از همین حالا به فکر نظافت منزل و ساختمان شب عید باشید

نظافت منزل و ساختمان
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

رعایت بهداشت و اهمیت دادن به تمیزی و نظافت محل زندگی و کار از آن جهت اهمیت دارد که علاوه بر تضمین سلامت افراد خانواده و همکاران، انرژی بهتری در فضا به جریان می‌اندازد. احساس نظم و تمیزی محیط، آرامش فرد را افزایش می‌دهد و به او کمک می‌کند از حضور در محیط زندگی یا کار لذت بیشتری ببرد.

روزهای آخر سال که نزدیک می شود خیلی از افراد به دنبال نظافتچی خوب می گردند تا کارهای منزل را به او بسپارند. کسی که هم معتمد و درست کار باشد و هم توانایی انجام کارهای نظافتی را داشته باشد و هم تمیز و مرتب کارها را انجام دهد.

ولی آیا به راستی نظافت منزل و نظافت ساختمان با وجود مشغله‌های روزهای پایانی سال امکان پذیر است؟

اینجاست که اپلیکیشن درخواست خدمات استادکار به کمک شما می آید و می توانید بسیاری از کارهای منزل و ساختمان را به آن بسپارید.

فهرست عناوین مطلب:

نظافت منزل

نظافت منزل با متخصصان نظافتچی استادکار

معمولا اگر بخواهیم تمیز بودن فردی را مورد قضاوت قرار دهیم، به محیط زندگی‌اش توجه می‌کنیم. حتی اگر سطوح روی وسایل خانه همیشه گرد و خاک داشته باشد، روی کفپوش و فرش خرده زباله، پرز و موهای زیادی دیده شود، شیشه‌های پنجره باران خورده و پر از لکه بوده یا سطح زمین تمیز نباشد، نباید این‌گونه تصور کرد که افراد خانه و خصوصا خانم خانه فردی غیربهداشتی یا شلخته است! گاهی مشغله های زیاد باعث می شود به بسیاری از کارها نرسیم

ولی درست در همینجا باید به این نکته اشاره کنیم که همیشه نیروهای امدادی و افرادی حضور دارند که به کمکتان می‌آیند. اپلیکیشن استادکار همان دستیار همیشه حاضر برای شماست که از عهده هر کاری بر می آید و می توانید با خیال راحت به متخصصان معتمد آن اعتماد کنید. توصیه می‌کنیم برای استفاده از خدمات نظافت منزل اپلیکیشن استادکار‌ امور خانه‌داری خود را به نیروهای متخصص و باتجربه‌ای بسپارید که می‌توانند تمیزی و بهداشت را به‌ راحتی به خانه‌تان بازگردانند. برای این کار می توانید از نظر افراد دیگری که از خدمات استادکار استفاده کرده اند بهره ببرید و بهترین متخصص را انتخاب کنید.

نظافت ساختمان

نظافت ساختمان

از نظافت فضای داخلی خانه که بگذریم، تمیزی محیط پیرامون و مشاعات نیز اهمیت پیدا می‌کند. هیچ‌کس دوست ندارد همیشه در راهرو و آسانسور خانه‌اش شیرابه‌های زباله را ببیند و بوی ناخوشایندی استشمام کند که تمام‌شدنی نیست. معمولا مسئولیت پیدا کردن نظافتچی خوب به عهده مدیر ساختمان است. ولی اگر می خواهید کیفیت نظافت ساختمان بهتر شود می توانید از نظافتچی های متخصص استادکار کمک بگیرید. برای ثبت سفارش خدمات نظافت ساختمان استادکار کافیست به نیروهای خبره و باتجربه در این زمینه اعتماد کنید تا دیگر نگران بهداشت ساختمان خود نباشید.

اپلیکیشن استادکار کنار شماست

با وجود میکروب‌ها، عوامل بیماری‌زا و حضور آلاینده‌های مختلف در شهر و محل زندگی، رعایت بهداشت منزل و ساختمان می‌تواند تضمینی بر ایمنی و سلامت شما باشد. ولی اگر به دلایل مختلف زمان و فرصت کافی برای انجام امور تمیزکاری را ندارید، می‌توانید همه وظایف را به نیروهای نظافت منزل و نظافت ساختمان استادکار بسپارید و از خدمات آنها بهره‌مند شوید. این اپلیکیشن به‌عنوان مرجع آنلاین خدمات، دسترسی به متخصصان را آسان می‌کند و می‌توانید به راحتی خدمات مورد نیاز خود را به‌صورت آنلاین ثبت کنید.

استادکار در تهران، اصفهان، کرج و پردیس فعال است و به زودی به شهرهای بزرگ همچون تبریز، مشهد و شیراز نیز وارد خواهد شد. اگر ساکن این شهرها هستید، منتظر استادکار باشید.

پاراگراف 30 آرون گروپس
{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها
 • 77.5 میلیارد تومان
  انفرادی
  اکران: 07 اردیبهشت 1401
 • 42.1 میلیارد تومان
  سگ بند
  اکران: 25 اسفند 1401
 • 23.3 میلیارد تومان
  بخارست
  اکران: 24 آبان 1401
 • 22.1 میلیارد تومان
  علف زار
  اکران: 28 اردیبهشت 1401
 • 21.5 میلیارد تومان
  تی تی
  اکران: 15 تیر 1401
 • 21.1 میلیارد تومان
  پسر دلفینی
  اکران: 02 شهریور 1401
 • 20.3 میلیارد تومان
  ابلق
  اکران: 26 مرداد 1401
 • 19.3 میلیارد تومان
  دوزیست
  اکران: 20 مرداد 1401
 • 13.9 میلیارد تومان
  لوپتو
  اکران: 01 مهر 1401
 • 12.5 میلیارد تومان
  موقعیت مهدی
  اکران: 18 اسفند 1400