خرید ویو اینستاگرام در پست ها و استوری ها از وبسایت دریچه 67

thumbnail
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

خرید ویوی استوری یکی از آن روش‌های ارزان است اما تاثیر آن بر اعتماد و دید مثبت مخاطب در اینستاگرام برای تبلیغات بهتر و در نهایت محبوبیت برند شما می‌تواند باورنکردنی باشد. در ادامه به طور مفصل تاثیرات خرید ویوی بر محبوبیت و موفقیت برند و بیزنس شما در شبکه‌های اجتماعی علی‌الخصوص اینستاگرام را بیان خواهیم کرد. پس در ادامه این مطلب همراه ما باشید.

فهرست عناوین مطلب:

خرید ویو برای اینستاگرام چه مزایا و تاثیری برای برند ما دارد؟

اگر شما به تازگی کسب و کار خود را در اینستاگرام راه اندازی کرده اید، وارد دنیای با فرصت‌های فراوان شده‌اید. اینستاگرام یک شبکه اجتماعی سرگرمی محور است و بسیاری از افراد وارد آن می‌شوند تا ویدئو و عکس ببینند سرگرم شوند و ساعات خوشی را در آن سپری کنند. سرگرمی محور بودن اینستاگرام باعث می‌شود که افراد ساعات بیشتری را در آن وقت بگذرانند. در چنین بستری که افراد ساعات زیادی را صرف حضور در آن می‌کنند شما با تولید محتوا مناسب بتوانید برند خود را به آنها معرفی کنید. اما آن چیزی که در شبکه‌های اجتماعی از اهمیت زیادی برخوردار است دیده شدن شما و محصول شما است. چرا که هرچه شما محتوی خوبی تولید نمایید و محصول و خدمات با کیفیتی را ارائه نمایید اما زمانی که افراد شما را نبینند در واقع زحمات شما بی اثر خواهد بود. در اینستاگرام یکی از مهم‌ترین فاکتورها برای دیده شدن شما و ورود به اکسپلورر تعداد لایک است. زیرا تعداد ویوها میزان محبوبیت محتوی شما را نشان خواهد داد و افراد را برای دیدن پست شما ترغیب خواهد کرد. افزایش ویوی پست‌  ها و استوری های شما کمک می‌کند که خیلی سریع‌تر مسیر پیشرفت را طی کنید و فالوورهای بیشتری را جذب نمایید.

خرید ویو اینستاگرام را چه زمانی باید انجام دهیم

خرید ویو اینستاگرام را چه زمانی باید انجام دهیم

به عنوان یک شخص حرفه‌ای برای فعالیت در شبکه‌های مجازی مانند اینستاگران باید بدانید که خرید ویو اینستاگرام نمی‌تواند در هر شرایطی انجام بگیرد. باید بدانید که استفاده اینستاگرام از هوش مصنوعی و الگوریتم‌های سختگیرانه آن اجازه هیچگونه تقلبی را به شما برای فعالیت در صفحه شخصیتان را نخواهد داد. از این رو خرید ویو اینستاگرام باید طبق استراتژی درستی انجام شود. در ادامه ما به طور کامل شرح خواهیم داد که چگونه می‌توانید از این امکان به صحیح‌ترین شکل ممکن برای ارتقاء و بهبود سطح پیج و معرفی و محبوبیت بیشتر خود استفاده کنید.

فرض کنید شما برای جلب توجه هرچه بیشتر کاربران خود تعدادی فالوور واقعی یا فیک اینستاگرامی خریده‎اید، در ایتدا شاید افزایش تعداد فالوورهای شما نظر کاربر را جلب کند و به سراغ مطالب و پست‌های شما برود اما زمانی که با داشتن هزاران فالوور تعداد لایک‎‌های شما از صد عدد نیز بیشتر نباشد فالوور به دنبال کردن شما علاقه‌ای از خود نشان نخواهد داد.  اما تصور کنید که فالوررها وارد صفحه شما شده‌اند و با دیدن هزاران دنیال‌کننده شما ترغیب می‌شوند که محتوی‌ شما را نیز ببینند. آن‌ها با دیدن محتوی با کیفیت شما و تعداد بالای کسانی که آن را پسندیده‌اند بیشتر ترغیب خواهد شد که به دنیال‌کننده دائمی شما تبدیل شوند.

بنابراین همانطور که گفته شد شما زمانی که فالوور بالایی را چه خریداری کرده باشید و یا چه با تلاش خود جمع آوری کرده باشید اما تعامل آن‌ها در صفحه کم باشد لازم است به خرید لایک به عنوان یکی از فاکتورهای تعامل در صفحه فکر کنید.

در کنار همه این‌ها تعداد بالای فالوور و تعداد پایین تعامل و لایک و ویوی در صفحه اینستاگرام شما یک امتیاز منفی از طرف اینستاگرام محسوب خواهد شد. در صورتی که فالوور بالایی را خریداری کرده‌اید و یا به هر علت تعامل فالوورهای شما در صفحه کم باشد امکان به دام افتادن در الگوریتم‌های اینستاگرام از طرف شما زیاد خواهد شد. بنابراین باید بدانید که فالوور بالا با تعامل پایین در اینستاگرام نیازمند و ملزم به خرید ویو اینستاگرام است. بنابراین به عنوان یک فرد حرفه‎‌ای باید در استراتژی و پلن فعالیت خود در اینستاگرام به دقت زمان خرید ویو استوری و پست را ارزیابی نمایید.

انواع ویو اینستاگرام چطور نوع ویو مناسب خود را انتخاب کنیم؟

انواع ویو اینستاگرام چطور نوع ویو مناسب خود را انتخاب کنیم؟

تا اینجا که از اهمیت خرید ویو اینستاگرام و زمان مناسب خرید آن آگاه شدیم بهتر است بدانیم که چه نوع لایکی برای کسب و کار ما مناسب تر است.

انواع لایک بر حسب لوکیشن:

 • خرید ویو اینستاگرام برای پست
 • خرید ویو اینستاگرام برای استوری

به طور کلی اگر شما بیزنس و یا صفحه‌ای دارید که در حوزه های مختلف  فعالیت دارید بهتر است برای دیده شدن بیشتر خود از ویوی پست ها استفاده کنید. اما اگر شما صفحاتی با مورد توجه برای تبلیغات قرار گرفته است باید از ویوی استوری ها برای تبلیغات بیشتر استفاده نمایید. بنابراین برای خرید نوع ویوی استوری خود باید در ابتدا به بازار هدف توجه نمایید.

خرید ویو پست و استوری اینستاگرام  از دریچه 67

خرید ویوی استوری اینستاگرام  از دریچه 67

خرید ویو پست و استوری اینستاگرام  از دریچه 67 را پیشنهاد می‌کنیم زیرا این وبسایت با سال ها سال سابقه در امر خدمات اینستاگرام مانند خرید لایک، خرید فالوور ایرانی واقعی و خرید فالوور خارجی، خرید ویوی پست و استوری و … بیشتری را فراهم آورده است که با کمترین هزینه ها بتوانید بالاترین بازده را دریافت نمایید. خرید بازدید استوری و پست با قیمت مناسب از وبسایت دریچه 67 برای همه نوع پیجی توصیه می‌شود. از جمله:

 • پیج‌های سرگرمی
 • پیج های شرکتی
 • پیجهای مسابقه‌ای
 • پیج‌های فروشگاهی
 • پیج‌های تجاری

این وبسایت یکی در روز با بیش از 1000 خرید در زمینه خدمات اینستاگرامی همراه است که بخش قابل توجهی از آن مربوط به خدمات خرید خرید بازدید استوری و پست است. سرعت و کیفیت بالا در پاسخ به این حجم عظیم از تقاضا باعث شده است که هزاران مشتری ثابت این وبسایت را دنبال کنند و از آن خرید نمایند. پاسخگویی، قیمت مناسب، استرداد وجه در صورت عدم موفقیت در ارسال ویوها باعث شده است که وبسایت دریچه 67 برای خرید لایک در بین صدها وبسایت خدمات اینستاگرامی یک درگاه مطمئن باشد.

سخن پایانی

اینستاگرام به عنوان یک بستر بسیار مهم برای دیده شدن شما و خدمات و برند و محصولات شما این روزها پرقدرت‌تر از قبل در حال پیشرفت است و هر روزه به تعداد افراد که ساعت‌های زیادی را در آن وقت می‌گذرانند افزوده می‌شود. برای دیده شدن بیشتر و در پی آن محبوبیت باید توجه و اعتماد افراد را به صفحه خود جلب نمایید. از فاکتورهای مهم اعتماد افراد به شما می توانیم به تعداد بالای فالوورها و لایک و ویوی پست و استوری مطالب شما اشاره داشته باشیم. خرید بازدید استوری و پست یک روش ارزان و در عین حال تاثیر گذار برای آن است افزایش توجه و اعتماد افراد به صفحه و برند شما است که می‌تواند به مطمئن‌تری شکل ممکن از وبسایت دریچه 67 خریداری شود.

{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها
 • 1.867 میلیارد دلار
  Spiderman No Way Home
  اکران: 17 دسامبر 2021
 • 361 میلیون دلار
  Sing 2
  اکران: 22 دسامبر 2021
 • 279 میلیون دلار
  The Batman
  اکران: 04 مارس 2022
 • 273 میلیون دلار
  Uncharted
  اکران: 18 فوریه 2022
 • 138 میلیون دلار
  Scream
  اکران: 14 ژانویه 2022
 • 116 میلیون دلار
  Death on the Nile
  اکران: 04 فوریه 2022
 • 72 میلیون دلار
  Jackass Forever
  اکران: 04 فوریه 2022
 • 47 میلیون دلار
  Dog
  اکران: 18 فوریه 2022
 • 4 میلیون دلار
  Cyrano
  اکران: 25 فوریه 2022