بهترین راه سفر به کیش از اصفهان

سفر به کیش از اصفهان
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

اصفهان یکی از بزرگ‌ترین شهر‌های ایران است و از نظر جمعیت رتبه سوم کشور و رتبه‌ی نهم خاورمیانه را در اختیار خود دارد. آثار و بنا‌ها‌ی تاریخی فراوان اصفهان باعث شده در فرهنگ عامه به نصف جهان معروف باشد. اکثر آثار تاریخی شهر اصفهان به ثبت جهانی رسیده‌اند. مسافران زیادی از بسیاری از نقاط جهان هر‌ساله به شهر اصفهان سفر می‌کنند.

با توجه ‌به تعداد بالای مسافران و گردشگران، تور‌های زیادی از اصفهان به مقصد شهر‌های دیگر برگزار می‌شود. یکی از این‌تور‌ها تور کیش از اصفهان است که محبوبیت زیادی میان مسافران دارد. در این‌‌مطلب می‌خواهیم درباره این‌موضوع صحبت کنیم و بهترین راه برای سفر به کیش از اصفهان را معرفی کنیم. پس با ما همراه باشید.

فهرست عناوین مطلب:

سفر هوایی به کیش از اصفهان

همان‌طور که در قسمت قبل اشاره کردیم، مسافران زیادی از اصفهان به کیش سفر می‌کنند. علاوه‌بر ساکنان اصفهان، توریست‌ها و مسافران زیادی به اصفهان سفر می‌‎کنند که ممکن است مقصد بعدی سفر خود را کیش انتخاب کنند. به همین دلیل وسیله‌ها و راه‌های متفاوتی برای سفر به کیش وجود دارد. یکی از راه‌های پرطرف‌دار سفر هوایی است.

پرواز‌های فراوان و متنوعی از اصفهان به کیش وجود دارد که دست مسافران برای انتخاب را باز می‌گذارد. پرواز اصفهان تا کیش حدود یک ساعت و نیم طول می‌کشد و در این‌زمان هواپیما فاصله هوایی معادل 714 کیلومتر را طی می‌کند. اگر سفر هوایی را برای مسافرت خود انتخاب کرده‌اید، بهتر است یک ساعت قبل از پرواز‍ در فرودگاه حاضر باشید، تا با خیالی آسوده به هواپیما برسید.

تور کیش از اصفهان

تور کیش از اصفهان

یکی از بهترین راه‌های سفر به کیش، استفاده از تور کیش از اصفهان علی بابا است. تور‌‌های زیادی از اصفهان به مقصد کیش برگزار می‌شود که تنوع بسیاری از نظر وسیله نقلیه یا هتل محل سکونت دارند. اما مزایای بسیار تور، مانند قیمت پایین‌تر آن، عدم وجود نگرانی برای برنامه‌ریزی‌ها و استفاده از تجربه‌های تور باعث می‌شود تا بسیاری افراد تور را به‌جای سفر شخصی برای خود انتخاب کنند. تور‌ها معمولا خدمات سفر را به‌صورت پکیج ارائه می‌کنند و شما با رزرو تور کیش تقریبا خیال خود را برای چند روز سفر آسوده کرده‌اید.

وسایل نقلیه برای سفر به کیش

اصفهان شهری باستانی و توریستی در مرکز ایران است و مانند جواهری است که با گذر زمان زیبایی و درخشش خود را حفظ کرده است. این موضوع باعث شده تا هر‌ساله مسافران زیادی از سراسر دنیا برای بازدید، به این شهر سفر کنند. اگر بعد از اصفهان دوست دارید سری هم به جزیره زیبای کیش بزنید تور‌های فراوانی برای سفر به آن وجود دارد.

جزیره کیش نیز بدون شک یکی از بهترین مقصد‌ها برای سفر در ایران است. توریست‌ها و گردشگران زیادی از سراسر دنیا برای تماشای دیدنی‌های اصفهان و کیش هر‌ساله به ایران سفر می‌کنند.

برای سفر به کیش راه‌های مختلفی وجود دارد و ممکن است از وسایل نقلیه متفاوتی هم برای قسمت‌های مختلف استفاده کنید. اگر زمان شما برای سفر کم است و می‌خواهید همه زمان خود را در شهر مقصد سپری کنید، استفاده از هواپیما راه‌حل خوبی است. استفاده از قطار و اتوبوس هم مزایا و معایب خود را دارد.

یکی از خوبی‌های استفاده از وسایل نقلیه زمینی استفاده از جاده‌ها و منظره‌های دلنشین بین راه است. موارد گفته‌شده فقط یک مورد از مزایای هر‌یک از وسایل نقلیه بود. اگر تصمیم خود برای سفر را نهایی کرده‌اید، بهتر است بررسی عمیق‌تری روی هرکدام انجام دهید تا بهترین انتخاب را داشته باشید.

بهترین راه برای سفر به کیش از اصفهان

بهترین راه برای سفر به کیش از اصفهان

با وجود همه موارد گفته‌شده تصمیم نهایی با مسافر است و شرایط او است که بهترین مورد را مشخص می‌کند. اما اگر بخواهیم به‌صورت خلاصه و از دید بسیاری از دیگر افراد به این‌سوال پاسخ دهیم که بهترین راه برای سفر به کیش کدام است می‌توان پاسخ ساده‌ای را هم بیان کرد.

اگرچه شما با وسیله شخصی قدرت مانور بیشتری دارید اما تور کیش از اصفهان خیال شما را از بسیاری از مطالب آسوده می‌کند. به‌علاوه شما این‌امکان را دارید که تا حد زیادی توری را انتخاب کنید که با شرایط شما سازگاری بیشتری دارد و بسیاری از موارد مورد‌علاقه خود را هنگام انتخاب تور در‌نظر بگیرید. مثلا توری با قطار را انتخاب کنید. یا توری را انتخاب کنید که هتل مورد‌نظر شما را ارائه می‌دهد. دست شما در انتخاب این‌موارد همچنان باز است.

سخن آخر

اصفهان یکی از شهر‌های معروف ایران است که مسافران زیادی هم از آن به شهر‌های دیگر از‌جمله کیش سفر می‌کنند. در سفر هوایی مستقیم به کیش می‌رسید، اما در سفر‌های زمینی باید از بندر‌عباس به کیش بروید ولی همین سفر کوتاه دریایی هم پر از هیجان و زیبایی خواهد بود.

برای سفر به کیش از اصفهان راه‌های متنوعی وجود دارد که درباره آن‌ها در این‌مقاله صحبت کردیم. به‌عنوان آخرین نکته حتما سعی کنید برای سفر خود برنامه داشته باشید تا از همه لحظات آن به‌خوبی استفاده کنید و سفر بی‌نظیری را تجربه کنید.

پاراگراف 30 آرون گروپس
{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها
 • 77.5 میلیارد تومان
  انفرادی
  اکران: 07 اردیبهشت 1401
 • 42.1 میلیارد تومان
  سگ بند
  اکران: 25 اسفند 1401
 • 27 میلیارد تومان
  بخارست
  اکران: 24 آبان 1401
 • 22.1 میلیارد تومان
  علف زار
  اکران: 28 اردیبهشت 1401
 • 21.5 میلیارد تومان
  پسر دلفینی
  اکران: 02 شهریور 1401
 • 21.5 میلیارد تومان
  تی تی
  اکران: 15 تیر 1401
 • 20.4 میلیارد تومان
  ابلق
  اکران: 26 مرداد 1401
 • 19.7 میلیارد تومان
  دوزیست
  اکران: 20 مرداد 1401
 • 15 میلیارد تومان
  لوپتو
  اکران: 01 مهر 1401
 • 12.5 میلیارد تومان
  موقعیت مهدی
  اکران: 18 اسفند 1400