روشهای تبلیغ کانال تلگرام — 14 روش موثر و پر بازده تبلیغاتی برای افزایش اعضای تلگرام

روشهای تبلیغ کانال تلگرام
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

راههای تبلیغ کانال تلگرام کدام هستند؟ چگونه باید کانال تلگرام خود را بزرگ تر کنیم و بتوانیم از آن کسب درآمد داشته باشیم؟ شما می‌توانید نحوه و روشهای تبلیغ کانال تلگرام را دنبال کنید. در ادامه روش های تبلیغات کانال تلگرامی را خواهید خواند.

محبوبیت کانال‌های تلگرام روز به روز بیشتر می‌شود. مزایای آن‌ها واضح است: در این پیام رسان محبوب به دلیل نرخ تعامل بالا و محبوبیت روزافزون تلگرام، کاربران به راحتی می‌توانند ارتباطات شخصی و تمام محتوای مفید و سرگرم کننده را در یک مکان ترکیب کنند. امروزه محبوب ترین کانال‌های تلگرام بیش از 3 میلیون عضو دارند. اما چگونه کانال خود را به این مقیاس بزرگ ارتقا دهیم؟

لیستی از روش های تبلیغ رایگان کانال تلگرام وجود دارد و با ترکیب برخی از بهترین روش های تبلیغات در تلگرام ممکن است به نتایج عالی برسید. اما این پیام‌رسان کاربردی، دارای ترفندهای مختلفی است که می توانید از طریق لینک زیر با آن ها آشنا شوید و در کارهای خود از آن ها بهره بگیرید:

در ادامه می‌خوانیم

روش های تبلیغات کانال تلگرامی

یک نام کوتاه و برند انتخاب کنید

نحوه تبلیغ کانال تلگرام

نام مانند جلد اول کتاب است. اگر اکانت تلگرامی دارید که می‌خواهید کانال جدیدی برای آن راه اندازی کنید، همیشه نام کوتاهی را انتخاب کنید که به راحتی قابل یادآوری باشد. هنگام نامگذاری کانال جدیدتان، همیشه از ۲ تا ۳ کلمه که حداکثر ۱۲ حرف دارند استفاده کنید. به یاد داشته باشید که نام کوتاه برای برندسازی بهتر است.

نام کانال‌های محبوب دیگر را کپی نکنید؛ این اعضای شما را افزایش نخواهد داد. همیشه سعی کنید ذهن خود را باز کنید و به چیزی متفاوت و خلاقانه فکر کنید. بعداً می‌توانید نام یک کانال را تغییر دهید، اما توصیه نمی‌شود. بنابراین، وقت بگذارید و یک نام منحصر به فرد انتخاب کنید. این به افزایش عضو تلگرام کمک می‌کند.

 

روشهای تبلیغ کانال تلگرام: توضیحات و تصویر کانال

برای توصیف کانال شما یک توضیح درست ضروری است. وقتی کاربر برای اولین بار به کانال شما می‌آید، توضیحات را می‌خواند. اگر آن‌ها آن را آموزنده دانستند، به کانال شما می‌پیوندند. بنابراین برای جذب اعضای بیشتر، همیشه اطلاعات مناسب را در توضیحات کانال قرار دهید.

همچنین باید یک تصویر جذاب در کانال خود قرار دهید. به یاد داشته باشید که کانال‌های تلگرام تصاویر دایره ای را نشان می‌دهند. بنابراین، سعی کنید یک تصویر دایره ای منحصر به فرد ایجاد کنید. به این ترتیب می‌توان فالوورهای بیشتری در تلگرام به دست آورد.

 

موضوع مناسب را انتخاب کنید

راههای تبلیغ کانال تلگرام

اگر می‌خواهید فالوورهای کانال تلگرام را افزایش دهید، برای شروع به موضوع مناسبی نیاز دارید. قبل از ایجاد کانال خود، باید کمی تحقیق کنید. چند کانال بزرگ را انتخاب کنید و به آنچه که آن‌ها پست می‌کنند، توجه کنید. هر روز به بازدیدهای پست نگاه کنید که به شما کمک می‎کند اولین پست خود را ایجاد کنید.

 

روشهای تبلیغ کانال تلگرام: از تصاویر در پست استفاده کنید

ما متوجه شدیم که پست‌های بصری بهتر از پست‌های متنی عمل می‌کنند. اگر تصویر یا ویدیویی را با پست خود ارسال کنید، شانس به اشتراک گذاری بیشتر است. فراموش نکنید که از واترمارک در تصاویر و ویدیوهای خود استفاده کنید. اگر شخصی پست‌های واترمارک شده را به اشتراک بگذارد، دسترسی دیگران به کانال شما آسان خواهد بود. یک پست با یک تصویر بیشتر از یک پست معمولی بازدید می‌گیرد.

روشهای تبلیغ کانال تلگرام: ثبات

روش های تبلیغات کانال تلگرامی

ثبات کلید دریافت ممبر رایگان تلگرام است. اول از همه، یک دوره زمانی را انتخاب کنید که در این مدت قرار است پست‌های خود را به صورت روزانه منتشر کنید. اگر می‌خواهید روزانه دو پست منتشر کنید، به طور مرتب دو پست منتشر کنید. این به شما کمک می‌کند تا اعضای وفادار کانال خود را بدست آورید. اگر به طور مرتب مطالب مفیدی ارسال کنید، اعضای شما به شما کمک می‌کنند تا اعضای کانال خود را افزایش دهید.

 

اضافه کردن اعضا، دوستان و آشنایان خود

شما می‌توانید 200 ممبر اول کانال تلگرام را به صورت رایگان از مخاطبین خود اضافه کنید. پس از رسیدن به سقف 200، این امکان به طور خودکار خاموش می‌شود. اما همچنان می‌توانید کانال خود را در پیام‌های خصوصی با مخاطبین خود به اشتراک بگذارید و از دوستان خود بخواهید که لینک شما را برای دوستان خود پخش کنند. این کار می‌تواند در عرض چند روز 200 تا 300 عضو را در کانال شما جوین کند.

 • مزایا: اعضای کاملاً رایگان، ساده ترین راه برای اضافه کردن اولین اعضای تلگرام برای شروع.
 • معایب: تعداد محدودی از اعضا، امکان رشد یک کانال بزرگ وجود ندارد، مشترکین هدفمند نیستند (دوستان شما فقط برای حمایت از شما آنجا هستند و به مرور زمان احتمالاً آن را ترک خواهند کرد).

 

تبلیغ در رسانه‌های اجتماعی

روش های تبلیغ رایگان کانال تلگرام

از رسانه‌های اجتماعی برای تبلیغ کانال تلگرام خود استفاده کنید: لینک‌ها را در Quora، صفحات فیس بوک، اینستاگرام به اشتراک بگذارید یا به TikTok پرطرفدار بروید. از انجمن‌های خود استفاده کنید، انجمن‌های جدید ایجاد کنید یا از اینفلوئنسرها بخواهید که به شما کمک کنند.

 • مزایا: رایگان.
 • معایب: زمان و تلاش زیادی برای گسترش لینک‌های شما صرف می‌شود، رقابت بالا، هیچ تضمینی برای جذب عضو وجود ندارد.

 

در گروه‌های چت عضو پیدا کنید

یافتن گروه‌های چت مرتبط با موضوع کانالتان در تلگرام آسان است، به همین دلیل است که اشتراک‌گذاری لینک کانالتان می‌تواند یکی از راههای تبلیغ کانال تلگرام باشد. به غیر از گروه‌هایی که در مورد موضوع شما هستند، گروه‌های ویژه‌ای برای ارتقای تلگرام وجود دارد که همه لینک‌های خود را در آن تبادل می‌کنند.

 • مزایا: رایگان.
 • معایب: کم‌تاثیرترین روش، احتمالاً ریپورت می‌شوید و شانس کم برای به دست آوردن حتی چند عضو وجود دارد.

 

تبادل با دیگر کانال‌ها

تبلیغات موثر برای افزایش اعضای تلگرام

هنگامی که کانال به بیش از 5000 عضو رسید، این احتمال وجود دارد که کانال‌های دیگر با انجام یک تبلیغ متقابل موافقت کنند. دو کانال یکدیگر را تبلیغ می‌کنند و اساساً بین یکدیگر فالوور رد و بدل می‌کنند. بهترین سناریو این است که کانال‌های با موضوع مشابه را تبلیغ کنید.

مزایا: رایگان است.

معایب: تضمینی برای عضویت وجود ندارد، برای کانال‌های کوچک و جدید مناسب نیست، کانال‌های خوب برای تبلیغات متقابل پیدا کردن سخت است.

 

کاتالوگ‌های کانال تلگرام

یکی دیگر از نحوه و روشهای تبلیغ کانال تلگرام، پست کردن در کاتالوگ‌ها است. بیش از 50 وب سایت کاتالوگ وجود دارد که می‌توانید وارد آن شوید. برای تبلیغ کانال تلگرام بدون هزینه، یکی از معروف‌ترین و بزرگ‌ترین آن‌ها Tgstat است.

 • مزایا: رایگان، برای تبلیغ کانال تلگرام در گوگل، افراد می‌توانند از طریق جستجوی Google به کانال شما دسترسی پیدا کنند.
 • معایب: درصد کمی از مردم از کاتالوگ استفاده می‌کنند که برای رشد سریع و بزرگ مناسب نیست، رقابت زیاد بین کانال‌های مشابه.

 

روشهای تبلیغ کانال تلگرام: تبلیغات پولی در کانال‌های تلگرام

نحوه تبلیغ کانال تلگرامی

یکی از محبوب ترین نحوه و روشهای تبلیغ کانال تلگرام و به دست آوردن اعضای واقعی، تبلیغ است. ایده این است که به ادمین‌ها پول بدهید تا 1 تا 24 ساعت در کانال‌های خود تبلیغ شما را قرار دهند. یک پست تبلیغاتی به طور متوسط از 0 تا 500 کاربر جدید برای شما به ارمغان می‌آورد و این نتایج به محتوای تبلیغاتی، دعوت، محتوای کانال و فعالیت در کانالی که در آن تبلیغ می‌کنید بستگی دارد. برای درک اینکه در چه تبلیغاتی باید سرمایه گذاری کنید، تفکر استراتژیک لازم است. با این نوع تبلیغات در تلگرام، نتیجه غیرقابل پیش بینی است.

 • مزایا: اعضای واقعی و هدفمند.
 • معایب: هزینه‌بر، بدون تضمین برای عضویت (به راحتی می‌توانید پول را هدر دهید و 0 فالوور دریافت کنید)، احتمال کلاهبرداری، روند کند.

 

تبلیغات هدفمند

یکی دیگر از راههای تبلیغ کانال تلگرام، استفاده از تبلیغات فیس بوک است. تنوع عظیم تنظیمات ممکن است به شما این امکان را بدهد که مخاطبان خود را با دقت 100٪ هدف قرار دهید. برای یادگیری نحوه تبلیغ هدفمند، می‌توانید به سایت فرادرس هم مراجعه کنید.

 • مزایا: اعضای واقعی و هدفمند.
 • معایب: می‌تواند واقعاً پرهزینه باشد، احتمال بالای شکست، شما باید بدانید که تبلیغات فیس‌بوک چگونه کار می‌کند یا یک متخصص استخدام کنید (یادگیری این موضوع آسان نیست).

 

روشهای تبلیغ کانال تلگرام: ربات بخرید

تبلیغات در تلگرام

می‌خواهید از 0 به 40000 عضو در یک روز برسید؟ اگر اعضای فیک تلگرام را اضافه کنید، آسان است. ربات‌ها فالوور یا حتی افراد واقعی نیستند، بلکه کاربرانی هستند که توسط نرم‌افزارهای خاص تولید می‌شوند. اساساً این اعضا هیچ فایده ای ندارند. آن‌ها پست‌های شما را مشاهده نمی‌کنند و محصولات شما را نمی‌خرند، اما یکی از راههای تبلیغ کانال تلگرام هستند. در عوض، می‌تواند کاربران واقعی را برای پیوستن به خود جذب کند (مشترک‌های جدید دوست دارند به کانال‌های بزرگ بپیوندند، نه کانال‌های کوچک). اما یک مشکل بزرگ وجود دارد: تلگرام این اعضا را حذف می‌کند. اگر امروز 40000 فالوور دارید، به این معنی نیست که فردا همچنان آن‌ها را خواهید داشت. با این حال، این هم یک نحوه تبلیغ کانال تلگرامی است.

 • مزایا: رشد سریع و ارزان، انتخابی عالی اگر فقط به دنبال تعداد زیاد ممبر باشید.
 • معایب: کاربران غیرفعال و بی فایده، همه آن‎ها در هر زمان حذف خواهند شد.

 

خرید ممبر واقعی تلگرام

یکی از نحوه و روشهای تبلیغ کانال تلگرام، خرید ممبر است. سرویس‌های آنلاینی وجود دارد که می‌توانید از آن‌ها اعضای واقعی تلگرام را خریداری کنید. این روش های تبلیغات کانال تلگرامی، مزایای ربات‌ها (رشد سریع، قیمت مناسب، تضمین پرداخت) و تبلیغات موثر برای افزایش اعضای تلگرام (افراد واقعی) را حفظ می‌کند.

 • مزایا: تبلیغ سریع، کاربران واقعی، ارزان‌تر از تبلیغات پولی، تضمین (اگر برای 1000 عضو هزینه کنید، 1000دنبال کننده خواهید داشت).
 • معایب: گران‌تر از ربات‌ها، نمی‌توان آن‌ها را هدفمند دانست.

 

نتیجه گیری

این‌ها روش‌های اصلی افزایش فالوور در کانال‌ها و گروه‌های تلگرام هستند. اما قبل از اینکه وارد عمل شوید، باید به کانال خود فکر کنید. اگر محتوای متناقض و با کیفیت پایین ارائه دهید، حتی ابزارهای تبلیغاتی خوب تلگرام نیز کمکی نمی‌کنند. بنابراین، عوامل کلیدی موفقیت چیست؟ نام تجاری (نام، توضیحات، لوگو)، محتوای با کیفیت، منحصر به فرد و مفید، انتشار ثابت، بدون اسپم، ساده و پست نگذاشتن بیش از 10 بار در روز.

پاراگراف 30 آرون گروپس
{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
دیدگاه کاربران2 دیدگاه
avatar
یوز
.
07 اردیبهشت 1401، 17:36
پاسخ
0
0
ممنون از مطلب خوبتون
avatar
درامد
.
22 بهمن 1400، 16:25
پاسخ
0
0
اگر به دنبال درامد ماهی ۲تا۷میلیون درماه هستی بیا تو چنل تا بهت بگم چیکار کنی از دست ندید بهترین موقعیت
جدول فروش فیلم ها