معرفی 20 مورد از بهترین بازی های نینتندو سوییچ در سال 2021

thumbnail
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

در این مقاله به بررسی بهترین بازی های نینتندو سوییچ ۲۰۲۱ می‌پردازیم و توضیح مختصری درباره هر یک از این بازی‌ها بیان می‌کنیم. اگر میخواهید از برترین بازی های نینتندو سوییچ 2021 آگاه شوید و بدانید کدامیک از بازی‌های این کنسول تا به امروز در میان طرفداران نینتندو محبوبتر بوده است، در ادامه با ماه همراه باشید.

شاید از نظر خیلی از افراد، کنسول نینتندو سوییچ قابل رقابت با PS5 و PS4 و Xbox ها نباشد. اما باید بدانید فروش کنسول نینتندو از مجموع فروشی که ایکس باکس و پی اس 5 داشته‌اند بیشتر بوده است. همچنین این محصول از نظر قیمت بر این این دو کنسول برتری دارد و بالاخره، تعداد زیادی بازی برای اجرا در این کنسول وجود دارد که خیلی از آنها واقعا بازی‌های جذاب و چشم گیری هستند. از همه اینها گذشته، این کنسول طرفداران ثابت خودش را هم دارد!

لیست زیر نتیجه نظر سنجی از طرفداران نینتندو سوییچ درباره بهترین بازی های نینتندو سوییچ ۲۰۲۱ است. با ما همراه باشید تا به معرفی 20 مورد از برترین بازی های نینتندو سوییچ 2021 و بررسی هریک از آنها بپردازیم.

بهترین بازی های نینتندو سوییچ ۲۰۲۱

در ادامه می‌خوانید

 

برترین بازی های نینتندو سوییچ 2021

در این قسمت می‌توانید لیست بازی های نینتندو سوییچ در سال 2021 را مشاهده کنید.

برترین بازی های نینتندو سوییچ 2021 - لیست بازی ها

همچنین بخوانید :

Metroid Dread

Metroid Dread بازگشتی پیروزمندانه محسوب می‌شود. این بازی، یک بازی روان، بسیار سرگرم کننده و با طراحی عالی در سری بازی‌های متروید است. که بهتر از هر آنچه در این سری بازی تا به حال مشاهده کرده‌ایم، از آب درآمده است!

با انواعی از توانایی‌های خارق العاده جدید، نبردهایی هیجان انگیز و داستانی جذاب برای طرفداران، نمی‌شود گفت جایی برای بهبود این بازی باقی مانده است یا نه.

بنابراین اولین بازی از لیست بازی های کنسول نینتندو سوییچ ۲۰۲۱ باید این بازی فوق العاده باشد.

بهترین بازی های نینتندو سوییچ ۲۰۲۱ - metroid dread

Super Mario 3D + Bowser’s Fury

یکی از بازی‌های سوپر ماریو با انواعی از پیچیدگی‌های کوچک و بزرگ در گیم پلی بازی که این بازی را بیش از پی جذاب می‌کند.

دنیای سه بعدی سوپر ماریو یک مقدمه رنگارنگ برای دنیای ماریوی بزرگتر و تنها بازی چهار نفره ماریو است. بازی به خودی خود عالی محسوب می‌شود، اما مد Bowser’s Fury که به آن اضافه شده است حقیقتا ارزش امتحان کردن را دارد.

برترین بازی های نینتندو سوییچ 2021 - بازی Super Mario 3D + Bowser’s Fury

برترین بازی های Nintendo Switch 2021 : بازی Monster Hunter Rise

ابزار آلات جدید، مانسترها و تنظیمات خوبی که در این نسخه از بازی وجود دارد، monster hunter rise را به بالاترین حد ممکن در این فرنچایز می‌رساند.

تغییرات و ویژگی‌های موجود در این بازی، برای کسانی که پیش از این ساعت‌ها برای کشتن هیولاها در نسخه‌های دیگر این سری بازی وقت صرف کرده‌اند، کاملا تازگی دارد. اگرچه که این سری بازی به طور کلی ممکن است برای افراد جدید که با آن آشنایی ندارند کمی شک برانگیز باشد. اما باید گفت که این بازی بهترین مقدمه برای ورود به این فرنچایز است. حتی شاید بتوانیم این بازی را بهترین مقدمه برای ورود به یک سری بازی در میان تمام بازی‌ها تا به امروز به حساب بیاوریم. بنابراین باید این بازی را از برترین بازی های نینتندو سوییچ 2021 بدانیم.

برترین بازی های نینتندو سوییچ 2021 - بازی Monster Hunter Rise

Tetris Effect: Connected

یکی از بازی های جدید نینتندو سوییچ در سال 2021 و یکی از بهترین بازی‌های ویدیویی موجود، بازی Tetris است و این نسخه از بازی یعنی Tetris Effect: Connectet احتمالا بهترین تکرار از پازل‌های کلاسیک باشد.

از آنجایی که این بازی بالاخره سخت افزار مناسب خود برای درخشیدن را پیدا کرده است، بنظر امتحان کردن آن برای تمام صاحبان نینتندو سوییچ ضروری است.

بهترین بازی های نینتندو سوییچ ۲۰۲۱ - Tetris Effect: Connected

The Great Ace Attorney Chronicles

این بازی نه تنها هر آنچه که به آن علاقه داریم را در اختیار ما می‌گذارد، بلکه به لحاظ بصری، روایی و تاریخی بسیار عمیقتر از هر بازی دیگری است که تابحال دیده‌ایم.

البته لازم است برای فهمیدن درست بازی آنطور که هست، یکسری چیزها را یاد بگیرید. اما در مجموع، نمی‌توانستیم انتظار ورژنی بهتر از این را در تمام این مدت داشته باشیم. بنابراین لازم است آن را از بهترین بازی های نینتندو سوییچ به حساب بیاوریم.

برترین بازی های نینتندو سوییچ 2021 - بازی The Great Ace Attorney Chronicles

Shin Megami Tensei V

این بازی یک شاهکار مدرن است و تمام ویژگی‌هایی که تابحال سبب محبوبیت این سری بازی در بین بازیکنان شده است را دارد. بیشتر از طریق سختی بازی، موضوع روایی و گزینه‌های بسیار برای ساخت تیم.

تغییراتی مانند جهت یابی آسانتر در نقشه و تنظیمات سطح سختی بازی بهتر برای راحتی بازیکنان در تمام سطوح می‌تواند این بازی را بهترین بازی برای آغاز این مجموعه کند.

اگر شما جزو طرفداران بازی‌های RPG هستید و یا به دنبال یک نقطه شروع خوب برای آغاز این مجموعه بازی هستید، این بازی را امتحان کنید.

بهترین بازی های نینتندو سوییچ 2021 - بازی Shin Megami Tensei V

Disco Elysium: The Final Cut

یکی از برترین بازی های نینتندو سوییچ 2021 با دیالوگ‌هایی فوق العاده و داستانیی روایی که به خودی خود برای تبدیل یک بازی به یک بازی محبوب کافی است. و صدا پردازی فوق العاده بازی حتی بیش از پیش به قابلیت‌های این بازی افزوده است.

البته این بازی دچار یکسری اشکالات اجرایی است که امیدواریم طی آپدیت‌های بعدی رفع شوند. اما بهرحال این موضوع چیزی از جذابیت این بازی کم نمی‌کند.

برترین بازی های نینتندو سوییچ 2021 - بازی Disco Elysium: The Final Cut

Death’s Door

یکی از بهترین بازی های نینتندو سوییچ ۲۰۲۱ با مبارزات سریع، موسیقی آرام و تجسس لذت بخش در فضای بازی که حتی پس از اتمام بازی هم در ذهن شما باقی خواهد ماند و اگرچه نوآوری چندانی در بازی دیده نمی‌شود. چندان چیزهای جدیدی به بازی اضافه نشده است، آنقدر کیفیت بازی بالاست که وقت فکر کردن به این موضوع را نخواهید داشت.

بنابراین این بازی را شدیدا پیشنهاد می‌کنیم. به خصوص به طرفداران زلدا و بازی‌های سولزلایک پیشنهاد می‌شود.

بهترین بازی های نینتندو سوییچ - Death’s Door

Neo: The World Ends With You

این بازی در تمام وجوهی که نگران بودیم ضعیفتر از بازی پیشین خود عمل کند، به طرز شگفت انگیزی عمل کرده است. بازی دارای موسیقی انرژی بخش و سیستم کامبت رضایت بخشی دارد. کرکترهای بازی هرکدام به تنهایی بسیار قابل توجه هستند. دنیایی که برای بازی طراحی شده است، شما را به بازگشت به بازی فرا می‌خواند. حتی اگر بازی را به اتمام رسانده باشید. (که احتمالا بیش از 40 ساعت زمان میبرد)

پس از 13 سال، بسیاری از طرفداران این بازی امید خود را برای دیدن ادامه این از بازی پیشین از دست داده بودند. بنابراین بیش از هر چیز دیگری از بازگشت این بازی خوشحال هستیم.

برترین بازی های نینتندو سوییچ 2021 - بازی Neo: The World Ends With You

Dying Light Platinum Edition

Dying Light در پلتفرم سوییچ می‌تواند یک دستاورد بزرگ تلقی شود. دنیای بزرگ بازی که پر از زامبی‌هاست، مشابه هیچ یک از بازی‌های موجود در بازی‌های نینتندو سوییچ نیست. این بازی پتانسیل فراهم کردن ساعت‌ها بازی لذت بخش برای بازیکنان خود را دارد.

البته باید بگوییم که عملکرد اجرایی بازی نسبت به پلتفرم‌های دیگر در حد متوسط محسوب می‌شود. اما این مشکل می‌تواند با اجرای این بازی در کنترلر قابل جابجایی نینتندو حل شود. بنابراین این بازی را به بازیکنان نینتندو سوییچ که با کنترلر قابل حمل بازی می‌کنند، پیشنهاد می‌کنیم.

بهترین بازی های نینتندو - Dying Light Platinum Edition

Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2

این دو بازی، جزو بهترین بازی‌های ورزشی آرکید هستند. با عملکرد بی نقص در مد داکد و در کنترلر قابل حمل و با ویژگی‌های بصری خوب. خیلی از افراد حتی معتقدند که عملکرد این بازی برخلاف تصور، در پلتفرم نینتندو سوییچ بهتر از PS4 و ایکس باکس عمل می‌کند.

برترین بازی های نینتندو سوییچ 2021 - بازی Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2

Monster Hunter Stories 2: Wings of Ruin

به عنوان ترکیبی از بازی‌های Monster Hunter با روش‌های مرسوم RPG، ساخت این بازی تلاشی نتیجه بخش بوده است. این بازی دلچسب می‌تواند بازیکنان را تا چند هفته مشغول به خود نگه دارد.

اما متاسفانه صاحبان نینتندو سوییچ ممکن است مجبور به تحمل کردن یکسری اشکالات عملکردی و اجرایی باشند، اما تجربه این بازی به طور کلی تجربه‌ای درخشان خواهد بود.

برترین بازی های نینتندو سوییچ 2021 - بازی Monster Hunter Stories 2: Wings of Ruin

The Legend of Zelda: Skyward Sword HD

این نسخه بازی نشان دهنده پیشرفت تکنیکی و کیفی است که دوباره این بازی ده ساله را احیا می‌کند. با کنترل حرکات دقیقتر از همیشه و گرافیک HD و گیم پلی روان، این بازی از همیشه محبوب تر شده است.

بنابراین یکی از بهترین بازی هایی که می‌توانیم کیفیت تکنیکی و جذابیت آنرا تضمین کنیم، بازی Skyward Sword HD است.

بهترین بازی های نینتندو سوییچ ۲۰۲۱ - The Legend of Zelda: Skyward Sword HD

Subnautica

هنگامی که سازندگان این بازی اعلام کردند که قرار است نسخه‌ای برای پلتفرم سوییچ از این بازی ارائه شود، طرفداران این بازی هیجانزده در انتظار دیدن یکی از محبوبترین بازی‌هایشان در این پلتفرم بودند. البته نگرانی‌هایی هم درباره اینکه آیا می‌توانند تمام قابلیت‌ها و ویژگی‌های این بازی را به این پلتفرم نیز انتقال بدهند وجود داشت.

اما نتیجه، حتی بهتر از انتظارات ما از آب در آمد. بنابراین حالا می‌توانید یکی از بازی‌های ژانر Open World یا جهان باز را در این پلتفرم تجربه کنید.

برترین بازی های نینتندو سوییچ 2021 - بازی Subnautica

Eastward

این بازی خود را به عنوان یک بازی لذت بخش و خاطره انگیز  از ترکیب انواعی از ژانرهای کلاسیک اثبات می‌کند. ترکیب اجزای این ژانرها با یکدیگر، تناوب خلاقانه داستان بازی و داستانی دلگرم کننده، این بازی را جذاب و متمایز کرده است. بنابراین پیشنهاد آن به عنوان یکی از بهترین بازی های نینتندو سوییچ نیاز به بررسی چندانی ندارد.

البته باید به یک نکته مهم درباره این بازی اشاره کنیم و آن هم روند آهسته داستان است. این موضوع ممکن است برای بعضی افراد خسته کننده باشد. اما بهرحال، برای صاحبان نینتندو، این بازی ارزش امتحان کردن را دارد.

بهترین بازی های نینتندو سوییچ ۲۰۲۱ - Eastward

New Pokemon Snap

اگر شماهم از کسانی هستید که مدت زمانی طولانی در انتظار ادامه‌ای برای Pockemon Snap هستید، باید بگوییم که خوش شانسید. چرا که بازی جدید Pockemon Snap تمام ویژگی‌های خوب بازی پیشین خود را دوباره به نمایش می‌گذارد.

این بازی انتخاب خوبی برای گذران زمان است و می‌تواند برای ساعت‌ها شما را سرگرم کند.

بهترین بازی های نینتندو سوییچ ۲۰۲۱ - New Pokemon Snap

Ninja Gaiden: Master Collection

این مجموعه آغاز خوبی دارد و Ninja Gaiden Sigma، از سری بازی‌های این مجموعه، عملکردی عالی هم در مد داک (انتقال تصویر به تلوزیون) و هم در کنسول قابل حمل نینتندو داشته است. اما متاسفانه ادامه روند این بازی‌ها یک سراشیبی است. این مشکل در پیکسل‌ها به صورت بهم ریختگی پیکسلی در نتیجه تقلای فریم ریت برای رسیدن به پای فعل و انفعالات بازی است. بنابراین اگر تصمیم به انتخاب این بازی دارید، شاید بهتر باشد که به همین نسخه اکتفا کنید.

بهترین بازی های نینتندو سوییچ ۲۰۲۱ - Ninja Gaiden: Master Collection

Kaze and the Wild Masks

لذت واقعی را می‌توانید از ابتدا تا انتهای این بازی تجربه کنید. شاید این بازی در ابتکار چندان عالی نباشد. اما آن را با قدرت طراحی مراحل، کنترل خوب و ویژگی‌های بصری جذاب جبران می‌کند.

بازی دارای گیم پلی قدرتمند و ترفندهای متنوع بوده که اختلالی در آنچه که بازی در آن بهترین است ایجاد نمی‌کند: چالش برانگیز بودن، سرعتی بودن و رموزی که به طرزی حیله گرانه مخفی شده‌اند.

برترین بازی های نینتندو سوییچ 2021 - بازی Kaze and the Wild Masks

FEZ

یک بازی جذاب و پازلی چالش برانگیز برای به نمایش گذاشتن ایده‌های نوآورانه و گیم پلی منحصر بفرد. پازل‌های این بازی گاهی حتی از حدود واقعیت خارج می‌شوند و گاهی به دنیای واقعی ما نزدیک می‌شوند.

مراحل بازی، بجز تعدادی مگا-چلنج، بیش از اندازه سخت و ناعادلانه نیستند. بنابراین می‌توانیم این بازی را هم جزو لیست بهترین‌ها به حساب بیاوریم.

بهترین بازی های نینتندو - FEZ

Legend of Mana

چیزهای زیادی برای دوست داشتن در این بازی وجود دارد. اما در بعضی موارد باید گفت که بازی خسته کننده می‌شود. و آنهم به این دلیل است که تمام لوازمات و قطعات موجود برای ایجاد یک بازی RPG قوی، نوآورانه و منحصر به فرد در این بازی وجود دارد. اما مثل این است که سازندگان بازی به جای اینکه به روشی منسجم و جذاب این ایده‌ها را بچینند، تمام این قطعات را درون یک جعبه ریخته و آنرا تکان داده‌ و مخلوط کرده‌اند.

اما بهرحال این بازی مناسب کسانی است که موضوعات تجربی را دوست دارند. البته اگر شما از علاقمندان به این موضوع هم نباشید، چیزهای زیادی در این بازی وجود دارد که ممکن است مورد علاقه شما باشد.

برترین بازی های نینتندو سوییچ - بازی Legend of Mana

سوالات متداول

معروفترین بازی های نینتندو سوییچ کدامها هستند؟

بازی هایی مانند Metroid - Legend Of Zelda - Super Mario - Pockemon از معروف ترین بازی های نینتندو هستند. همچنین در این مقاله می توانید محبوب ترین بازی های نینتندو در سال 2021 از نظر کاربران را مطالعه کنید.

جدیدترین بازی کنسول نینتندو سوییچ کدام است؟

بازی های Pockemon Legends: Arceus - Olii Olii - Splatoon 3 از جدیدترین بازی‌های نینتندو هستند که در سال 2022 عرضه شده‌اند.

کلام آخر

در این مقاله بهترین بازی های نینتندو سوییچ ۲۰۲۱ از نظر کاربران را به شما معرفی کردیم و شرح کوتاهی از داستان هریک از این بازی‌ها را به شما ارائه دادیم. بنظر شما کدام یک از بازی‌های نینتندو سوییچ در سال2021 بهترین بازی نینتندو محسوب می‌شود؟

امیدواریم این مطلب برای شما مفید بوده باشد.

{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها
 • 1.867 میلیارد دلار
  Spiderman No Way Home
  اکران: 17 دسامبر 2021
 • 361 میلیون دلار
  Sing 2
  اکران: 22 دسامبر 2021
 • 279 میلیون دلار
  The Batman
  اکران: 04 مارس 2022
 • 273 میلیون دلار
  Uncharted
  اکران: 18 فوریه 2022
 • 138 میلیون دلار
  Scream
  اکران: 14 ژانویه 2022
 • 116 میلیون دلار
  Death on the Nile
  اکران: 04 فوریه 2022
 • 72 میلیون دلار
  Jackass Forever
  اکران: 04 فوریه 2022
 • 47 میلیون دلار
  Dog
  اکران: 18 فوریه 2022
 • 4 میلیون دلار
  Cyrano
  اکران: 25 فوریه 2022