کارگردان فیلم ددپول 3 مشخص شد

فیلم ددپول 3
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

بعد از خرید کمپانی فاکس توسط دیزنی در سال2019، استودیوی مارول توانست حق استفاده از شخصیت هایی که قبلا به استودیوی فاکس فروخته بود را بازپس بگیرد.شخصیت هایی که دوباره به مارول بازگشتند شامل گروه X-Men، نیو میوتانت ها، 4 شگفت انگیز (Fantastic 4) و کارکتر هایی مانند دکتر دووم و ددپول میشد. حالا که جهان سینمایی مارول وارد فاز چهارم خود می شود، شخصیت های بازگشته از فاکس کم کم راه خودرا به درون این دنیای سینمایی باز می کنند.

دو فیلم اول ددپول با نقش آفرینی رایان رینولدز که در سال های 2016 و 2018 اکران شدند،  با فروش 782 و 785 میلیون دلاری جزئه فیلم های بسیار موفق R-rated  از نظر فروش بوده اند. اما بعد از ادغام کمپانی فاکس و دیزنی، خیلی ها معتقد بودند که دیزنی از کارکتر ددپول استفاده نخواهد کرد زیرا دیزنی اعتقادی به ساخت فیلم R-rated ندارد.اما کوین فایگی، رئیس استویدیو مارول خیلی زود اعلام کرد که ددپول در برنامه های آنها نقش خواهد داشت.

رایان رینولدز که خود از نویسندگان فیلم ددپول 2 بود، به خوبی توانست از عهده ی این نقش برآید و بسیار مورد تحسین قرار گرفت. سال 2021 برای او سال پرباری بود و بازی او در فیلم Free guy مورد توجه قرار گرفت. حالا قرار است که او با “شان لوی” کارگردان فیلم Free guy، برای فیلم سوم ددپول همکاری کند.

شان لوی که به عنوان سازنده ی سری فیلم های Night at the museum و کارگردان و تهیه کننده ی سریال Stranger things شناخته می شود، و همچنین به عنوان تهیه کننده ی فیلم Arrival کاندید جایزه ی اسکار بهترین فیلم نیز شده است، قرار است که کارگردان سومین فیلم ددپول باشد. بعد از فیلم Free guy و The Adam project، این سومین همکاری رایان رینولدز و شان لوی خواهد بود.

کارگردان فیلم ددپول 3 مشخص شد

پیش از این شایعه هایی از حضور ددپول در فیلم Docter Stranger:Multiverse of Madness پخش شده بود که رایان رینولدز به نوعی این خبر را رد کرد، اما هواداران معتقدند که او مانند اندرو گارلفیلد که حضورش در فیلم Spiderman:No Way Home را مخفی نگه داشت، دارد دروغ می گوید. طبق شایعه ها فیلم ددپول 3 بعد از پخش فیلم Dcter Strange:Multivers of Madness به طور رسمی معرفی و تاریخ اکرانش مشخص خواهد شد.

شان لوی گفت است که دوست دارد هیو جکمن در قامت وولورین در این فیلم حضور داشته باشد. دیدنن تقابل ددپول و وولورین یکی از بزرگترین خواسته های هواداران و همچنین خود شخص رایان رینولدز است که بعد از خداحافظی هیو جکمن از ایفای نقش ولورین، احتمال به وقوع پیویتنش بسیار کم است.

به گفته کوین فایگی، هم اکنون رایان رینولدز به همراه تیم نویسنده ی فیلم ددپول در حال نگارش فیلم نامه ی این اثر هستند.

کلام آخر

فاز چهارم دنیای سینمایی مارول با معرفی دنیای مولتی ورس، در بزرگتر و بزرگتر شدن است و این باعث می شود کارکتر های محبوب مارول را بیشتر در کنار هم ببینیم. بعد از باز شدن پای ددپول به این دنیای سینمایی مطمئنا شاهدلحظات فان تر و فوق العاده از او در کنار سایر شخصیت های مارول خواهیم بود.

پاراگراف 30 آرون گروپس
{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها
 • 55.4 میلیارد تومان
  انفرادی
  اکران: 07 اردیبهشت 1401
 • 40.3 میلیارد تومان
  سگ بند
  اکران: 25 اسفند 1401
 • 16.5 میلیارد تومان
  علف زار
  اکران: 28 اردیبهشت 1401
 • 13.2 میلیارد تومان
  تی تی
  اکران: 15 تیر 1401
 • 12.5 میلیارد تومان
  موقعیت مهدی
  اکران: 18 اسفند 1401
 • 9.5 میلیارد تومان
  شادروان
  اکران: 25 اسفند 1401
 • 8.8 میلیارد تومان
  روز صفر
  اکران: 18 اسفند 1401
 • 7.9 میلیارد تومان
  چند میگیری گریه کنی ۲
  اکران: 28 اردیبهشت 1401
 • 6.2 میلیارد تومان
  مرد بازنده
  اکران: 18 اسفند 1401
 • 4 میلیارد تومان
  هناس
  اکران: 18 خرداد 1401