بهترین استیکرهای تبریک عید نوروز 1401 برای واتساپ، تلگرام و اینستاگرام

استیکر تبریک نوروز 1401
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

معمولاً وقتی صدای پای نوروز می‌آید، دلمان می‌خواهد به روش‌های مختلف این عید باستانی را به عزیزانمان تبریک بگوییم. ارسال پیام و استیکر در شبکه‌های اجتماعی یکی از پرکاربردترین روش‌ها برای تبریک عید نوروز است. به همین مناسبت قصد معرفی استیکر تبریک نوروز 1401 را داریم. با استفاده از استیکر نوروزی ۱۴۰۱ در پیام رسان‌های واتساپ، تلگرام و اینستاگرام، سال نو را بهتر از همیشه به دوستان و آشنایان تبریک بگویید.

در حال حاضر استفاده از پیام رسان‌ها برای تبریک مناسبت‌های مختلف نظیر عید نوروز رایج شده است. واتس اپ، تلگرام و اینستاگرام به عنوان محبوب‌ترین شبکه‌های اجتماعی، به شما اجازه می‌دهند با استیکرهای جذاب، سال نو را تبریک بگویید. در آستانه سال 1401 حتماً به فکر دانلود استیکر تبریک عید نوروز افتاده‌اید. برای پیدا کردن بهترین استیکر همراه پلازا باشید تا دانلود استیکر سال نو را به راحت‌ترین شکل ممکن انجام دهید.

دانلود استیکر های تبریک نوروز

استیکر نوروزی ۱۴۰۱

اضافه کردن استیکر های تبریک سال جدید به پیام رسان‌ها کار چندان سختی نیست. البته تلگرام، واتساپ و اینستاگرام هرکدام روش مخصوص به خود را برای دانلود و افزودن استیکر دارند. به همین دلیل در این مقاله نحوه استفاده از استیکر تبریک سال نو در هر پیام رسان به صورت جداگانه توضیح داده می‌شود. امیدواریم با این استیکرهای جذاب بتوانید سال نو را به زیباترین شکل ممکن تبریک بگویید.

استیکر تبریک نوروز تلگرام ۱۴۰۱

دانلود و نصب استیکر در اپلیکیشن تلگرام بسیار راحت و بدون دردسر است. شما می‌توانید به سادگی انواع استیکر تبریک نوروز 1401 را در تلگرام اضافه کنید. تنها کاری که باید انجام دهید انتخاب استیکر یا لینک مورد نظر و سپس لمس گزینه Add Stickers است. به این ترتیب بسته استیکر مدنظرتان به استیکرهای تلگرام اضافه می‌شود. در ادامه چند مجموعه استیکر جذاب را برای دانلود استیکر نوروز تلگرام معرفی می‌کنیم.

استیکر تبریک عید نوروز ۱۴۰۱ تلگرام – بسته عید نوروز

دانلود استیکر تبریک عید نوروز

اولین پیشنهاد ما به شما برای استفاده از استیکر نوروزی ۱۴۰۱ در تلگرام بسته عید نوروز است. در این بسته تعدادی استیکر زیبا برای تبریک سال نو وجود دارد. این استیکرها با استفاده از المان‌های سفره هفت سین ساخته شده‌اند. مزیت استیکرهای بسته عید نوروز عدم اشاره به سال مشخصی است. یعنی می‌توان آن‌ها را برای تبریک هر سالی از جمله سال 1401 به کار برد. برای دانلود و نصب بسته عید نوروز در تلگرام روی لینک زیر بزنید:

برای دانلود و نصب بسته عید نوروز در تلگرام کلیک کنید

دانلود استیکر تبریک عید نوروز – تبریک به فامیل

دانلود استیکر سال نو

اگر می‌خواهید سال 1401 را به خانواده و اعضای فامیل تبریک بگویید از این بسته استیکر تلگرام استفاده کنید. در این بسته استیکرهایی قرار دارند که برای تبریک سال نو به اعضای خانواده و برخی از اقوام مناسب هستند. برای دانلود استیکر سال نو و استفاده در تلگرام لینک زیر را لمس کنید:

برای دانلود و نصب بسته عید نوروز در تلگرام کلیک کنید

استیکر تلگرام برای تبریک سال 1401 – کانال دنیای استیکر

یکی از روش‌های دانلود و نصب استیکر در تلگرام، عضویت در کانال‌های ارائه دهنده استیکر است. کانال دنیای استیکر از جمله کانال‌های پرطرفدار تلگرام است که در زمینه ساخت انواع استیکر فعالیت می‌کند. انواع استیکرهای مناسبتی به صورت رایگان در این کانال قرار می‌گیرد. البته شما می‌توانید استیکر سفارشی هم از مدیریت کانال درخواست کنید. به دنبال استیکر تبریک پیشاپیش عید نوروز یا تبریک سال 1401 هستید؟ با استفاده از لینک زیر در کانال دنیای استیکر عضو شوید:

برای دانلود و نصب بسته عید نوروز در تلگرام کلیک کنید

 

دانلود استیکر تبریک عید نوروز برای واتساپ

اپلیکیشن Whatsapp نسبت به تلگرام استیکرهای کمتری دارد. در برنامه واتساپ می‌توانید مجموعه استیکرهای مختلفی را دانلود کرده و مورد استفاده قرار دهید. ولی در بین این استیکرها معمولاً خبری از استیکر تبریک نوروز 1401 نیست. بنابراین باید از اپلیکیشن‌های دیگر، استیکرهای تبریک سال نو را به واتس اپ اضافه کنید. در ادامه چند روش برای افزودن استیکر نوروزی ۱۴۰۱ به واتساپ معرفی می‌کنیم.

استیکر نوروز ۱۴۰۱ برای واتساپ – اپلیکیشن استیکرساز

استیکر تبریک نوروز 1401

با نصب اپلیکیشن استیکرساز یک مجموعه کامل از استیکرهای مختلف خواهید داشت. این اپلیکیشن استیکرهای متنوعی به زبان‌های فارسی، انگلیسی و عربی دارد. در قسمت استیکرهای مناسبتی اپلیکیشن استیکرساز، دانلود استیکر تبریک عید نوروز امکان‌پذیر است. از قابلیت‌های بسیار کاربردی این اپلیکیشن اضافه کردن استیکرها به برنامه واتساپ است. برای دانلود اپلیکیشن استیکرساز از گوگل پلی استور از لینک زیر استفاده کنید:

برای دانلود و نصب بسته عید نوروز در واتساپ کلیک کنید

برنامه استیکرساز به شما اجازه می‌دهد استیکرهای سفارشی را با عکس‌های دلخواهتان بسازید. به عنوان مثال استیکر تبریک عید نوروز به معلم درست کنید و از طریق واتساپ برای معلمتان بفرستید. پس از نصب اپلیکیشن استیکرساز بر روی گوشی هوشمند، برای دانلود استیکر سال نو طبق مراحل زیر پیش بروید:

 1. برنامه استیکرساز را اجرا کنید.
 2. از دسته بندی صفحه اصلی برنامه استیکرساز گزینه مناسبتی را لمس کنید.
 3. از بین مجموعه استیکرهای موجود، مجموعه استیکر نوروز مورد علاقه‌تان را انتخاب کنید.
 4. اکنون از قسمت پایین برنامه با زدن گزینه اضافه کردن به واتس اپ، استیکرها را به Whatsapp انتقال دهید.
 5. سپس به برنامه واتساپ بروید و وارد صفحه چت یکی از مخاطبین شوید.
 6. در اینجا نماد ایموجی موجود در پایین صفحه را لمس کنید.
 7. اکنون با انتخاب نماد استیکر می‌توانید بسته‌های استیکر واتس اپ را ببینید.
 8. استیکرهای نوروز که از برنامه استیکرساز انتقال داده‌اید، در این قسمت قابل مشاهده و استفاده هستند.

استیکر تبریک واتساپ 1401 – اپلیکیشن استیکرکده

استیکر نوروزی ۱۴۰۱

یکی از بهترین برنامه‌ها برای ارسال استیکر تبریک نوروز 1401 از طریق واتساپ، اپلیکیشن استیکرکده است. در این اپلیکیشن بسته‌های مختلف استیکر برای مناسبت‌های گوناگون به چشم می‌خورد. در واقع با نصب این اپلیکیشن برای هر مناسبتی استیکر مخصوص در اختیار خواهید داشت. از بخش استیکرهای مناسبتی برنامه استیکرکده می‌توانید مجموعه استیکرهای تبریک عید نوروز را ببینید. با لمس گزینه Add To Whatsapp استیکرها به برنامه واتساپ منتقل می‌شوند. استیکرکده را از لینک زیر دانلود کنید:

برای دانلود و نصب بسته عید نوروز در واتساپ کلیک کنید

استیکر عید مبارک واتساپ – اپلیکیشن Qonshu WAStickerApps

دانلود استیکر تبریک عید نوروز

اگر می‌خواهید شادی عید نوروز را با استیکرهای سرگرم کننده چندین برابر کنید، به سراغ برنامه Qonshu WAStickerApps بروید. این برنامه برای ارسال استیکر نوروزی ۱۴۰۱ از طریق برنامه واتس اپ به کارتان می‌آید. در این اپلیکیشن استیکرهای مناسبتی مختلف با متن‌های سرگرم کننده و جالب وجود دارد. بسته استیکر مورد نظرتان را باز کنید و روی گزینه Download To Whatsapp بزنید. سپس باید گزینه Add To Whatsapp را لمس کنید. به همین راحتی استیکرها در واتس اپ قابل استفاده هستند. این اپلیکیشن را از لینک زیر دانلود کنید:

برای دانلود و نصب بسته عید نوروز در واتساپ کلیک کنید

استیکر های عید نوروز 1401 اینستاگرام

دانلود استیکر تبریک عید نوروز در اینستاگرام نسبت به تلگرام و واتساپ متفاوت است. در واقع در اینستاگرام شما باید با کلیدواژه‌های مختلف به جستجوی استیکر بپردازید. تنوع استیکرهای Instagram بسیار زیاد است. بنابراین اگر با سرچ کردن یک واژه به نتیجه نرسیدید ناامید نشوید. واژه‌های مختلف را برای دانلود استیکر سال نو امتحان کنید. نحوه جستجوی استیکرهای نوروزی در اینستاگرام به شرح زیر است:

 • ابتدا اپلیکیشن اینستاگرام را اجرا کنید.
 • سپس در صفحه اصلی برنامه روی آیکون موجود در سمت راست بالای صفحه بزنید. با این کار وارد دایرکت چت یا صفحه پیام‌های اینستاگرام می‌شوید.
 • اکنون مخاطب مورد نظرتان را برای ارسال پیام انتخاب کنید.
 • در اینجا از سمت راست نوار پایین صفحه روی نماد استیکر بزنید.
 • با لمس نماد استیکر، پنجره استیکرها روی صفحه ظاهر می‌شود.
 • در نوار جستجوی بالای استیکرها کلیدواژه مورد نظرتان را تایپ کنید.

همانطور که اشاره کردیم برای یافتن استیکر در اینستاگرام باید حوصله به خرج دهید و واژه‌های مختلف را جستجو کنید. برای جستجوی استیکرهای سال نو، نوشتن واژه‌هایی نظیر “سال نو”، “نوروز”، “عید نوروز”، “Nowruz”، “noruz” و “norooz” توصیه می‌شود. با هر یک از این کلیدواژه‌ها استیکرهای مختلفی برایتان به نمایش درمی‌آید.

استیکر نوروزی اینستا 1401 – ارسال استیکر در استوری

دانلود استیکر سال نو

یکی از قابلیت‌های جذاب و پرطرفدار اپلیکیشن اینستاگرام گذاشتن استوری است. اینستاگرام به شما اجازه می‌دهد در استوری ها هم از استیکر استفاده کنید. بنابراین می‌توانید از طریق استوری، سال نو را به دوستان و آشنایان تبریک بگویید. در استوری هم باید با جستجوی واژه‌های مرتبط، استیکر تبریک نوروز 1401 پیدا کنید. برای اضافه کردن استیکر به استوری اینستاگرام و تبریک گفتن سال نو به روش زیر عمل کنید:

 • ابتدا اپلیکیشن اینستاگرام را در گوشی هوشمند خود اجرا کنید.
 • اکنون از قسمت بالای صفحه سمت چپ روی Your Story بزنید.
 • در اینجا باید عکس یا ویدئوی مورد نظرتان را برای استوری انتخاب کنید. البته می‌توانید بدون عکس و ویدئو هم به سراغ استیکر بروید.
 • سپس از بالای صفحه روی آیکون استیکر بزنید.
 • در صفحه باز شده و در کادر مربوطه کلیدواژه مورد نظرتان را برای جستجوی استیکر نوروز بنویسید.
 • از بین استیکرهای نمایش داده شده استیکر باب میلتان را انتخاب کنید.
 • در انتها گزینه Your Story را لمس کنید.

ناگفته نماند در استوری نیز برای استیکر نوروزی ۱۴۰۱ باید واژه‌های مرتبط را جستجو کنید. تمام واژه‌هایی که در مطالب فوق پیشنهاد دادیم در اینجا هم قابل جستجو هستند. به همین راحتی امکان ارسال استیکر تبریک نوروز به دوستان و فامیل در اینستاگرام فراهم می‌شود.

جمع بندی

عید نوروز برای همه ما یادآور روزهای شادی و دید و بازدید است. اما گاهی شرایطی پیش می‌آید که امکان دیدار و مهمانی رفتن وجود ندارد. در چنین شرایطی باید به روش‌های مختلف مثل استفاده از شبکه‌های اجتماعی سال نو را تبریک گفت. در این مقاله تلاش کردیم با معرفی بهترین استیکرهای تبریک سال نو، به جذاب‌تر شدن پیام‌های تبریک عید کمک کنیم. با دانلود استیکر تبریک عید نوروز، پیام‌های تبریک منحصر به فرد برای دیگران بفرستید.

{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها
 • 1.867 میلیارد دلار
  Spiderman No Way Home
  اکران: 17 دسامبر 2021
 • 361 میلیون دلار
  Sing 2
  اکران: 22 دسامبر 2021
 • 279 میلیون دلار
  The Batman
  اکران: 04 مارس 2022
 • 273 میلیون دلار
  Uncharted
  اکران: 18 فوریه 2022
 • 138 میلیون دلار
  Scream
  اکران: 14 ژانویه 2022
 • 116 میلیون دلار
  Death on the Nile
  اکران: 04 فوریه 2022
 • 72 میلیون دلار
  Jackass Forever
  اکران: 04 فوریه 2022
 • 47 میلیون دلار
  Dog
  اکران: 18 فوریه 2022
 • 4 میلیون دلار
  Cyrano
  اکران: 25 فوریه 2022