بهترین هدیه برای افراد هنری و هنردوستان

بهترین هدیه برای افراد هنری و هنردوستان
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

همیشه انتخاب هدیه برای دوستان و عزیزان سخت است ولی انتخاب هدیه برای افراد هنری سختی بیشتی دارد و دقت بیشتری میطلبد زیرا این افراد روحیه خاص و البته متفاوتی دارند و خرید هدیه خاص برای افراد با روحیات هنری، توجه و جستجوی بیشتری میطلبد و باید تلاش کنیم از دید آنها به دنیا نگاه کنیم.

در این نوشته قصد داریم تا کار شما را راحت کنیم و به شما یک هدیه بینظیر برای افرادی که روحیات هنری دارند پیشنهاد بدهیم تا بتوانید دوستانتان را سورپرایز کنید. البته در کنار هنری بودن، ماندگار بودن هدیه نیز نکته مهمی است که در این کادوی پیشنهادی این نکته نیز کاملا مدنظر ما بوده است.

کادو برای افرادی که به هنر علاقه مند هستند باید با مفاهیم حوزه هنر، گره خورده باشد، از این رو هدیه پیشنهادی ما به شما پکیج های رنگ آمیزی حرفه ای بزرگسالان رنگانا است. در این پکیج ها یک بوم نقاشی قرار دارد که خطوط طرح یک نقاشی حرفه ای روی آن چاپ شده است و باید نقاشی رنگ آمیزی شود. نکته مهم این است که داخل  هر کدام از خانه های نقاشی، یک شماره قرار دارد و خانه ها باید طبق شماره داخلشان، رنگ آمیزی شوند.

بهترین هدیه برای افراد هنری
بهترین هدیه برای افراد هنری

با توجه به این که طرح ها حرفه ای هستند، این محصولات مخصوص بزرگسالان است، البته طرح های کودکانه نیز وجود دارد که باعث میشود این تابلوها برای تمامی سنین مناسب باشد.

در کنار بومی که انتخاب میکنید، رنگ های اکریلیک مورد نیاز برای رنگ کردن نیز قرار دارد و خانه های روی بوم باید طبق شماره روی رنگ ها، رنگ آمیزی شود.

همچنین 3 قلمو در اندازه های مختلف، یک پالت تخم مرغی و راهنمای رنگ آمیزی هم در بسته قرار دارد. البته دقت کنید که این محصولات ویژه کسانی طراحی شده که مهارتی در نقاشی ندارند بنابراین رنگ کردن این تابلو ها برای این افراد که هیچ تجربه ای در نقاشی ندارند امکان پذیر است زیرا هر آنچه نیاز است برای رنگ کردن این بوم بدانید در راهنمای رنگ آمیزی آمده و هر وسیله ای برای رنگ کردن نیاز دارید در بسته وجود دارد. البته افرادی که خود نقاش هستند نیز میتوانند به عنوان یک تجربه متفاوت از این بوم های شماره دار استفاده کنند.

در واقع نکته ای که مهم است این است که این هدیه برای تمامی افرادی است که به هنر و مخصوصا نقاشی و رنگ آمیزی روی بوم علاقه مند هستند. با این محصول میتوانید حس دلنشین رنگ آمیزی روی بوم نقاشی با رنگ و قلمو را به عزیزانتان و یا خودتان هدیه بدهید.

ویژگی های خاص این هدیه

 • حس رنگ آمیزی همواره شیرین و دلنشین بوده است و بسیاری از ما حتی زمانی که باب راس را در تلویزیون میدیدیم دوست داشتیم این حس را تجربه کنیم ولی بنا به شرایطی موفق به چنین تجربه ای نشدیم. این پکیج زیبا، این حس دل نشین را به شما و عزیزانتان هدیه میدهد.
 • ماندگاری کادو یکی از ویژگی های مهم در انتخاب است، این بوم ها پس از رنگ آمیزی به دیوار اتاق وصل میشوند و همواره در مقابل چشمان عزیزانتان هستند. به این شکل فرد هدیه گیرنده همواره به یاد شما و محبت شما می ماند.
 • قیمت مناسب این محصول هنری نیز نکته مهمی است که با این که این کادو در دسته هدیه های لوکس قرار میگیرد اما قیمت مناسبی دارد.
 • اما جذاب ترین ویژگی این هدیه، دخیل بودن فرد گیرنده کادو در تکمیل آن است. وی حین رنگ کردن تابلویی که از شما دریافت کرده است همواره به یاد شما خواهد بود.
 • پشت بوم رنگانا یک کد نیز قرار دارد که در حالت عادی وقتی کد اسکن میشود یک موسیقی بی کلام مخصوص آن طرح پخش میشود تا حین رنگ آمیزی با شنیدن موسیقی آرامش بخش، حال بهتری داشته باشید اما شما میتوانید به سلیقه خودتان نیز این موسیقی را تغییر دهید و با یک موسیقی خاطره انگیز برای فرد هدیه گیرنده و یا یک فایل صوتی جایگزین کنید. این فایل صوتی میتواند، تبریک تولد، تبریک سالگرد ازدواج و … باشد. شنیدن صدای شما برای عزیزی که کادو به دستش رسیده است، حسی است که جایگزین ندارد، مخصوصا اگر تصور کنید که دوست و عزیز شما، فایل را چندین سال آینده دوباره گوش میکند.
 • همچنین محتویات این پکیج از طرف مجموعه رنگانا در یک بسته بندی کاملا ایمن و با پست پیشتاز به صورت رایگان برای شما ارسال میشود و هزینه اضافه تری برای شما ندارد. محصولات نیز دارای ضمانت تحویل سالم درب منزل هستند.

نحوه سفارش

شما میتوانید برای ثبت سفارش به سایت رنگانا به ادرس https://rangana.ir/  مراجعه نمایید و طرح های مختلف را بررسی و سپس انتخاب کنید.

{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
دیدگاه کاربران1 دیدگاه
avatar
سارا نعیمی
.
15 فروردین 1401، 10:19
پاسخ
0
0
به نظرم علاوه برا اینکه خیلی هدیه جالبیه، برای سرگرمی هم بسیار جذابه، ممنون از تیم خوب پلازا برای معرفی رنگانا
جدول فروش فیلم ها
 • 1.867 میلیارد دلار
  Spiderman No Way Home
  اکران: 17 دسامبر 2021
 • 361 میلیون دلار
  Sing 2
  اکران: 22 دسامبر 2021
 • 279 میلیون دلار
  The Batman
  اکران: 04 مارس 2022
 • 273 میلیون دلار
  Uncharted
  اکران: 18 فوریه 2022
 • 138 میلیون دلار
  Scream
  اکران: 14 ژانویه 2022
 • 116 میلیون دلار
  Death on the Nile
  اکران: 04 فوریه 2022
 • 72 میلیون دلار
  Jackass Forever
  اکران: 04 فوریه 2022
 • 47 میلیون دلار
  Dog
  اکران: 18 فوریه 2022
 • 4 میلیون دلار
  Cyrano
  اکران: 25 فوریه 2022