فیلم‌ها و سریال‌های زیادی تاکنون بازی کرده و به‌دلیل ظاهری جنتلمن لقب «نماد توجه» را از سمت طرفدارانش به دست آورده است. سو جی-سوب را باید یکی دیگر از گران ترین بازیگران کره ای دانست. او برای هر قسمت بازی در فیلم یا سریال حدود 67000 دلار دستمزد دریافت می‌کند. با این حال به‌دلیل محبوبیت بالای سو جی-سوب و علاقه به انجام کارهای خیرخواهانه تهیه‌کنندگان با دستمزد او مخالفتی نخواهند داشت.

4. جو این-سونگ (Jo In-sung)

جو این-سونگ / گران قیمت ترین بازیگران سینمای کره

 • دستمزد: 67000 دلار برای هر قسمت
 • آثار معروف: نبرد بزرگ، چه اتفاقی افتاد در بالی

جو این-سونگ بازیگر محبوب کره‌ای است که مخاطبینش او را با بازی در سریال «زمستان باد می‌وزد» به یاد می‌آورند. جو این-سونگ در سال 1998 ابتدا برای یک برند لباس به‌عنوان مدل فعالیت می‌کرد. تا این‌که با بازی در یک اثر درام نوجوانانه به نام School 3 به شهرت رسید. جو این-سونگ برای بازی در هر قسمت حدود 67000 دلار دریافت می‌کند. به‌همین دلیل طرفدارانش این-سونگ را یکی از گران ترین بازیگران کره ای می‌دانند.

5. لی مین-هو (Lee Min-ho)

لی مین-هو / اسامی بازیگران کره ای/گران ترین بازیگران کره ای

 • دستمزد: 62000 دلار برای هر قسمت
 • آثار معروف: شکارچی شهر، سلطنت ابدی، افسانه دریای آبی

 

لی مین-هو یکی از محبوب‌ترین بازیگران مرد کره ای است که در کشورهای زیادی به‌خصوص ایران طرفدار دارد. این محبوبیت باعث شده تا او در اینستاگرامش حدود 25 میلیون دنبال‌کننده داشته باشد. جالب است بدانید که لی مین-هو از سال 2003 با ساخت درام‌های کره‌ای فعالیت هنری خود را آغاز کرد. اما اکثر طرفدارانش او را با بازی در سریال Boys Over Flowers (پسران فراتر از گل) در سال 2009 می‌شناسند. لی مین-هو برای هر قسمت حدود 62000 دلار دستمزد دریافت می‌کند که باعث شده اسم او در لیست گران ترین بازیگر کره ای قرار بگیرد.

6. جی چانگ-ووک (Ji Chang-wook)

جی چانگ-ووک / عکس بازیگران کره ای/گران قیمت ترین بازیگرهای کره ای

 • دستمزد: 50000 دلار برای هر قسمت
 • آثار معروف: دوباره لبخند بزن، شفادهنده، به آرامی ذوبم کن

جی چانگ-ووک از بازیگران فعال و پرکار کره‌ای محسوب می‌شود. او تاکنون در آثار زیادی بازی کرده و جالب است بدانید که به‌راحتی از پس هر نقشی در ژانرهای تاریخی، جنایی، کمدی و فانتزی برمی‌آید. جی چانگ-ووک همیشه خوش‌رو و خندان است به‌همین دلیل طرفدارانش او را دارنده «زیباترین لبخند تجاری» می‌دانند. جی چانگ-ووک در اینستاگرام حدود 15.5 میلیون دنبال‌کننده دارد و جزء بازیگران فعال در فضای مجازی محسوب می‌شود.

همچنین بخوانید :

دستمزد جی چانگ-ووک برای بازی در هر قسمت حدود 50000 دلار بوده به‌همین دلیل عده‌ای او را یکی از گران ترین بازیگران کره ای می‌دانند.

گران ترین بازیگران زن کره ای

بازیگران زن کره‌ای امروزه به یکی از اصلی‌ترین بازیگران فیلم‌ها و سریال‌های این کشور تبدیل شده‌اند. از گذشته تفاوت دستمزد بین بازیگران زن و مرد کره‌ای بسیار زیاد بود. درحال حاضر این تفاوت دستمزد کمی از بین رفته اما همچنان مشهود است. ما در این بخش از مقاله گران قیمت ترین بازیگران زن سینمای کره را معرفی می‌کنیم.

1. جون جی-هیون (Jun Ji-hyun)

جون جی-هیون / معروف ترین بازیگران کره ایی/گران قیمت ترین بازیگرهای کره ای

 • دستمزد: 84000 دلار برای هر قسمت
 • آثار معروف: دزدان، افسانه دریای آبی، ترور

جون جی-هیون از گران قیمت ترین بازیگران کره ای است که با وسواس زیادی نقش‌های خود را انتخاب می‌کند. او با فیلم «دختر گستاخ من» شناخته شد و پس از بازی در فیلم و سریال‌های موفق دیگر در لیست گران قیمت ترین بازیگرهای کره ای قرار گرفت. جون جی-هیون برای بازی در هر قسمت حدود 84000 دلار دستمزد دریافت می‌کند. به‌همین دلیل در بین بازیگران زن کره جنوبی به گران ترین بازیگر شهرت دارد.

2. لی یونگ-آئه (Lee Young-ae)

لی یونگ-آئه / گران ترین بازیگران زن کره ای

 • دستمزد: 83000 دلار برای هر قسمت
 • آثار معروف: مرا پیدا کن، یک روز خوب بهاری

لی یونگ-آئه که در ایران او را با نام یانگوم، شخصیت سریال جواهری در قصر می‌شناسیم یکی از پردرآمدترین بازیگران زن کره ای محسوب می‌شود. لی یونگ-آئه از سال 1993 فعالیت هنری خود را آغاز کرد و از همان سال‌های اولیه یکی از گران قیمت ترین بازیگرهای کره ای بود. وی برای بازی در هر قسمت حدود 83000 دلار دریافت می‌کند.

3. سونگ هه-کیو (Song Hye-kyo)

سونگ هه-کیو /  گران قیمت ترین بازیگرهای کره ای

 • دستمزد: 54000 دلار برای هر قسمت
 • آثار معروف: خانه کامل، جهانی در درون، آن زمستان باد می‌وزد

اسم سونگ هه-کیو در لیست گران ترین بازیگران کره ای قرار دارد. علاوه‌بر آن عده زیادی او را یکی از زیباترین بازیگران کره جنوبی می‌دانند. سونگ هه-کیو در فیلم و سریال‌های زیادی بازی کرده و از این طریق به گران قیمت ترین بازیگران سینمای کره تبدیل شده است. اکثر آثار او مورد توجه مخاطبین و منتقدین قرار گرفته و امتیاز بالایی کسب کرده‌اند. سونگ هه-کیو برای بازی در هر قسمت حدود 54000 دلار دستمزد دریافت می‌کند.

4. چوی جی-وو (Choi Ji-woo)

چوی جی-وو / گران قیمت ترین بازیگران زن کره ای

 • دستمزد: 46000 دلار برای هر قسمت
 • آثار معروف: زنان با یک چمدان، خانه‌دار مشکوک، پلکانی به بهشت

چوی جی-وو در کره جنوبی به عنوان یکی از زیباترین زنان بازیگر این کشور به‌شمار می‌آید. او از بازیگران اصلی در سریال «سونات زمستانی» بود که مخاطبین و منتقدین امتیاز بالایی به این سریال داده‌اند. چوی جی-وو برای بازی در هر قسمت حدود 46000 دلار دستمزد می‌گیرد که باعث شده نامش در لیست گران ترین بازیگران کره ای قرار بگیرد.

5. ها جی-وون (Ha Ji-won)

ها جی-وون / گران ترین بازیگران کره ای

 • دستمزد: 42000 دلار برای هر قسمت
 • آثار معروف: ملکه کی، ریسک زندگی به‌خاطر عشق، نزدیک‌تر به بهشت

ها جی-وون با نام اصلی جون هه-ریم (Jeon Hae-rim) یکی از بازیگران کم‌کار اما پرطرفدار کره‌ای به‌شمار می‌آید. او نام هنری ها جی-وون را برای خود انتخاب کرده و با بازی در آثار موفقی همچون «باغ مخفی» از بازیگران زن محبوب در کره شناخته می‌شود. ها جی-وون برای بازی در هر قسمت حدود 42000 دلار دستمزد درخواست می‌دهد. به‌همین دلیل طرفدارانش او را یکی از گران ترین بازیگران کره ای می‌دانند.

همچنین بخوانید :

جالب است بدانید که تهیه‌کنندگان زیادی ها جی-وون را از مطلوب‌ترین بازیگران زن کره‌ای می‌دانند. دلیل این لقب برای ها جی-وون بازی درخشان او در ژانرهای اکشن، رزمی، کمدی و درام است.

6. کیم تائه-هی (Kim Tae-hee)

کیم تائه-هی / گران قیمت ترین بازیگران کره ای

 • دستمزد: 37000 دلار برای هر قسمت
 • آثار معروف: داستان عشق در هاروارد، پلکانی به سوی بهشت، شاهزاده من

کیم تائه-هی در بین مخاطبین کره‌ای به یکی از زیباترین بازیگران زن شهرت دارد. او فعالیت هنری خود را با آگهی تبلیغاتی شروع کرد و سپس با فیلم  Last Present به شهرت رسید. تائه-هی علاوه‌بر بازیگری در صنعت مدلینگ هم فعالیت می‎‌کند و در سال 2008 به‌عنوان بهترین مدل سال انتخاب شد. وی برای بازی در هر قسمت حدود 37000 دلار دستمزد درخواست میکند. به‌همین دلیل نامش در لیست گران قیمت ترین بازیگران سینمای کره جای گرفته است.

جمع بندی

بازیگران کره‌ای همچون فیلم‌ها و سریال‌هایشان در همه جای جهان شناخته شده هستند. امروزه آثار اکثر آن‌ها در کشورهای مختلف به‌خصوص کشور ما ایران با علاقه فراوانی دنبال می‌شود. محبوبیت سریال‌ها و فیلم‌های کره جنوبی باعث شده تا برخی از بازیگران این کشور در لیست گران ترین بازیگران کره ای قرار بگیرند. به‌همین منظور ما در این مقاله 12 بازیگر زن و مرد از گران قیمت ترین بازیگران سینمای کره را معرفی کردیم. شما طرفدار کدام یک از گران قیمت ترین بازیگرهای کره ای هستید؟ نظرات خود را در قسمت دیدگاه‌های پلازا با ما به اشتراک بگذارید.

پاراگراف 30 آرون گروپس
{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
دیدگاه کاربران1 دیدگاه
avatar
انیاسیو
.
08 آبان 1400، 20:31
پاسخ
0
1
جالبه که دستمزد گرانترین بازیگر زنشون نصف گرانترین بازیگر مردشونه...
avatar
BILLIEBTSUGA
.
08 آذر 1400، 10:29
پاسخ
0
0
@انیاسیو
انیاسیو ن انیونگ هاسیو...?‍♂️
avatar
الهام ناصری / سردبیر
.
09 آبان 1400، 08:30
پاسخ
0
0
@انیاسیو
اره برای من هم جالب بود. ولی این مساله توی بیشتر کشورها همین طوریه. توی هالیوود هم هست، ولی کمتر!
جدول فروش فیلم ها
 • 66.5 میلیارد تومان
  انفرادی
  اکران: 07 اردیبهشت 1401
 • 40.7 میلیارد تومان
  سگ بند
  اکران: 25 اسفند 1401
 • 20 میلیارد تومان
  علف زار
  اکران: 28 اردیبهشت 1401
 • 18.9 میلیارد تومان
  تی تی
  اکران: 15 تیر 1401
 • 14.675 میلیارد تومان
  دوزیست
  اکران: 20 مرداد 1401
 • 14.672 میلیارد تومان
  ابلق
  اکران: 26 مرداد 1401
 • 12.5 میلیارد تومان
  موقعیت مهدی
  اکران: 18 اسفند 1400
 • 9.5 میلیارد تومان
  شادروان
  اکران: 25 اسفند 1400
 • 8.9 میلیارد تومان
  چند میگیری گریه کنی ۲
  اکران: 28 اردیبهشت 1401
 • 8.8 میلیارد تومان
  روز صفر
  اکران: 18 اسفند 1400