اعتبار کسب و کار شما با سیم کارت 0912

thumbnail
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

سیم کارت 0912 همراه اول که از سال 1373 با شروع فعالیت همراه اول به مشترکین ارائه می شد. این روزها سیم کارت 0912 به پایان رسیده است اما بسیاری از افراد هنوز مایل هستند از این پیش کدها استفاده نمایند. اگر شما هم جزو همین دسته از افراد هستید در ادامه با راهنمای خرید سیم کارت 0912 در این مقاله همراه باشید.

فهرست عناوین مطلب:

خرید سیم کارت با اهداف متفاوتی اعم از ارتباطات روزمره، ارتباطات تجاری و همچنین معرفی کسب و کارها انجام می‌گیرد. برخی از افراد برای استفاده از اینترنت دیتا اقدام به خرید سیم کارت می‌کنند و برخی ممکن است اهداف فرعی دیگری را دنبال کنند. در این میان آنچه بازار خرید و فروش سیم کارت را همواره گرم نگه می‌دارد، سیم کارت 0912 است که بسیاری از تاجران در جستجوی آن هستند.

خرید سیم کارت همراه اول

همه ما با سیم کارت‌های همراه اول آشنا هستیم. کمتر کسی است که این اپراتور را نشناسد. سیم کارت‌های دائمی همراه اول دارای اعتباری ویژه‌ای هستند و خیلی قبل‌تر از سیم کارت‌های اعتباری عرضه شده‌اند. اولین سیم کارت همراه اول با پیش‌شماره 0912 در سال ۱۳۷۳ عرضه شد. می‌توان گفت هرچه دایره خط قدیمی‌تر باشد، ارزش بیشتری دارد. همین اعتبار سبب شده میزان تقاضا افزایش یابد و حجم تقاضا در برابر محدودیت تعداد شماره‌های قابل عرضه باعث افزایش قیمت آنها نسبت به خطوط اعتباری شده است.

انواع سیم کارت همراه اول

۱.سیم کارت اعتباری همراه اول

زمانی که سیم کارت اعتباری همراه اول خریداری می کنید به ازای هرمبلغی شارژ ی که می کنید هزینه برای شما در بر دارد.

۲.سیم کارت دائمی همراه اول

در این روش مشترک اقدام به ایجاد ازتباط نموده و از انواع خدمات تلفن همراه تا میزان سقف تایین شده نسبت به مبلغ خریداری شده سیم کارت استفاده می نماید و هزینه های مربوطه را طی دوره های ماهانه پرداخت می کند.

سیم کارت 0912

دلایل محبوبیت سیم کارت 0912

به عنوان مثال پس از آن که شرکت همراه اول برای هر استان پیش شماره خاصی را در نظر گرفت، خرید سیم کارت با پیش شماره پایتخت یعنی 0912 باعث اعتبار شماره و نشان از پایتخت نشینی شخص یا کسب و کار بود.

امروزه افراد با خرید سیم کارت دائمی همراه اول با پیش‌شماره 912، این پیام را منتقل می‌کنند که این شماره تماس برای ارتباط با شخص یا کسب و کاری در پایتخت استفاده می‌شود. جالب آن که این موضوع در شهرستان‌های دیگر نیز مانند استان تهران مورد استقبال قرار می‌گیرد و افراد زیادی از این پیش شماره استقبال می‌کنند.

با استقبال از این سری شماره‌ها قیمت سیم کارت 0912 نیز رو به افزایش گذاشته و به سبب قاعده همیشگی عرضه و تقاضا، این پیش شماره نسبت به دیگر شماره‌ها گران‌تر شد. اما موضوع تنها درباره پایتخت نشینی نبوده و نیست.

از آنجایی که شماره‌ها با کدهای مختلف به ترتیب زمان ارائه شده‌اند؛ بنابراین شماره‌ای که پس از 912 می‌آمد نیز اهمیت یافت. پیامی که پشت این شماره‌ها قرار دارد، قدمت کسب و کار و قدمت داشتن سیم کارت 912 است. به عنوان مثال شخصی که سیم کارت 0912 کد 4 رند دارد، نسبت به کسی که سیم کارت 0912 کد 7 رند دارد، از قدمت شماره بیشتری برخوردار است.

مزایای خرید سیم کارت 0912

این قانون طبیعت زندگی انسان است که هر چیز کم یابی ارزش بیشتری نسبت به همتایان پرتکرار خود دارد. این روزها سیم کارت ارزان 0912 بسیار کم است. از این رو افراد بسیاری مایلند برای کسب وجه کاری و شغلی خود از سیمکارت 0912 استفاده کنند.

برای کسانی که می‌خواهند با کمترین هزینه یک سیم کارت 0912 داشته باشند و رند بودن شماره برای آن‌ها اهمیت چندانی ندارد، می‌توانند به راحتی از طریق همین سایت نسبت به خرید آن اقدام کنند.

همچنین افرادی که در شهرستان‌ها زندگی می‌کنند می‌دانند که با خرید سیم کارت از استان خود، پیش شماره آنان مطابق با محل زندگی شان تعیین خواهد شد. این افراد اگر برای افزایش اعتبار تجاری یا شخصی خود قصد خرید سیم کارت 0912 همراه اول معمولی یا رندی دارند، می‌توانند از طریق همین سایت و بدون هیچ محدودیتی این کار را انجام دهند

برای کسب و کارها آیا بهتر است سیم کارت رند بخریم یا سیم کارت معمولی

که اهمیت سرمایه گذاری بر روی خرید سیم کارت رند بر هیچ کس پوشیده نیست، این اهمیت صرفا از نظر میزان افزایش قیمت آن نیست. ارزش یک سیم کارت رند در وهله اول به دلیل  تاثیر آن بر اعتبار شخص و تاثیر بر رونق کسب و کار مالک آن است. به بیان دیگر شما هرگز از خرید سیم کارت های رند ضرر نمی کنید. زمانی که یک شماره رند برای خود تهیه می کنید در واقع در حال سرمایه گذاری بر روی برند شخصی و اعتبار خود هستید. همچنین افراد و مشتریان شما همیشه شماره شما را به یاد خواهند داشت و این باعث می شود بسیار سریع تر به شما دسترسی داشته باشند.

مزایای خرید سیم کارت رند 0912

از مزایای خرید سیم کارت رند 0912 برای کسب و کارها می‌توان به صورت موردی به چند گزینه زیر اشاره کرد:

 • کمک به برقراری ارتباط ساده‌تر با مخاطبان
 • استفاده از مزایای زینتی و تجملاتی این خطوط
 • افزایش اعتبار برند کسب و کار یا برند شخصیتی شما
 • ماندگاری در حافظه
 • نمایش پیشینه کاری با خرید خط رند 0912 کد 1 تا 4
 • تاکید بر فعالیت در پایتخت
 • حفظ ارزش مالی سیم کارت

کلام آخر

در این مطلب به مهمترین مزایای خرید سیم کارت های 0912 پرداختیم. این سیمکارت های به دلیل رند بودن از طرف صاحبین کسب و کارها بسیار پرطرفدار هستند. همچنین به دلیل افزایش قیمت روز افزون آن نوعی سرمایه گذاری نیز محسوب می شود. همچنین به دلیل اینکه پیش کد 0912 مختص پایتخت است بسیاری از افراد در شهرستان ها برای بهبود وجه کسب و کار خود به آن نیاز دارند. اگر شما نیز جزو همین دسته از افراد هستید می توانید با مراجعه به نمایندگی همراه اول محبی انواع خط سیم کارت 0912 با شماره های رند و معمولی را دریافت نمایید.

{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها
 • 1.867 میلیارد دلار
  Spiderman No Way Home
  اکران: 17 دسامبر 2021
 • 361 میلیون دلار
  Sing 2
  اکران: 22 دسامبر 2021
 • 279 میلیون دلار
  The Batman
  اکران: 04 مارس 2022
 • 273 میلیون دلار
  Uncharted
  اکران: 18 فوریه 2022
 • 138 میلیون دلار
  Scream
  اکران: 14 ژانویه 2022
 • 116 میلیون دلار
  Death on the Nile
  اکران: 04 فوریه 2022
 • 72 میلیون دلار
  Jackass Forever
  اکران: 04 فوریه 2022
 • 47 میلیون دلار
  Dog
  اکران: 18 فوریه 2022
 • 4 میلیون دلار
  Cyrano
  اکران: 25 فوریه 2022