بهترین آنتی ویروس رایگان در سال 2022

بهترین آنتی ویروس رایگان در سال 2022
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

بهترین آنتی ویروس رایگان در سال 2022 : هر رایانه ای که به اینترنت متصل است در برابر ویروس ها آسیب پذیر است، اما برای ایمن ماندن در زمان آنلاین بودن نیازی به پرداخت هزینه ندارید. دریافت نرم افزار آنتی ویروس با کیفیت و سایر برنامه های محافظتی به صورت رایگان امکان پذیر است. در اینجا خلاصه ما از بهترین آنتی ویروس رایگان و نرم افزار امنیت اینترنت رایگان است.

بهترین آنتی ویروس رایگان در سال 2022

بهترین نرم افزار آنتی ویروس رایگان برای کامپیوتر
 • Avira Free Security for Window
 • ESET Internet Security
 • Panda Free Antivirus for Windows
 •  Bitdefender Antivirus Free
 • Kaspersky Security Cloud

همیشه مراقب باشید  که هر نرم افزاری را که بر روی رایانه خود قرار می دهید بررسی کنید که مناسب و سازگار با تنظیمات موجود شما باشد. هیچ مسئولیتی در قبال مشکلات فردی ناشی از اقدام بر اساس اطلاعات داده شده قابل قبول نیست.

پنج راه ساده برای محافظت از خود

 

نرم افزار امنیت اینترنت برای محافظت از رایانه شما این روزها ضروری است. اما شما می توانید سطح محافظت خود را بدون هیچ برنامه جدیدی افزایش دهید.

 • 1.نرم افزار خود را به روز نگه دارید

 • 2.از هویت خود به صورت آنلاین محافظت کنید

 • 3.پیوست های ایمیل ناشناس را باز نکنید

 • 4.نرم افزار را فقط از وب سایت های معتبر دانلود کنید

 • 5.تهدیدهای اصلی و اینکه از کجا می آیند را بشناسید

   

بهترین آنتی ویروس رایگان در سال 2022

برای نرم افزار آنتی ویروس از شرکت های بزرگی مانند نورتون، کسپرسکی و ESET پرداخت کنید و سالانه 25دلار به بالا برای شما هزینه خواهد داشت. با این حال می‌توانید نرم‌افزار رایگانی دریافت کنید که اگرچه به اندازه برنامه‌های پولی مؤثر یا پر از ویژگی‌ها نیست، اما همچنان در صدر تهدیدات قرار دارد.

صرف نظر از مسیری که انتخاب می کنید، به یاد داشته باشید که هکرها دائماً باگ های جدیدی را ایجاد می کنند. همه این برنامه های آنتی ویروس رایگان به روز رسانی های منظم را ارائه می دهند، بنابراین مطمئن شوید که آنها را دریافت می کنید.

همچنین، مسئله فقط به روز بودن نرم افزار شما نیست. اگر از آن استفاده نمی کنید، چه فایده ای دارد؟ سعی کنید هفته ای یکبار اسکن کامل «در صورت تقاضا» را انجام دهید، جایی که اسکنر ویروس همه فایل های روی هارد دیسک شما را بررسی می کند.

قبل از شروع باید به چیزی توجه کنیم

ما بر اساس تحقیقاتی که انجام دادیم به معرفی برخی نرم افزار های رایگان می پردازیم، اما در این خصوص تخصصی نداریم، بنابراین این فقط خلاصه ای از نرم افزار رایگان است. ما آنها را به ترتیب خاصی رتبه بندی نمی کنیم، فقط به شما می گوییم که چه چیزی وجود دارد و ویژگی های کلیدی هر کدام. بنابراین اگر شک دارید، با یک متخصص فنی مشورت کنید و سایت‌های بررسی مانند  PCMag UK ،  Techradar  و AV Test را بررسی کنید.

طبق گفته شرکت‌های نرم‌افزار، این نسخه‌های رایگان از شما محافظت اولیه می‌کنند، اما بدانید که نسخه‌های پولی اغلب در محافظت از شما به صورت آنلاین بیشتر عمل می‌کنند. با همه نسخه‌های رایگان،  امکاناتی مانند کنترل‌های والدین و محافظت از وب‌کم را دریافت نخواهید کرد، بنابراین باید نیازهای خود را بسنجید.

نکته:

این مقاله مربوط به بهترین آنتی ویروس رایگان است. در صورتی که می خواهید برای خرید آنتی ویروس هزینه کنید پیشنهاد می کنیم مقاله بهترین آنتی ویروس را مطالعه کنید

خلاصه ای از مزایا و معایب بهترین آنتی ویروس رایگان در سال 2022

 

نرم افزارویژگی های کلیدی
Avira Free Security for Window+ در تست های تشخیص مستقل به خوبی عمل می کند.

+ شامل ویژگی مقایسه قیمت برای خرید آنلاین است.

+ شامل یک شبکه خصوصی مجازی محدود (VPN) است که به شما امکان می دهد مکان و ترافیک اینترنت خود را پنهان کنید.

+ شامل یک مدیر رمز عبور.
ولی…

 عملکرد متوسط ​​در تست های تشخیص مستقل.

ESET Internet Security+ در تست های تشخیص مستقل به خوبی عمل می کند.

+ به مدت 30 روز تمامی ویژگی های پولی آن نظیر ضدسرقت، کنترل والدین، فیشینگ و… به صورت رایگان فعال است.

+ دارای مرورگر امن اختصاصی

+حفاظت از وب کم

ولی…

 پس از 30 روز اگر می خواهید باز هم از این نرم افزار استفاده کنید باید پول پرداخت کیند.

Panda Free Antivirus for Windows

 + شامل یک سیستم بازیابی رایانه شخصی است که به شما کمک می کند رایانه های آلوده را “تمیز کنید”.

+ شامل یک شبکه خصوصی مجازی محدود (VPN) است که به شما امکان می دهد مکان و ترافیک اینترنت خود را پنهان کنید.

ولی…

 شامل مدیر رمز عبور نیست.

 عملکرد متوسط/ ضعیف در تست های تشخیص مستقل.

 Bitdefender Antivirus Free

+ در تست های تشخیص مستقل به خوبی عمل می کند.

+ شامل یک افزونه مرورگر برای کمک به ایمن نگه داشتن شما هنگام خرید آنلاین.

+ مشکلات عملکرد کامپیوتر را اسکن می کند.

+ می‌توانید فایل‌ها را به‌جای پاک کردن، که به‌عنوان «غیرقابل برگشت» توصیف می‌کند، «تکه تکه» کنید.

ولی…

 شامل مدیر رمز عبور نیست.

 شامل شبکه خصوصی مجازی (VPN) نمی شود.

Kaspersky Security Cloud + در تست های تشخیص مستقل به خوبی عمل می کند.

+ شامل یک شبکه خصوصی مجازی محدود (VPN) است که به شما امکان می دهد مکان و ترافیک اینترنت خود را پنهان کنید.

+ یک مدیر رمز عبور اولیه را ارائه می دهد.

ولی…

 اگر مدیر رمز عبور پیشرفته یا VPN می‌خواهید، باید پرداخت کنید.

معرفی بهترین آنتی ویروس رایگان در سال 2022

Avira Free Security for Window

یکی از بهترین موتورهای ضد بدافزار موجود در بازار را دارد، دارای ویژگی های رایگان بیشتری نسبت به هر رقیب دیگری است و استفاده از آن واقعاً آسان است.

اسکنر ویروس Avira در فضای ابری کار می کند – بنابراین شناسایی و تجزیه و تحلیل آن در رایانه شما انجام نمی شود – باعث می شود Avira بسیار سریع، سبک و کم مصرف باشد.

موتور ضد بدافزار Avira همه فایل‌های بدافزار را در آزمایش من شناسایی کرد و من توانستم برنامه‌های فشرده CPU را در حین اسکن‌ها با سرعت تقریباً صفر اجرا کنم. برنامه‌های پولی مانند McAfee و Norton در شناسایی بدافزارها به همان اندازه مؤثر هستند، اما اسکن کامل دیسک آنها بسیار بیشتر از Avira سیستم شما را کند می‌کند.

آنتی ویروس رایگان Avira همچنین دارای برخی ویژگی های اضافی است، مانند:

افزونه مرورگر خرید ایمن.
بهینه ساز حریم خصوصی و عملکرد
VPN (محدودیت ماهیانه 500 مگابایت).
مدیر رمز عبور
تقویت کننده بازی
دیواره آتش.
فایل خرد کن.
و…

ESET Internet Security 

ESET Internet Security 

این نرم افزار امنیتی توسط شرکت قدرتمند ایست معرفی شده شامل آنتی ویروس، ضد جاسوس و فایر وال می باشد. این نرم افزار علاوه بر محافظ کامپیوتر شخصی می تواند محافظ کامپیوتر هایی که به شبکه متصل هستند و در مجاورت یک دیگر قرار دارند را محافظت کند.

نسخه ESET Internet Security  برای ویندوز سبک است و استفاده از آن آسان می باشد. در تست های معتبر نظیر AV همیشه جز بالاترین امتیاز هارا کسب کرده است. مزیت ESET نسبت به سایر نرم افزار ها در رایگان بودن نسخه پولی آن به مدت 30 روز است. این یعنی شما تمامی ویژگی هایی که در نسخه های پولی سایر آنتی ویروس ها نظیر: ضد سرقت، کنترل والدین، کنترل وبکم و… باید بپردازید در ESET به مدت 30 روز رایگان خواهد بود اما نکته منفی ESET در این است که پس از 30 روز دیگر قابلیت استفاده هیچ یک حتی آپدیت روزانه آن برای شما امکان پذیر نیست و باید برای آن هزینه پرداخت کنید.

برخی ویژگی های منحصر به فرد ESET Internet Security

 • جست و جو سریع و پیشرفته و هوشمند فایل های ورودی از فلش ، هارد و… و پاک کردن سریع آنها بدون نیاز به اسکن
 • محافظ در برابر تمامی راهای نفوظ اینترنتی نظیر http- localhost- SMTP –
 • محافظ در برابر removable media
 • جلوگیری از اجرا نرم افزار یا فایل های آلوده به ویروس
 • اسفاده از تکنولوژی پیشرفته ThreatSense برای چک کردن کد های مخرب و برنامه های جاسوس افزار و..
 • محافظ پیشرفته در برابر حملات اینترنتی نظیر هک کارت های بانکی – هک پسورد – وب کم و…
 • دیوار آتش قدرتمند

نکته:

خوشبختانه در ایران لایسنس های ESET نسبت به سایر لایسنس های آنتی ویروس ارزانتر است ما به شما سایت آی نود را برای خرید لایسنس نود 32 پیشنهاد می کنیم این سایت با سابقه طولانی در فروش نرم افزار های ESET توانسته بسیاری از مشتری های این شرکت را در ایران برای خود بدست بیاورد

Panda Free Antivirus for Windows

برای ویندوز سبک ، ایمن و آسان برای استفاده است — در طول آزمایشات ، اسکنر آنتی ویروس پاندا به میزان قابل توجهی فایل های تبلیغاتی، نرم افزارهای جاسوسی و باج افزار بیشتری را نسبت به Windows Defender شناسایی کرد. حفاظت بلادرنگ پاندا نیز بسیار خوب عمل کرد و بسیاری از فایل های بدافزاری را که سعی کردم در رایانه شخصی خود دانلود کنم مسدود می کند.

 

یکی دیگر از مواردی که پاندا را به گزینه خوبی برای کاربران ویندوز تبدیل می کند، ویژگی Rescue Kit است که به شما امکان می دهد نسخه قابل بوت پاندا را در درایو USB دانلود کنید و سپس از درایو USB برای تمیز کردن رایانه آلوده و راه اندازی مجدد آن استفاده کنید.

آنتی ویروس رایگان پاندا همچنین با VPN ایمن همراه است. سرعت اتصال سریع را فراهم می کند، اما فقط به شما امکان می دهد به 1 سرور متصل شوید و محدودیت داده 150 مگابایت در روز دارد – این پیشرفت بزرگی نسبت به 500 مگابایت Avira در ماه است، اما هنوز تقریباً داده کافی برای پخش جریانی یا به اشتراک گذاری فایل نیست. . اگر به پخش نامحدود یا تورنت علاقه دارید، به یک VPN بهتر نیاز دارید (لیست ما از بهترین آنتی ویروس های دارای VPN را در اینجا بررسی کنید).

شما فقط می توانید داده های نامحدود VPN (و دسترسی به سرورهای مختلف در سراسر جهان) را در طرح Panda Dome Premium دریافت کنید، که همچنین ویژگی های اضافی مانند فایروال، حفاظت از باج افزار، حفاظت از فیشینگ، ابزارهای تنظیم پیشرفته سیستم، مدیر رمز عبور، و کنترل‌های والدین، با 66.99 دلار در سال. تمام برنامه های پریمیوم پاندا با 30 روز ضمانت بازگشت پول ارائه می شود.

Bitdefender Antivirus Free

با یکی از بهترین اسکنرهای ضد بدافزار موجود در بازار عرضه می‌شود که به طور مداوم در همه آزمایش‌های ما نرخ شناسایی و حذف بدافزار 100٪ عالی را به دست آورده است. موتور ضد بدافزار مبتنی بر ابر Bitdefender به گونه‌ای طراحی شده است که در پس‌زمینه به‌صورت بی‌صدا اجرا شود و فقط در صورت فعالیت مشکوک برنامه، اعلان‌های ضروری را ارائه می‌کند. اسکن بدافزار، شناسایی و حذف همه به طور خودکار اتفاق می‌افتد، مگر اینکه بخواهید تنظیمات را تنظیم کنید.

Bitdefender همچنین دستگاه من را سریعتر از هر محصول دیگری در این لیست اسکن کرد. و این تأثیر کمتری بر عملکرد رایانه شخصی من داشت – من در تمام مراحل اسکن متوجه کاهش سرعت رایانه ویندوزی خود نشدم و می‌توانم فیلم‌ها را تماشا کنم، بازی‌ها را انجام دهم و سایر برنامه‌های فشرده CPU را بدون وقفه اجرا کنم.

ویژگی‌های ضد فیشینگ و محافظت از تقلب Bitdefender نیز بسیار خوب است. Bitdefender در آزمایش‌های من همه آخرین سایت‌های فیشینگ شناخته شده را پرچم‌گذاری کرد و از اکثر آنتی‌ویروس‌های دیگر و همچنین محافظت‌های داخلی Google و Firefox بهتر عمل کرد. Bitdefender همچنین وقتی از من خواسته شد که داده های خصوصی را در 3 فرم مختلف وب مشکوک وارد کنم به من هشدار داد.

برنامه رایگان Bitdefender برای شناسایی بدافزارها و سایت‌های فیشینگ خوب است، اما نه چیز دیگری. اگر به دنبال ویژگی‌هایی مانند فایروال، ابزارهای بهینه‌سازی عملکرد، مدیر رمز عبور، کنترل‌های والدین یا VPN هستید، باید بیت دیفندر توتال سکیوریتی را دریافت کنید – همه این ویژگی‌ها را برای حداکثر ۵ دستگاه، تنها با ۲۷ دلار ارائه می‌کند. سال است و دارای 30 روز ضمانت بازگشت وجه است.

Kaspersky Security Cloud

بهترین آنتی ویروس رایگان در سال 2022

– رایگان در شناسایی و حذف بدافزارها خوب است و همچنین دارای امکانات اضافی زیادی است – از جمله:

VPN (محدودیت روزانه 200 مگابایت).
مدیر رمز عبور (محدودیت 15 ورودی).
نظارت بر نقض داده ها (فقط 1 حساب).
ابزارهای اساسی پاکسازی سیستم
فایل خرد کن.
صفحه کلید مجازی.

همچین برای مقایسه بهتر بین کسپرسکی و ESET پیشنهاد می کنم بررسی آنتی ویروس ESET با Kaspersky را مطالعه کنید
آنتی ویروس رایگان کسپرسکی حفاظت از بدافزار بلادرنگ خوبی را فراهم می کند، اما ویژگی های اضافی آن بسیار محدود است.

VPN کسپرسکی دسترسی به 1 مکان سرور و 200 مگابایت در روز را فراهم می‌کند – داده‌های روزانه بیشتر از پاندا یا آویرا – اما هنوز برای پخش جریانی یا سایر وظایف سنگین کافی نیست.

و مدیر گذرواژه رایگان کسپرسکی فقط در مجموع 15 ورودی را ذخیره می کند – این شامل ورود و اسناد حساس (مانند کارت های اعتباری یا جزئیات گذرنامه) می شود. نمی‌توانم بگویم که از نظارت بر نقض داده‌های کسپرسکی نیز خیلی تحت تأثیر قرار گرفته‌ام – کاربران رایگان فقط می‌توانند ایمیل‌های مرتبط با حساب کسپرسکی خود را بررسی کنند (و باید این کار را به صورت دستی انجام دهند، برخلاف مشتریان پولی که چک‌های خودکار نقض داده را دریافت می‌کنند).

اگر رابط Kaspersky را دوست دارید و می‌خواهید به VPN نامحدود، مدیر رمز عبور، کنترل‌های والدین و محافظت‌های وب دسترسی داشته باشید، باید به یکی از برنامه‌های پولی Kaspersky که از 29.99 دلار در سال شروع می‌شود، ارتقا دهید. تمامی خریدهای کسپرسکی شامل 30 روز ضمانت بازگشت وجه است.

پاراگراف 30 آرون گروپس
{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها
 • 77.5 میلیارد تومان
  انفرادی
  اکران: 07 اردیبهشت 1401
 • 42.1 میلیارد تومان
  سگ بند
  اکران: 25 اسفند 1401
 • 27 میلیارد تومان
  بخارست
  اکران: 24 آبان 1401
 • 22.1 میلیارد تومان
  علف زار
  اکران: 28 اردیبهشت 1401
 • 21.5 میلیارد تومان
  پسر دلفینی
  اکران: 02 شهریور 1401
 • 21.5 میلیارد تومان
  تی تی
  اکران: 15 تیر 1401
 • 20.4 میلیارد تومان
  ابلق
  اکران: 26 مرداد 1401
 • 19.7 میلیارد تومان
  دوزیست
  اکران: 20 مرداد 1401
 • 15 میلیارد تومان
  لوپتو
  اکران: 01 مهر 1401
 • 12.5 میلیارد تومان
  موقعیت مهدی
  اکران: 18 اسفند 1400