В 1win казино вас ждут захватывающие игры и щедрые бонусы. Регистрация проста, вход удобен, а промокоды помогут увеличить ваши шансы на выигрыш. source Immediate Spike

دانلود آموزش تصویری نرم افزار حسابداری پارسیان — گام به گام و تصویری

دانلود آموزش تصویری نرم افزار حسابداری پارسیان
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

نرم افزارهای مالی این روزها کمک زیادی به حسابدارها می‌کنند. یکی از این ابزارهای کامپیوتری نرم افزار مالی و حسابداری یکپارچه پارسیان است. این نرم افزار علاوه بر حسابداری قسمت‌های مختلف دیگری را هم می‌تواند پوشش بدهد. به کمک نرم افزار حسابداری فروشگاهی پارسیان نه تنها می‌توانید تمام نیاز‌های حسابداری خود را پاسخ دهید، بلکه سیستم پخش مویرگی آن هم به کمک ویزیتورها می‌آید. به این ترتیب، با این مقاله از پلازا همراه باشید تا آموزش نرم افزار حسابداری پارسیان را در اختیارتان قرار بدهید.

اگر به دنبال دانلود آموزش تصویری نرم افزار حسابداری پارسیان بهتر است این مقاله را از دست ندهید. این نرم افزار که از آپدیت سالیانه کاملا رایگان برخوردار است، رابط کاربری ساده و زیبایی هم دارد و همین‌طور یک سال ضمانت بی قید و شرط از زمان نصب به همراه بروزرسانی دائمی کاملاً رایگان در اختیار کاربر نرم افزار قرار می‌دهد. نهایتا برای دسترسی به آموزش نرم افزار پارسیان و روش دانلود نرم افزار حسابداری فروشگاهی پارسیان می‌توانید آموزش این مقاله را دنبال کنید.

آموزش دانلود نرم افزار حسابداری پارسیان

در این قسمت روش دانلود آموزش تصویری نرم افزار حسابداری پارسیان برای کامپیوتر ارائه می‌شود. برای دانلود این نرم افزار می‌توانید طبق تصویر زیر از وبسایت خود نرم افزار آن را دانلود بکنید و سپس روی کامپیوتر نصب بکنید.

دانلود آموزش نرم افزار حسابداری پارسیان

برای انجام این کار فقط کافی است روی دانلود کامل نرم افزار کلیک کرده تا بتوانید نرم افزار حسابداری پارسیان را دانلود و نصب بکنید. پرکاربردترین لینک برای شما احتمالا گزینه «دانلود نرم افزار پارسیان برای ویندوز ۱۰» است. البته اگر از طریق لینک اول موفق به انجام کار نشدید، «لینک کمکی نرم افزار حسابداری» را هم امتحان کنید.

اما نرم افزار حسابداری پارسیان چه ویژگی‌هایی دارد؟ در این آموزش صفر تا صد نرم افزار پارسیان تمام نکات لازم را در مورد این نرم افزار در اختیار شما قرار می‌دهیم. همچنین خوب است بدانید که فیلم‌های آموزش فرادرس آموزش بستن سال مالی در نرم افزار پارسیان ، آموزش کار با نرم افزار پارسیان ، آموزش گام به گام نرم افزار حسابداری پارسیان ، آموزش تصویری نرم افزار حسابداری پارسیان و آموزش‌های از این دست را به خوبی پوشش می‌دهد.

نرم افزار حسابداری پارسیان چیست؟

در این بخش از آموزش نرم افزار حسابداری پارسیان خوب است بدانید که این نرم افزار علاوه بر حسابداری، برای بخش‌های دیگری مانند انبار، حسابداری، خرید و فروش، کنترل چک و تولید و غیره هم خدمات ارائه می‌دهد. همچنین دارای امکانات مختلفی از جمله صدور انواع فاکتور، اعلام سررسید چک‌ها به صورت اتوماتیک و امکان دریافت گزارش‌های متنوع است. همچنین این نرم افزار صندوق فروشگاهی مورد تایید اداره دارایی بوده دارای تهیه گزارش فصلی و همچنین قفل سخت‌افزاری است. این به آن معناست که به کمک نرم افزار پارسیان دیگر به هیچ سیستم دیگری برای مدیریت کردن فروشگاه یا شرکت فروش و پخش خود نخواهید داشت و هر آنچه نیاز داشته باشید همین جا در اختیار شماست. نهایتا اینکه پارسیان برای کافه‌ها و رستوران‌ها هم سیستمی جداگانه دارد که در آن می‌توانید فاکتورهای غذا و تعداد مشتریان روزانه را مدیریت کنید و حساب همه چیز را در دستان خود داشته باشید. در ادامه با کاربردهای نرم افزار حسابداری پارسیان آشنا خواهیم شد.

نرم افزار مخصوص رستوران ها، سنگبری ها و سوپرمارکت ها

این نرم افزار دارای نرم افزار مخصوص رستوران‌ها و کافی‌شاپی‌ها، نرم افزار ویژه سوپرمارکت‌ها و خرده فروشی‌ها و نرم افزار مخصوص سنگبری‌ها و سنگفروشی‌ها نیز است. در نرم افزار حسابداری پارسیان برای رستوران‌ها و کافی‌شاپی‌ها می‌توانید فاکتور را همزمان روی سه پرینتر حرارتی پرینت و چاپ بگیرید، دستگاه کارت خوان را به نرم افزار وصل کنید. همچنین امکان اتصال نرم افزار سفارش گیر اندروید، تعریف میزها و زمان شمار اشغال میز، چاپ هر گروه غذا در قسمت مربوطه رستوران، گزارش‌های متنوع رستوران، تعریف مشتریکین، استفاده از کلیدهای سریع برای درج غذا در فاکتور و اتصال به سیستم حسابداری مشتریان نیز وجود دارد.

این نرم افزار همچنین یک سال ضمانت بدون قید و شرط دارد که از زمان نصب نرم افزار شروع می‌شود و به صورت همیشگی می‌توانید آن را رایگان آپدیت بکنید. به علاوه از رابط کاربری ساده‌ای برخوردار است. شما در این نرم افزار می‌توانید گزارشات و نمودارهای مدیریتی، برنامه‌های متعدد پشتیبان‌گیری برای محافظت از اطلاعات داشته باشید. همچنین در ادامه آموزش نرم افزار حسابداری پارسیان خوب است بدانید که این نرم افزار از چند بخش سیستم حسابداری، سیستم انبارداری، سیستم خرید و فروش و سیستم حقوق و دستمزد و سیستم پخش مویرگی تشکیل می‌شود. در ادامه مقاله هر یک از بخش‌های این نرم افزار و امکاناتشان را به صورت جداگانه بررسی می‌کنیم.

سیستم حسابداری نرم افزار پارسیان

آموزش نرم افزار حسابداری پارسیان

در قسمت سیستم حسابداری نرم افزار پارسیان قابلیت‌ها و امکاناتِ مختلفی وجود دارد. برای مثال می‌توانید اسناد را به صورت اتوماتیک و غیراتوماتیک یا خودکار و غیرخودکار صادر کنید. همچنین موقعِ انجامِ مراوداتِ مالی می‌توانید از دستگاه کارت خوان بانکی استفاده بکنید. به علاوه امکان ارائه گزارش عملکرد موجودی بانک و صندوق در هر لحظه وجود دارد. همچنین می‌توانید به گزارش دفاتر حسابداری و ترازهای مختلف، گزارشات فصلی فاکتورها برای ارائه به وزارت دارایی، گزارش سود و زیاد به صورت لحظه‌ای و مابین تاریخ، گزارش بدهکاری و بستانکاری اشخاص و تراز آزمایشی به مرور حساب‌ها دسترسی داشته باشید.

در این بخش از آموزش نرم افزار حسابداری پارسیان خوب است بدانید که علاوه بر بخش حسابداری، در این نرم افزار سیستم انبارداری هم وجود دارد که در ادامه در مورد امکانات این بخش هم توضیح داده می‌شود.

سیستم انبارداری در نرم افزار پارسیان

در سیستم انبارداری در نرم افزار پارسیان هم خدمات مختلفی که مربوط به بخش انبارداری است ارائه می‌شوند. این خدمات عبارتند از امکان تعریف انبارهای متعدد، صدور فاکتورهای موجودی اول دوره، اضافات، کسورات، امانات، حواله و رسید و تولید، امکان تهیه گزارشات متعدد ریالی و تعدادی، تهیه کاردکس کالا و کارت انبار، نمایش موجودی کالا در همه انبارها به صورت یک جا.

سیستم خرید و فروش

آموزش نرم افزار حسابداری پارسیان

بخش مهمِ دیگری که در نرم افزار حسابداری پارسیان پوشش داده شده است، بخش سیستم خرید و فروش است. در این بخش از آموزش نرم افزار حسابداری پارسیان خوب است بدانید که در بخش سیستم خرید و فروش در نرم افزار حسابداری پارسیان خدماتی مانند صدور فاکتورهای خرید، فروش، برگشتی و پیش فاکتور، گزارش فصلی دارایی ماده 169، نمودارهای متعدد فروش، گزارش سازی مدیریتی کاملاً پویا با توجه به نیاز مشتری و گزارش های متعدد سود کالاها ارائه می‌شوند.

اما علاوه بر بخش سیستم خرید و فروش در نرم افزار حسابداری پارسیان، قسمت دیگری تحت عنوان سیستم حقوق و دستمزد هم وجود دارد. بخش حقوق و دستمزد هم خدمات مختلفی را مرتبط با همین بخش ارائه می‌دهد که در ادامه در مورد آن‌ها توضیح داده می‌شود.

سیستم حقوق و دستمزد در نرم افزار حسابداری پارسیان

دانلود آموزش نرم افزار حسابداری پارسیان

خدماتی که در بخش حقوق و دستمزد برای نرم افزار حسابداری پارسیان ارائه می‌شوند شامل ویژگی‌ها و خدمات مربوط به تعریف پرسنل و محاسبه حقوق و غیره هستند. به این ترتیب، در این بخشِ نرم افزار این مکان وجود دارد که پرسنل را همراه با مشخصات کامل و عکس پرسنلی تعریف کنید، احکام کارگزینی را تعریف کنید. امکان تعریف آیتم‌های حقوقی به دلخواه کاربران هم وجود دارد. علاوه بر این در بخش حقوق و دستمزد نرم افزار حسابداری پارسیان می‌توانید فرمول های مورد نیاز برایم حاسبه حقوق و دستمزد را هم تعریف بکنید.

در این قسمت از آموزش نرم افزار حسابداری پارسیان خوب است بدانید که از سایر امکاناتی که در بخش حقوق و دستمزد در نرم افزار حسابداری پارسیان ارائه می‌شوند عبارتند از امکان تهیه دیسکت بیمه و فایل مالیات و فایل‌های پرداختی ویژه بانکها، ارتباط با دستگاه‌های حضور و غیاب و همچنین تهیه فیش حقوقی و لیست‌های متنوع. برای همین اگر شما به عنوان حسابدار یک مجموعه از این نرم افزار استفاده می‌کنید، خیالتان راحت است که تمام اطلاعات لازم برای انجام امور مالیاتی مجموعه را در اختیار دارید.

سیستم پخش مویرگی در نرم افزار حسابداری پارسیان

دانلود آموزش نرم افزار حسابداری پارسیان

اما بخش دیگری که در آموزش نرم افزار حسابداری پارسیان می‌خواهیم به آن اشاره کنیم، بخشِ سیستم پخشِ مویرگی نرم افزار حسابداری پارسیان است. در این بخش می‌توانید برای هر کالا و هر ویزیتور، درصد ویزیتوری تعریف بکنید. همچنین امکان تعریف جدول پلکانی ویزیتور برای هر کالا نیز وجود دارد. علاوه بر این‌ها در بخش سیستم پخش مویرگی می‌توانید حواله تجمیعی صادر بکنید، برای ویزیتورها ویزیتور ارشد تعریف بکنید، مسیرها را برای مشتری‌ها و کالای جایزه تعریف بکنید. همچنین در این قسمت از آموزش نرم افزار حسابداری پارسیان خوب است بدانید که امکان دسترسی به گزارش فروش براساسِ منطقه و مسیر و گزارش‌های متنوع ویزیتور از جمله کاردکس بازاریاب، مانده بدهی مشتریان بازاریاب و غیره نیز وجود دارد.

جمع بندی

در این مقاله به طور کلی اطلاعاتی در مورد دانلود آموزش تصویری نرم افزار حسابداری پارسیان و همینطور روش دانلود این نرم افزار ارائه شد. به طور خلاصه مشاهده کردیم که نرم افزار حسابداری پارسیان از محیط کاربری مناسبی برخوردار است و علاوه بر سیستم حسابداری، سیستم‌های دیگری مانند سیستم انبارداری، سیستم خرید و فروش، سیستم حقوق و دستمزد و سیستم پخش مویرگی هم دارد. در آخر ناگفته نماند که در پایین صفحه در قسمت دیدگاه‌های پلازا می‌توانید سوالات و نظرات خود را درباره نرم افزار حسابداری پارسیان بیان بکنید. آیا شما هم در شرکت و مجموعه خود از این نرم افزار استفاده می‌کنید؟ تجربیات خود را با ما در میان بگذارید.

{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها
 • 956.366 میلیارد دلار
  Oppenheimer
  اکران: 21 جولای 2023
 • 571.721 میلیارد دلار
  Wonka
  اکران: 15 دسامبر 2023
 • 423.489 میلیارد دلار
  Aquaman and the Lost Kingdom
  اکران: 22 دسامبر 2023
 • 221.893 میلیارد دلار
  Migration
  اکران: 22 دسامبر 2023
 • 206.185 میلیارد دلار
  Trolls Band Together
  اکران: 17 نوامبر 2023
 • 156.771 میلیارد دلار
  Killers of the Flower Moon
  اکران: 19 اکتبر 2023
 • 151.782 میلیارد دلار
  Anyone But You
  اکران: 22 دسامبر 2023
 • 92.691 میلیارد دلار
  Mean Girls
  اکران: 12 ژانویه 2023
 • 89 میلیارد دلار
  Wish
  اکران: 22 نوامبر 2023
 • 51.6558 میلیارد دلار
  The Boys in the Boat
  اکران: 25 دسامبر 2023
 • 314.343 میلیارد تومان
  فسیل
  اکران: 22 اسفند 1401
 • 248.7 میلیارد تومان
  هتل
  اکران: 05 مهر 1402
 • 77.5419 میلیارد تومان
  شهر هرت
  اکران: 22 تیر 1402
 • 59.6495 میلیارد تومان
  بچه زرنگ
  اکران: 02 شهریور 1402
 • 49.8288 میلیارد تومان
  ویلای ساحلی
  اکران: 23 آبان 1398
 • 49.4606 میلیارد تومان
  هاوایی
  اکران: 13 دی 1402
 • 25.0594 میلیارد تومان
  نارگیل 2
  اکران: 18 مرداد 1402
 • 24.7578 میلیارد تومان
  ورود خروج ممنوع
  اکران: 15 آذر 1402
 • 19.6814 میلیارد تومان
  سه کام حبس
  اکران: 05 اردیبهشت 1402
 • 19.4418 میلیارد تومان
  آهنگ دو نفره
  اکران: 30 فروردین 1402