فیلم بازگشت لوگان ۲ | اخبار و تاریخ اکران فیلم Logan Return 2023

 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

به طور کلی طرفداران دنیای مارول هنگامی که نام لوگان را می‌شوند، ناخودآگاه سراپا گوش می شوند تا بدانند خبر جدیدی از این ابر قهرمان محبوب به آن‌ها می‌رسد یا این‌که دیگر لوگان برای همیشه به خاطره‌ها پیوسته؟ اگر شما نیز کنجکاو بازگشت لوگان ۲ هستید تا پایان این مقاله از پلازا همراه ما باشید.

ولورین (Wolverine) با نام مستعار لوگان (Logan) ابر قهرمان معروف دنیای مارول ازمجموعه داستان‌های مصور شرکت مارول کامیکس (Marvel Comics) است. این شخصیت اولین بار با بازی هیو جکمن (Hugh Jackman) به تصویر کشیده شد. فیلم‌های ساخته شده از شخصیت لوگان مجموعا سه فیلم به نام‌های خاستگاه مردان ایکس: ولورین (X-Men Origins Wolverine)، ولورین (The Wolverine) و لوگان (Logan)  هستند. فیلم لوگان در رده دهمین قسمت از مجموعه فیلم‌های مردان ایکس (X-Men) قرار دارد. اخیرا طرفداران شایعاتی درباره ساخت فیلم سینمایی بازگشت لوگان 2 پخش کرده‌اند که در ادامه به بررسی آن‌ها می‌پردازیم. آیا این فیلم لوگان را باز خواهد گرداند؟

در اینجا تریلر فیلم Logan Return 2023 را مشاهده می‌کنید. البته این تریلر فقط ساخته طرفداران است و تریلر رسمی‌ این فیلم هنوز پخش نشده.

آنچه در ادامه می‌خوانید

داستان تریلر بازگشت لوگان ۲۰۲۳ و شایعات ساخت فیلم Logan Return 2023

تریلر فیلم لوگان ۲

این‌که از کلمه شایعه استفاده می‌کنیم هم دلیل خاص خودش را دارد. چندی پیش تریلری که در بالا مشاهده کردید، در اینترنت پخش شد و تمام طرفداران را برای بازگشت دوباره لوگان هیجان زده کرد. اما بعدها معلوم شد که این تریلر ساخته یکی از طرفداران پر و پا قرص لوگان بوده و اصلا رسمی نیست. نکته جالب این تیزر بازگشت هیو جکمن به عنوان ولورین است که در ادامه به چرایی این موضوع نیز می‌پردازیم.

هشدار: این متن ممکن است حاوی اسپویل پایان داستان باشد!

داستان کلی فیلم

داستان سری فیلم های لوگان

داستان سری فیلم های لوگان

شروع لوگان از فیلم خاستگاه مردان ایکس: ولورین است. پسری به نام جیمز هاولت (James Howlett) در پی کشته شدن پدرش، پی به راز خاص بودن خود می‌برد و می‌فهمد دارای قدرت‌های استثنایی همچون شفای خود و پنجه‌های آهنین است. این پسر بعدها طی اتفاقاتی که برایش می‌افتد به لوگان معروف می‌شود. لوگان ابرقهرمانیست که با قدرت های خارق‌العاده‌اش انسان‌های زیادی را نجات می‌دهد. سال‌ها می‌گذرد و متاسفانه این ولورین تمام نیروهایش رو به زوال می‌روند. در همان حین با دختری ملاقات می‌کند و طی اتفاقاتی پی‌میبرد که دختر فرزند بیولوژیکی اوست. در پایان لوگان همچون یک جنگجو در راه دفاع از دخترش (ولورین بعدی) همان‌طور که آرزویش بود کشته می‌شود.

داستان فیلم سینمایی بازگشت لوگان 2

راستش را بخواهید، اصلا فیلمی با نام بازگشت لوگان ۲ هنوز حتی تایید هم نشده که بخواهیم داستانی از آن برای شما تعریف کنیم. اما چون هنوز نام دقیق این فیلم مشخص نشده، با همین اسم ساخته طرفداران جلو می‌رویم. طبق گفته‌ها فیلم جدید به روایت زندگی لورا (Laura) دختر لوگان می‌پردازد. X-23  (همان لورا) ولورین بعدی و جایگزین لوگان است که فیلم به روایت زندگی این دختر خواهد پرداخت. اما به گفته کارگردان سری فیلم‌های لوگان، جیمز منگولد (James Mangold) ممکن است نسخه جدید، اسپین آف (Spinoff) لوگان با داستان و روایتی کاملا مستقل باشد.

معرفی بازیگران بازگشت لوگان ۲۰۲۳

بازیگران فیلم لوگان ۲ هنوز به صورت رسمی معرفی نشده‌اند. در این قسمت به معرفی کلی بازیگران سری فیلم‌های لوگان می‌پردازیم.

هیوجکمن در نقش لوگان

هیو جکمن در نقش لوگان- بازگشت لوگان ۲۰۲۳

 • محل تولد: سیدنی، نیوساوت ولز، استرالیا
 • سن: 53 سال
 • نقش‌های ماندگار: رابرت انجیر در فیلم حیثیت (The Prestige)، لئوپولد در کیت و لئوپولد (Kate & Leopold)

هیو مایکل جکمن (Hugh Michael Jackman) بازیگر، رقصنده، خواننده، نوازنده و تهییه‌کننده استرالیایی، متولد 12 اکتبر 1968 است. وی از پرکارترین بازیگران در دنیای مارول است که تا سال 2021 رکورد دار “طولانی ترین حضور به عنوان یک ابر قهرمان” در دنیای مارول بود. جکمن جوایز زیادی از جمله: یک جایزه گرمی (Grammy Awards)، یک جایزه ایمی (Emmy Awards) و دو جایزه تونی (Tony Awards) را از آن خود کرده است.

والدین وی اصالتا انگلیسی بودند و او فقط در استرالیا به دنیا آمد. هیو جکمن طی مدت 17 سال در 9 فیلم با عنوان ولورین ایفای نقش داشته‌است. وی در سال 2017 پس از ایفای نقش در فیلم لوگان به طور رسمی اعلام کرد که در این نقش بازنشسته شده و قصد ندارد در فیلم دیگری به عنوان لوگان حضور داشته باشد. مردن اون در فیلم لوگان و همچنین اعلام بازنشستگی وی احتمال حضور او را در فیلم سینمایی بازگشت لوگان 2 بسیار کم می‌کند.

همچنین بخوانید :

دافنه کین در نقش لورا

دافنه کین در نقش لورا- فیلم logan return 2

 • محل تولد: مادرید، اسپانیا
 • سن: 17 سال
 • نقش‌های ماندگار: لایرا بلاکوا در فیلم  نیروی اهریمنی‌اش (His Dark Materials)، آنا در فیلم (Ana)

دافنه ماریا کین فدرناندز (Dafne María Keen Fernández) بازیگر جوان اسپانیایی-انگلیسی زاده 4 ژانویه سال 2005 است. بازی او به عنوان لورا در فیلم لوگان از جانب منتقدان بسیار ستایش شد، به طوری که او را صاحب جایزه‌ای همچون جایزه امپایر (Empire Award) به عنوان بهترین تازه وارد کرد. دافنه به احتمال بسیار زیاد در فیلم logan return 2023 حضور خواهد داشت. چندی پیش خبری از دافنه کین رسید که استودیوی فاکس (The Fox Studios) با او برای بستن قرار داد اسپین آف شخصیت او (X-23) تماس گرفته است. او اعلام کرد با خوشحالی از این پیشنهاد استقبال خواهد کرد.

لیو شرایبر در نقش ویکتور یا سیبرتوث

لیو شرایبر در نقش سایبرتوث- بازگشت لوگان ۲

 • محل تولد: سان فرانسیسکو، کالیفرنیا، آمریکا
 • سن: 54 سال
 • نقش‌های ماندگار: سیبرتوث در خاستگاه مردان ایکس: ولورین (X-Men Origins: Wolverine)، کتن ویری در جیغ 2 (Scream 2)

آیزاک لیو شرایبر (Isaac Liev Schreiber) بازیگر، تهییه کننده و فیلم‌نامه نویس آمریکایی، متولد 4 اکتبر 1967 است. وی از سال 1989 تاکنون به فعالیت بازیگری مشغول و در فیلم‌های شاخصی همچون جیغ 2 (Scream 2)، خاستگاه مردان ایکس: ولورین (X-Men Origins: Wolverine) به ایفای نقش پرداخته. شرایبر به احتمال قوی در  بازگشت لوگان ۲ حضور خواهد داشت و در نقش برادر لوگان یا همان سیبرتوث (Sabertooth) به ایفای نقش خواهد پرداخت. مثل این‌که این نقش آفرینی قرار است آخرین حضور وی در نقش سیبرتوث باشد.

تاریخ اکران فیلم بازگشت لوگان 2

هنوز تاریخ دقیقی برای اکران بازگشت لوگان ۲۰۲۳ مشخص نشده است. اما این فیلم در مرحله پیش تولید قرار گرفته. کارگردان این فیلم جیمز منگولد و نویسنده آن به احتمال قوی کریگ کایل (Craig Kyle) خواهد بود. باری دیگر قرار است دنیای مارول (MCU) و دنیای ایکس من (X-MEN universe) باهم همکاری کنند. این همکاری یک پروژه جدید جذاب را همچون گذشته به ما تحویل خواهد داد. انتظارات بر این است که فیلم بازگشت لوگان ۲ در نیمه دوم سال 2022 یا نیمه اول 2023 اکران شود.

هیو جکمن و فیلم Logan 2 Return

هیو جکمن- حواشی لوگان بازگشت

وقتی هیو جکمن برای آخرین بار فیلم لوگان را بازی کرد طی مصاحبه ای اعلام کرد که دیگر نمی‌خواهد دوباره در این نقش حضور پیدا کند. جکمن اظهار داشت که نقش او به عنوان لوگان به هدف خود رسیده و او دیگر چیز بیشتری برای ارائه در این کاراکتر ندارد. لوگان خوب به دنیا آمد، قهرمان شد، قهرمان ماند و قهرمانانه مرد پس دیگر ادامه این نقش معنایی ندارد. اما چندی پیش دنیای مارول اعلام کرد که قرار است ولورین در فیلم دکتر استرنج 2 (Doctor Strange 2) حضور داشته باشد. مارول گفت: قصد ندارد که از جکمن بخواهد دوباره نقش لوگان را بازی کند. بلکه او در این فیلم قرار است فقط ولورین باشد. ولورین در یک دنیای موازی دیگر به همراه داستانی دیگر!

اگرچه، هیو جکمن هنوز نگران این است که ایفای نقش دوباره ولورین به پایان بندی لوگان او آسیب بزند، اما درخواست خواندن فیلم‌نامه جدید را کرده. دوباره تاکید می‌کنیم جکمن به هیچ عنوان قبول نکرده در این نقش بازی کند، فقط می‌خواهد فیلم‌نامه را بخواند. واضح است که هیو جکمن اصلا قصد این را ندارد در فیلم سینمایی بازگشت لوگان 2 به ایفای نقش بپردازد. مگر این‌که اتفاقی بیافتد و نظر او کاملا عوض شود، که بعید بنظر می‌رسد.

 

حضور ابرقهرمان زن در بازگشت لوگان ۲۰۲۳

فیلم logan return 2023-ابر قهرمان زن X-23

شاید این سوال برای شما پیش بیاید: چرا قصد دارند که از یک ابرقهرمان زن برای ادامه دادن راه لوگان استفاده کنند؟ در جواب این سوال جیمز منگولد اعلام کرد که امروزه ابرقهرمانان زن نیز طرفداران خاص خود را دارند. همان‌طور که در سری فیلم زن شگفت انگیز (Wonder Woman) مشاهده کردیم، طرفداران این ابرقهرمان زن بسیار زیاد بود. ابرقهرمانان از موضوعات پرطرفدار دنیای امروز هستند. از همه این‌ها گذشته بازی درخشان دافنه کین در فیلم لوگان، خبر از پتانسیل بالای این بازیگر جوان برای ادامه دادن این کاراکتر می‌دهد. باید دید بازیگران و کارگردان تا چه حد می‌توانند فیلم logan return 2023  را قوی و جذاب از آب دربیاورند.

کلام آخر

ساختن یک فیلم ابرقهرمانی در دنیای امروز که پر از ابرقهرمانان مختلف با ویژگی‌های متفاوت است، کار بسیار دشواری به‌نظر می‌‌رسد. بازگشت لوگان ۲ نیز از این قاعده مستثنی نیست. به‌خصوص که در این فیلم قرار‌است ابرقهرمان زنی را معرفی کنند. قهرمان زنی که نباید داستانش کاملا شبیه خود لوگان باشد. این‌که آیا فیلم بازگشت لوگان ۲۰۲۳ موفق خواهد بود یا نه فقط و فقط به عهده عوامل این فیلم و استفاده از ایده‌های جدید آن‌ها است. در این مقاله از پلازا با اخبار فیلم logan return 2023  با شما همراه بودیم. امیدواریم که این مطلب برای‌ شما حوصله سر بر نبوده باشد. در پایان ممنون که همچون همیشه همراه و حامی ما بودید. لطفا نظرات و انتقادات خود را با ما و یاران همیشگی پلازا درمیان بگذارید.

{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
دیدگاه کاربران3 دیدگاه
avatar
iliy
.
05 تیر 1402، 18:59
پاسخ
0
0
من وقتی لوگان یک دیدم لوگان خیلی پیر شده بود و نزدیک مرگش بود و میگفتن آخرین فیلم لوگان تا اینکه فهمیدم تو ددپول ۳ لوگان یکی از شخصیت هاست پس اگه اینجوری باشه لوگان ۲ساخته میشه
avatar
Witcher
.
11 مهر 1401، 18:07
پاسخ
0
0
این خبر درست تو سایت شخصی رایان رینولدز ویدیو گذاشته که کنار هیو جکمن در مورد شخصیت ددل پول حرف زدن و مشخص شد که قراره ددپول باعث بازگشت شخصیت وولورین بشه .
avatar
JessicaMX
.
22 خرداد 1401، 14:53
پاسخ
0
6
امیدوارم این فیلم درست کنن😍🥰.پس پیتر پسر اریک چی میشه؟
جدول فروش فیلم ها
 • 956.366 میلیارد دلار
  Oppenheimer
  اکران: 21 جولای 2023
 • 571.721 میلیارد دلار
  Wonka
  اکران: 15 دسامبر 2023
 • 423.489 میلیارد دلار
  Aquaman and the Lost Kingdom
  اکران: 22 دسامبر 2023
 • 221.893 میلیارد دلار
  Migration
  اکران: 22 دسامبر 2023
 • 206.185 میلیارد دلار
  Trolls Band Together
  اکران: 17 نوامبر 2023
 • 156.771 میلیارد دلار
  Killers of the Flower Moon
  اکران: 19 اکتبر 2023
 • 151.782 میلیارد دلار
  Anyone But You
  اکران: 22 دسامبر 2023
 • 92.691 میلیارد دلار
  Mean Girls
  اکران: 12 ژانویه 2023
 • 89 میلیارد دلار
  Wish
  اکران: 22 نوامبر 2023
 • 51.6558 میلیارد دلار
  The Boys in the Boat
  اکران: 25 دسامبر 2023
 • 314.343 میلیارد تومان
  فسیل
  اکران: 22 اسفند 1401
 • 248.7 میلیارد تومان
  هتل
  اکران: 05 مهر 1402
 • 77.5419 میلیارد تومان
  شهر هرت
  اکران: 22 تیر 1402
 • 59.6495 میلیارد تومان
  بچه زرنگ
  اکران: 02 شهریور 1402
 • 49.8288 میلیارد تومان
  ویلای ساحلی
  اکران: 23 آبان 1398
 • 49.4606 میلیارد تومان
  هاوایی
  اکران: 13 دی 1402
 • 25.0594 میلیارد تومان
  نارگیل 2
  اکران: 18 مرداد 1402
 • 24.7578 میلیارد تومان
  ورود خروج ممنوع
  اکران: 15 آذر 1402
 • 19.6814 میلیارد تومان
  سه کام حبس
  اکران: 05 اردیبهشت 1402
 • 19.4418 میلیارد تومان
  آهنگ دو نفره
  اکران: 30 فروردین 1402