بهترین بازی های بقا برای اندروید | 9 بازی جذاب ژانر Survival در گوشی

بهترین بازی های بقا برای اندروید
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

یکی از مهمترین ژانرها در دنیای گیمینگ ژانر بقا محسوب می‌شود که در پلتفرم اندروید نیز شاهد عناوین آن هستیم. بر همین اساس در این مقاله به دنبال بهترین بازی های بقا در گوشی خواهیم بود و بازی های بقا برای اندروید را مورد بررسی قرار می‌دهیم. اگر به دنبال دانلود بازی های بقایی برای اندروید باشید با بررسی بازی Survival انلاین Terraria و همچنین عناوین دیگر همراه ما باشید.

ژانر بقا یا همان Survival جزو منحصربه‌فردترین ژانرهای دنیای گیمینگ محسوب می‌شود. بازی های بقا عموما در محیط‌های دنیای باز (Open world) به وقوع می‌پیوندند و در آن‌ها شما موظف هستید که به انجام دادن وظایفی همچون جمع آوری منابع، ساخت ابزار آلات، اسلحه‌ها، پناهگاه‌ها و … بپردازید. در این میان شاید بتوان گفت پلتفرم اندروید به ویژه در زمان‌های اخیر جایگاه ویژه و یا خاص خود را در این زمینه پیدا کرده است و عناوین مختلفی در ژانر بقا در طول زمان برای این پلتفرم منتشر شده‌اند. از بهترین بازی های بقا در گوشی می‌توان به عناوینی همانند بازی Ark: Survival Evolved، بازی Terraria، بازی LifeAfter و بسیاری از عناوین دیگر اشاره کرد. به عنوان مثال در بازی Survival انلاین Terraria تمامی عناصر این ژانر یکجا جمع شده‌اند. برای دانلود بازی های بقایی برای اندروید فهرست ویژه‌ای برای تدارک دیده‌ایم. با بررسی بازی های بقا اندروید همراه پلازا بمانید.

در ویدیوی زیر می‌توانید با «ده تا از بهترین بازی های بقا برای اندروید» آشنا شوید.

بهترین بازی های بقا برای اندروید

در ادامه فهرست بازی ها را مشاهده کنید.

1. بازی Ark: Survival Evolved

بازی های بقا اندروید / بازی survival انلاین

اولین عنوانی که در فهرست بازی های بقا اندروید قصد داریم برای شما معرفی کنیم بازی Ark: Survival Evolved محسوب می‌شود. بازی Ark: Survival Evolved یک بازی ویدیویی ماجراجویی-بقا است که در آن از المان‌های شهرسازی نیز استفاده شده است. بازیکن‌ها در بازی Ark: Survival Evolved یک پایگاه برای خود می‌سازند و سپس به گسترش دادن فضای زندگی خود، اهلی کردن دایناسورها و نهایتا مبارزه با راهزن‌ها می‌پردازند.

در این بهترین بازی بقا در جزیره اندروید در ابتدا تنها شروع می‌کنید و باید از هیچ آغاز و در راستای تمامی چیزهایی که می‌خواهید تلاش کنید. این قضیه در این بازی survival انلاین شامل اسلحه‌ها، ساختمان‌ها، منابع و موارد دیگر نیز می‌شود. جا دارد اشاره کنیم که بازی Ark که جزو بهترین بازی های بقا در گوشی محسوب می‌شود رایگان بوده و البته دارای یک گزینه ثبت نام پولی نیز هست که مزیت‌های مخصوص خود را دارد.

دانلود بازی Ark: Survival Evolved برای اندروید

2. بازی Cataclysm: Dark Days Ahead

بهترین بازی های بقا در گوشی / دانلود بازی های بقایی برای اندروید

در دومین جایگاه فهرست بازی های بقا اندروید بازی Cataclysm: Dark Days Ahead قرار دارد. در این عنوان که در فهرست دانلود بازی های بقایی برای اندروید امروزمان قرار گرفته است با محیطی رایگان و منبع باز (Open source) روبرو خواهید شد که در آن میلیون‌ها نفر شرکت می‌کنند. در این بازی تلاش برای زنده مانده برای اندروید نیز در ابتدا از هیچ شروع می‌کنید و سعی خواهید کرد که در یک دنیایی که تصادفی به وجود آمده است به تلاش برای بقا بپردازید.

از المان‌های این بازی survival انلاین می‌توان به هیولاهای ویژه جهت از بین بردن، آیتم‌های قابل جمع آوری و انسان‌هایی که به محافظت نیاز دارند اشاره کرد. جلوه‌های بصری بازی Cataclysm: Dark Days Ahead که از بهترین بازی های بقا انلاین اندروید است به شیوه رترو (Retro) طراحی شده است و منو بازی نیز چندان جذاب نیست؛ اما به غیر از این موارد در شکل کلی آن با یک بازی بسیار عالی مواجه خواهید شد.

دانلود بازی Cataclysm: Dark Days Ahead برای اندروید

3. بازی Crashlands

بهترین بازی های بقا برای اندروید / بهترین بازی بقا در جزیره اندروید

به عنوان سومین عنوان بازی های بقا اندروید بازی Crashlands را برای معرفی به شما در نظر گرفته‌ایم. می‌توان گفت در بازی Crashlands آنقدر المان‌های مختلف وجود دارد که ذهن شما را برای مدت‌ها به خود مشغول نگه دارد. در این بازی ویدیویی هم المان‌های نقش آفرینی و هم المان‌های بقا، اکشن، ماجراجویی و حتی جمع آوری هیولاها وجود دارند.

محوریت محتوایی این عنوان که در میان بهترین بازی های بقا زامبی اندروید قرار گرفته است بر سر یک راننده کامیون بین کهکشانی است که در یک سیاره بیگانه گم می‌شود. وظیفه شما در این بازی survival انلاین آن است که با دشمنان مبارزه کرده، پایگاه خود را ساخته و نهایتا دنیا را از شر نجات دهید. مکانیزم گیم پلی بازی Crashlands بسیار عمیق بوده و بیش از 500 آیتم مختلف در این بازی وجود دارند که می‌توانید آن ها را بسازید. علاوه بر این قادر به اهلی کردن برخی موجودات نیز جهت هم نبرد شدن با شما خواهید بود.

دانلود بازی Crashlands برای اندروید

4. بازی Day R Survival

بهترین بازی های بقا زامبی اندروید / دانلود بازی تلاش برای بقا برای اندروید

به عنوان چهارمین بازی فهرست بازی های بقا اندروید بازی Day R Survival را برای معرفی به شما در نظر گرفته‌ایم. اگر به دنبال دانلود بازی های بقایی برای اندروید باشید بازی Day R Survival جزو مناسب ترین گزینه است. مکان اصلی وقوع این بازی ویدیویی اتحاد جماهیر شوروی محسوب می‌شود و بیش از 2700 مکان مختلف در نقشه این بازی وجود دارند. علاوه بر آن کلی آیتم نیز جهت جمع آوری در این بازی وجود دارد که به تجربه بازی در حوزه بقا کمک می‌کنند.

در بازی Day R Survival وظیفه دارید که با گرسنگی مقابله کرده و در عین حل از کشته شده توسط زامبی ها بر حذر باشید و علاوه بر این مراقب تشعشعات محیطی نیز باشید. سیستم پیشرفت (Progression) این بازی متعلق به عناوین نقش آفرینی است و در آن عناصری همانند پناهگاه، ابزارآلات و کیمیاگیری نیز دخیل هستند. بر همین اساس می‌توان گفت بازی Day R Survival با وجود رایگاه بودن خود بسیار عمیق و دقیق طراحی شده است.

دانلود بازی Day R Survival برای اندروید

5. بازی The Escapists 2: Pocket Breakout

بازی تلاش برای زنده مانده برای اندروید / بازی های بقا برای اندروید

پنجمین عنوانی که قصد داریم در فهرست بازی های بقا اندروید برای شما معرفی کنیم بازی The Escapists 2: Pocket Breakout محسوب می‌شود. بازی The Escapists 2: Pocket Breakout را می‌توان یک عنوان شبیه سازی استراتژیک نامید که در آن از المان‌های ژانر بقا نیز بهره برداری شده است. بازیکنان در بازی The Escapists 2: Pocket Breakout به عنوان یکسری زندانی شروع به بازی می‌کنند و وظیفه دارند که از زندان فرار کنند.

برای فرار از زندان در این بازی تلاش برای زنده مانده برای اندروید نیازمند آن خواهید بود که یک نقشه داشته باشید؛ آیتم‌های مورد نیاز خود را بسازید و نهایتا به آرامی فرار کنید. البته در این میان باید اعمال مشکوک نیز انجام ندهید و مراقب باشید که دستگیر نشوید. بازی The Escapists 2: Pocket Breakout عنوانی سرگرم کننده است که شاید یک بازی بقا سنتی نباشد؛ اما به قدری در آن المان بقا موجود هست که در این فهرست قرار داده شود.

دانلود بازی The Escapists 2: Pocket Breakout برای اندروید

6. بازی Don’t Starve

دانلود بازی های بقا برای اندروید معرفی / بهترین بازی های بقا اندروید

به جایگاه ششم فهرست بازی های بقا اندروید فرا رسیدیم و این جایگاه به بازی Don’t Starve تعلق دارد. بازی Don’t Starve را می‌توان یکی از پرطرفدارترین عناوین ژانر بقا دانست. وظیفه شما در این عنوان که جزو بهترین بازی های بقا در گوشی است آن است که در یک محیط بسیار بی رحم و وحشی زنده مانده و در امر بقا موفق شوید و در غیر اینصورت به شکلی سریع و غیرمنتظره کشته خواهید شد. همانند اکثر بازی‌های بقا در این عنوان نیز نیازمند آن خواهید بود که به جمع آوری منابع، استفاده از محیط به نفع خود و نهایتا انجام دادن کارهای ضروری برای زنده ماندن بپردازید.

شاید بتوان گفت امری که بازی Don’t Starve را از دیگر عناوین ژانر بقا متفاوت می‌کند عناصر فراطبیعی آن باشد که سبب افزایش تنوع بازی شده‌اند. جا دارد در این میان به بازی Don’t Starve: Shipwrecked نیز اشاره‌ای داشته باشیم که دومین بازی سری Don’t Starve محسوب می‌شود و از همه نظر به خوبی بازی اول است.

دانلود بازی Don’t Starve برای اندروید

7. بازی Last Day on Earth: Survival

بهترین بازی های بقا انلاین اندروید دانلود / بهترین بازی های بقا اندروید افلاین

به هفتمین جایگاه فهرست بازی های بقا اندروید فرا رسیدیم و این جایگاه به عنوان دیگری به جز Last Day on Earth: Survival اختصاص ندارد. بازی Last Day on Earth: Survival را می‌توان یکی از پرطرفدارترین عناوین ژانر بقا در موبایل نامید. در این عنوان که جزو بهترین بازی های بقا زامبی اندروید است باید به جمع آوری منابع، دزدی کردن و ساخت ابزار آلات و نهایتا رویارویی با دشمنان بپردازید تا زنده بمانید. علاوه بر آن در این عنوان المان‌های تیراندازی و کشتن زامبی‌ها نیز جای داده شده است. همچنین انجمن یوتیوب این بازی نیز فعال است و می‌توانید از طریق آن به دنبال آموزش‌ها و راهنمایی‌های مورد نظرتان در رابطه با گیم پلی و موارد دیگر بروید.

دانلود بازی Last Day on Earth: Survival برای اندروید

8. بازی LifeAfter

بازی های بقا اندروید / بازی survival انلاین

هشتمین جایگاه فهرست بازی های بقا اندروید به بازی LifeAfter اختصاص دارد. می‌توان گفت در معرفی بهترین بازی های بقا اندروید بازی LifeAfter جزو عناوینی باشد که نسبت به عناوین دیگر تازه‌تر محسوب می‌شود. روند این عنوان که در فهرست دانلود بازی تلاش برای بقا برای اندروید امروزمان قرار گرفته است همانند اکثر عناوین بقا آخرالزمانی است. یک ویروس سطح شهر را آلوده کرده است و باعث شده است که اکثر مردم یا بمیرند و یا تبدیل به هیولا شوند.

وظیفه شما در این عنوان که جزو بهترین بازی های بقا در گوشی است آن است که میان هیولاهای مختلف به بقا بپردازید، ابزارآلات جمع کنید و راه‌های مختلفی برای زنده ماندن بیابید. شما در این بازی قادر خواهید بود که به ساخت پناه‌گاه ها، احیای جراحت‌های مختلف و گشت و گذار برای پیدا کردن غذا بپردازید که هنگامی که با گرافیک و مکانیزم‌های کنترلی خوب بازی ترکیب می‌شود یک تجربه بقا منحصر به فرد را در اختیار شما می‌گذارد.

دانلود بازی LifeAfter برای اندروید

9. بازی Terraria

بازی های بقا اندروید / بازی survival انلاین

در ادامه فهرست امروزمان با عنوان بازی های بقا اندروید یا همان دانلود بازی های بقا برای اندروید قصد داریم بازی Terraria را برای شما معرفی کنیم. اگر به دنبال دانلود بهترین بازی های بقا اندروید افلاین و یا آنلاین باشید بازی Terraria یکی از ویژه ‌ترین و منحصر به فرد ترین گزینه‌ها برای شما محسوب می‌شود. این بازی Survival آنلاین از حالت شبکه‌ای نیز بهره گرفته است و از امکانات آن می‌توان به دنیاهایی با سایزهای مختلف، دشمنان متفاوت و متنوع و درجات سختی گوناگون اشاره کرد.

بازی Terraria همچنین یک حالت Hardcore نیز دارد که در آن مردن کم یا بیش سبب خواهد شد که بازی را از اول شروع کنید. اگر به دنبال دانلود بازی های بقایی برای اندروید باشید بازی Terraria یکی از ویژه ترین تجربه‌ها را در اختیار شما خواهد گذاشت.

دانلود بازی Terraria برای اندروید

سخن پایانی

بهترین بازی های بقا پلتفرم اندروید را نیز برای شما مورد بررسی قرار دادیم و امیدواریم از خواندن فهرست امروزمان نیز نهایت لذت را برده باشید. البته جا دارد اشاره کنیم که بازی‌هایی که در فهرست بالا به آن‌ها اشاره کردیم شامل تمامی بازی‌های بقا نمی‌شود و عناوین شاخص دیگری نیز وجود دارند که در فهرست امروزمان مجال اشاره به آن‌ها پیدا نکردیم. با این وجود اگر به دنبال تجربه عناوین Survival باشید بدون شک بازی‌هایی که در مقاله امروزمان به آن‌ها اشاره کرده‌ایم جزو بهترین گزینه‌ها برای شما هستند.

نظر شما در رابطه با فهرست بهترین بازی های بقا اندروید چیست؟ نظرات خود را از بخش پایین و از طریق قسمت کامنت‌های سایت با ما در میان بگذارید.

{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
دیدگاه کاربران5 دیدگاه
avatar
محمد امین صالحی
.
06 تیر 1401، 17:46
پاسخ
0
0
سلام چطوری باید بازی های city by netease و UNDAWN رو دانلود کنم لطفا بگید؟
avatar
امیر
.
14 اسفند 1400، 17:58
پاسخ
0
0
سلام میشه اسم اون بازی های که در ویدیو بود رو بگین من از یکیش خوشم اومده اما نمیدونم اسمش چیه
avatar
محمد آریامقدم
.
14 اسفند 1400، 18:12
پاسخ
0
0
@امیر
سلام از کدومش؟
avatar
آرتین طهماسبی
.
07 بهمن 1400، 14:02
پاسخ
2
1
پس ماین کو؟
avatar
ایلیا
.
24 دی 1400، 18:33
پاسخ
0
0
بازی لست لاند اف سوروایوال هم هست
avatar
آرین
.
05 آذر 1400، 00:13
پاسخ
0
0
همه ی این بازیا خوبن ولی هیچ کدومشون به جز تراریا برای اندروید چهار نیست میشه بازی هایی در سبک بقا برای اندروید چهار معرفی کنید؟
avatar
الهام ناصری / سردبیر
.
05 آذر 1400، 11:10
پاسخ
0
0
@آرین
سلام دوست عزیزم. البته که میشه. در اولین فرصت انجام میدیم.
جدول فروش فیلم ها
 • 1.867 میلیارد دلار
  Spiderman No Way Home
  اکران: 17 دسامبر 2021
 • 361 میلیون دلار
  Sing 2
  اکران: 22 دسامبر 2021
 • 279 میلیون دلار
  The Batman
  اکران: 04 مارس 2022
 • 273 میلیون دلار
  Uncharted
  اکران: 18 فوریه 2022
 • 138 میلیون دلار
  Scream
  اکران: 14 ژانویه 2022
 • 116 میلیون دلار
  Death on the Nile
  اکران: 04 فوریه 2022
 • 72 میلیون دلار
  Jackass Forever
  اکران: 04 فوریه 2022
 • 47 میلیون دلار
  Dog
  اکران: 18 فوریه 2022
 • 4 میلیون دلار
  Cyrano
  اکران: 25 فوریه 2022