همه آنچه از سریال ویچر فصل سوم (The Witcher) می‌دانیم

سریال ویچر فصل سوم / سریال ویچر فصل ۳
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

سریال ویچر فصل سوم یکی از موردانتظارترین سریال‌ها در سال 2022 است. این سریال جذاب و مهیج، پایانی آشفته و پر از سوال در فصل دوم داشت که سبب شد انتظارات برای سریال ویچر فصل ۳ (سریال The Witcher فصل 3) به بالاترین حد ممکن برسد. در اینجا با جدیدترین اخبار فصل سه سریال ویچر با شما همراه می‌شویم.

سریال ویچر (The Witcher) از سال 2017 قدم به نتفلیکس گذاشت و توانست طرفداران پروپاقرصی پیدا کند. این سریال درامِ فانتزی و اکشن براساس مجموعه کتاب‌هایی به همین نام، به قلم آندری ساپکوفسکی (Andrzej Sapkowski) و بازی ویدئویی محبوب ویچر ساخته شده است. تاکنون 2 فصل این سریال فوق‌العاده را تماشا کرده‌ایم و اکنون همگی بی‌صبرانه در انتظار فصل سه سریال ویچر هستیم. خوشبختانه از مدت‌ها پیش، حتی قبل از اکران فصل دوم سریال، ساخت سریال ویچر فصل سوم تائید شده بود. لورن اشمیت هیسریش (Lauren Schmidt Hissrich) خالق این سریال است. وی در سریال The Witcher از حضور بازیگرانی چون هنری کویل، فریا آلن و آنیا چالوترا بهره برده است.

سوالات پیرامون فصل سوم سریال ویچر بسیار است و ما در این مقاله قصد داریم به همه آنها، تا حد امکان، پاسخ دهیم. برای آشنایی و دانلود دو فصل اول سریال The Witcher به مقالات دانلود فصل اول سریال ویچر و دانلود فصل دوم سریال ویچر مراجعه کنید.

آنچه در ادامه خواهید خواند

تاریخ اکران فصل سوم سریال ویچر

فصل سه سریال ویچر - سریال ویچر سیزن 3

همچنین بخوانید :

مهمترین سوالی که برای همه علاقمندان و منتظران سریال The Witcher فصل 3 پیش می‌آید در مورد تاریخ انتشار فصل سوم سریال ویچر است. فصل دوم سریال تقریبا 2 سال پس از فصل اول منتشر شد. البته باید این نکته را مد نظر داشته باشیم که این وقفه طولانی، در وهله اول به سبب شیوع کووید-19 و سپس به دلیل آسیب‌دیدگی هنری کویل بر سر صحنه فیلمبرداری پیش آمد.

امروزه، به نظر می‌رسد تولید محصولات هنری به سرعت پیشین قبل از پاندمی برگشته است. با در نظر گرفتن هرگونه احتمال تاخیر دیگر، می‌توان پیش‌بینی کرد که زمان پخش سریال ویچر فصل سوم اواخر سال 2022 یا نهایتا سه ماهه اول سال 2023 باشد.

احتمالا این مطالب رو هم دوست داشته باشید
thumbnail
آشنایی با همه سریال های مارول (Marvel) و ترتیب دیدن آنها؛ ...
الهه بیات23 خرداد 1401 09:30
thumbnail
بهترین مینی سریال های نتفلیکس با امتیاز بالا ؛ از گامبی ...
طاهره افرازه22 فروردین 1401 17:30
thumbnail
سریال برلین ۲۰۲۳ به عنوان اسپین آف سریال Money Heist ساخته ...
الهه بیات01 دی 1400 14:00
thumbnail
دانلود مینی سریال Scenes From a Marriage ؛ داستان، بازیگران ...
مونا جلالی24 آذر 1400 22:00

با توجه به صحبت‌های خالق سریال، لورن اشمیت هیسریش، کار نگارش فیلمنامه سریال ویچر فصل ۳ آغاز شده است. او در بخشی از سخنانش از حضور نویسندگان جدید با ایده‌های تازه سخن گفت. اشمیت می‌گوید:

“اتاق نویسندگان فصل سوم ویچر باورنکردنی است. منظورم این است ما همیشه نویسندگان خارق‌العاده‌ای در برنامه داشته‌ایم. اما من احساس می‌کنم این فصل به طور خاص … ما افراد جدیدی را داشتیم، و این واثعا جالب بود که چگونه پویایی اتاق را تغییر دادند و خون جدیدی به آن تزریق کردند: افرادی که فصل اول سریال را تماشا کرده‌اند، فصل دوم را بررسی کرده و سپس با ایده‌های تازه و ناب وارد اتاق شدند. افرادی که به نوعی مرا در مورد چیزهایی که قبلا واقعا به آنها فکر نکرده بودم، به چالش کشیدند”.

بازیگران ویچر فصل سوم

همه ما امیدواریم در فصل جدید سریال ویچر با چند تن از بازیگران سابق مواجه شویم. اشمیت هیسریش در ادامه سخنان خود به این نکته اشاره کرد که پس از اتمام نگارش فیلمنامه وارد مذاکره با بازیگران و کارگردانان می‌شوند تا این 8 قسمت را تبدیل به یک سفر مهیج کنند. او گفت: “برای من مهم است که بازیگران، برای مثال، نسبت به سفرهای خود اشتیاق داشته باشند و به همان اندازه سفر شخصیت‌های خود را درک کنند. بنابراین اینها گفتگوهایی است که به زودی آغاز خواهد شد”.

سریال The Witcher فصل 3 - فصل سوم ویچر

در این بخش تنها می‌توانیم حدسیات خود در مورد بازیگران سریال The Witcher فصل 3 را داشته باشیم. قطعا هنری کویل (Henry Cavill) در فصل سوم حضور دارد، چون به هرحال سریال بدون حضور گرالت که پیش نمی‌رود! در ادامه فهرست برخی دیگر از بازیگرانی که حضور آنها در سریال ویچر سیزن 3 تقریبا قطعی است، را می‌بینیم:

 • فریا آلن (Freya Allan) در نقش سیری
 • آنیا چالوترا (Anya Chalotra) در نقش ینیفر از ونگربرگ
 • جوی باتی (Joey Batey) در نقش یسکیر
 • رویس پیرسون (Royce Pierreson) در نقش ایسترد
 • آنا شفر (Anna Shaffer) در نقش تریس مریگلد
 • کیم بودنیا (Kim Bodnia) در نقش وسمیر

هشدار اسپویل: اگر هنوز فصل دوم سریال را تماشا نکرده‌اید، ادامه این بخش را نخوانید!

سریال ویچر فصل سوم - فصل سه سریال ویچر

یکی دیگر از بازیگرانی که می‌توانیم انتظار داشته باشیم نقشی کلیدی در سریال The Witcher فصل 3 داشته باشد، بارت ادواردز (Bart Edwards) است. در انتهای فصل دوم دیدیم که پدر سیری، امهیر با بازی ادواردز، از مرگ بازگشته است.

فصل دوم سریال بازیگران بسیاری را معرفی کرد که با توجه به خط داستان انتظار می‌رود در فصل سوم سریال نیز حضور داشته باشند. با افزایش تنش‌ها در اتحاد بین نیلفگارد و الف‌ها، انتظار می‌رود شخصیت‌های مرتبط با این قضیه را در سریال ویچر سیزن 3 ببینیم. این افراد عبارتند از:

 • میمی ندیونی (Mimi Ndiweni) در نقش فرنجیلا
 • مدیا سیمسون (Media Simson) در نقش فرانچسا
 • ماهش جادو (Mahesh Jadu) در نقش ویلگفورتز
 • مای‌آنا بورینگ (MyAnna Buring) در نقش تیسایا

داستان سریال ویچر فصل سوم

با توجه به پایان آشفته و پرآشوب فصل دوم، در سریال ویچر سیزن 3 بیشتر بر سرنوشت سیری به عنوان نابودگر و یا ناجی دنیا تمرکز داریم. نیروهای بسیاری دست به کار شده‌اند تا سیری و قدرت‌هایش را تحت کنترل خود درآورند، اما الان حداقل سیری در کنار خود گرالت و ینیفر را دارد.

ویچر فصل ۳ - سریال ویچر سیزن 3

هیسریش در مصاحبه‌ای گفته که فصل سوم سریال ویچر براساس دومین کتاب ویچر، یعنی کتاب The Time of Contempt، ساخته شده است. در کتاب می‌خوانیم که سیری، گرالت و ینیفر به آریتوزا سفر می‌کنند، جایی که وقوع یک کودتا سبب می‌شود این سه نفر بار دیگر از هم جدا شوند. این نکته را باید در ذهن داشت که از کتاب تا تلویزیون راه بسیار است و در این مدت ممکن است داستان تغییر کند.

هیسریش در مصاحبه‌ای دیگر در مورد داستان سریال ویچر فصل ۳ اشاره داشت که این فصل “صحنه‌های اکشن بسیار و برخی مرگ‌‌ها را دارد”. هنوز نمی‌دانیم این مرگ‌ها اشاره به مرگ شخصیت‌های اصلی دارد و یا صرفا به جانوران کهن خطرناک؟! باید منتظر ماند و دید.

او در بخشی دیگر از افزایش حضور الف‌ها در سریال خبر داد. در سریال The Witcher فصل 3 ارتش الف‌ها را داریم که در جبهه نیلفگارد می‌جنگند. آنها به سادگی از بین نمی‌روند و این یک داستان بسیار خشن و تاریک است.

احتمالا این مطالب رو هم دوست داشته باشید
thumbnail
اخبار سریال How I Met Your Father ؛ اسپین آف سریال ملاقات با ...
الهه بیات08 دی 1400 22:00
thumbnail
معرفی و دانلود سریال Yellowstone ؛ داستان، بازیگران و نمرات
مونا جلالی03 دی 1400 22:00

هیسریش قول داده که در سریال ویچر سیزن 3 به تمامی سوالات فصل دوم، از جمله مرگ اسکل و رابطه بین او با گرالت، ینیفر و سیری پاسخ داده خواهد شد.

سخن پایانی

در این مقاله با اخبار سریال The Witcher فصل 3 با شما بودیم. گرچه هنوز تریلر سریال The Witcher فصل 3 منتشر نشده و از داستان و بازیگران آن به قطع اطلاعی نداریم، اما با توجه به مصاحبه‌های خالق سریال و بازیگران، اطلاعات بسیاری درباره سریال ویچر فصل ۳ می‌توان به دست آورد. نظر شما در مورد این سریال چیست؟ آیا فصل‌های پیشین را تماشا کرده‌اید؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

سوالات متداول

فصل سوم ویچر کی میاد؟

تاریخ انتشار سریال ویچر سیزن 3 هنوز مشخص نشده است. اما احتمالا اواخر سال 2022 یا اوایل سال 2023 می‌توانیم به تماشای آن بنشینیم.

سریال ویچر چند فصل دارد؟

3 فصل. تاکنون 2 فصل سریال منتشر شده و ساخت فصل سوم نیز تائید شده است. هنوز خبری از احتمال ساخت فصل چهارم سریال منتشر نشده است.

پاراگراف 30 آرون گروپس
{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
دیدگاه کاربران1 دیدگاه
avatar
nafis
.
14 اردیبهشت 1401، 18:39
پاسخ
0
7
اين سريال عاااااالي كاش زودتر فصل سه بياد بي صبرانه منتظرتم ويچر
avatar
امیر
.
07 خرداد 1401، 10:57
پاسخ
0
6
@nafis
دو فصل سریال ویچر خیلی خیلی عاااالی بود بی صبرانه منتظر فصل سوم ویچر هستم.
جدول فروش فیلم ها
 • 54.6 میلیارد تومان
  انفرادی
  اکران: 07 اردیبهشت 1401
 • 40.2 میلیارد تومان
  سگ بند
  اکران: 25 اسفند 1400
 • 15 میلیارد تومان
  علف زار
  اکران: 28 اردیبهشت 1401
 • 12 میلیارد تومان
  موقعیت مهدی
  اکران: 18 اسفند 1401
 • 11 میلیارد تومان
  تی تی
  اکران: 15 تیر 1401
 • 9 میلیارد تومان
  شادروان
  اکران: 25 اسفند 1400
 • 8 میلیارد تومان
  روز صفر
  اکران: 18 اسفند 1400
 • 7 میلیارد تومان
  چند میگیری گریه کنی ۲
  اکران: 28 اردیبهشت 1401
 • 6 میلیارد تومان
  مرد بازنده
  اکران: 18 اسفند 1400
 • 3 میلیارد تومان
  هناس
  اکران: 18 خرداد 1401