بررسی همه اخبار و شایعات پیرامون ساخت انیمیشن هتل ترانسیلوانیا ۵

thumbnail
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

آیا هتل ترانسیلوانیا ۵ ساخته می‌شود؟ با توجه به اینکه بسیاری از اخبار از انیمیشن هتل ترنسیلوانیا 4 به عنوان پایانی بر این مجموعه نام می‌برند، یعنی نباید منتظر انیمیشن هتل ترانسیلوانیا 5 باشیم؟ در این مقاله همه احتمالات و شایعات مربوط به ساخت کارتون Hotel Transylvania 5 را بررسی کرده‌ایم.

فرنچایز هتل ترنسیلوانیا یکی از محبوب‌ترین فرنچایزهای دنیا است. تاد دورهام (Todd Durham) خالق و کمپانی سونی پیکچرز انیمیشن صاحب این مجموعه دوست‌داشتنی هستند. این فرنچایز در حال حاضر شامل 4 فیلم سینمایی، 3 رمان، و 3 فیلم کوتاه است. داستان مجموعه هتل ترنسیلوانیا در یک هتل لوکس، به نام هتل ترنسیلوانیا، روایت می‌شود که صاحب آن یک دراکولا است. این هتل در واقع هتلی برای هیولاها است تا به دور از آدم‌ها در آنجا استراحت کنند.

اکران جدیدترین فیلم این مجموعه، یعنی هتل ترنسیلوانیا 4، بار دیگر طرفداران را سر ذوق آورد و این سوال را مطرح کرد که آیا هتل ترانسیلوانیا ۵ هم در راه است یا نه. گرچه پیش از این حرف‌هایی مطرح شده که نباید منتظر کارتون Hotel Transylvania 5 باشیم، اما شایعات نیز وجود دارد. در این مقاله از پلازا با ما باشید تا احتمالات ساخت انیمیشن هتل ترانسیلوانیا 5 را با هم بررسی کنیم.

آنچه در ادامه خواهید خواند

درباره فرنچایز هتل ترنسیلوانیا

تاریخ اکران هتل ترانسیلوانیا 5 / انیمیشن هتل ترانسیلوانیا 5

Hotel Transylvania یک فرنچایز انیمیشنی آمریکایی است. تاد دورهام، نویسنده کمدی، خالق این فرنچایز است و کمپانی سونی پیکچرز انیمیشن مسئولیت ساخت آنها را برعهده دارد. این مجموعه شامل چندین صداپیشه همیشگی است که در صدر آنها اندی سمبرگ (Andy Samberg) و سلنا گومز (Selena Gomez) هستند.

همانطور که در مقدمه اشاره شد، این فرنچایز شامل 4 فیم سینمایی است ( و امیدواریم هتل ترانسیلوانیا ۵ نیز بدان افزوده شود!). قسمت اول آن، با نام هتل ترنسیلوانیا در سال 2012 اکران شد. هتل ترنسیلوانیا 2 و هتل ترنسیلوانیا 3: تعطیلات تابستانی، به عنوان دنباله‌ای بر آن به ترتیب در سال 2015 و 2018 به روی پرده رفتند. قسمت چهارم، یعنی هتل ترنسیلوانیا: تبدیل شدن نیز ژانویه 2022 از شبکه آمازون پرایم ویدئو منتشر شد.

احتمال ساخت هتل ترانسیلوانیا ۵

مجموعه انیمیشن‌های هتل ترنسیلوانیا، پس از یک دهه به پایان کار خود رسیدند. انیمیشن هتل ترنسیلوانیا 4 روز جمعه منتشر شد. در بسیاری از مصاحبه‌ها و گزارشات، از این انیمیشن به عنوان پایانی بر فرنچایز نام برده بود. اما آیا واقعا همینطور است؟ یعنی نباید منتظر کارتون هتل ترانسیلوانیا ۵ باشیم؟

تیزر هتل ترانسیلوانیا 5 - کارتون Hotel Transylvania 5

تا به امروز هیچ خبر موثقی از سوی عوامل مبنی بر ساخت انیمیشن سینمایی هتل ترانسیلوانیا ۵ منتشر نشده است. این امر می‌تواند به این دلیل باشد که در پوستر انیمیشن هتل ترنسیلوانیا 4، که در آوریل 2021 منتشر شد، از این انیمیشن به عنوان قسمت آخر مجموعه نام برده شده است.

البته در آن زمان، تیم سازنده امیدوار بودند این انیمیشن در سینماها اکران شود. اما تاثیر شیوع کووید-19 را فراموش نکنید! این پاندمی سبب شد که درنهایت فیلم سینمایی هتل ترنسیلوانیا 4 به صورت اینترنتی منتشر شود.

دلیل دیگر بر ساخته نشدن کارتون Hotel Transylvania 5 این است که در آخرین کارتون پخش شده، همه چیز به پایان رسید. شخصیت‌ها به اوج خود رسیدند و به همه سوالات پاسخی درخور داده شد. در واقع پایان کارتون هتل ترنسیلوانیا 4 جوری نبود که نیاز به ساخت فیلم سینمایی هتل ترانسیلوانیا ۵ باشد.

شایعه یا حقیقت؟

دانلود کارتون هتل ترانسیلوانیا ۵ - کارتون Hotel Transylvania 5

با همه این احوال، حول و حوش نوامبر 2021، شایعه‌ای شروع شد. این اخبار از ساخت هتل ترانسیلوانیا ۵ سخن می‌گفتند. اینطور که گفته می‌شود انیمیشن هتل ترانسیلوانیا 5 با نام Hotel Transylvania: Christmas Holidays به زودی ساخته خواهد شد. همچنین این شایعات از کارگردانی جنیفر آلاسکار (Jennifer Alaskar) در ساخت هتل ترانسیلوانیا ۵ می‌گویند. اگر این اخبار حقیقت داشته باشند می‌توانیم تیزر هتل ترانسیلوانیا 5 را بینیم و سپس در انتظار دانلود کارتون هتل ترانسیلوانیا ۵ باشیم.

البته هنوز هیچ خبر موثقی از سوی سازندگان و عوامل مبنی بر ساخت این انیمیشن هتل ترانسیلوانیا 5 منتشر نشده است. با توجه به اینکه این فرنچایز در زمینه رمان و فیلم کوتاه نیز فعالیت دارد، ممکن است داستان‌های این خانواده دوست‌داشتنی در نسخه‌های دیگری ادامه یابد.

تاریخ اکران هتل ترانسیلوانیا 5

گرچه خبر ساخت کارتون Hotel Transylvania 5 همچنان در حد یک شایعه است، اما همین شایعات تاریخ اکران آن را نیز اعلام کرده‌اند: 27 نوامبر 2024 برابر با 7 آذر 1403. اگر فقط یکی از عوامل رسمی، این اخبار را تائید کند می‌توانیم خوشحال باشیم که در نوامبر 2024 قرار است به تماشای تریلر انیمیشن هتل ترانسیلوانیا ۵ بنشینیم.

صداپیشگان انیمیشن هتل ترانسیلوانیا 5

انیمیشن سینمایی هتل ترانسیلوانیا ۵ / انیمیشن هتل ترانسیلوانیا 5

اگر ساخت کارتون Hotel Transylvania 5 قطعی شود، احتمالا بار دیگر شخصیت‌های محبوب خود را با همان صداهای همیشگی می‌بنیم. آدام سندلر (Adam Sandler) که در 3 قسمت اول صداپیشه کنت دراکولا بود، در قسمت چهارم جای خود را به برایان هال (Brian Hull) داد. اکنون باید ببینیم برای هتل ترانسیلوانیا ۵ بار دیگر آدام سندلر بازمی‌گردد یا اینکه داستان با صدای برایان پیش می‌رود.

صداپیشه‌های مویس و جانی دو شخصیت محبوب مجموعه، نیز دو تن از دوست‌داشتنی‌ترین ستارگان دنیای هنر هستند. سلنا گومز (Selena Gomez) و اندی سمبرگ (Andy Samberg) در همه این 4 قسمت صداپیشگی این دو شخصیت را برعهده داشتند و امیدواریم در انیمیشن هتل ترانسیلوانیا 5 نیز بار دیگر صدای آنان را بشنویم. اندی در مصاحبه‌ای گفته است: “دوست ندارم اعتراف کنم که تمام شده است. اگر بگوییم تمام شد، فقط به سونی می‌پردازیم. نمیدانم. دلم برای آن تنگ خواهد شد”.

دیگر صداپیشگان احتمالی کارتون Hotel Transylvania 5 نیز عبارتند از:

 • استیو بوشمی (Steve Buscemi) صداپیشه واین
 • کیگان-مایکل کی (Keegan-Michael Key) صداپیشه موری
 • دیوید اسپید (David Spade) صداپیشه گریفین
 • فران درشر (Fran Drescher) صداپیشه یونیس
 • مولی شانون (Molly Shannon) صداپیشه واندا

تریلر انیمیشن هتل ترانسیلوانیا ۵ - انیمیشن هتل ترانسیلوانیا 5

سخن پایانی

در این مقاله از احتمال ساخت هتل ترانسیلوانیا ۵ سخن گفتیم و اخبار و شایعات مربوط به آن را بررسی کردیم. آیا شما هم بی‌صبرانه در انتظار ساخت کارتون Hotel Transylvania 5 هستید؟ همه ما طرفداران علاقمندیم این انیمیشن ساخته شود و بتوانیم لینک‌های دانلود انیمیشن هتل ترانسیلوانیا 5 را با شما به اشتراک بگذاریم. نظر شما در این مورد چیست؟ نظرات خود را از طریق بخش نظرات با ما در میان بگذارید.

سوالات متداول

آیا هتل ترانسیلوانیا 5 ساخته میشود؟

هنوز خبرموثقی مبنی بر ساخت انیمیشن هتل ترانسیلوانیا 5 منتشر نشده است. اما برخی شایعات از ساخت هتل ترنسیلوانیا: تعطیلات کریسمس سخن می‌گویند.

هتل ترانسیلوانیا ۵ کی میاد؟

با توجه به اینکه ساخت کارتون Hotel Transylvania 5 هنوز تائید نشده، اعلام تاریخ اکران آن ناممکن است. اما شایعات می‌گویند در اواخر سال 2024 می‌توانیم منتظر این انیمیشن باشیم.

{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
دیدگاه کاربران10 دیدگاه
avatar
معصومه
.
10 اردیبهشت 1401، 16:10
پاسخ
0
0
به نظرم دنیس بزرگ تر شه و در همین سایت خبر بدید که اومده یا نهولی من یکم جستجو کردم سال ۱۴۳ ۷اذر اما دست
avatar
ایلیا
.
22 فروردین 1401، 22:55
پاسخ
0
0
اگر ۵ ساخته شود عالی می شود دوست دارم در این قسمت دنیس یا بقولی دنیسولا کمی بزرگ شود و تبدیل به یک حیوان را کامل بی آموزد دوست دارم هتل ترانسیلوانیا ۵ یا با نام جدید هتل ترانسفورمانیا کدباز سازی شده هتل ترانسیلوانیاست درباره دنیس صحبت زیاد بشود
avatar
Hengameh
.
24 اسفند 1400، 15:33
پاسخ
0
2
اگه میشه وقتی هتل ترانسیلوانیا ۵ رو ساختن توی همین سایت خبر بدید
avatar
نازنین
.
08 اسفند 1400، 14:21
پاسخ
0
1
سلام ممنون از از مقالتون یه خبر دسته اول براتون دارم همین امروز خووندم احتمال زیاد با موضوع کریسمس قسمت های بعدی ساخته میشه یا این تفاوت که سونی پیکچرز دیگه دخالتی نداره و احتمالا دیزنی پلاس جاش میاد😍
avatar
نازنین
.
06 اسفند 1400، 21:32
پاسخ
0
3
سلام خسته نباشید توی همین چند هفته پیش یه قسمتی از ویکی پدیا یه مصاحبه ای منتشر شده بود(سال۲۰۲۲) مبنی بر اینکه سلنا گومز و اندی سمبرگ گفتن احتمالا شاهد ترانسیلوانیا ۵ هم هستیم! و اگه ساخته نشه تعجب آوره خبر صحت داره؟ الان خبر جدیدی نیومده؟
نمایش 5 دیدگاه دیگر
جدول فروش فیلم ها
 • 1.867 میلیارد دلار
  Spiderman No Way Home
  اکران: 17 دسامبر 2021
 • 361 میلیون دلار
  Sing 2
  اکران: 22 دسامبر 2021
 • 279 میلیون دلار
  The Batman
  اکران: 04 مارس 2022
 • 273 میلیون دلار
  Uncharted
  اکران: 18 فوریه 2022
 • 138 میلیون دلار
  Scream
  اکران: 14 ژانویه 2022
 • 116 میلیون دلار
  Death on the Nile
  اکران: 04 فوریه 2022
 • 72 میلیون دلار
  Jackass Forever
  اکران: 04 فوریه 2022
 • 47 میلیون دلار
  Dog
  اکران: 18 فوریه 2022
 • 4 میلیون دلار
  Cyrano
  اکران: 25 فوریه 2022