دانلود کتاب آموزش کامپیوتر از مبتدی تا پیشرفته — رایگان و به زبان ساده

آموزش کامپیوتر از مبتدی تا پیشرفته
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

برای آموزش کامپیوتر از مبتدی تا پیشرفته راه‌های زیادی وجود دارد. از فیلم و کلاس آموزشی گرفته تا کتاب‌های مفید. در این مطلب بهترین کتاب های آموزش صفر تا صد کامپیوتر را به شما معرفی خواهیم کرد.

امروزه هزاران کتاب درباره کامپیوتر موجود است که هر موضوعی را که بتوان تصور کرد را پوشش می‌دهد. بسته به مواردی که شما به آن علاقه مند هستید یا آنچه می‌خواهید بدانید، ما توصیه‌هایی برای شما داریم. اگر مطمئن نیستید به چه چیزی علاقه دارید یا می‌خواهید پرفروش‌ترین کتاب‌ها را ببینید، پرفروش‌ترین کتاب‌های کامپیوتری آمازون یا سایت‌های کتاب ایرانی معمولا بسیار مفید هستند. در اینجا معرفی بهترین کتاب های آموزش کامپیوتر را خواهید دید.

آنچه در ادامه خواهید خواند

بهترین کتاب های آموزش صفر تا صد کامپیوتر

کتاب سفر به دنیای فناوری

آموزش کامپیوتر از مبتدی تا پیشرفته - کتاب سفر به دنیای فناوری

کتاب سفر به دنیای فناوری نوشته سعیده ساروخانی و مژگان کمیجانی است که ابزارها و فناوری‌های مختلفی که با آن‌ها روزانه کار می‌کنیم را معرفی می‌کند. حتما تا به حال شده که در شبکه‌های اجتماعی یا سایت‌های مختلف نام انواع فناوری را بخوانید و ندانید که دقیقا چه کاری انجام می‌دهد. این کتاب درباره حوزه‌های مختلف فناوری مثل اینترنت اشیا، هوش مصنوعی، داده‌ها، فناوری نانو، ارزهای دیجیتال، کامپیوترها و غیره نوشته شده است. این یکی از بهترین کتاب آموزش صفر تا صد کامپیوتر که می‌توانید تهیه و مطالعه کنید. اگر دوست دارید که درباره فناوری‌های جدید دنیا مانند تلفن‌های همراه، تلفن‌ها، کنسول‌های بازی، هوشمندسازی اماکن و کاربرد فناوری در سلامت و درمان یا آموزش بیشتر بدانید، می‌توانید کتاب سفر به دنیای فناوری را تهیه کرده و استفاده لازم را از آموزش‌های آن ببرید.

کتاب حریم خصوصی در شبکه های اجتماعی

کتاب آموزش صفر تا صد کامپیوتر - کتاب حریم خصوصی در شبکه‌های اجتماعی

کتاب حریم خصوصی در شبکه‌های اجتماعی نوشته سعید منافی و زینب رضایت پور به تعریف حریم خصوصی در اینترنت و راه‌های محافظت از آن می‌پردازد. از آنجایی که این مسئله امروزه به معضل بزرگی تبدیل شده است، همه ما باید درباره حریم خصوصی خود اطلاعات داشته باشیم. اگر می‌خواهید درباره نحوه حفاظت از حریم خصوصی و حساب‌های کاربری خود در شبکه‌های اجتماعی بیشتر بدانید، این کتاب برای شما است که می‌توانید دانلود رایگان کتاب آموزش کامپیوتر را انجام دهید.

اینجا قوانین هر شبکه اجتماعی و آموزش حفظ حریم خصوصی برای آن شبکه برای شما آورده شده است. همچنین اگر می‌خواهید بدانید که در شبکه‌های اجتماعی چه خطراتی شما را تهدید می‌کند و راه جلوگیری از آن را بدانید، باید این کتاب را بخوانید. موضوعات دیگری مثل قلدری در شبکه‌های اجتماعی، بدافزار و باج افزارها، جعل هویت، جاسوسی از کاربران، امکان شنود اطلاعات و ردیابی کاربران و نحوه جلوگیری از هرکدام از آن‌ها پوشش داده شده است. این کتاب نیز یکی از بهترین کتاب های آموزش کامپیوتر از مبتدی تا پیشرفته است.

کتاب آموزش کامل مبانی و مفاهیم کاربر ICDL

بهترین کتاب آموزش کامپیوتر - کتاب آموزش کامل مبانی و مفاهیم کاربر ICDL

مفاهیم ICDL به عنوان مفاهیم اولیه کامپیوتر شناخته می‌شوند که هر کاربری باید آن‌ها را در شروع کار با کامپیوتر بداند. این موضوع در بسیاری از کشورها به دانش آموزان تدریس می‌شود چون از اصول پایه و ابتدایی کامپیوتر است‌. در واقع در هر شغلی و هر مکانی، برای کار با کامپیوتر باید این اصول را یاد بگیرید. اگر به دنبال منبع معتبر برای یادگیری هستید، دانلود کتاب آموزش کامپیوتر از مبتدی تا پیشرفته را انجام دهید و شروع به یادگیری کنید. این کتاب موضوعاتی مثل داده، پردازش اطلاعات، فناوری اطلاعات، نرم افزار، سخت افزار، میان افزار، انواع و اقسام کامپیوتر و کاربردها، اجزای کامپیوتر، انواع حافظه، واحدهای حافظه، دستگاه‌های ورودی و خروجی و در آخر معرفی نرم افزارهای کاربری را پوشش می‌دهد. شما می‌توانید آموزش‌های مربوط به ICDL‌ را از آموزش‌های موجود در فرادرس یاد بگیرید.

کتاب اینترنت

دانلود کتاب آموزش کامپیوتر - کتاب اینترنت

کتاب اینترنت نوشته سعیده مفیدی نسب کتابی مخصوص کودکان است که آن‌ها را با دنیای اینترنت و شبکه‌های اجتماعی آشنا کند. این کتاب با زبان ساده و شیوا، موضوعات ساده درباره اینترنت را به کودکان شما می‌آموزد و همچنین تمریناتی را هم در اختیار آن‌ها قرار می‌دهد. این کتاب شامل چیستان، کاردستی، تحقیق و آموزش‌های مخصوص کودکان است که از استفاده از آن لذت خواهند برد.

همچنین با تصاویر زیبا و آموزنده و جذاب، کودکان را در مسیر آموزش به خوبی راهنمایی می‌کند‌. این کتاب شامل موضوعات مرورگر، موتور جستجو، گوگل، نحوه صحیح جستجو، دانلود فایل، چاپ کردن، مفهوم ایمیل و پست الکترونیک، نوشتن ایمیل، خواندن ایمیل، پیوست کردن فایل به ایمیل، وبلاگ‌ها و نکات مربوط به آن‌ها است. به صورت کلی این کتاب یک کتاب بسیار مفید برای کودکان است که آن‌ها را در زمینه اینترنت به خوبی مطلع می‌سازد.

کتاب آموزش الفبای کاربری کامپیوتر: سبکی متفاوت قلمی نو

دانلود رایگان کتاب آموزش کامپیوتر - کتاب آموزش الفبای کاربری کامپیوتر: سبکی متفاوت قلمی نو

این کتاب نوشته محمدرضا سواری، تکنیک‌ها و مفاهیم مربوط به کامپیوتر را به صورت متنی به شما می‌آموزد. در واقع این کتاب برای هر شخصی با هر سنی مناسب است و تجربیات نویسنده را در اختیارتان قرار می‌دهد. این کتاب درباره مفاهیم اصلی کامپیوتر یعنی سخت افزار و نرم افزار توضیح داده است و همچنین نرم افزارهای پر کاربرد مثل نرم افزارهای آفیس را به شما آموزش می‌دهد. به علاوه اگر نمی‌دانید چطور با ایمیل کار کنید، این کتاب همه موارد و آموزش‌های مربوط به ایمیل را پوشش داده است. به صورت کلی اگر یک کاربر کامپیوتر تازه کار هستید و نمی‌دانید دقیقا چطور باید با کامپیوتر کار کنید، این کتاب برایتان مناسب است و می‌توانید با تهیه آن از آموزش‌های موجود استفاده کنید.

کتاب کلید واژگان کامپیوتر

دانلود کتاب آموزش کامپیوتر از مبتدی تا پیشرفته - کتاب کلید واژگان کامپیوتر

کتاب کلید واژگان کامپیوتر نوشته فرشاد مرادی اصطلاحات و لغات مربوط به کامپیوتر را برای شما شرح داده است. اگر نمی‌دانید که اصطلاحات استفاده شده در کامپیوتر به چه معنا هستند و در یافتن معنای آن‌ها دچار مشکل و دردسر می‌شوید، این کتاب را به عنوان راه حل مشکل تهیه کنید. در این کتاب همه کلمات و اصطلاحات مربوط به کامپیوتر، فناوری اطلاعات، حافظه، تلفن‌های همراه، سخت افزار و نرم افزار پوشش داده شده است.

به صورت کلی این یک کتاب مفید برای کسانی است که به تازگی به حوزه کامپیوتر وارد شده اند و چیز زیادی درباره فناوری‌های جدید دنیا مانند تلفن‌های همراه و تبلت‌ها یا لپ تاپ‌ها و کامپیوترها نمی‌دانند. البته اگر سال‌ها است که با کامپیوتر سر و کار دارید و باز هم معنی بسیاری از اصطلاحات را نمی‌دانید، این کتاب برای شما است‌. به صورت کلی، این یک فرهنگ لغت مفید برای کامپیوتر است که از بهترین کتاب آموزش صفر تا صد کامپیوتر محسوب می‌شود.

کتاب فناوری اطلاعات و ارتباطات: مفاهیم و کاربردها

معرفی بهترین کتاب های آموزش کامپیوتر - کتاب فناوری اطلاعات و ارتباطات: مفاهیم و کاربردها

کتاب فناوری اطلاعات و ارتباطات: مفاهیم و کاربردها نوشته کنت سی لاودن و جین پی لاودن است که موضوع فناوری اطلاعات و ارتباطات را به صورت پایه و اصولی بیان می‌کند. امروزه فناوری اطلاعات به بخش مهمی از زندگی روزمره و تجارت تبدیل شده است و یادگیری آن برای کسب و کارهای مربوط به کامپیوتر، ضروری است. این کتاب ابتدا درباره تعاریف و کلیات فناوری اطلاعات و ارتباطات صحبت کرده است، سپس سیستم‌های اطلاعاتی و سخت افزار و نرم افزار را پوشش داده است. بعد از آن به سراغ ذخیره سازی و بازیابی اطلاعات می‌رود و پایگاه‌های اطلاعاتی و مفاهیم مربوط به آن را توضیح می‌دهد. اگر به حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات علاقه مند هستید، این کتاب مربوط به آموزش کامپیوتر از مبتدی تا پیشرفته برای شما است.

کتاب کلید نصب نرم افزار

دانلود بهترین کتاب های آموزش کامپیوتر - کتاب فناوری اطلاعات و ارتباطات: مفاهیم و کاربردها

کتاب کلید نصب نرم افزار نوشته محمدتقی مروج، شما را با مراحل نصب نرم افزار آشنا می‌کند‌‌. آیا تا به حال هنگام نصب یک نرم افزار به مشکل خورده اید و ندانید چطور باید آن را حل کرد؟ اصول اولیه نصب نرم افزار، به شما کمک می‌کند که نرم افزارهای مناسب سیستم عامل خود را بشناسید و از آن‌ها استفاده کنید.

اگر بدانید چطور مشکلات نصب نرم افزار را حل کنید، بسیاری از دردسرهای شما کم می‌شود و نصب نرم افزار به سادگی انجام می‌شود. در این کتاب نحوه رفع اشکال در نصب نرم افزار، نحوه نصب نرم افزار به وسیله کرک کردن و آموزش مراحل نصب به شما توضیح داده شده است. اگر در زمینه نصب بعضی از نرم افزارها به کمک نیاز دارید، این کتاب را دریافت کنید و از آموزش‌های آن استفاده کنید. این قطعا یکی از بهترین کتاب های آموزش صفر تا صد کامپیوتر موجود در بازار است.

کتاب گوگل دنیایی پر از شگفتی: راهکارها و توصیه های کاربردی

آموزش کامپیوتر از مبتدی تا پیشرفته - کتاب گوگل دنیایی پر از شگفتی: راهکارها و توصیه‌های کاربردی

کتاب گوگل دنیایی پر از شگفتی: راهکارها و توصیه‌های کاربردی نوشته علی محمد رجبی شما را با موتور جستجوی گوگل آشنا می‌کند. گوگل واقعا پر از شگفتی است. این موتور جستجو اساس بسیاری از کسب و کارهای آنلاین را تشکیل می‌دهد. اگر می‌خواهید با نحوه درست کار کردن با گوگل و درست سرچ کردن آشنا شوید، این کتاب آموزش کامپیوتر از مبتدی تا پیشرفته، برای شما است. همچنین سرویس‌هایی مثل گوگل Docs، گوگل درایو، گوگل ترند، گوگل Earth و غیره هم در این کتاب توضیح داده شده اند. به طور کلی این کتاب همه سرویس‌های گوگل را پوشش داده است و آن‌ها را به شما آموزش می‌دهد. گوگل دنیای بزرگی است که برای بسیاری از کاربران اهمیت بالایی دارد و زمینه بسیاری از کسب و کارها را فراهم می‌سازد. اگر می‌خواهید درباره گوگل و سرویس‌های مختلف آن بیشتر بدانید، از سایت فرادرس هم می‌توانید استفاده کنید.

سخن پایانی

بسیاری از کتاب‌های کامپیوتر برای آموزش کامپیوتر از مبتدی تا پیشرفته، کمک می‌کند تا فناوری را بهتر بشناسید. همچنین اطلاعاتی در مورد نحوه استفاده از تلفن هوشمند هم وجود دارد. به طور کلی می‌توانیم درباره هر موضوعی در زمینه کامپیوتر، اطلاعات و کتاب‌های مفید پیدا کنیم.

پاراگراف 30 آرون گروپس
{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها
 • 77.5 میلیارد تومان
  انفرادی
  اکران: 07 اردیبهشت 1401
 • 42.1 میلیارد تومان
  سگ بند
  اکران: 25 اسفند 1401
 • 23.3 میلیارد تومان
  بخارست
  اکران: 24 آبان 1401
 • 22.1 میلیارد تومان
  علف زار
  اکران: 28 اردیبهشت 1401
 • 21.5 میلیارد تومان
  تی تی
  اکران: 15 تیر 1401
 • 21.1 میلیارد تومان
  پسر دلفینی
  اکران: 02 شهریور 1401
 • 20.3 میلیارد تومان
  ابلق
  اکران: 26 مرداد 1401
 • 19.3 میلیارد تومان
  دوزیست
  اکران: 20 مرداد 1401
 • 13.9 میلیارد تومان
  لوپتو
  اکران: 01 مهر 1401
 • 12.5 میلیارد تومان
  موقعیت مهدی
  اکران: 18 اسفند 1400