منلین به عنوان بهترین سایت تولید محتوا در سال 1400 معرفی شد

thumbnail
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

انتخاب بهترین سایت های تولید محتوا برای بسیاری از وبمستران به عنوان چالش و دغدغه‌ای وجود داشته و بسیاری از آن‌ها دوست دارند بدانند که بهترین سایتی که می توانند محتوای خود را به آنها بسپارند؛ کدام است؟ در مقاله پیش رو ابتدا توضیحی در مورد اینکه چرا باید تولید محتوا کنیم ارائه خواهیم داد و بعد به این توضیح می پردازیم که هدف از تولید محتوا چیست؟ همچنین اگر نمی دانید چگونه به دنبال موضوع برای تولید محتوا باشید ما راهکارهایی را در اختیارتان قرار می دهیم که بتوانید به راحتی و با استفاده از آن‌ها موضوعاتی را برای تولید محتوای خود در نظر بگیرید و در آخر سایت منلین را معرفی می‌کنیم که از سوی کاربرانی که از خدمات این وبسایت استفاده کرده‌اند به عنوان بهترین سایت تولید محتوا در ایران شناخته شده است.

روز به روز به تعداد وب سایت ها و فروشگاه های اینترنتی موجود در کشور افزوده می‌شود و همین موضوع باعث می‌شود تا رقابت برای به دست آوردن نتایج برتر گوگل هم افزایش یابد با توجه به اینکه ضعف محتوایی در وب فارسی وجود دارد و هنوز هم برطرف نشده، نیاز است تا محتوای قدرتمند و با کیفیتی در هر زمینه ای وجود داشته باشد که کاربر بتواند با استفاده از آن نیازهای خود را برطرف کند. کمی قبل تر سایت ها برای تولید محتوا، شخصاً دست به کار می شدند و محتوایی را تولید می کردند. اما با توجه به زمان‌بر بودن و نیاز به تمرکز زیاد، روی به سمت سفارش تولید محتوا آوردند. در این بین سایت‌هایی وجود دارند که با بهره‌گیری از کارشناسان تولید محتوا حرفه‌ای سعی می‌کنند تا بهترین محتوا را برای مشتریان خود تولید کنند.

فهرست عناوین مطلب:

سفارش تولید محتوا متنی برای سایت با منلین

چرا باید تولید محتوا کنیم؟

ممکن است با این سوال روبرو شده باشید که اصلاً چرا باید تولید محتوا کنیم؟ همان‌طور که گفتیم روز به روز به تعداد وب سایت های فعال در کشور اضافه می‌شود و هر سایتی برای اینکه بتواند رتبه های بالایی را دریافت کند نیاز است اطلاعات و محتوای با کیفیتی در سایت خود داشته باشد که بتواند رضایت کاربران را به دست آورد. همان‌گونه که می دانید گوگل همیشه توصیه می کند که کاربر را در اولویت اول قرار دهید. پس اگر بتوانید رضایت کاربر را به دست آورید قطعاً رضایت گوگل را هم به دست آورده‌اید.

در سمت دیگر رقبای شما با استفاده از تولید محتوا به رتبه‌های بالایی می رسند و همواره در حال تولید محتوای ارزشمند هستند که از این طریق بتوانند در زمینه کاری خود تمامی رتبه های برتر را از آن خود کنند. توصیه می‌کنیم اگر نمی دانید منظور از تولید محتوا چیست حتماً سری به مقالات آموزشی که در وب سایت های مختلف وجود دارد بزنید. به طور مثال در سایت منلین مقاله جامعی در مورد آموزش تولید محتوا منتشر شده است که می توانید از آن برای یادگیری تولید محتوا استفاده کنید. بدون شک اگر خود شما به خوبی بدانید که چگونه تولید محتوا درست کنید دیگر نیازی به بهترین سایت های تولید محتوا نخواهید داشت و خودتان می توانید بهترین محتوا را تولید کنید.

چگونه تولید محتوا درست کنیم؟

تولید محتوا آنقدرها هم ساده نیست. در اینجا منظور ما تولید محتوای متنی برای سایت است که اهمیت بسیار زیادی دارد. کسانی که می‌خواهند محتوایی را تولید کنند باید بدانند که چه اصولی پشت محتوا است و چگونه باید محتوایی بنویسند که هم برای کاربر جذاب باشد و هم اینکه موتور جستجو خصوصاً گوگل آن را به عنوان محتوای ارزشمند و سئو شده‌ای شناسایی کند.

معمولاً بهترین سایت های تولید محتوا به تمامی این نکات دقت می کنند و با توجه به اصول سئو و اصول نگارشی، محتوایی را می‌نویسند که با منتشر کردن آن‌ها در وب سایت خود می توانید انتظار دریافت نتیجه های بسیار خوبی را داشته باشید، چون این محتوا توسط کارشناسان با تجربه‌ای تولید می شود. برای اینکه شما هم بتوانید محتوایی ارزشمند تولید کنید نیاز است تا از دوره های آموزشی استفاده کنید و یا مقالاتی که در سطح وب وجود دارد را به دقت مطالعه کنید و با استفاده از آنها به تمامی اصول تولید محتوا آگاه شوید. البته تنها شرکت در دوره های آموزشی کافی نیست و با تمرین کردن و البته مطالعه می توانید مهارت خود را برای تولید محتوای ارزشمند بالاتر ببرید. در وبسایت منلین مقالات آموزشی بسیار زیادی وجود دارد که شما می توانید برای انتخاب موضوع برای تولید محتوا، استراتژی تولید محتوا و بسیاری از موضوعات جذاب و آموزنده دیگر از این وب سایت استفاده کنید.

چگونه تولید محتوای متنی کنیم؟

همان‌طور که گفتیم تولید کردن محتوای متنی اصول و روش‌های خاص خود را دارد که بهتر است با دیدن آموزش هایی در این زمینه یاد بگیرید که چگونه محتوای با کیفیتی را تولید کنید. اما اگر نمی توانید چنین محتوای را تولید کنید؛ توصیه می کنیم از بهترین سایت های تولید محتوا استفاده کنید و سفارش تولید محتوای متنی خود را به آنها بسپارید. سایت های زیادی مانند منلین وجود دارند که می‌توانند محتوای کاربر پسند و سئو شده‌ای را برای شما تولید کنند. اما نیاز است بدانید که یک مقاله و یک محتوای متنی با کیفیت چه ویژگی هایی دارد. در زیر به معرفی این ویژگی ها می پردازیم.

 انتخاب کلمه کلیدی

قدم اولی که باید برای ایجاد یک مقاله خوب در نظر بگیرید انتخاب کلمه کلیدی است. در ابتدا باید بدانید که در مورد چه موضوعی قصد دارید بنویسید و تمامی کلمات کلیدی مرتبط با آن را انتخاب کنید. زمانی که لیستی از کلمات کلیدی مرتبط به یک مقاله را تهیه کردید، حال نوبت به نوشتن آن مقاله می‌رسد.

 کلمه کلیدی در پاراگراف اول

یکی از واجبات تولید محتوا این است که کلمه کلیدی را در پاراگراف اول تکرار کنید. این کار کمک می‌کند تا مقاله شما سئو بهتری داشته باشد و ربات های گوگل با مراجعه به سایت شما و خواندن این مقاله؛ کلمه کلیدی اصلی را پیدا و درک کنند.

 وجود کلمه کلیدی در تگ های هدینگ

درست است که موضوع مقاله ما در مورد بهترین سایت های تولید محتوا است، اما قبل از هر چیز بهتر است تا با استفاده از آموزش هایی بدانید که چگونه می توانید خودتان محتوایی را تولید کنید و سپس اگر احساس کردید که نیاز به برون سپاری تولید محتوا دارید می توانید از سایت های دیگری که در این زمینه فعالیت می‌کنند، استفاده کنید. در هنگام نوشتن مقالات باید دقت شود که کلمه کلیدی در تگ های هدینگ خصوصاً تگ H1 و H2 قرار گرفته باشد. در سایر تگ های هدینگ هم می توانید کلمات کلیدی خود را تکرار کنید، اما نباید در همه تگ ها کلمه کلیدی تکرار شود.

 وجود کلمه کلیدی در پاراگراف آخر

معمولاً در زمان نوشتن محتوا پاراگراف آخر را به جمع بندی مقاله اختصاص می دهیم و بهتر است که کلمه کلیدی اصلی در این پاراگراف هم مجدد تکرار شود. در بسیاری از بهترین سایت های تولید محتوا از پاراگراف آخر به عنوان مکانی برای دعوت به اقدام استفاده می شود. هر چند که در تمامی مقاله و در مکان های مناسب باید این دعوت به اقدام صورت گیرد اما بیشتر از پاراگراف آخر برای جمع بندی و دعوت به اقدام استفاده می‌شود.

چگالی کلمات کلیدی

شاید شما هم مانند بقیه فکر کنید که بهترین چگالی کلمه کلیدی برای یک مقاله تکرار شدن کلمه کلیدی به میزان یک درصد کل متن آن مقاله است. در بررسی هایی که تیم منلین انجام داده است، چگالی کلمات کلیدی مربوط به هر مقاله، متفاوت است و باید با روش دیگری میزان دقیق چگالی کلمات کلیدی را به دست آورید. تیم منلین با بررسی 10 نتیجه برتر گوگل در کلمه کلیدی هدف تصمیم می گیرد که چه مقدار باید کلمه کلیدی در محتوا تکرار شود.

بهترین سایت تولید محتوا کدام است؟

تا به اینجا توضیحی در مورد نحوه تولید محتوای متنی ارائه کردیم و شخص برای اینکه بتواند کسب و کار اینترنتی موفقی را داشته باشد، باید تولید محتوای باکیفیتی را برای سایت خود رقم بزند. حالا نوبت به این رسیده که در مورد بهترین سایت تولید محتوا صحبت کنیم. قطعاً سایتی که بتواند با استفاده از چک لیست کوتاهی که در بالا به آن اشاره شد مقاله با کیفیتی را بنویسد، می تواند جز نتایج برتر گوگل باشد. اما نکات بسیار دیگری هم وجود دارد که نیاز است تا در محتوا رعایت شود. سایتی می‌تواند لقب بهترین تولید کننده محتوا را به خود اختصاص دهد که تمامی این فاکتورها را مورد بررسی قرار دهد و تمامی آنها را روی مقالاتی که می نویسد؛ اعمال کند.

منلین - بهترین سایت تولید محتوا

منلین

تیم تولید محتوای منلین، کار خود را از مهر ۹۸ آغاز کرده است و با بهره بردن از تعداد زیادی کارشناسان تولید محتوای حرفه‌ای، محتوای ارزشمندی را برای تمامی مشتریان خود تولید می کند. انتخاب منلین به عنوان بهترین سایت تولید محتوا از سوی کاربران و مشتریان این وبسایت انجام شده است و همه آنها از خدمات و کیفیت محتوایی که در اختیارشان قرار گرفته؛ راضی هستند و عقیده دارند که منلین نقش بسیار مهمی در موفقیت آنها داشته است. پس اگر شما هم قصد سفارش تولید محتوا را دارید می توانید از تیم‌ منلین استفاده کنید و محتوای خود را به این تیم بسپارید.

جمع بندی

در مقاله معرفی بهترین سایت تولید محتوا به موضوعات مختلفی پرداختیم و ابتدا به بررسی اینکه چگونه می توانید خودتان تولید محتوا کنید، پرداختیم و بعد از آن سایت منلین را معرفی کردیم که در زمینه تولید محتوای سایت فعالیت می‌کند و توانسته رضایت بسیاری از مشتریان خود را به دست آورد. قطعاً بهره بردن از چنین تیمی که می‌توانند محتوای ارزشمندی را تولید کنند؛ این توانایی را به سایت شما می‌دهد که مانند سایر رقبا به نقطه اوج برسید. در صورتی که از این مقاله برای سفارش تولید محتوا متنی استفاده کنید، می‌توانید ۳۰ درصد تخفیف را برای اولین محتوای خود دریافت کنید.

{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
دیدگاه کاربران1 دیدگاه
avatar
علیرضا امیدی
.
28 دی 1400، 12:29
پاسخ
0
1
انصافا رپورتاژ باید اینجوری نوشته بشه، از طرفی هم خودشون رو معرفی کردن هم نکات خیلی خوبی رو گفتن تا ما بتونیم مطالب خوبی بنویسیم. مخصوصا اون بخش بررسی چگالی کلمه کلیدی عالی بود
جدول فروش فیلم ها
 • 1.867 میلیارد دلار
  Spiderman No Way Home
  اکران: 17 دسامبر 2021
 • 361 میلیون دلار
  Sing 2
  اکران: 22 دسامبر 2021
 • 279 میلیون دلار
  The Batman
  اکران: 04 مارس 2022
 • 273 میلیون دلار
  Uncharted
  اکران: 18 فوریه 2022
 • 138 میلیون دلار
  Scream
  اکران: 14 ژانویه 2022
 • 116 میلیون دلار
  Death on the Nile
  اکران: 04 فوریه 2022
 • 72 میلیون دلار
  Jackass Forever
  اکران: 04 فوریه 2022
 • 47 میلیون دلار
  Dog
  اکران: 18 فوریه 2022
 • 4 میلیون دلار
  Cyrano
  اکران: 25 فوریه 2022