مشاهده استوری اینستا بدون سین شدن

thumbnail
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

تا به حال پیش آمده که بخواهید دیدن استوری اینستاگرام بدون سین خوردن را تجربه کنید؟ واقعیت این است که گاهی نمی‌خواهیم دیگران از فعالیت ما در اینستاگرام آگاه شوند. دیدن استوری بدون سین شدن هم یکی از اقداماتی است که برای حفظ حریم شخصی خود در اینستاگرام انجام می‌دهیم. در این مقاله این موضوع خواهیم پرداخت و روش‌های مشاهده استوری اینستا بدون سین شدن را مرور می‌کنیم.

استوری‌های اینستاگرام،قرقره‌ها و IGTV و موارد دیگر اینستا اکنون به بخش مهمی از زندگی ما تبدیل شده‌اند. اما، اگر بخواهیم این را (بیشتر از طریق استوری) تماشا کنیم، بدون اینکه آنها بدانند ما آن را دیده‌ایم، چه؟ در حال حاضر، این محتمل‌ترین وضعیت و یک سوال متداول است.در ادامه به چگونگی دیدن استوری بدون سین خوردن خواهیم پرداخت. هنگام مشاهده استوری اینستاگرام، توجه به این نکته مهم است که کاربری که استوری را ارسال کرده است می‌تواند ببیند چه کسی آن را مشاهده کرده است. به طور کلی، این مشکلی ایجاد نمی‌کند، اما ممکن است زمانی پیش بیاید که بخواهید استوری‌های اینستاگرام شخصی را بطور مخفیانه مشاهده کنید. چند روش مختلف وجود دارد که می‌توانید برای مشاهده داستان‌ها بدون اینکه شخصی که استوری گذاشته است بفهمد که شما استوریش را دیده‌اید، استفاده کنید، اگرچه هر روش درجات مختلفی از موفقیت را خواهد داشت.

آنچه در ادامه خواهیم خواند

چگونگی دیدن استوری بدون سین خوردن در اینستاگرام:

دیدن استوری بدون سین خوردن

یکی از سوالات متداول در خصوص چگونگی دیدن استوری بدون سین خوردن است. روشی که در ادامه بیان می‌شود ساده ترین هکی است که می‌توانید برای مشاهده استوری اینستا بدون سین شدن، استفاده کنید. تنها کاری که برای دیدن استوری بدون سین شدن باید انجام دهید این است که به جای داستانی که می‌خواهید مخفیانه تماشا کنید، روی داستان بعدی ضربه بزنید. اکنون روی داستانی که در آن هستید ضربه بزنید و مکث کنید. زمانی که این اتفاق افتاد،باید انگشت خود را به سمت چپ بکشید تا به داستانی که می‌خواهید مشاهده کنید برسید،و این کار باید به آرامی انجام شود. پس از این، به نقطه وسط هر دو استوری اینستاگرام خواهید رسید که از آنجا می‌توانید بدون ثبت نام در لیست بینندگان، نگاهی به استوری که قصد تماشای آن را داشتید داشته باشید.بدین ترتیب توانستید که از یک ترفند برای دیدن استوری بدون سین شدن استفاده کنید.

استفاده از حالت هواپیما جهت دیدن استوری بدون سین شدن

دیدن استوری اینستاگرام بدون سین

یکی دیگر از روش‌های ساده برای مشاهده استوری اینستا بدون سین شدن و نتیجتا بدون اطلاع افراد  ، کمک گرفتن از حالت هواپیما است. تنها کاری که باید انجام دهید این است که اپلیکیشن اینستاگرام را در گوشی خود باز کنید و چندثانیه صبر کنید تا استوری‌ها بارگیری شود. وقتی این اتفاق افتاد، حالت هواپیما را روشن کنید. اکنون، به برنامه برگردید و استوری‌های اینستاگرام را که باید تماشا کنید باز کنید. به این ترتیب، شخصی که داستانش را تماشا کرده‌اید، متوجه نمی‌شود که آن را دیده‌اید.

همچنین بخوانیم

استفاده از افزونه  کروم chroam IG story جهت دیدن استوری بدون سین خوردن

یکی دیگر از راه‌هایی که می‌توانید از ویژگی دیدن استوری اینستاگرام بدون سین شدن استفاده کنید از طریق وب است. برای این کار باید فقط افزونه کروم chroam IG story را نصب کنید و شروع به مشاهده استوری‌ها کنید. فقط برنامه افزودنی را دانلود کنید، نسخه وب اینستاگرام را باز کنید و با اطلاعات کاربری خود وارد شوید. پس از انجام این کار، می‌توانید بدون اینکه بدانند استوری‌های اینستاگرام افراد را مشاهده کنید.همچنین می‌توانید از وب‌سایت StorySaver.net دیدن کنید تا داستان‌های افراد را به‌صورت ناشناس مشاهده کنید و بدین ترتیب از قابلیت دیدن استوری بدون سین شدن استفاده کنید. کافیست آیدی اینستاگرام شخصی را که می‌خواهید زیر نظر داشته باشید وارد کنید و سپس روی نماد جستجو ضربه بزنید. استوری‌های شخص نمایش داده می‌شود که می‌توانید آن‌ها را مشاهده و حتی دانلود کنید.

برنامه دیدن استوری بدون سین خوردن

دیدن استوری بدون سین خوردن در ایفون

روش دیگری که برای دیدن استوری بدون سین خوردن بکار می‌رود استفاده از اپلیکیشن‌ها است. در iOS، می‌توانید برنامه Repost Stories را از اپ استور دانلود کنید. پس از دانلود، وارد اکانت اینستاگرام خود شوید و شخصی را که می‌خواهید استوری او را مشاهده کنید (البته در نوار جستجو) جستجو کنید. اکنون، پوشه‌ای از پست‌ها و داستان‌هایی را خواهید دید که فرد مورد نظر در 24 ساعت گذشته پست کرده است. شما می‌توانید پوشه را انتخاب کنید و بدون اطلاع شخص، به مشاهده استوری اینستا بدون سین شدن بپردازید. همچنین می‌توانید در صورت تمایل، بازنشر یا ذخیره داستان‌ها را انتخاب کنید.

دیدن استوری بدون سین خوردن در اینستاگرام اندروید

در اندروید، می‌توانید به سراغ اپلیکیشن BlindStory بروید. کافیست آن را نصب کرده و وارد اکانت اینستاگرام خود شوید. اکنون گزینه‌ای برای جستجوی پروفایل‌های مختلف خواهید دید. فقط به دنبال شخصی بگردید که می‌خواهید داستانش را مشاهده کنید و می توانید استوری‌ها و هایلایت‌های استوری را در آنجا ببینید. می‌توانید روی استوری‌ها ضربه بزنید تا آنها را بدون اطلاع آن‌ها مشاهده کنید. قبل از اینکه برای استفاده از هک‌های آزمایش شده‌ای که ذکر کردیم به اینستاگرام خود بروید، باید توجه داشته باشید که این راه حل‌ها عمدتاً برای سرگرمی هستند و نباید تهدیدی برای امنیت و حریم خصوصی افراد باشند.

مشاهده استوری اینستا بدون سین با استفاده از حساب کاربری ناشناس

دیدن استوری بدون سین شدن

شاید بهترین راه برای دیدن استوری بدون سین خوردن، استفاده از یک حساب کاربری اینستاگرامی باشد که به طور خودکار مانند شما قابل شناسایی نیست. اگر قبلاً حساب دیگری راه‌اندازی کرده‌اید، اضافه کردن حساب در اینستاگرام و جابه‌جایی بین این دو هر زمان که می‌خواهید به مشاهده استوری بدون سین بپردازید، به راحتی امکان‌پذیر است. اگر قبلاً یک حساب اینستاگرام اضافی ایجاد نکرده‌اید، باید قبل از افزودن آن به برنامه خود، برای یک حساب جدید ثبت نام کنید.

نحوه دیدن استوری بدون سین خوردن در اینستا بوسیله بلاک کردن

اگر قبلاً داستان آنها را مشاهده کرده‌اید اما نمی‌خواهید نام شما در لیست بیاید، می‌توانید آنها را مسدود کنید. پس از اتمام 24 ساعت، می‌توانید آنها را رفع انسداد کنید و آنها را به عنوان یک دوست اضافه کنید. پس از مسدود شدن آنها، نمایه شما از لیست افرادی که استوری‌های آنها را مشاهده کرده‌اند حذف می شود.

دیدن استوری اینستا بدون فهمیدن طرف مقابل بوسیله غیرفعال کردن حساب خود تا حذف استوری

از دیگر روش‌های دیدن استوری بدون سین خوردن در اینستاگرام ، غیرفعال کردن حساب خود تا حذف استوری است.با این کار نام شما از لیست افرادی که نمایه را مشاهده کرده‌اند حذف می شود زیرا نمایه شما به طور موقت از اینستاگرام حذف شده است. پس از حذف استوری، می توانید وارد اکانت اینستاگرام خود شوید.بدین ترتیب نیازی به بلاک کردن طرف مقابل نیست.

دیدن استوری اینستاگرام بدون سین با دیدن استوری در لحظات آخر

مشاهده استوری اینستا بدون سین

دیگر ترفند دیدن استوری اینستاگرام بدون سین خوردن این است که استوری را زمانی که در شرف اتمام است تماشا کنید. برای اینکه بدانید چه زمانی آپلود شده است، باید به مدت زمان آپلود استوری نگاه کنید، سپس با حذف آن از ۲۴ ساعت، محاسبه کنید که چند ساعت باقی مانده است. برای بررسی مدت زمان استفاده از آن و اطمینان از اینکه روی stroy کلیک نمی‌کنید، می‌توانید از روش نیمه سوایپ استفاده کنید. هنگامی که ساعتی را که داستان منقضی می‌شود، دانستید، می‌توانید آن را تماشا کنید.به تاخیر انداختن تماشای آن تا دیروقت به این معنی است که آنها کمتر احتمال می‌دهند ببینند چه کسی stroy خود را دیده است، به این معنی که نام شما را در لیست نخواهند دید. هرچه دیرتر آن را تماشا کنید، شانس بیشتری برای اینکه آنها نام کاربری شما را در لیست نبینند بیشتر می‌شود.

از کسی بخواهید آن را برای شما بفرستد و تصویر کوچک را مشاهده کنید

اگر شخصی که می‌شناسید این شخص را دنبال می‌کند و می‌تواند به راحتی استوری او را مشاهده کند، می‌توانید از او بخواهید آن را برای شما ارسال کند و فقط تصویر کوچک را در DM خود بدون کلیک روی آن مشاهده کنید تا در لیست افرادی که آن را مشاهده کرده‌اند نباشید. این فقط برای عکس‌ها خوب کار می‌کند و نه فیلم‌ها. می‌توانید با درخواست از آن‌ها برای گرفتن اسکرین‌شات یا ضبط صفحه از داستان‌شان، این کار را بیشتر انجام دهید تا بدون اینکه آن‌ها بدانند، همه چیز را مشاهده کنید. این یکی از بهترین راه‌ها برای تماشای داستان دیگران بدون اطلاع آن‌ها است، اما نکته منفی این است که باید از کسی که او را دنبال می‌کند بخواهید این کار را انجام دهد. شما ممکن است مانند یک آدم عجیب و غریب به خطر بیفتید، بنابراین بهتر است از کسی که با او بسیار صمیمی هستید بپرسید.

مشاهده استوری اینستا بدون سین با پرسیدن از دیگران

می‌توانید از کسی بپرسید که در داستان دیگران چه چیزی وجود دارد تا مجبور نباشید خودتان آن را ببینید. این فقط در صورتی کار می‌کند که فردی را بشناسید که این شخص را نیز دنبال کند. اگر حساب آنها خصوصی است و کسی را نمی‌شناسید که آنها را دنبال می‌کند، باید از روش دیگری برای پرسیدن آنها استفاده کنید.

دیدن استوری اینستاگرام بدون سین با دیدن هایلایت‌ها

اگر صبر کنید تا داستان آنها منقضی شود و آنها آن را به یک هایلایت تبدیل کنند، این به شما امکان می‌دهد داستان آنها را بدون اینکه آنها بدانند تماشا کنید زیرا نام شما در لیست افرادی که داستان را مشاهده کرده‌اند ظاهر نمی‌شود. هنگام انجام این کار، باید روی این واقعیت حساب کنید که آنها داستان خود را به یک هایلایت تبدیل می‌کنند. اگر آنها این کار را نکنند، شما فرصت دیدن استوری بدون سین شدن را از دست می‌دهید. وقتی شخصی داستان قبلی خود را به عنوان هایلایت قرار می‌دهد، نمی‌تواند لیست افرادی که داستان را مشاهده کرده‌اند ببیند یا در آینده برای مشاهده داستان بروند. تنها زمانی که می‌توانند ببینند چه کسی استوری آنها را مشاهده کرده است، تنها زمانی است که داستان زنده است. آنها نمی‌دانند که شما داستان آنها را تماشا کرده‌اید اگر بعدا آن را در هایلایت تماشا کنید.

اگر کسی آن را در استوری خود پست کرد، تماشا کنید

اگر آنها از شخصی در آن داستان نام برده باشند و دیگران را قادر ساخته‌اند که داستان خود را در تنظیمات به استوری‌های خود اضافه کنند، در این صورت می‌توانید داستان این افراد را در داستان شخصی که آنها ذکر کرده‌اند مشاهده کنید. برای اینکه بتوانید داستان افراد دیگر را راحت ببینید، باید چیزی وجود داشته باشد که شما را از تماشای داستان اصلی منصرف کند. به خاطر داشته باشید که فقط در صورتی می‌توانید داستان یک نفر را از دیگران تماشا کنید که از آنها نام برده شده باشد و بتوانید آن را به داستان خود اضافه کنید. در بیشتر موارد، از افراد نام برده نمی‌شود و این همان چیزی است که استفاده از این روش را به یک سناریوی موردی نادر تبدیل می‌کند.

اگر به طور تصادفی آن را تماشا کردید، مطمئن شوید که آنها نمی‌دانند

خوشبختانه، راه‌های زیادی برای دیدن استوری اینستاگرام بدون سین ، وجود دارد. هرچه در این شرایط سریعتر عمل کنید، وضعیت بهتری خواهید داشت. اگر زمان زیادی را برای دیدن صرف کنید، خطر بیشتری برای دیدن نام شما در لیست افرادی که داستان آنها را مشاهده کرده‌اند وجود دارد.

بلاک‌کردن آنها

اگر شخصی را بلاک کنید، نام شما از لیست افرادی که استوری او را مشاهده کرده اند حذف می‌شود. نقطه ضعف مسدود کردن یک نفر این است که اگر بخواهید استوری‌های او را مجددا ببینید باید دوباره او را دنبال کنید.

اگر نگران هستید، می توانید حساب خود را غیرفعال کنید

اگر نگران این هستید که نام کاربری شما در لیست افرادی باشد که استوری آنها را مشاهده کرده‌اند، می‌توانید حساب خود را غیرفعال کنید تا مطمئن شوید که در آنجا نیست. این بدان معنی است که شما مجبور نخواهید بود آنها را مسدود کنید. غیرفعال کردن حساب خود بهترین کار است زیرا به فرد این تصور را نمی‌دهد که شما داستانش را دیده‌اید. در حالی که در بلاک کردن، شما باید تمام کارها را انجام دهید و دوباره آنها را دنبال کنید و غیره. اگر نمی‌خواهید اینطور باشد، باید مراحل غیرفعال‌سازی را طی کنید که ممکن است برای شما جذاب نباشد و یکی از معایب آن دوری طولانی از اینستاگرام است.

نتیجه‌گیری

همانگونه که در این مقاله بررسی کردیم روش‌های زیادی دیدن استوری بدون سین خوردن در اینستاگرام وجود دارد،و به طور خلاصه روشهایی که م‌توان نام برد عبارتند از بلاک کردن مخاطب اما قبلش باید استوری را دیده باشیم و سپس اقدان به بلاک کردن نماییم.از روشهای دیگر غیرفعال کردن حساب کاربری می‌توان نام برد،همچنین می‌توانیم از اپلیکیشن‌ها و سایت‌های مربوط به این مورد استفاده کنیم.

از اینکه تا انتهای مطلب ما را همراهی کردید سپاگزاریم. لطفا با پیشنهادات خود ما را بیشتر همراهی کرده و نظرات خود را نیز در بخش کامنت ذکر کنید.

{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها
 • 1.867 میلیارد دلار
  Spiderman No Way Home
  اکران: 17 دسامبر 2021
 • 361 میلیون دلار
  Sing 2
  اکران: 22 دسامبر 2021
 • 279 میلیون دلار
  The Batman
  اکران: 04 مارس 2022
 • 273 میلیون دلار
  Uncharted
  اکران: 18 فوریه 2022
 • 138 میلیون دلار
  Scream
  اکران: 14 ژانویه 2022
 • 116 میلیون دلار
  Death on the Nile
  اکران: 04 فوریه 2022
 • 72 میلیون دلار
  Jackass Forever
  اکران: 04 فوریه 2022
 • 47 میلیون دلار
  Dog
  اکران: 18 فوریه 2022
 • 4 میلیون دلار
  Cyrano
  اکران: 25 فوریه 2022