دانلود سریال این ما هستیم | مرور فصل ها، داستان و بازیگران + تریلر فصل ششم

مونا جلالی - ۱۵ دی ۱۴۰۰ ۱۰:۳۰
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

سریال این ما هستیم یکی از جذاب‌ترین مجموعه‌های درام و خانوادگی سال‌های اخیر است که تا کنون 5 فصل از آن پخش شده است. درحالی که بسیاری از علاقمندان بی‌صبرانه در انتظار فصل ششم سریال This Is Us بودند، پخش آن از دیروز، 14 دی 1400، آغاز شد. در این مقاله به معرفی این سریال دوست‌داشتنی می‌پردازیم و در کنارش برای دانلود همه فصول اقدام کرده و تریلر فصل جدید این ما هستیم را نیز تماشا می‌کنیم.

سریال این ما هستیم، سریالی درام و خانوادگی‌ست که از سال 2016 در شبکه NBC در حال پخش است. این سریال داستان زندگی پدر و مادری (جک و ربکا) است که صاحب 3 فرزند (کیت، کوین و رندال) می‌شوند. روایت صمیمی این سریال، طرفداران زیادی را جذب کرده است. سریال این ما هستیم در هفتاد و چهارمین مراسم گلدن گلوب و در هفتمین مراسم جایزه تلویزیونی به انتخاب منتقدان نامزد بهترین سریال تلویزیونی درام شده بود. همچنین توسط انستیتوی فیلم آمریکایی به عنوان برنامه تلویزیونی برتر انتخاب شده است. در مجموع این سریال تاکنون درخشش قابل‌توجهی در جشنواره‌های مختلف داشته و انتظار می‌رود فصل ششم سریال This Is Us نیز به عنوان حسن ختام ماجرا، جوایز بسیاری به دست آورد.

در می 2021 اعلام شد که فصل ششم سریال This Is Us آخرین فصل این مجموعه خواهد بود. در این مقاله از پلازا با معرفی و دانلود سریال This Is Us همراه ما باشید.

آنچه در ادامه می‌خوانید

دانلود سریال این ما هستیم

از لینک‌های زیر می‌توانید برای دانلود سریال This Is Us کمک بگیرید. امیدواریم از تماشای این سریال جذاب و خانوادگی لذت ببرید. به محض آماده شدن زیرنویس‌های فارسی، لینک‌های دانلود سریال This Is Us فصل 6 را نیز در همین بخش در اختیار شما قرار خواهیم داد.

داستان سریال این ما هستیم

سریال این ما هستیم 3 خط زمانی متفاوت را دنبال می‌کند: زندگی 3 فرزند خانواده پیرسون (کیت، کوین و رندال) در 36 سالگی و در زمان حال؛ زندگی یک زوج جوان (ربکا و جک پیرسون) که به تازگی بچه‌دار شده‌اند در سال‌های 1980؛ و درنهایت زندگی اعضای خانواده پیرسون در سال‌های آتی.

فصل ششم سریال This Is Us

در فلاش‌بک‌های سریال از لحظه تولد این کودکان با آنان و والدینشان، جک و ربکا، همراه می‌شویم و آنها را در دوران کودکی، نوجوانی و جوانی می‌بینیم. در خط زمانی حال سریال با وقایع امروزه آنان آشنا می‌شویم. کوین یک بازیگر معروف ولی ناراضی از زندگی است، کیت، خواهر دوقلوی کوین، در تلاش برای کنترل وزن خویش است، و رندال، برادر این دو که به فرزندخواندگی پذیرفته شده، یک همسر و پدر دو دختر است که سرانجام پدر واقعی خود را می‌یابد.

در سکانس‌های مربوط به آینده نیز با نوه‌های خانواده و سرانجام خانواده گرم و دوست‌داشتنی پیرسون آشنا می‌شویم.

مروری بر همه فصول سریال This Is Us

تا کنون 5 فصل از سریال به طور کامل پخش شده و انتشار فصل ششم سریال This Is Us نیز به تازگی آغاز شده است. در ادامه مروری بر فصل‌های مختلف این سریال خواهیم داشت.

فصل 1 سریال این ما هستیم

سریال این ما هستیم فصل ۴

 • تاریخ شروع پخش: 20 سپتامبر 2016 (30 شهریور 1395)
 • تاریخ پایان پخش: 14 مارس 2017 (24 اسفند 1395)
 • تعداد قسمت‌ها: 18
 • میانگین تعداد بیننده: 14.70 میلیون نفر

داستان سریال این ما هستیم درباره یک زوج است که در روز تولد مرد صاحب 3 فرزند می‌شوند؛ دو پسر و یک دختر. سریال روایت غیرخطی دارد و همزمان روایتگر ماجرای تولد بچه‌ها، و همچنین چگونگی گذران روز تولد آنها در 36 سالگی است. این فصل در سال 2016 توسط انستیتوی فیلم آمریکایی به عنوان یکی از 10 برنامه برتر تلویزیون انتخاب شد. همچنین در شصت و نهمین مراسم امی در 10 رشته مختلف نامزد شد و استرلینگ کی. براون (Sterling K. Brown) جایزه بهترین بازیگر مرد را گرفت.

فصل دوم سریال این ما هستیم

فصل دوم سریال This Is Us

 • تاریخ شروع پخش: 26 سپتامبر 2017 (4 مهر 1396)
 • تاریخ پایان پخش: 13 مارس 2018 (22 اسفند 1396)
 • تعداد قسمت‌ها: 18
 • میانگین تعداد بیننده: 17.43 میلیون نفر

در فصل دوم نیز باز هم شاهد حوادث زندگی خانواده پیرسون هستیم. در فصل دوم نیز پیگیر زندگی رندال، کیت و کوین (سه فرزند خانواده پیرسون) در 37 سالگی و ماجراهای آنها در دوران کودکی و نوجوانی هستیم. بینندگان و منتقدان فصل 2 را نیز ستودند و استقبال زیادی از آن شد. این امر سبب شد ساخت فصل جدید این ما هستیم ، فصل 3 نیز آغاز شود.

فصل 3 سریال این ما هستیم

فصل 4 سریال this is us

 • تاریخ شروع پخش: 25 سپتامبر 2018 (3 مهر 1397)
 • تاریخ پایان پخش: 2 آوریل 2019 (13 فروردین 1398)
 • تعداد قسمت‌ها: 18
 • میانگین تعداد بیننده: 13.80 میلیون نفر

فصل 3 سریال This Is Us (سریال این ما هستیم) از شبکه NBC آخر سپتامبر 2018 (مهر ماه 1397) در 18 قسمت پخش شد و خانواده دوست داشتنی پیرسون لحظات تکان دهنده‌ای را برایمان رقم زدند.

فصل 3 در تاریخ دوم آوریل 2019 (13 فروردین 1398) به پایان رسید. در انتهای فصل 3 ما متوجه شدیم که ازدواج رندال و بث بعد از دوره‌ای سخت هنوز پابرجاست. در فصل 3 همچنین با مادر بث، کرول آشنا شدیم. در نهایت هم کیت و توبی پسرشان را که زود به دنیا آمده بود بالاخره به خانه بردند.

سریال این ما هستیم فصل چهارم

دانلود سریال this is us فصل 4

 • تاریخ شروع پخش: 24 سپتامبر 2019 (2 مهر 1398)
 • تاریخ پایان پخش: 24 مارس 2020 (5 فروردین 1399)
 • تعداد قسمت‌ها: 18
 • میانگین تعداد بیننده: 11.55 میلیون نفر

در سریال This Is Us فصل چهار شاهد شروع آشنایی جک و ربکا و چالش‌هایی که بر سر راه ازدواج آنها قرار دارد هستیم. فصل چهارم اولین فصل این مجموعه بود که برای جایزه امی بهترین سریال درام نامزد نشده بود. با این حال داستان سریال این ما هستیم فصل ۴ همچنان جذاب بود و بینندگان زیادی را جذب خود کرد.

همچنین بخوانید :

فصل 5 سریال این ما هستیم

سریال این ما هستیم

 • تاریخ شروع پخش: 27 اکتبر 2020 (6 آبان 1399)
 • تاریخ پایان پخش: 25 می 2021 (4 خرداد 1400)
 • تعداد قسمت‌ها: 16
 • میانگین تعداد بیننده: 9.32 میلیون نفر

در فصل 5 سریال این ما هستیم باز هم در گذشته و حال همراه با خانواده پیرسون سفر می‌کنیم. این فصل بر خلاف فصل‌های قبلی به جای 18 قسمت، 16 قسمت داشت و با این حال باز هم بینندگان را با خود همراه ساخت. در این فصل از سریال، علاوه بر فلش‌بک‌هایی به گذشته، شاهد سکانس‌هایی از آینده برخی اعضای خانواده نیز هستیم. این فصل از سریال ما را در تعلیقی رها کرد که حقیقتا انتظار برای فصل 6 سریال This Is Us را بسیار دشوار می‌نمود.

فصل ششم سریال This Is Us

سریال این ما هستیم - فصل ۶

 • تاریخ شروع پخش: 4 ژانویه 2022 (14 دی 1400)

خوشبختانه انتظارات برای سریال این ما هستیم فصل ۶ بالاخره به پایان رسید. بیش از 7 ماه منتظر فصل جدید این ما هستیم بودیم و احتمالا شما هم سعی میکردید سناریوهای مختلف را در ذهن خود بچینید. در تاریخ 12 می 2021 (22 اردیبهشت 1400) اعلام شد که سریال This Is Us فصل ششم ، آخرین فصل این مجموعه خواهد بود. این فصل نیز 18 قسمت خواهد داشت. داستان سریال این ما هستیم فصل ۶ به همه سوالات بی‌پاسخ ما در طول سریال پاسخ خواهد داد، از جمله اینکه چطور ربکا و میگل به این مسیر رسیدند؟ سرانجام کوین پس از برهم خوردن عروسی چه می‌شود؟ و کیت چطور به ازدواج دوم می‌رسد.

بازیگران سریال This Is Us

سریال This Is Us بازیگران با استعداد و کاربلدی دارد که در این بخش می‌توانید بیشتر با آنها آشنا شوید. ابتدا مروری بر بیوگرافی بازیگران اصلی داریم که در فصل جدید این ما هستیم نیز حضور دارند. پس از آن به اختصار با نام و نقش دیگر بازیگران نیز آشنا می‌شویم.

میلو ونتیمیگلیا در نقش جک پیرسون در سریال این ما هستیم

بازیگران سریال this is us - میلو ونتیمیگلیا در نقش جک پیرسون

میلو ونتیمیگلیا (Milo Ventimiglia) بازیگر، کارگردان و تهیه کننده آمریکایی متولد 8 جولای 1977 برابر با 17 تیر 1356 است. وی با سریال The Fresh Prince of Bel-Air در سال 1995 وارد حرفه بازیگری شد. سپس در سال 2000 نقش اصلی سریال درام کمدی Opposite Sex را ایفا کرد و یک سال بعد به جمع بازیگران سریال Gilmore Girls اضافه شد.

برخی از آثار دیگر این هنرپیشه عبارتند از سریال درام American Dreams، سریال The Bedford Diaries، سریال ابرقهرمانی Heroes، سریال جنایی Mob City، سریال اکشن Chosen، سریال علمی تخیلی The Whispers و سریال این ما هستیم.

مندی مور در نقش ربکا پیرسون در سریال این ما هستیم

بازیگران سریال این ما هستیم - مندی مور در نقش ربکا پیرسون

مندی مور (Mandy Moore) بازیگر، خواننده و ترانه سرای آمریکایی متولد 10 آوریل 1984 برابر با 21 فرودین 1363 است. وی با انتشار آهنگ Candy در سال 1999 به شهرت رسید و اولین آلبومش را در همان سال با نام So Real منتشر کرد. دومین آلبومش را نیز یک سال بعد با نام I Wanna Be With You به انتشار رساند.

مندی مور در سال 2001 با فیلم کمدی Dr. Dolittle 2 وارد عرصه بازیگری شد و سپس در فیلم تینیجری The Princess Diaries بازی کرد. برخی از دیگر آثار او عبارتند از فیلم درام A Walk to Remember محصول سال 2002، فیلم عاشقانه Chasing Liberty محصول سال 2004، فیلم ورزشی Racing Stripes محصول سال 2005، فیلم عاشقانه کمدی Because I Said So محصول سال 2007، فیلم عاشقانه Love, Wedding, Marriage محصول سال 2011، فیلم ترسناک 47 Meters Down محصول سال 2017 و فیلم جنگی Midway محصول سال 2019. وی به عنوان مادر خانواده پیرسون و یکی از کلیدی‌ترین نقش‌ها، در فصل جدید این ما هستیم نیز حضور دارد.

استرلینگ کی. براون در نقش رندال پیرسون در سریال این ما هستیم

فصل چهارم سریال this is us - استرلینگ کی. براون در نقش رندال پیرسون

استرلینگ کی. براون (Sterling K. Brown) بازیگر آمریکایی متولد 5 آوریل 1976 برابر با 16 فروردین 1355 است. او در سریال جنایی The People v. O. J. Simpson: American Crime Story و سریال این ما هستیم از نقش‌های اصلی بوده است و برای هر دو مجموعه جوایزی را دریافت کرده است. او همچنین در فیلم‌هایی چون فیلم ابرقهرمانی Black Panther محصول سال 2018، فیلم درام Waves محصول سال 2019 و اخیرا نیز سریال درام کمدی  The Marvelous Mrs. Maisel بازی کرده است.

همچنین بخوانید :

کریسی متز در نقش کیت پیرسون

سریال این ما هستیم فصل ۴ - کریسی متز در نقش کیت پیرسون

کریسی متز (Chrissy Metz) بازیگر و خواننده آمریکایی متولد 29 سپتامبر 1980 برابر با 7 مهر 1359 است. او یکی از نقش‌های اصلی سریال این ما هستیم را ایفا کرده و به خاطر آن برای یک جایزه امی و دو جایزه گلدن گلوب نامزد شده است. وی همچنین در فیلم‌هایی چون فیلم درام کمدی Sierra Burgess Is a Loser محصول سال 2018 و فیلم درام Breakthrough محصول سال 2019 بازی کرده است.

جاستین هارتلی در نقش کوین پیرسون

فصل 4 سریال this is us - جاستین هارتلی در نقش کوین پیرسون

جاستین هارتلی (Justin Hartley) بازیگر آمریکایی متولد 29 ژانویه 1977 برابر با 9 بهمن 1355 است. این هنرپیشه برای بازی در آثاری چون سریال Passions، سریال ابرقهرمانی Smallville، مجموعه The Young and the Restless، سریال درام Revenge و سریال این ما هستیم شناخته می‌شود.

دیگر بازیگران

برخی از دیگر بازیگران سریال این ما هستیم عبارتند از:

 • سوزان کلچی واتسون (Susan Kelechi Watson) در نقش بث پیرسون، همسر رندال در سریال این ما هستیم
 • کریس سولیوان (Chris Sullivan) در نقش توبی دیمون، همسر کیت
 • ران سیفس جونز (Ron Cephas Jones) در نقش ویلیام شکسپیر هیل، پدر واقعی رندال
 • جان هرتاس (Jon Huertas) در نقش میگوئل ریواس، بهترین دوست جک
 • الکساندرا برکنریج (Alexandra Breckenridge) در نقش سوفی، بهترین دوست کودکی کیت
 • اریس بیکر (Eris Baker) در نقش تس پیرسون، دختر بزرگ‌تر بث و رندال
 • فیثی هرمان (Faithe Herman) در نقش آنی پیرسون، دختر کوچک‌تر بث و رندال
 • ملانی لیبرد (Melanie Liburd) در نقش زوئی بیکر، دوست دختر سابق کوین
 • لیریک راس (Lyric Ross) در نقش دجا پیرسون، دختر ناتنی بث و رندال

فصل چهارم سریال this is us

کلام آخر

بدون شک سریال This Is Us در بین علاقه‌مندان سریال‌های خانوداگی، طرفداران زیادی دارد. آیا شما هم سریال این ما هستیم را دنبال می‌کنید و بی صبرانه منتظر فصل آخر آن هستید؟ شما چه انتظاراتی از فصل جدید این ما هستیم دارید؟ به نظر شما فصل جدید این ما هستیم می‌تواند حسن ختام مناسبی برای چنین سریال محبوبی باشد؟ در پایین همین صفحه و در قسمت دیدگاه‌های کاربران، تجربیات خودتان را از تماشای این سریال با ما در میان بگذارید.

سوالات متداول

1. سریال This Is Us چند فصل است؟

تا کنون 5 فصل از سریال این ما هستیم پخش شده است. پخش فصل جدید این ما هستیم ، فصل ششم، نیز به تازگی آغاز شده است.

2. فصل 6 سریال this is us کی میاد؟

پخش فصل ششم سریال از 4 ژانویه 2022 (14 دی 1400) آغاز شده است.

{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
دیدگاه شما
captcha
دیدگاه کاربران2 دیدگاه
avatar
MAHDI
.
13 دی 1399، 09:30
پاسخ
0
3
من به سختي گريه مي كنم شايد واسه اينه كه از بچگي گفتن مرد كه گريه نميكنه ولي بدون اغراق توي اكثر قسمتاي سريال گريه كردم البته فوت پدرم بي تاثير نبوده اين سريال زندگيه خودمونه واقعا زندگيه خود ماست حتي نميشه بگي ورژن آمريكاييشه چون واقعا اين سريال حد و مرز نداره
avatar
Narsis
.
12 مهر 1398، 20:23
پاسخ
0
3
باسلام واقعا مگه بهترازاین سریال هم داریم؟‌لحظه به لحظه باهاشون زندگی میکنم وقتی فصل ٣ تموم شدتایک هفته انگارچیزی گم کرده بودم بی صبرانه منتظرفصل چهار هستم
جدول فروش فیلم ها
 • 1.867 میلیارد دلار
  Spiderman No Way Home
  اکران: 17 دسامبر 2021
 • 361 میلیون دلار
  Sing 2
  اکران: 22 دسامبر 2021
 • 279 میلیون دلار
  The Batman
  اکران: 04 مارس 2022
 • 273 میلیون دلار
  Uncharted
  اکران: 18 فوریه 2022
 • 138 میلیون دلار
  Scream
  اکران: 14 ژانویه 2022
 • 116 میلیون دلار
  Death on the Nile
  اکران: 04 فوریه 2022
 • 72 میلیون دلار
  Jackass Forever
  اکران: 04 فوریه 2022
 • 47 میلیون دلار
  Dog
  اکران: 18 فوریه 2022
 • 4 میلیون دلار
  Cyrano
  اکران: 25 فوریه 2022