زیباترین زنان دنیا در کدام کشورها هستند؟ + اسامی زنان زیبای جهان

thumbnail
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

زیبایی فضیلتی است که برخی از افراد به وفور از آن برخوردارند. کمتر کسی است که جذب زیبایی بصری نشود. جهان پیرامون ما پر از زیبایی است و زنان به‌عنوان یکی از آفریده‌های زیبای خداوند شناخته می‌شوند. معیار زیبایی در کشورهای مختلف متفاوت است. اما برخی از کشورها به داشتن خوشگل ترین زنان جهان مشهورند. در این مقاله زیباترین و جذاب ترین دختران دنیا و ویژگی دختران زیبای جهان را بررسی می‌کنیم.

احتمالا شما هم بارها از خودتان پرسیده‌اید که زیباترین زنان دنیا در کدام کشورها هستند. این سوالی است که نمی‌توان به‌طور دقیق به آن پاسخ داد. چون معیار زیبایی در هر کشور متفاوت است. در دنیای امروز 195 کشور دسته‌بندی شده‌اند و زنان هر یک از این کشورها متناسب با جغرافیا، ژنتیک و حتی ویژگی رفتاری با یکدیگر متفاوتند. زیبایی بصری در زنان موضوعی است که همیشه مورد توجه قرار می‌گیرد. و برای شناخت جذاب ترین دختران دنیا تحقیقات زیادی بر روی آن‌ها انجام شده است. تفاوت سلیقه و معیارهای زیبایی می‌تواند لیست دختران زیبای جهان را دچار تغییر کند. با این حال برخی از کشورها لقب خوشگل ترین زنان جهان را یدک می‌کشند. اگر شما هم کنجکاوید تا بدانید کدام کشور زیباترین دختران را دارد، خواندن این مقاله را از دست ندهید. پلازا در ادامه زنان جذاب جهان را به همراه ویژگی ظاهری و رفتاری آن‌ها مورد بررسی قرار می‌دهد.

در ادامه می‌خوانید

most beautidul woman - جذاب ترین زنان جهان


20 کشوری که زیباترین زنان دنیا را دارند


مسلما هر کشوری برای خودش زنان زیبا و زشتی دارد، اما برخی از کشورها هستند که دارای درصد بالاتری از زنانی هستند که از زیبایی طبیعی برخوردارند و از جمله جذاب ترین زنان جهان به شمار می‌روند و یا کشورهایی که دارای بیشترین تعداد زنان زیبای جهان و زیباترین زنان دنیا هستند. زیبایی از هر نوعی که باشد، چه طبیعی و چه با عمل به دست آمده باشد، افراد در موردش کنجکاو هستند. در فهرست کشورهایی که در ادامه ارائه می‌کنیم، زنان زیبای زیادی را می‌توان پیدا کرد.

شاید به قول همان ضرب‌المثل معروف «زیبایی باید در نگاه شما باشد»، اما اگر دخترانی موطلایی یا موخرمایی، پوست رنگ‌پریده یا سبزه دوست دارید، کشورهای زیر می‌تواند مقصد سفر شما باشند.

1. ترکیه؛ محل زندگی زیباترین زنان دنیا

زیباترین زنان دنیا - اسم زیباترین زنان جهان

وقتی صحبت از خوشگل ترین زنان جهان می‌شود، کشور ترکیه رتبه نخست را به خود اختصاص می‌دهد. ترکیه در طول سالیان زیادی به سبب ارتباط فرهنگی و تاریخی با امپراطوری‌های باستان، زیبایی را برای کشورش به ارمغان آورده است. این زیبایی شامل زیبایی بصری هم بوده و در حال حاضر تعداد زیادی از دختران زیبای جهان در این کشور زندگی می‌کنند. زنانی با زیبایی فتوژنیک و طبیعی که می‌توان آنها را در لیست خوشگل ترین زن های جهان 2021 هم جای داد.

2. برزیل؛ کشور خوشگل ترین زنان جهان

خوشگل ترین زن جهان

آیا می‌دانید که چرا این همه سوپرمدل برزیلی در میان زنان زیبای جهان داریم؟ یا اینکه چرا برخی از زیباترین زنان جهان برزیلی هستند؟ دلیل این مسئله آن است که زیبایی در ژن آنها وجود دارد. برزیلی‌ها بیشترین ترکیب نژاد دنیا را در جمعیت خود دارند و به همین خاطر، ترکیب شدن شکل و شمایل مختلف هیکل‌هایی بی‌نقص و جذاب ترین دختران دنیا را به وجود آورده است. آنها روی شکل بدن خود کار هم می‌کنند، چرا که آنها در سواحل زیبای شهر ریو یا در مناطق طرفدار مد و زیبایی شهر سائوپائولو زندگی می‌کنند. اگر به هر سالن مد سراسر دنیا بروید و یا یک نمایشگاه لباس ورزشی در دنیا را مشاهده کنید، قطعا یک دختر برزیلی در میان مدل‌ها خواهید دید. زنان برزیلی در رویدادهای مهم کشورشان نقش پررنگی دارند. آنها به خوبی نسبت به سنت‌های خود شناخت داشته و براساس آن به جامعه‌پذیری بالایی دست پیدا کرده‌اند. به همین دلیل می‌توان برزیل را در دسته کشورهایی قرار داد که جذاب ترین دختران دنیا را دارد.

3. فرانسه؛ دارای جذاب ترین دختران دنیا

زیباترین زنان در کدام کشورها هستند - جذاب ترین زنان 2021

فرانسه واقع در غرب اروپاست. این کشور با سواحل زیبای مدیترانه‌ای، دهکده‌های کوهستانی و شهرهای قرون وسطایی‌اش چشم هر بیننده‌ای را محو تماشای خود می‌کند. این کشور با فرهنگ غنی در زمینه آشپزی و مد خانه زیباترین زنان دنیا به‌شمار می‌آید. زنان فرانسوی در موقعیت‌های اجتماعی درخشان ظاهر می‌شوند و نشاط و شادابی یکی از ویژگی‌های بارز آنهاست. مد در این کشور پراهمیت است تا جایی‌که خوش ‌اندام‌ترین زنان جهان را میت‌وان در فرانسه پیدا کرد. زرق و برق و پیچیدگی این زنان از آنها شخصیتی مقتدر و باورنکردنی به جای گذاشته است. زیبایی زنان فرانسوی طبیعی و بکر بوده و بدون شک باید لقب زیباترین زنان دنیا بدون عمل زیبایی را به بانوان فرانسوی داد.

4. روسیه؛ کشور زیباترین زنان دنیا

زیباترین زنان در کدام کشورها هستند

بعد از فرانسه، احتمالا روسیه کشوری است که دارای بیشترین خانم های زیبا در هر کیلومتر مربع و زیباترین زنان جهان است. این کشور به دلیل زیبایی خیره کننده سواحل و جنگل‌هایش در دنیا مشهور است. اما بدون شک می‌توان زیباترین زنان دنیا 2021 را در این کشور پیدا کرد. دختران زیبای جهان که شکوه و اقتدار آنها ستودن است. در متروی شهر مسکو خانم‌هایی با رنگ چشم آبنباتی را شاهد خواهید بود. و در عین حال، در نقاط دور و دراز مناطق سردسیر سیبری نیز می‌توان اثری از خوشگل ترین زنان جهان را پیدا کرد، درست همان جایی که سوپرمدل زیبا، ایرینا شایک کشف شد. زنان حرفه‌ای در رشته تنیس، ژیمیناستیک و مدل‌هایی که چشمان آبی و شگفت‌انگیزشان هوش از سرتان می‌برند. زیبایی زنانه و جذاب ترین دختران دنیا بخشی از چشم‌انداز زیبای روسیه است.

5. ایتالیا؛ مهد خوشگل ترین زنان جهان

خوشگل ترین زنان جهان

 

ایتالیا یکی از کشورهای پرطرفدار در زمینه گردشگری است. فرهنگ تماشایی، غذاهای بی‌نظیر و جاهای دیدنی آن باعث می‌شود تا سالانه گردشگران زیادی به این کشور سفر کنند. افراد زیادی معتقدند ایتالیا مهد جذاب ترین دختران دنیا بدون آرایش است. دخترانی که زیبایی خود را از مدیترانه گرفته‌اند و همچون این جادوی شگفت‌انگیز، تماشایی دیده می‌شوند. ایتالیا در زمینه مد بسیار قوی است و زنان این کشور به دلیل زندگی در یکی  از مراکز اصلی مد همیشه به روز هستند. آنها مدام در تلاشند تا هیکلی بی عیب و نقص داشته باشند و بتوانند به خوبی بیانگر مد روز در ظاهر خود باشند.

6. اسلواکی؛ کشور جذاب ترین دختران دنیا

زیباترین زنان جهان

افرادی که زنان موطلایی و چشم‌آبی را ترجیح می‌دهند، به صورت خودکار به یاد سوئد می‌افتند. اما زیباروترین زنان موطلایی دنیا و همین طور زیباترین زنان دنیا در اسلواکی پیدا می‌شوند. بسیاری از زنان در سراسر دنیا هزینه‌های زیادی را صرف می‌کنند تا شبیه چیزی شوند که زنان اهل اسلواکی به صورت طبیعی آن را دارند. دختران این کشور لازم نیست کاری کنند تا توجه شما جلب شود، چرا که آنها به صورت خدادادی زیبا هستند. و بدون شک باید آنها را در لیست جذاب ترین دختران دنیا جای داد.

7. هند؛ محل زندگی دختران زیبای جهان

زیباترین زنان جهان

موی بلند یکی از ویژگی‌های قابل توجه در زنان است که بانوان هندی به بهترین شکل ممکن از آن بهره‌مند هستند. موی بلند از نگاه افراد یکی از صفات خوشگل ترین زنان جهان است. کشور هندوستان علاوه‌بر جاذبه‌های خیره کننده و منحصربه‌فردش دارای دختران زیبای جهان است. چشمان درشت و زیبای بانوی هندی می‌تواند به راحتی هوش از سرتان ببرد. این زنان خیره کننده با موهای بلند مشکی و چشمان درشت خود ساری به تن می‌کنند و با لبخند همیشگی‌شان در لیست زیباترین زنان دنیا جای خواهند گرفت.

8. سوئد؛ کشور زیباترین زنان دنیا

جذاب ترین زن دنیا بدون آرایش

اگرچه خانم‌های اهل اسلواکی در زمینه زیبایی اهالی سوئد را شکست می‌دهند، اما جای هیچ شکی نیست که زنان سوئدی نیز در زمره زنان زیبای دنیا و جذاب ترین زنان جهان قرار می‌گیرند. به همین دلیل است که دو جایزه اول مسابقات ملکه زیبایی دنیا نصیب دختران اهل سوئد شده است. زنان سوئدی هیکلی خوش‌فرم داشته و بخاطر رنگ سفید پوستشان مشهورند. اغلب آنها قد بلند هستند و رنگ آبی یا سبز چشمانشان باعث شده تا در زمره زیباترین زنان دنیا قرار بگیرند. نکته جالی در خصوص زنان سوئدی این است که آنها در دنیا علاوه‌بر زیبایی به هوش زیادشان شهرت دارند. ترکیب هوش و زیبایی در بانوان سوئدی آنها را در لیست جذاب ترین دختران دنیا قرار می‌دهد. اگر با هر خانم اهل شهر استکهلم صحبت کنید، قطعا در می‌یابید که آنها بسیار تحصیل‌کرده و اهل دانش هستند.

9. ونزوئلا؛ دارای زیباترین زنان دنیا

جذاب ترین زن دنیا بدون آرایش

کشور ونزوئلا دارای بیشترین برنده ملکه زیبایی (در مسابقات Miss World و Miss Universe) و تعداد زیادی از زیباترین زنان دنیا است. و این به خاطر آن است که زیبایی یکی از بزرگ‌ترین دغدغه‌های مردم این کشور است. هنگامی که این زیبایی به صورت طبیعی نباشد، زنان این کشور به جراحی روی می‌آورند. موردی که یکی از بزرگ‌ترین صنعت‌های این کشور است. زیبایی زنانه بزرگ‌ترین منبع غرور ملی و حتی هویت ملی در این کشور است. و همین مسئله نشان می‌دهد که چرا زنان این کشور درصد زیادی از درآمد خود را صرف زیبا شدن می‌کنند. خوش اندامی دگر ویژگی بارز زنان ونزوئلایی است که برای آن تلاش زیادی می‌کنند. شهر کاراکاس آن قدرها هم جذابیت بصری ندارد. با این حال وقتی چشمان شما تنها به زنان جوان خیابان‌های این شهر بیفتد، تمام نقاط ضعف آن شهر را فراموش می‌کنید. به همین دلیل می‌توان ونزودلا را یکی از کشورهایی دانست که خوشگل ترین زنان جهان را داراست.

10. انگلستان؛ کشور خوشگل ترین زنان جهان

خوشگل ترین زنان جهان

انگلستان کشوری با فرهنگ های متفاوت است. این کشور که زادگاه شکسپیر محسوب می‌شود به زیبایی و جاذبه‌های خاص خود شهرت دارد. زنان بریتانیایی از فرهنگ‌های مختلف برخودارند اما ویژگی مشترک همه آنها زیبایی و جذابیت خاص‌شان است. رنگ پوست و ظاهر خاص این زنان در دنیا مشهور بوده و در نگاه اول می‌توانید بفهمید با یک بانوی بریتانیایی روبه‌رو شده‌اید. اگر به دنبال اسم زیباترین زنان جهان باشید همیشه نام یک بانوی بریتانیایی به چشم می‌خورد.

11.  کلمبیا؛ محل زندگی زیباترین زنان دنیا

جذاب ترین زن دنیا بدون آرایش

شاید زنان کشور کلمبیا همگی شبیه به سوفیا ورگارا، بازیگر و مدل کلمبیایی نباشند، اما بسیاری از آنها همچون او زیبا هستند. کلمبیا یکی از کشورهایی است که اهالی آن از ملل متفاوتی‌اند و نژاد گوناگونی دارند. به همین دلیل در این کشور برخی از زنان با چشمان آبی و پوستی روشن در کنار زنانی با پوستی برنزه و چشمان قهوه‌ای دیده می‌شوند.

هر دو گروه از این زنان زیبایی و جذابیت خاص خود را داشته و بدون شک می‌توان آنها را به عنوان دختران زیبای جهان شناخت. آنها همچنین زیبایی فریبنده‌ای دارند و به همین خاطر، اگر نمی‌خواهید با دیدن آنها وسوسه شوید، هنگام سفر به شهر بوگوتا سعی کنید که خویشتن‌داری بیشتری به خرج دهید. کشور کلمبیا به عمل های زیبایی شهرت دارد. زنان این کشور از زیبایی خود راضی نبوده و خیلی اوقات دست به تغییرات بزرگ می‌زنند.

12. آرژانتین؛ دارای دختران زیبای جهان

دختران زیبای جهان

بدون شک زیباترین زنان دنیا در آرژانتین زندگی می‌کنند. شیک‌پوشی بانوان این کشور به همراه نژاد لاتین به آنها جذابیتی خیره کننده بخشیده است. زنان آرژانتینی به دلیل داشتن ژن اروپایی، ظاهر خاص آن منطقه را دارند. رعایت رژیم غذایی سالم در زندگی یک بانوی آرژانتینی حرف اول را می‌زند. به همین دلیل علاوه‌بر داشتن صورتی جذاب و زیبا هیکلی متناسب دارند. سبک زندگی بانوان آرژانتینی باعث شده تا آنها به عنوان خوشگل ترین زنان جهان شناخته شوند.

13. اوکراین؛ مهد جذاب ترین دختران دنیا

زیباترین زنان جهان اهل کدام کشورند

آیا می‌دانید که چرا بسیاری از مردان، برای ازدواج به دنبال عروس اوکراینی می‌گردند؟ دلیل این مسئله بسیار معروف و شناخته‌شده است. اما مهم‌تر از همه، به این خاطر است که زنان اوکراینی همگی از زیبایی فریبنده‌ای برخوردار هستند که همچنین جذابیت نیز دارد. و آنها را به جذاب ترین زنان دنیا تبدیل می‌کند. اوکراین کشور پهناور اروپای شرقی به جاذبه‌های دیدنی‌اش شهرت دارد. دریای سیاه به همراه کلیساهای ارتدکس یکی از جاهای دیدنی این کشور است. در صورتی که در خیابان‌های شهر کی‌یف پایتخت اوکراین قدم بزنید، خیلی زود در می‌یابید که زیبایی دختران توجه شما را به خود جلب می‌کند. در این کشور دختران جسوری زندگی می‌کنند که زیبایی‌شان طبیعی است. و می‌توان به آنها لقب جذاب ترین زن دنیا بدون آرایش داد.

14. دانمارک؛ کشور زیباترین زنان دنیا

خوشگل ترین زن دنیا

زنان دانمارکی به واسطه شخصیت خاصشان در لیست قشنگ ترین زن ها در جهان قرار گرفته‌اند. افراد زیادی زنان دانمارکی را مرموز دانسته و معتقدند پیچیدگی شخصیت آنها بسیار زیاد است. به همین دلیل دختران و زنان دانمارکی را به پری دریایی تشبیه کرده‌اند که علاوه‌بر جذابیت و خاص بودن، شخصیت ناشناخته‌ای دارند. اگر پای صحبت یک بانوی دانمارکی بنشینید بدون شک متوجه می‌شوید که بسیار دانا و تحصیل کرده هستند. استقلال مهم‌ترین ویژگی این بانوان است که علاوه‌بر زیبایی به آنها جذابیت خاصی می‌بخشد.

15. لبنان؛ محل زندگی خوشگل ترین زنان جهان

کشوری که زیباترین زنان جهان را دارد

بسیاری با این مسئله موافق هستند که لبنان زیباترین زنان خاورمیانه و سراسر دنیای عرب را دارد. و همین طور زیباترین زنان جهان در سال 2019 این کشور را برای زندگی انتخاب کرده‌اند. بسیاری از افراد آن عکس مشهور و جنجالی مربوط به سال 2006 را مشاهده کرده‌اند که زنان جوان در حومه جنگ‌زده شهر بیروت در حال رفت و آمد هستند. این عکس نشان داد که زنان آفتاب‌سوخته این کشور بسیار قوی هستند و علی‌رغم مشکلات فراوان زیبایی خود را حفظ کرده‌اند. در صورتی که به پایتخت لبنان سفر کنید، عشق و سرزندگی مردم این شهر شما را شگفت‌زده خواهد کرد.

16. فیلیپین؛ کشور دختران زیبای جهان

زیباترین زنان جهان

فیلیپین یکی از آن کشورهایی است که دختران زیبای جهان در آنجا زندگی می‌کنند. یک بانوی فیلیپینی با چهره خاص خود که مهربانی و جذابیت به همراه دارد، می‌تواند به راحتی چشم هر مردی را به خود خیره کند. زنان فیلیپینی بسیار فعال و اهل خوشگذرانی هستند. زیبایی خاص و خیره کننده آنها باعث شده تا در چندین دوره بانوی اول مسابقان زیبایی شناخته بشوند.

17. آنگولا، دارای دختران زیبای جهان

دختران زیبای جهان

زیباترین زنان آفریقایی اهل آنگولا هستند. این کشور یکی از دو ملت اهل صحرای آفریقا است که برنده جایزه ملکه زیبایی رنگین‌پوست شده و مدل‌های این کشور برای برندهای مشهور دنیا کار می‌کنند. به دلیل این موفقیت بین‌المللی، زنان جوان در شهر لواندا به صورت مداوم در مسابقات محلی شرکت می‌کنند. آنها قصد دارند تا توجه موسسات و شرکت‌های مدلینگ را به دست آورند. و در خیابان‌های پایتخت این کشور است که زیبایی آفریقایی توجه شما را به خود جلب می‌کند. این زنان و دختران زیبای جهان در رستوران‌های مد روز (و بسیار گران‌قیمت!) آنگولا کار می‌کنند.

18. افغانستان؛ کشور خوشگل ترین زنان جهان

زیباترین زنان دنیا - قشنگ ترین زن جهان کیست؟

کشور افغانستان سالیان زیادی است که مورد هجوم دشمن واقع شده و روزهای خوبی را نمی‌گذارند. با این حال باید زنان افغان را یکی از خوشگل ترین زنان جهان و جذاب ترین دختران دنیا دانست. هر چند آنها در کشور خود نتوانستند به موفقیتی دست پیدا کنند اما با ورود به کشورهای دیگر به عنوان مدل یا بازیگر جوایز زیادی کسب کرده‌اند. هر از چند گاهی از عکاسان مشهور دنیا عکسی زیبا و مسحور کننده از چهره یک بانوی افغان منتشر می‌شود. زیبایی این دختران زیبای جهان آنقدر خیره کننده است که می‌تواند آن عکس را در زمره عکس‌های موفق قرار بدهد. بانوان و دختران زیبای افغان دارای اصالت هستند و این اصالت به همراه زیبایی خاصشان آن‌ها را در لیست زیباترین زنان دنیا قرار داده است.

19. ایالت متحده آمریکا؛ محل زندگی زیباترین زنان دنیا

خوشگل ترین زن جهان

ایالات متحده آمریکا مشهور است که بیشترین مردم چاق دنیا را در خود دارد و در چنین کشور متنوعی، نژادهای بسیار مختلفی از زنان زندگی می‌کنند. اما مردم آمریکا همچنین به مصرف محصولات و فرآیندهای کاهش وزن و افزایش زیبایی بسیار مشهور هستند و برخی از شهرهای این کشور بابت داشتن نسبت بالایی از دختران زیبای جهان و همین طور زیباترین زنان جهان در 2019 معروف هستند. بدن‌های زیبا، چه به صورت طبیعی و یا عمل شده در این کشور بسیار دیده می‌شود و شهرهایی همچون میامی و لوس‌آنجلس دارای زنانی با ظاهری کم‌نقص هستند.

20. بلغارستان؛ مهد جذاب ترین دختران دنیا

زیباترین زنان دنیا - دختران زیبای جهان

شاید با شنیدن اسم بلغارستان در لیست زیباترین زنان دنیا کمی تعجب کنید. اما جالب است بدانید که این کشور دارای دختران زیبای جهان بوده و طرفداران زیادی دارد. جاذبه‌های دیدنی بلغارستان همچون سواحل شگفت‌انگیز به همراه پیست‌های اسکی این کشور را در گردشگری قوی کرده است. اگر در شهرهای این کشور قدم بزنید شاهد حضور بانوانی با صورت‌های رنگ پریده اما چشمان سبز روشن یا تیره خواهید بود. موهای تیره زنان بلغاری با سایر ویژگی‌های صورت آنها باعث شده تا این کشور مهد خوشگل ترین زنان جهان باشد.

اسامی زنان زیبای جهان

اگر برای شما هم سوال پیش آمده که زیباترین زنان دنیا چه کسانی هستند، خواندن این بخش از مقاله را از دست ندهید. زیبایی صفتی است که همه ما دوستدار آن هستیم. محال است چشم انسان از دیدن زیبایی‌ها غافل شود. هرچند که معیار زیبایی در نقاط مختلف دنیا متفاوت شناخته می‌شود، اما برخی از کشورها به داشتن خوشگل ترین زنان جهان شهرت دارند. در ادامه با 10 اسم از اسامی زنان زیبای جهان براساس کشورهایی که در قسمت قبلی مقاله عنوان شد، آشنا می‌شوید. این زنان از افراد شناخته شده کشور خود همچون هنرپیشه‌ها، ورزشکاران، فعالان اجتماعی و سیاسی هستند.

 • مریم اوزرلی (ترکیه/بازیگر)
 • آلین موراس (برزیل/بازیگر)
 • لوئیز بورگوین (فرانسه/مدل بازیگر تلویزیون)
 • ماریا شاراپووا (روسیه/بازیکن تنیس)
 • مونیکا بلوچی (ایتالیا/مدل)
 • پریانکا چوپرا (هندوستان/بازیگر و مدل)
 • ماریانا خیمنز (ونزوئلا/مدل و برنده مسابقه زیبایی)
 • جورجی توئینگ (انگلستان/بازیکن هاکی)
 • یوژنی بوچارد (آمریکا/بازیکن تنیس)
 • سیتا قاسمی (افغانستان/ترانه سرای افغان)

 


ویژگی‌‌های ظاهری زیباترین زنان دنیا


اگر از مردان بپرسید که در صورت نگاه کردن به ظاهر زنان چه چیزی توجه‌شان را جلب می‌کند، احتمالا به هیکل خانم‌ها اشاره می‌کنند. در واقع، این که تصور کنیم، همه تنها به هیکل خانم‌ها توجه دارند، باور اشتباهی است. ویژگی‌های ظاهری دیگری هم هستند که آقایان به آنها توجه دارند و این موضوع به محققان ثابت شده است.

در تحقیقاتی که به عمل آمده، ویژگی‌های ظاهری مختلف زنان مورد بررسی قرار گرفته و چرایی جذابیت این مسئله برای آقایان نیز به صورت دقیق شناسایی گردیده است.

موی بلند

زیباترین زنان جهان با موی بلند

بر اساس تحقیقاتی که انجام شده، مردان زنان با موهای بلند، پرپشت و درخشان را ترجیج می‌دهند. این مسئله اثبات شده که آنها به صورت ناخودآگاه این ویژگی را به عنوان سلامت مناسب، سرزندگی و حتی علامت باروری قلمداد می‌کنند.

آلن میلر و ساتوشی کانازاوا در کتاب خود نوشته‌اند که یکی از شاخصه‌های مهم سلامت مناسب، جذابیت فیزیکی به شمار می‌رود در حالی که مورد دوم، موهای خانم‌ها است. زنان سلامت همیشه موهایی درخشان دارند، در صورتی که خانم‌هایی با موهایی ضعیف و بدون کیفیت فاقد جذابیت لازم هستند.

تقارن صورت

زیباترین زنان جهان با صورت متقارن

تقارن صورت یکی از ویژگی‌های مهم در تعیین جذابیت زنان است. این مسئله همچنین با ترفندهای مختلف محاسبه می‌شود. مردان به این مسائل به شکل ناخودآگاه توجه کرده و آن را به عنوان یکی از علامت‌های ژن خوب در نظر می‌گیرند.

حتی حیوانات وحشی به تقارن توجه دارند. برای مثال، پرستوهای ماده ترجیح می‌دهند آن دسته از پرستوهای نر را به عنوان جفت خود انتخاب کنند که دم متقارنی دارند، چرا که این مسئله را به عنوان سلامت ژنتیکی می‌شناسند.

رنگ دندان‌ها

هنگامی که اثر لبخند شخص در جذابیت وی شناسایی شد، دانشمندان وضعیت و فاصله دندان‌های افراد را در تصاویر با کمک نرم‌افزارهای ویرایش تصاویر تغییر دادند و تصاویر مردان را به زنان و زنان را به مردان نشان دادند. در نهایت، این مسئله به اثبات رسید که وضعیت دندان‌های خانم‌ها نقشی اساسی در نوع نگاه جنس مخالف دارد.

بازوانی بلند

زیباترین زنان جهان با بازوانی بلند

بازوانی بلند، از جمله ویژگی‌هایی است که شما یا آن را دارید و یا ندارید. اما جالب است بدانید که برای مردان، بازوانی بلند جذاب‌تر از پاهایی همچون مدل‌ها است.

در تحقیقی که توسط دانشگاه نیو ساوث ولز انجام گرفت، گروهی از مدان ویدئوهایی از 96 خانم بین 20 تا 49 ساله را تماشا کردند. بعد از تماشای ویدئو، از آنها خواسته شد تا به تصاویر خانم‌ها نمره بدهند. نتایج نشان دادند که زنان دارای بازوانی بلندجذاب‌تر از زنان دیگر و از جمله جذاب ترین زنان جهان شناخته شدند.

انعطاف ستون فقرات

زیباترین زنان جهان با انعطاف ستون فقرات

جای شکی نیست که مردان به فرم بدن خانم‌ها علاقه دارند. اما با نگاهی دقیق‌تر به این موضوع، این مسئله به اثبات رسیده که همه چیز آن قدرها ساده هم نیست. در واقع، شکل و شمایل جذاب معمولا به خاطر انعطاف مشخصی در کمر است و اصلا ربطی به میزان وزن ندارد.

بر اساس تحقیقات انجام شده، زنان با میزان زاویه 45 درجه‌ای گودی کمر جذابیت بیشتری در نگاه آقایان دارند.

نسبت 7:10 گودی کمر

زیباترین زنان جهان با نسبت 7:10 گودی کمر

یکی از مرسوم‌ترین ویژگی‌های فیزیکی که مردان به آن توجه دارند و باعث می‌شود برخی از خانم‌ها در نگاه آنها جذاب ترین زنان جهان باشند، گودی زیاد کمر و باسن گسترده است. بر اساس نظر دانشمندان، مردان نسبت 7:10 کمر و باسن را در زنان می‌پسندند، چرا که این مسئله برای به دنیا آوردن فرزند بسیار عالی است. در صورتی که این نسبت کمتر از این باشد، ممکن است فرآیند زایمان با سختی صورت گیرد؛ در عین حال، بالاتر بودن این نسبت به معنای مشکلات احتمالی در مورد باروری است که از اضافه وزن ناشی می‌شود.

البته که مردان ضرورتا متوجه این مسئله نمی‌شوند و یا نمی‌پذیرند که دقیقا به دنبال چنین نسبتی می‌گردند. در واقع تعداد بسیار کمی از مردان واقعا متوجه می‌شوند که به صورت ناخودآگاه زنانی را ترجیح می‌دهند که از سلامت در زادوولد برخوردار هستند، چرا که این مسئله کاملا ناخودآگاه صورت می‌گیرد.

 


ویژگی‌‌های رفتاری زیباترین زنان دنیا


با وجود تمام موارد ذکر شده در بالا، اما، همه چیز زنان جذاب جهان در زیبایی ظاهری خلاصه نمی‌شود. عوامل دیگری هم هستند که روی روابط زن و مرد تاثیر می‌گذارند. البته این مسئله در مورد تمامی آدم‌ها صدق نمی‌کند، اما ویژگی‌هایی که در اینجا به آنها اشاره می‌کنیم مورد پذیرش بسیاری از افراد قرار گرفته و از جذابیت‌های زنان تلقی می‌شوند.

مهربانی

شاید این مسئله تکراری و کلیش باشد، اما مهربانی واقعی این روزها به ندرت یافت می‌شود. مردان نمی‌خواهند طرف مقابلشان تنها با آنها، دوستان و خانواده‌شان خوب رفتار کنند. آنها به دنبال کسی هستند که باعث رنگ گرفتن زندگی می‌شوند. مهربانی نقشی مهم و حیاتی را در ارتباط میان آدم‌ها ایفا می‌کند و از ویژگی‌های مهم زنان جذاب از نظر مردان و زنان جذاب جهان به شمار می‌رود.

زیباترین زنان مهربان جهان

نگاه مثبت و حس شوخ‌طبعی

یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های هر رابطه‌ای، آن است که طرف مقابل اوقات خوبی با شما داشته باشد و حسابی از ته دل با شما بخندد. البته در این میان، رفتار مودبانه باید در اولویت باشد. لبخند زدن باعث می‌شود زنان در نگاه مردان جذاب‌‎تر به نظر برسند و همین مسئله آنها را به جذاب ترین زنان جهان تبدیل می‌کند.

شور و علاقه

باید به صورت مداوم به مردان انگیزه داد تا بتوانند شاد باشند. این مسئله که یک خانم در مورد زندگی‌اش شور و علاقه خوبی داشته باشد، برای یک مرد بسیار جذاب است. در نتیجه سعی کنید که همواره از خود شور و علاقه نشان دهید.

ارتباطی خوب با دوستان شوهر داشتن

یک صرب‌المثل چینی می‌گوید، مردی که همسرش با دوستان وی ارتباط خوبی دارد، زندگی طولانی و خوشایندی خواهد داشت. این مسئله برای مرد احساس خوشایندی به همراه می‌آورد که بداند همسرش با دوستان مرد او هیچ مشکلی ندارد و در واقع این ارتباط از مشخصه‌های زنان جذاب از نظر مردان و زنان جذاب جهان است.

اعتماد به نفس

هیچ چیزی زیباتر از یک زن دارای اعتماد به نفس نیست که خودش را جای شخص دیگری نمی‌گذارد. مردان از زنانی خوششان می‌آید که از وجود خودشان رضایت دارند و اصلا دوست ندارند خود را جای کس دیگری بگذارند و این مورد از ویژگی‌های جذاب ترین زنان جهان است.

زیباترین زنان دنیا

راحت بودن با جنسیت خود

جنسیت بخش مهمی از زندگی و طبیعت افراد است و هر قدر زودتر با این موضوع در زندگی خود کنار بیایید، شریک زندگی جذاب‌تری برای دیگری خواهید بود. در واقع مردان به زنانی که با جنسیت خود احساس خوبی دارند، ارتباط بهتری برقرار می‌کنند و در نتیجه آنها از جذاب ترین زنان از نظر مردان هستند.

مسئولیت‌پذیری احساسی

زنانی که در مورد احساسات و عکس‌العمل‎های خود در موقعیت‌های مختلف حس مسئولیت دارند و تمامی تقصیرها را به گردن دیگران نمی‌اندازند، از جمله زنان جذاب از نظر مردان و همین طور جذاب ترین زنان جهان هستند.

قاطعیت و مصمم بودن

یکی از بزرگ‌ترین مشکلاتی که برخی از آدم‌ها دارند، آن است که نمی‎دانند از زندگی خود چه می‌خواهند و در قبال تصمیماتی که در زندگی می‌گیرند، مسئولیت‌پذیر نیستند. زنانی که به اندازه کافی مسئولیت‌‎پذیری دارند و در لحظه می‎دانند که چه باید بکنند، جذاب ترین زنان از نظر مردان به شمار می‌روند.

منحصربه فرد بودن

مردان بسیار به ویژگی‌های بصری اهمیت می‌دهند. چیزی که مردان بسیار عاشقش هستند، منحصربه‌فرد بودن زنان است. مردان هر زمان زنی را ببینند که نمونه‌اش در هیچ جای دیگری یافت نمی‎شود، بی‎گمان عاشقش می‌‎شوند.

زیباترین زنان جهان

 

لطافت و ملایمت

در دنیایی که پر از عقاید فمینیستی است و نبردهای زیادی برای برابری حقوق مرد و زن شکل گرفته، زنان پا به پای مردان قدرت را به دست گرفته‌‎اند. با تمام اینها، قدرت و مستقل بودن همان قدری اهمیت دارد که لطافت و ملایمت مهم است. مردان هنوز هم به دنبال کسی هستند که نقش محافظ آنها را داشته باشد و تکیه‌گاه او باشند و در حقیقت لطافت و ملایمت از جمله ویژگی‌های جذاب ترین زنان جهان به شمار می‌رود.

سوالات متداول

1. زیباترین زنان جهان اهل کدام کشورند؟

زیباترین زنان جهان در کشورهایی همچون ترکیه، برزیل، فرانسه، روسیه، ایتالیا، سوئد، دانمارک، امریکا، انکلستان، افغانستان، اوکراین، لبنان، بلغارستان، ونزوئلا، هندوستان و آرژانتین زندگی می‌کنند.

2. قشنگ ترین زن جهان کیست؟

مریم اوزرلی از ترکیه، آلین موراس از بزریل، لوئیز بورگوین از فرانسه خوشگل ترین زنان جهان به ترتیب اول تا سوم این مقاله به‌شمار می‌آیند.

سخن پایانی

جهان پیرامون ما به زیبایی آفریده شده است. چشم انسان همواره به دنبال زیبایی می‌گردد و این صفت را می‌توان در زنان به وضوح پیدا کرد. معیار زیبایی در کشورهای مختلف به عوامل متفاوتی بستگی دارد. با وجود اینکه زیبایی و زشتی نسبی است بعضی از کشورها به داشتن زیباترین زنان دنیا مشهورند. ما در این مقاله کشورهایی که خوشگل ترین زنان جهان در آن زندگی می‌کنند بررسی کردیم. همچنین اسامی زنان زیبا و جذاب ترین دختران دنیا را در اختیار شما گذاشتیم. به نظر شما جای کدام کشور در این لیست خالیست؟ شما کدام یک از دختران زیبای جهان را به این لیست اضافه می‌کنید؟ نظرات خود را در قسمت دیدگاه‌های پلازا با ما به اشتراک بگذارید.

{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
دیدگاه کاربران5 دیدگاه
avatar
م
.
28 اردیبهشت 1399، 21:08
پاسخ
1
1
این لک لکی اخری کجاش قشنگ بود؟ ما که فقط لک های بزرگ و پر رنگ دیدیم.اون انگولایی هم که موندم کی واقعا انتخابش کرده. باز سیاهای دورگه امریکایی را بگید.خوب یه چیزی.قشنگند ولی این انگولایی هم سن وسال مامان من، بخدا مامان من قشنگتره.سفیدم هست.
avatar
...
.
09 تیر 1399، 02:29
پاسخ
0
4

واقعا ک مگه زیبایی به رنگ پوسته
avatar
غضنفر قلی خرچران
.
28 اردیبهشت 1399، 19:36
پاسخ
1
1
خوب هند که در ردیف دوم ملکه های زیبایی جهان است وترکیه ولهستان و رومانی وایتالیا از مانگولا مونگلها هم زیباترند حتما عمه جان وخاله جانت این انتخاب را برایت کرده اند بیکاری برو آب بریز در هاون وبکوب شاید مغزت موتور گریپاژ کردا ش روشن شد جوانان امروز عقل که ندارند هیچ زنده نبستند مرده اند مرده
avatar
فاطمه
.
16 مرداد 1398، 22:00
پاسخ
2
1
مطالب خوب و عالی بود.
avatar
فاطیما
.
16 مرداد 1398، 21:15
پاسخ
1
0
Just Irsn
avatar
مجید
.
16 مرداد 1398، 20:39
پاسخ
5
5
واقعا متاسفم براتون که اینجور زنا رو راحت حلوا حلوا میکنید و جوونا رو به گناه می‌اندازید. اگه مسلمون نیستند حداقل انسان باشید. دیگران رو با نشون دادن این عکسا اذیت نکنید.
avatar
حسین
.
14 اردیبهشت 1399، 02:06
پاسخ
4
1
@مجید
تا حالا کسی بهت گفته ***شو این اطلاعات برای تو نفهم و برای کسانی که نمی فهمن
جدول فروش فیلم ها
 • 1.867 میلیارد دلار
  Spiderman No Way Home
  اکران: 17 دسامبر 2021
 • 361 میلیون دلار
  Sing 2
  اکران: 22 دسامبر 2021
 • 279 میلیون دلار
  The Batman
  اکران: 04 مارس 2022
 • 273 میلیون دلار
  Uncharted
  اکران: 18 فوریه 2022
 • 138 میلیون دلار
  Scream
  اکران: 14 ژانویه 2022
 • 116 میلیون دلار
  Death on the Nile
  اکران: 04 فوریه 2022
 • 72 میلیون دلار
  Jackass Forever
  اکران: 04 فوریه 2022
 • 47 میلیون دلار
  Dog
  اکران: 18 فوریه 2022
 • 4 میلیون دلار
  Cyrano
  اکران: 25 فوریه 2022