آموزش نحوه مخفی کردن شماره در واتساپ

مخفی کردن شماره در واتساپ
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

تا به حال به این فکر کرده اید  که چگونه می‌توانیم مخفی کردن شماره در واتساپ را انجام دهیم؟ در این مقاله یک روش مخفی سازی و عدم نمایش شماره تلفن در گروه واتساپ را به شما آموزش می‌دهیم. در ادامه نحوه پنهان کردن شماره در واتس اپ را خواهید خواند.

هنگامی که برای اولین بار یک حساب WhatsApp ایجاد می‌کنید، با استفاده از شماره تلفن خود ثبت نام می‌کنید، که به شما امکان می‌دهد به لیست مخاطبین تلفن خود دسترسی داشته باشید. با این حال، قرار نیست هر کاربری بخواهد شماره تلفن خود را به واتس اپ متصل کند، حالا باید چگونه شماره واتساپ خود را مخفی کنیم؟

چگونه شماره خود را در واتساپ جی بی پنهان کنیم؟ آیا راهی برای مخفی کردن شماره تلفن خود در WhatsApp وجود دارد؟ متأسفانه، هیچ روش ساده ای برای مخفی کردن شماره تلفن شما از WhatsApp وجود ندارد. برای ثبت نام در این سرویس باید از یک شماره تلفن معتبر استفاده کنید. اما این بدان معنا نیست که باید از شماره واقعی خود استفاده کنید. بیایید نگاهی بیندازیم که چگونه می‌توانید بدون دادن شماره تلفن اصلی خود، در WhatsApp ثبت‌نام کنید. در ادامه آموزش مخفی کردن شماره تلفن در واتساپ برای مخاطبین را می‌خوانید.

آنچه در ادامه خواهید خواند

چگونه شماره تلفن خود را در واتساپ پنهان کنیم؟

عدم نمایش شماره تلفن در گروه واتساپ

چگونه در واتس اپ شماره معلوم نباشد؟ همانطور که گفته شد، برای ایجاد یک حساب کاربری واتساپ باید از یک شماره تلفن استفاده کنید. اما اگر می‌خواهید پیام دادن درواتساپ بدون افتادن شماره را انجام دهید، می‌توانید از یکی از چندین سرویس آنلاین برای دریافت یک شماره مجازی برای اتصال به حساب خود استفاده کنید.

بیایید نگاهی به خدماتی بیندازیم که می‌توانید برای این کار استفاده کنید. بیش از ده‌ها سرویس آنلاین وجود دارد که می‌توانید از آن‌ها برای دریافت شماره مجازی استفاده کنید. برنامه Google Voice بهترین انتخاب ما است و برای اهداف ما عالی است. این خدمات شخصی و تجاری را ارائه می‌دهد و به طور مکرر در وب و موبایل به روز می‌شود. Voice حتی به شما امکان می‌دهد از شماره خود برای فوروارد تماس‌ها، برقراری تماس‌های تلفنی رایگان در ایالات متحده و پیامک به خانواده و دوستان خود به راحتی استفاده کنید.

مخفی سازی شماره در واتساپ با استفاده از Google Voice

پنهان کردن شماره در واتس اپ

از شماره شما می‌توان برای برقراری و دریافت تماس و پیامک استفاده کرد. این یک سرویس عالی است، به خصوص رایگان، و به عنوان بهترین سرویس پیشنهادی ما برای هر کسی که به دنبال شماره تلفن جدیدی برای استفاده با WhatsApp است، ارائه می‌شود. مانند Google Voice، Talkatone هم دریافت شماره تلفن رایگان را آسان می‌کند. این سرویس یک شماره تلفن جایگزین برای تماس و پیامک به همراه یک کد منطقه ای مستقر در ایالات متحده یا کانادا به شما می‌دهد.

برنامه Talkatone حتی به شما امکان می‌دهد این شماره را در صورت نیاز تغییر دهید. Talkatone شامل تبلیغات می‌شود، اما اگر فقط از شماره تلفن برای تأیید حساب خود استفاده می‌کنید، این مشکل چندانی ایجاد نمی‌کند. در حالی که Voice و Talkatone دو انتخاب برتر ما برای اهداف ما هستند، اگر به دنبال برنامه‌ای با عملکرد کمی فراتر از تماس‌ها و پیامک‌های ساده یا برنامه‌ای با توانایی ایجاد بیش از یک شماره هستید، این برنامه‌ها را بررسی کنید:

 • Burner
 • Sideline
 • Flyp
 • Hushed

برای آموزش مخفی کردن شماره در واتساپ اندروید و آیفون، هنگام راه‌اندازی حساب جدید واتس‌اپ، از شماره‌ای از Google Voice استفاده می‌کنیم. فرآیند راه اندازی Google Voice در آموزش پنهان کردن شماره در واتس اپ نسبتاً ساده است. برای شروع به یک حساب Google نیاز دارید و برنامه و وب سایت کاربران جدید را در انتخاب شماره جدید راهنمایی می‌کند. هنگامی که شماره Google Voice جدید خود را به دست آوردید، آماده هستید تا به مرحله بعدی این فرآیند بروید. نحوه مخفی کردن شماره در واتساپ به صورت زیر است.

مخفی سازی شماره در واتساپ

مخفی کردن شماره در واتساپ با راه اندازی یک حساب کاربری جدید WhatsApp

بسیار خوب، هنگامی که شماره جدید خود را از هر یک از خدماتی که در بالا توضیح دادیم ایجاد کردید، آماده شروع راه اندازی یک حساب کاربری جدید WhatsApp هستید.

چگونه در واتساپ شماره معلوم نباشد؟ برای این آموزش عدم نمایش شماره تلفن در واتس اپ، ما از نسخه اندروید واتس اپ استفاده می‌کنیم.

از حساب WhatsApp خود خارج شوید. هنگامی که به صفحه ورود به واتس اپ رسیدید، واتس اپ شماره تلفن شما را برای ثبت حساب و تأیید دستگاه شما می‌خواهد. برای مخفی کردن شماره در واتس اپ، به جای وارد کردن شماره تلفن فعلی خود، شماره ثانویه ای را که از طریق Google Voice ایجاد کرده اید (یا جایگزینی که انتخاب کرده اید) وارد کنید.

چگونه شماره تلفن خود را در واتساپ پنهان کنیم؟

بعدی را بزنید، واتس اپ از شما می‌خواهد شماره خود را تأیید کنید. مطمئن شوید که شماره خود را به درستی وارد کرده اید و برای ادامه به مرحله بعدی در آموزش تشکیل گروه در واتساپ بدون شماره تلفن، “OK” را بزنید.

پس از این، واتس اپ از شما می‌خواهد پیامک‌های شما را مشاهده کند تا بتواند به طور خودکار کد تأیید را شناسایی کند. در حالی که این معمولاً بسیار کار راحتی است، اجازه ندهید WhatsApp این کار را انجام دهد.

از آنجایی که متن به شماره Google Voice یا Talkatone شما می‌رود و نه به صندوق پیامک دستگاه شما، WhatsApp نمی‌تواند کد را از تلفن شما تشخیص دهد. درعوض، روی Not now کلیک کنید تا کد تأیید را به صورت دستی وارد کنید.

پس از دریافت کد، شش رقم را در فیلد دستگاه خود وارد کنید. در مرحله بعد، از شما خواسته می‌شود که یک نام برای حساب WhatsApp خود وارد کنید (این را همیشه می‌توان تغییر داد)، و پس از انجام این کار، به صندوق ورودی جدید خود آورده می‌شوید.

نحوه مخفی کردن شماره در واتساپ

با وجود استفاده از شماره جایگزین و مخفی سازی شماره در واتساپ جی بی، همچنان می‌توانید مخاطبین خود را به طور خودکار از دستگاه اصلی خود مشاهده کنید، هرچند به خاطر داشته باشید که آن‌ها نام شما را در حساب خود نمی‌بینند مگر این که شماره جایگزین خود را به آن‌ها بدهید یا از طریق سرویس شروع به ارسال پیام به آن‌ها کنید.

مخفی کردن شماره در واتساپ با تغییر شماره تلفن

اگر سال‌ها است که از واتساپ استفاده می‌کنید و نمی‌خواهید یک حساب کاملاً جدید ایجاد کنید، می‌توانید شماره را در تنظیمات حساب واتساپ خود تغییر دهید.

بار دیگر، مراحل زیر از نسخه اندروید برنامه استفاده می‌کنند، اگرچه کاربران iOS باید بتوانند مراحل مشابهی را در پلتفرم خود دنبال کنند.

واتس اپ را باز کنید.

پیام دادن درواتساپ بدون افتادن شماره

روی گزینه‌های بیشتر > تنظیمات > حساب > تغییر شماره ضربه بزنید.

چگونه شماره خود را در واتساپ جی بی پنهان کنیم

شماره تلفن حساب فعلی خود را در کادر بالا وارد کنید.

شماره Google Voice خود را در کادر پایین وارد کنید.

آموزش مخفی کردن شماره تلفن در واتساپ برای مخاطبین

برای پنهان کردن شماره در واتس اپ، روی Next ضربه بزنید.

روی Done ضربه بزنید.

دستورالعمل‌های روی صفحه را برای تأیید شماره تلفن جدید خود دنبال کنید. پس از تأیید شماره، شماره تلفن واقعی شما از همه کاربران دیگر WhatsApp پنهان می‌شود.

چگونه در واتس اپ شماره معلوم نباشد

اطلاعات حساب شما، از جمله مکالمات، به شماره جدید منتقل می‌شود.

اگر شماره تلفن Google Voice خود را با شماره تلفن معمولی خود عوض می‌کنید، متن تأیید از WhatsApp به برنامه Voice شما می‌رسد. Google Voice را باز کنید و متن تأیید را دریافت کنید.

همچنین بخوانید :

جمع بندی

این مقاله مخفی سازی و عدم نمایش شماره تلفن در گروه واتساپ به شما می‌آموزد که چگونه هنگام استفاده از اندروید، آیفون یا آی پد، شماره تلفن واقعی خود را در واتس اپ مخفی کنید. اگرچه واتس اپ گزینه ای برای خصوصی کردن شماره تلفن ارائه نمی‌دهد، اما می‌توانید شماره واقعی خود را با هر شماره دیگری که می‌توانید از طریق پیامک تأیید کنید، جایگزین کنید. نظرات خود را درباره این روش عدم نمایش شماره تلفن در گروه واتساپ را با ما در میان بگذارید.

{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها
 • 1.867 میلیارد دلار
  Spiderman No Way Home
  اکران: 17 دسامبر 2021
 • 361 میلیون دلار
  Sing 2
  اکران: 22 دسامبر 2021
 • 279 میلیون دلار
  The Batman
  اکران: 04 مارس 2022
 • 273 میلیون دلار
  Uncharted
  اکران: 18 فوریه 2022
 • 138 میلیون دلار
  Scream
  اکران: 14 ژانویه 2022
 • 116 میلیون دلار
  Death on the Nile
  اکران: 04 فوریه 2022
 • 72 میلیون دلار
  Jackass Forever
  اکران: 04 فوریه 2022
 • 47 میلیون دلار
  Dog
  اکران: 18 فوریه 2022
 • 4 میلیون دلار
  Cyrano
  اکران: 25 فوریه 2022