بهترین بازی های مارول برای گوشی های اندروید و آیفون

بهترین بازی مارول اندروید / بازی های مارول گوشی
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

بهترین بازی های مارول (Marvel) اندروید و آیفون که برای گوشی های عرضه شدند عناوینی هستند که کاربران با دانلود آن‌ها می‌توانند وارد دنیای مارول شده و ساعت‌ها خودشان را با شخصیت‌های زیاد و متنوع آن سرگرم کنند. دنیای مارول طی یک دهه اخیر به موفقیت‌های چشمگیری دست پیدا کرده و حالا امیدوار است در دنیای بازی‌ها نیز بتواند این موفقیت‌ها را تکرار کند.

بسیاری از ما روزهای کودکی خود را با داستان‌ها و شخصیت‌های پایان‌ناپذیری که دنیای مارول و جهان ابرقهرمانی را تشکیل می‌دهند گذرانده‌ایم. باید از دنیای مارول به دلیل ایجاد کودکی فوق‌العاده برای طرفداران بی‌شمارش در سراسر جهان سپاسگزار باشیم؛ فقط تصور کنید زندگی ما بدون مارول تا چه حد خسته‌کننده می‌شد!

پس از گذشت چندین سال، Marvel Studios موفق شد میراث خود در دنیای سینما را گسترش دهد. اکنون و به لطف پیشرفت‌های اخیر فناوری، می‌توانید ابرقهرمانان خود را از طریق برنامه‌های اندرویدی روی صفحه نمایش موبایلتان بیابید. در این مقاله 8 بازی مارول را معرفی خواهیم کرد. برای دانلود این بازی‌ها با پلازا همراه باشید.

بهترین بازی های مارول برای اندروید و آیفون

خیلی عجیب است که بازی‌های مارول خوب زیادی برای موبایل وجود ندارد. بسیاری از آن‌ها تکرار مکررات هستند. با این حال، برخی از آن‌ها ارزش بازی کردن را دارند. در ادامه چند نمونه از بهترین بازی های مارول برای اندروید یا iOS معرفی شده و لینک دانلود آن‌ها نیز ارائه شده است.

1. Battle Lines

بازی مارول برای آیفون - دانلود بازی Battle Lines

بازی مارول Battle Lines یک عنوان جدید محسوب می‌شود که به سبک نقش‌آفرینی یا RPG با المان‌های Gacha (چیزی شبیه همان لوت‌باکس‌ها که بازیکنان را مجبور به پرداخت پول می‌کند) است. در این بازی مارول بازیکنان، قهرمانان مارول را به میهمانی خود دعوت کرده و از آن‌ها برای نبرد استفاده می‌کنند.

فهرست شامل بیش از 300 کاراکتر از جمله مرد آهنین، مرد عنکبوتی، کاپیتان آمریکا، کاپیتان مارول، ثور و تانوس است. شما می‌توانید با بازیکنانی از سراسر جهان تیم تشکیل دهید یا به نیروی نجات جهان بپیوندید. علاوه بر این، شما حالت عملیات نظامی و PvP آنلاین می‌گیرید و می‌توانید قهرمانان خود را از راه‌های مختلف ارتقا دهید. همیشه باید مراقب و هوشیار باشید؛ در غیر این صورت ممکن است کنترل اوضاع را از دست بدهید!

Battle Lines بهترین بازی مارول نیست. با این حال، با توجه به تعداد کم بازی‌های مارول، رقبای چندانی ندارد و بدون شک بهترین بازی مارول اندروید است که نبردها در یک موقعیت دشوار 3×4 انجام می‌شود. بازی Battle Lines برای چند ده ساعت مناسب است، پیش از اینکه المان‌های پرداخت درون برنامه‌ای مانع انجام کارتان شوند.

دانلود بازی مارول (Marvel) ابر قهرمانی Battle Lines برای اندروید

2. Contest of Champions

بهترین بازی مارول اندروید - دانلود بازی Contest of Champions

Contest Champions یا نبرد قهرمانان یکی از محبوب‌ترین بازی‌های مارول است. هدف این است که تا حد امکان تعداد قهرمانان مارول بیشتری را جمع‌آوری کنید و از آن‌ها برای نبرد با افراد شرور استفاده کنید. این بازی همچنین دارای مکانیک بازی‌های جنگی ساده، حالت چند نفره آنلاین و نوعی حالت عملیات جنگی است. یادگیری مانند اکثر بازی‌های Freemium کار دشواری نیست. مکانیک‌های جنگی نیز مناسب هستند.

The Marvel Contest of Champions یک سری بازی نفس گیر است که اکثر ابرقهرمانان مارول را در خود جای داده است. بخش بزرگی از بازی جمع‌آوری کاراکترها است. در بازی سطوح مختلفی وجود دارد که هر یک از آن‌ها درجه پیچیدگی متفاوتی دارند. نکته جالب در مورد بازی این است که هر روز ماموریت‌های جدیدی اضافه می‌شوند؛ بنابراین بازیکنان می‌توانند هر بار که وارد بازی می‌شوند از چیز جدیدی لذت ببرند.

دانلود بازی مارول (Marvel) ابر قهرمانی Contest of Champions برای: اندروید | آیفون

3. Future Fight

بازی های مارول گوشی - دانلود بازی Future Fight

Future Fight یکی دیگر از بهترین بازی های مارول برای اندروید و آیفون است. این عنوان، یک بازی نقش‌آفرینی (RPG) اکشن است. شما انواع قهرمانان و خائنان مارول را جمع‌آوری می‌کنید، آن‌ها را به اندازه تمام توانشان قدرتمند می‌کنید و با افراد شرور مبارزه می‌کنید. این بازی مارول تا حدی شامل ویژگی‌های فن سرویس (Fan service) که برای خوشایند مخاطبان به آثار اضافه می‌شوند است، اما این روزها بیشتر بازی‌های مارول همینطور هستند. این بازی مارول مبتنی بر پرطرفدارترین داستان‌هاست؛ جایی که ابرقهرمانان زمان‌های مختلف با هم متحد می‌شوند.

دانلود بازی مارول (Marvel) ابر قهرمانی Contest of Champions برای: اندروید | آیفون

4. Puzzle Quest بهترین بازی مارول اندروید در سبک پازل

بازی مارول برای آیفون - دانلود بازی Puzzle Quest

Puzzle Quest یکی از محبوب‌ترین بازی‌های گوگل‌پلی است که می‌توانید برای دانلود بازی های مارول برای اندروید و آیفون آن را درنظر داشته باشید. در این بازی می‌توانید کاراکترهای مختلفی از بین قهرمانان و خائنان جمع‌آوری کنید، در برخی بازی‌های آنلاین شرکت کنید و در همه ماموریت‌های مختلف بازی کنید.

شما به کمک تیمتان باید پازل‌های مختلف را حل کنید، اما دشمنان شما می‌خواهند شهر را به آشوب بکشند. این بازی همچنین برای غنائم بیشتر، از وقایع هفتگی، روزانه و ماهانه برخوردار است. گرافیک آن HD با صدای عالی است. Puzzle Quest یک بازی رایگان با پرداخت درون برنامه‌ای و کمی ساده محسوب می‌شود که با این حال یکی از بهترین بازی های ابرقهرمانی مارول برای اندروید و آیفون است و برای گذراندن وقت عالی است.

دانلود بازی مارول (Marvel) ابر قهرمانی Puzzle Quest برای: اندروید | آیفون

5. Strike Force

بازی مارول Strike Force یکی از بهترین بازی های مارول برای آیفون و اندروید و از بازی‌های جدید و همه‌کاره مارول است. شما دار و دسته‌ای از خائنان و قهرمانان مورد علاقه خود را جمع می‌کنید و سپس با افراد شرور می‌جنگید. البته تیم شما باید تا حدی بزرگ باشد که بتوانید با دشمن مقابله کنید. در مقابل، اگر گروه بزرگ‌تری را با اعضای زیادی انتخاب کردید، مدیریت و هدایت این گروه چالش‌برانگیز است. روش صحیح این است که ابتدا باید حریف خود را بشناسید و همیشه مطابق آن در بازی بجنگید.

این بازی همچنین دارای مکانیک RPG موبایل و گرافیک نسبتا مناسب است. برخی این بازی را با Star Wars Galaxy of Heroes مقایسه کرده‌اند. هر دوی این بازی‌ها بسیار جالب توجه هستند. متأسفانه المان‌های پرداخت درون برنامه‌ای بازی در نوسان است؛ بعضی اوقات آن‌ها وحشتناک هستند و بعضی اوقات اینطور نیستند. در واقع بستگی دارد FoxNext در هر به‌روزرسانی مشخص تصمیم دارد چه کاری انجام دهد.

دانلود بازی مارول (Marvel) ابر قهرمانی Strike Force برای: اندروید | آیفون

6. Future Revolution: بهترین بازی مارول اندروید در سبک جهان باز

دانلود بازی Future Revolution - بهترین بازی های مارول برای اندروید

بازی Future Revolution مارول، یک عنوان نقش‌آفرینی جهان باز است که به گیمرها این امکان را می‌دهد تا آزادانه در جهان بازی به گشت و گذار بپردازند و همزمان ماموریت‌های اصلی و فرعی را نیز انجام دهند. مانند بسیاری از بازی‌های در این سبک، این بازی هم یک بازی بزرگ با محتوای متنوع و فراوان است که می‌تواند شما را ساعت‌ها سرگرم کند.

شما حتی می‌توانید حین انجام بازی با سایر گیمرها نیز ارتباط برقرار کنید. گرافیک و گیم‌پلی بازی هم در سطح بسیار خوبی است و البته مانند همیشه این بازی هم کمی به سمت سوی بازی‌های pay-to-win تمایل دارد اما حداقل بخش داستانی بازی آنقدر خوب است که این موارد را جبران کند.

دانلود بازی مارول (Marvel) ابر قهرمانی Future Revolution برای: اندروید | آیفون

7. Realm of Champions: بهترین بازی مارول اندروید در سبک جنگی

بهترین بازی مارول اندروید - دانلود بازی Realm of Champions

Realm of Champions جدیدترین و بهترین نمونه از بازی های مارول گوشی اندروید و آیفون حاضر در این فهرست است. در این بازی شما باید از میان قهرمان‌های مارول یکی را انتخاب کنید. هرکدام از این قهرمان‌ها قابلیت تغییر و شخصی‌سازی دارند و از همین رو می‌توانید آن‌ها را به شکل دلخواه خودتان دربیاورید.

گیم‌پلی بازی اما بیشتر به بازی‌های جنگی برخط چندنفره شباهت دارد به این صورت که در هر بازی 3 بازیکن در برابر 3 نفر دیگر قرار می‌گیرند و البته همانطور که حتما حدس زدید بیشتر قسمت‌های بازی به صورت آنلاین و مولتی‌پلیر است. بنابراین اگر دنبال دانلود بازی مارول افلاین هستید بهتر است سراغ این مورد نیایید در غیر این صورت این بازی یکی از بهترین‌هاست.

دانلود بازی مارول (Marvel) ابر قهرمانی Realm of Champions برای: اندروید | آیفون

8. بازی Amazing Spider-Man 2

بازی های مارول گوشی - دانلود بازی مارول Amazing Spider-Man 2 برای اندروید

در Amazing Spider-Man 2، بازیکنان جلوی جرائم را می‌گیرند و اگر با موفقیت این کار را انجام دهند، پاداش دریافت می‌کنند. علاوه بر این، بازیکنان می‌توانند تاراندازها را بهبود دهند تا بتوانند نحوه عملکرد آن را کنترل کنند. از ویژگی‌های برجسته این است که بازیکنان به خانه پیتر پارکر (Peter Parker) دسترسی دارند و در آنجا می‌توانند ماموریت‌هایی از خط داستانی و همچنین وسایل و تجهیزات خریداری کنند.

در این بازی مارول، بازیکنان می‌توانند از تلفن هوشمند خود برای دسترسی به نقشه استفاده کنند؛ بنابراین آن‌ها در مورد فعالیت‌هایی که در هر منطقه در یک زمان خاص اتفاق می‌افتد، اطلاعات کسب می‌کنند. بازی سهم مساوی از سکانس‌های اکشن، جلوه‌های بصری عالی و ویژگی‌های شگفت‌انگیز را در اختیار شما قرار می‌دهد. Amazing Spider-Man 2 در سراسر جهان 2 میلیارد دلار درآمد کسب کرده و مورد قبول مخاطبان و منتقدین قرار گرفته است.

دانلود بازی Amazing Spider-Man 2 برای اندروید

سخن پایانی

بازی های مارول گوشی تجربه و بهترین مهارت‌ها را برای زندگی در اختیار شما قرار می‌دهند. اخیرا به دلیل پیشرفت تکنولوژی، بازی کردن با روبات‌ها و ابرقهرمانان از همیشه راحت‌تر شده است. منتظر چه هستید؟ بازی های مارول گوشی علاقه خود را انتخاب و آن را دانلود کنید و همین حالا بازی را شروع کنید!

{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها
 • 1.867 میلیارد دلار
  Spiderman No Way Home
  اکران: 17 دسامبر 2021
 • 361 میلیون دلار
  Sing 2
  اکران: 22 دسامبر 2021
 • 279 میلیون دلار
  The Batman
  اکران: 04 مارس 2022
 • 273 میلیون دلار
  Uncharted
  اکران: 18 فوریه 2022
 • 138 میلیون دلار
  Scream
  اکران: 14 ژانویه 2022
 • 116 میلیون دلار
  Death on the Nile
  اکران: 04 فوریه 2022
 • 72 میلیون دلار
  Jackass Forever
  اکران: 04 فوریه 2022
 • 47 میلیون دلار
  Dog
  اکران: 18 فوریه 2022
 • 4 میلیون دلار
  Cyrano
  اکران: 25 فوریه 2022