مشکل کار نکردن و قطع شدن صدای هندزفری ؛ 5 دلیل خرابی پورت aux هدفون گوشی

thumbnail
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

مشکل کار نکردن و قطع شدن صدای هندزفری از مشکلات رایج کاربران است. در این مطلب علت خراب شدن سوکت aux هندزفری و پخش نشدن صدا از هدفون گوشی را بررسی و برای آن راه حلی ارائه می‌دهیم. مطمئنا تا به حال برای شماهم پیش آمده که با مشکل خرابی هندزفری یا کار نکردن هندزفری رو به رو شده باشید.

مشکل خراب شدن سوکت هندزفری، مشکلی شایع در گوشی‌ها است که برای بسیاری اتفاق می‌افتد و بسیار آزاردهنده است. بخصوص برای کسانی که به صورت روزانه برای گوش دادن به موزیک و سایر امور از هندزفری استفاده می‌کنند. در ادامه به مشکل شایع کار نکردن و قطع شدن صدای هندزفری و آموزش حل این مشکلات می‌پردازیم.

آنچه در ادامه می‌خوانید:

خرابی هندزفری

قطع شدن صدای هندزفری یا کار نکردن پورت هدفون

قطع شدن صدای هندزفری مشکلی شایع بین کاربران گوشی‌های تلفن همراه است که به شدت باعث ناراحتی و گاها دردسر می‌شود. گاهی اوقات هندزفری شما از کار افتاده است و گاهی اوقات این مشکل بخاطر خرابی پورت aux یا پورت هدفون گوشی است. در ادامه مشکلاتی را بررسی می‌کنیم که در قدم اول باید مورد توجه قرار گیرند از جمله علت کار نکردن هندزفری.

اطمینان حاصل کنید که هدفونتان خراب نشده است

خرابی هدفون - کار نکردن هدفون

وقتی هندزفری خراب میشود چه کنیم؟ اولین قدم برای آموزش حل مشکل کار نکردن هندزفری، واضح‌ترین آن‌هاست. در حقیقت ممکن است مشکل از خراب شدن سوکت هندزفری نباشد، بلکه خود هدفون‌ها مشکل داشته باشند. برای بررسی علت خراب شدن هندزفری، کافی است هدفونتان را به یک وسیله ی دیگر (تلویزیون، لپ تاپ یا هر وسیله ی دیگری که پورت 3.5 میلی متری دارد) وصل کنید.

اگر هندزفری را به یک وسیله دیگر وصل کردید و صدایی نشنیدید مشکل را پیدا کرده‌اید. بله درست است علت مشکل کار نکردن و قطع شدن صدای هندزفری است. در این صورت دیگر به دنبال درست کردن هندزفری خراب نباشید و برای راحتی خودتان هم که شده هدفونتان را تعویض کنید. ولی اگر هدفونتان برروی وسیله دیگر به خوبی کار کرد آن وقت راه حل‌های کار نکردن هندزفری که در زیر آوردیم را امتحان کنید.

البته قبل از آن هم پیشنهاد می شود که یک هندزفری دیگر را بر روی گوشی خود امتحان کنید که ببنید آیا کار می‌کند یا نه چون این احتمال نیز وجود دارد که هدفون اصلی شما با دستگاه سازگار نباشند ولی روی سایر دستگاه‌ها کار کنند و همین هم دلیل کار نکردن هندزفری گوشی باشد.

چک کنید که گوشی به هندزفری بلوتوثی دیگری متصل نباشد

قطع شدن صدای هندزفری - کار نکردن هندزفری

چگونه هندزفری خراب را درست کنیم؟ یکی از دلایل اینکه چرا هندزفری به گوشی وصل نمیشه می‌تواند وصل بودن بلوتوث گوشی به یک وسیله دیگر باشد و البته خداروشکر اینجا خبری از مشکل از خرابی هندزفری نیست. اگر گوشی شما با یک هدفون بی سیم یا اسپیکر یا هر وسیله دیگری وصل شده باشد، این احتمال وجود دارد که جک هدفون غیر فعال شده و همین دلیل کار نکردن هندزفری گوشی باشد. به طور معمول وقتی هندزفری یا هدفون را به گوشی‌های هوشمند متصل می‌کنید گوشی آن را می‌شناسد و همه چیز باید طبق برنامه و بدون توجه به تنظیمات بلوتوث پیش برود. اگرچه لزوما همیشه هم اینطور نیست و همین می‌تواند دلیل وصل نشدن هندزفری به گوشی باشد.

به عنوان یه راه حل سریع و ساده برای درست كردن هندزفري خراب، کاری که شما باید انجام بدهید این است که منوی Settings گوشی را باز کنید و چک کنید که آیا گوشی تلفن همراه شما به دستگاه بی سیم دیگری متصل است یا نه. اگر متصل بود آن را خاموش کنید و دوباره هندزفریتان را متصل کنید اگر کار کرد که مشکل حل شده است اگر نه که راه حل‌های بعدی را نیز بررسی کنید.

پورت هدفون را تمیز کنید

چرا هندزفری کار نمی کند؟ - کثیفی پورت aux

چرا هندزفری کار نمی کند؟ همانطور که می‌‌دانید، همیشه مقدار زیادی گرد و خاک در طی زمان وارد سوکت AUX می‌شود که شاید دلیل کار نکردن هندزفری و قطع شدن صدای هندزفری گوشی هم همین باشد. به عبارتی گرد و خاک باعث می‌شود که اتصال بین هدفون و پورت آن به خوبی صورت نگیرد. اولین کاری که باید بکنید این است که ببینید پورت گوشی شما تا چه اندازه گرد و خاک گرفته است. با یک چراغ قوه درون سوکت را روشن کنید و ببینید چقدر کثیف شده است. قدم بعدی تمیز کردن آن است و البته امیدوار بودن به اینکه اینبار هدفونتان کار کند.

چرا گوشی هندزفری را نمیخواند؟ راه‌های زیادی برای حل مشکل خراب شدن جای هندزفری گوشی وجود دارد که برخی از آن‌ها موثرتر از بقیه هستند. یکی از ساده‌ترین و موثرترین راه‌ها فوت کردن است که مقدار زیادی از گرد و غبار جمع شده در پورت را از بین خواهد برد. در ویدئوی بالا آموزش تمیز کردن سوکت هندزفری را آوردیم.

 

تنظیمات هندزفری در گوشی

اگر هندزفری خراب شد چه کنیم؟ می‌توانید این شانس را داشته باشید که اصلا مشکل از خرابی هندزفری و یا خراب شدن سوکت هندزفری نباشید. و مشکل از تنظیمات هندزفری گوشی باشد.اگر مشکل از تنظیمات بود بسته به کمپانی گوشی شما راه حل‌های مشکل کار نکردن و قطع شدن صدای هندزفری را در ادامه با هم بررسی می‌کنیم.

کار نکردن هندزفری

قبل از اینکه به سراغ تنظیمات هندزفری در اندروید برویم و آن‌ها را دستکاری کنیم. چک کنید که صدای گوشی (صدای مدیا) قطع نباشد.

اگر قسمت بالا مشکلی نداشت و سطح صدای مدیای گوشیتان بالا بود، به سراغ بقیه تنظیمات می‌رویم. یکی از دلایل کار نکردن هندزفری یا کلا دلیل وصل نشدن هندزفری بلوتوثی به گوشی سامسونگ این است که ممکن است گوشی با یک دستگاه دیگر جفت شده باشد. برای حل این مشکل کافی است راه زیر را بروید:

Settings>>> connected devices

سپس در پنجره باز شده، دستگاه جفت شده یا به اصطلاح Pair شده را انتخاب کنید. در پنجره باز شده دو گزینه Forget و Disconnect وجود دارد. اگر می‌خواهید اتصال دستگاه به گوشی را برای همیشه قطع کنید گزینه Forget و اگر می‌خواهید آن را به طور موقت قطع کنید گزینه Disconnet را بزنید. در ادامه به سوالاتی مثل « چرا یکی از هندزفری صدا نمیاد؟ »، « چرا یک گوش هندزفری کار نمیکند؟ » یا « چرا از یک طرف هندزفری صدا نمیاد؟ » پاسخ خواهیم داد.

چرا هندزفری یکیش کار نمیکنه؟ اگر مراحل بالا را انجام دادید و هیچ دستگاه دیگری به گوشیتان وصل نبود، می‌توانید راه حل بعدی را برای پاسخ به سوال چرا هندزفریم یکیش کار نمیکنه، انجام دهید. این راه حل به خصوص برای زمانی که با مشکل قطع شدن صدای یک گوشی هندزفری سامسونگ رو به رو می‌شود بسیار کاربردی است. علت کار نکردن یکی از گوشی های هندزفری ممکن است در تنظیمات شما باشد.

  1. برای حل مشکل قطع شدن صدای یک گوشی هدفون، به مسیر Setting>> Accessibility>> Hearing enhancements بروید.
  2. در پنجره باز شده، گزینه Left/ right Sound balance را می‌بینید. اگر صدای گوشی سمت چپ و راست هندزفری یکسان باشد، باید دایره نشانگر وسط باشد، در غیر اینصورت خودتان آن را وسط قرار دهید. تا صدای هندزفری گوشی بالانس شود. با این کار ممکن است مشکل پخش نشدن صدا از هندزفری از یکی از گوشی‌های هندزفری حل شود.

البته این راه حل قطع شدن صدای یکی از گوشی های هندزفری، برای کسانی که بخواهند به طور کلی صدا را از یک گوشی داشته باشند هم کاربردی است. قابل ذکر است که اگر با مشکل کم شدن صدای یک طرف هندزفری مواجه هستید، ممکن است مشکل از خرابی هندزفری شما نیز باشد.

 

تنظیمات هندزفری در گوشی آیفون

چرا هندزفری به گوشی وصل نمیشه

یکی از مشکلات کاربران آیفون که گاهی از آن شکایت می‌کنند پخش نشدن صدا از هندزفری است. گزارشات بسیاری از مشکل ساپورت نکردن هندزفری آیفون 7 به خصوص شنیده می‌شود، برای حل مشکل قطع شدن صدای هندز فری در گوشی آیفون و البته آیفون 7 راهکارهایی وجود دارد که در ادامه به آن‌ها اشاره می‌کنیم.

دلیل خراب شدن هندزفری، چندین مورد می‌تواند باشد، از جمله خرابی هندزفری، یا وجود یک مانع روی گوشی هندزفری و غیره. یکی دیگر از دلایل شایع قطع شدن صدای یک گوشی هندزفری بلوتوث در گوشی‌های آیفون فعال کردن نویز کنسلینگ ایربادز است.. در ادامه به شما می‌گوییم چگونه آن را غیرفعال کنید.

 1. به مسیر settings >> General >> Accessibility بروید.
 2. در پنجره باز شده گزینه Phone Noise Cancelation را خاموش کنید.

 

از یک تعمیرکار کمک بگیرید

تنظیمات هندزفری در اندروید - کار نکردن هندزفری

اگر هیچ یک از راهکارهای گفته شده کار نکرد بدین معنی است که مشکل شما آنقدرها هم که فکر می‌کردید کوچک نیست و با خرابی هندزفری مواجهید. اگر از مدت گارانتی گوشیتان باقی مانده بهترین کار این است که با نمایندگی خود تماس بگیرید و مشکلتان را توضیح دهید. البته ممکن است این کار مدتی طول بکشد ولی نهایتا رایگان خواهد و اگر گارانتی گوشیتان به پایان رسیده است و گوشی خود را بیمه کرده‌اید با نمایندگی خود تماس بگیرید و با آن‌ها به توافق برسید.

سومین و بدترین را حل اینکه گوشیتان را به دست تعمیرکار ماهر آزادی بسپارید که مجبورید کیف پولتان را بیرون آورده و پول خرج کنید. ولی به هر حال علت خراب شدن سوکت هندزفری گوشی یافت خواهد شد یا اینکه می‌توانید از هدفون بی سیم بلوتوث استفاده کنید که مشکلتان رو به نوعی حل می‌کند. برای آشنایی با 20 هندزفری بلوتوث برتر موجود در بازار می‌توانید به این مطلب مراجعه کنید.

 

پاسخ به سوالات مربوط به خرابی هندزفری یا خراب شدن هندزفری

پخش نشدن صدا از هندزفری - کار نکردن هندزفری

در این بخش تا جایی که توانستیم به سوالات خراب شدن هندزفری و قطع شدن صدای هندزفری و غیره پرداختیم. اگر جواب شوال و مشکل خود را پیدا نکردید. در پایین همین مطلب و در بخش دیدگاه مجله پلازا سوال خود را بپرسید. امیدوارم که بتوانیم به آن پاسخ دهیم. حال به چند سوال در مورد کار نکردن هندزفری جواب می‌دهیم.

 

پخش نشدن صدای خواننده در هندزفری

یکی از مشکلات شایع کاربران پخش نشدن صدای خواننده در هندزفری است. یعنی فقط صدای آهنگ بدون صدای خواننده پخش می‌شود. گاهی حتی همان صدای ترانه هم گنگ و نامفهوم است. این مشکل پخش نشدن صدا از هندزفری چند دلیل می‌تواند داشته باشد:

 

 1. خرابی هندزفری و یا شکستن جک هندزفری: در این صورت چاره‌ای جز تعویض هندزفری یا تعمیر آن ندارید.
 2. ناسازگاری برنامه پخش موسیقی با هندزفری: برنامه پخش موسیقی خود را عوض کنید.
 3. خراب شدن سوکت هندزفری: گوشی خود را پیش یک تعمیرکار ببرید.
 4. گاهی نه مشکل 1 را دارید و نه مشکل 2 و 3، در این صورت کمی جک را در جای هندزفری تکان دهید یا آن را کمی عقب و جلو کنید تا جای مناسب آن پیدا شود.

 

رفع خش خش هندزفری

قطع شدن صدای یک گوشی هدفون - کار نکردن هندزفری

اگر هندزفری شما خش خش می‌کند، نگران نباشید، مشکل از خرابی هندزفری نیست. موارد زیر را جهت رفع خش خش هندزفری انجام دهید:

 1. در مرحله اول هندزفری را با یک دستگاه یا گوشی دیگر بررسی کنید و ببینید هنوز خش خش می‌کند یا نه. اگر روی دستگاه دیگر باز هم همان مشکل را داشتید، مشکل از هندزفری است. ممکن است کار نکردن هندزفری از قطع و وصل بودن سیم‌های آن باشد. آن را باز کنید اگر سیمی قطع بود آن را وصل کنید و اگر مشکل فراتر از این‌ها بود به فکر تهیه یک هندزفری جدید باشید.
 2. اگر هندزفری سالم بود، احتمالا مشکل خراب شدن سوکت هندزفری در گوشی است. گاهی کثیف بودن جای هندزفری باعث ایجاد صدای خش خش می‌شود. آن را با احتیاز تمیز کنید.
 3. اگر تمام مراحل بالا را انجام دادید و هنوز مشکل وصل نشدن هندزفری سیمی به گوشی را داشتید، پایه‌های اتصال سوکت هندزفری به برد موبایل را چک کنید. اگر بار اول است می‌خواهید این کار را کنید حتما آن را به یک تعمیرکار ماهر بسپارید.

 

خاموش شدن گوشی با وصل هندزفری

پخش نشدن صدا از هدفون گوشی - کار نکردن هندزفری

همچنین بخوانید :

گزارشاتی از خاموش شدن گوشی با وصل هندزفری به دست رسیده است. خوشبختانه مشکل از خرابی هندزفری نیست. اما خوب مشکل از درون گوشی و مدارهای آن است. اگر مشکل از خراب شدن سوکت هندزفری باشد، ممکن است با وصل کردن هدفون یا هندزفری به سوکت جریانی نامتعارف به گوشی تلفن وارد شود و همین باعث خاموش شدن گوشی با وصل هندزفری باشد. کارهای زیر را انجام دهید اگر مشکل حل نشد، ناچارا گوشی را به یک تعمیرکار بسپرید.

 1. گوشی را به تنظیمات کارخانه بازگردانید.
 2. گوشی را خاموش کنید، هندزفری یا هدفون را به آن وصل کنید. سپس گوشی را روشن کنید.

 

حل مشکل کار نکردن میکروفون هندزفری

بسیاری از کاربران گزارش می‌دهند که میکروفون هدست آن‌ها به درستی کار نمی‌کند. اگر این مشکل را دارید، نگران نباشید. شما می‌توانید مشکل را به راحتی با استفاده از یکی از راه حل‌هایی که در زیر ذکر کرده ایم برطرف کنید.

 

اجازه دسترسی به میکروفون (برای کاربران ویندوز 10)

قبل از استفاده از میکروفون هدست، باید به سیستم ویندوز 10 و برنامه مورد نظر اجازه دسترسی به میکروفون هندزفری را بدهید.

 1. برای حل مشکل پخش نشدن صدا از هدفون گوشی، دکمه Start را فشار دهید و به قسمت تنظیمات بروید.
 2. در تنظیمات، گزینه Privacy را انتخاب کنید و به قسمت تنظیمات میکروفون بروید.
 3. روی گزینه Change کلیک کنید. مطمئن شوید که گزینه Microphone for This device روشن است.
 4. برای حل مشکل پخش نشدن صدا از هدفون گوشی، اطمینان حاصل کنید که گزینه Allow Apps to access your microphone نیز روشن باشد.

 

عیب یابی مشکلات سخت افزاری

پخش نشدن صدای خواننده در هندزفری - کار نکردن هندزفری

اگر هنوز میکروفون هدست شما کار نمی‌کند، به احتمال زیاد مشکلات سخت افزاری در رایانه یا هندزفری شما وجود دارد. در این مورد، چند کار وجود دارد که باید انجام دهید.

برای حل مشکل پخش نشدن صدا از هدفون گوشی، ابتدا سعی کنید هندزفری خود را به پورت دیگری در رایانه خود متصل کنید. با این کار هر گونه پخش نشدن صدا از هدفون گوشی، برطرف می‌شود.

اگر این کار مشکل پخش نشدن صدا از هدفون گوشی را حل نکرد، هدست خود را به رایانه دیگری وصل کنید و ببینید آیا میکروفون شما درست می‌شود یا خیر. اگر چنین است، باید با فروشنده کامپیوتر خود برای مشاوره تماس بگیرید.

اگر موارد فوق به شما کمک نکرد، ممکن است مشکلات مربوط به هدست شما باشد. سپس باید برای پشتیبانی با سازنده هندزفری خود تماس بگیرید یا هدست خود را تعمیر کنید.

 

معرفی هندزفری و هدفون های مرغوب از فروشگاه پلازا

اگر دلیل کار نکردن هندزفری گوشی شما به خاطر علت خراب شدن سوکت هندزفری نبود و خود هدفون مشکل داشت، می‌توانید از برخی از با کیفیت ترین هندزفری‌های فروشگاه پلازا دیدن کنید. از طریق لینک زیر می‌توانید به محصولات دسترسی داشته باشید.

سوالات متداول

چرا هندزفری کار نمی کند؟

اگر گوشی شما با یک هدفون بی سیم یا اسپیکر یا هر وسیله دیگری وصل شده باشد، این احتمال وجود دارد که جک هدفون غیر فعال شده و همین دلیل کار نکردن هندزفری گوشی باشد.

چرا یک گوش هندزفری کار نمیکند؟

برای حل مشکل قطع شدن صدای یک گوشی هدفون، به مسیر Setting>> Accessibility>> Hearing enhancements بروید. در پنجره باز شده، گزینه Left/ right Sound balance را می‌بینید. اگر صدای گوشی سمت چپ و راست هندزفری یکسان باشد، باید دایره نشانگر وسط باشد، در غیر اینصورت خودتان آن را وسط قرار دهید.

وقتی هندزفری خراب میشود چه کنیم؟

برای بررسی علت خراب شدن هندزفری، کافی است هدفونتان را به یک وسیله ی دیگر (تلویزیون، لپ تاپ یا هر وسیله ی دیگری که پورت 3.5 میلی متری دارد) وصل کنید. اگر در این صورت، هندزفری شما کار کرد، مشکل از گوشی است و نه هندزفری.

چرا گوشی هندزفری را نمیخواند؟

همیشه مقدار زیادی گرد و خاک در طی زمان وارد سوکت AUX می‌شود که شاید دلیل کار نکردن هندزفری و قطع شدن صدای هندزفری گوشی هم همین باشد.

چگونه هندزفری خراب را درست کنیم؟

یکی دیگر از دلایل شایع قطع شدن صدای یک گوشی هندزفری بلوتوث در گوشی‌های آیفون فعال کردن نویز کنسلینگ ایربادز است. 1. به مسیر settings >> General >> Accessibility بروید. 2. در پنجره باز شده گزینه Phone Noise Cancelation را خاموش کنید.

سخن پایانی

در این مطلب سعی کردیم برخی از مشکل رایج کار نکردن و قطع شدن صدای هندزفری، مشکل قطع شدن صدای هندزفری و علت وصل نشدن هندزفری به گوشی را بررسی کنیم. در واقع سعی کردیم بگوییم وقتی هندزفری خراب میشود چه کنیم. اولین قدم این است که هول نشوید. همیشه مشکل از خرابی هندزفری نیست. در مطلب بالا آموزش دادیم که راه‌های محتمل را بررسی کنید. و همه آن‌ها را بررسی کنید. البته بعد از بررسی تمام راهکارها، گاهی درست کردن هندزفری خراب جواب نمی‌دهد. اینجاست که باید دست به جیب شوید و یک هندزفری جدید بخرید.

امیدواریم توانسته باشیم با آموزش حل مشکل مشکل کار نکردن و قطع شدن صدای هندزفری به شما کمکی کرده باشیم. اگر جواب خود را در مورد پخش نشدن صدا از هدفون گوشی پیدا نکردید، همین پایین سوالات خود را بپرسید.

{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
دیدگاه کاربران30 دیدگاه
avatar
Amir
.
13 فروردین 1401، 23:23
پاسخ
0
0
سلام. من هرچی هندزفری میخرم وصل میکنم به گوشیم هی قطع وصل میشه بعد از یه مدتم گوش راستش همیشه قطع میشه نمیدونم چیکار کنم. بعد پورت گوشیمم تمیزه توشو نگاه کردم چیزی نبود اینقد هندزفری خریدم خسته شدم. تزوخدا کمکم کنید
avatar
اعظم شعبانی
.
14 فروردین 1401، 08:53
پاسخ
0
0
@Amir
دو تا مشکل می تونه وجود داشته باشه که باید چک بشه: 1. قطع شدن یک طرفه سیم هندزفری 2. مشکل در جک هندزفری بخاطر قرار گرفتن در جیب شما همچنین توصیه می کنم حتما از یک مرجع معتبر هندزفری هاتون رو خریداری کنید
avatar
علی نبی زاده
.
29 اسفند 1400، 11:11
پاسخ
0
0
سلام خسته نباشید مشگل هندزفری من اینه که تا وقتی یکم به سمت چپ فشارش ندم صدای گوش چپ کاملا قطع میشه و اینو تو گوشی و کامپیوتر و ... امتحان کردم خود هندزفری مشکل پخش صدا نداره ولی تا وقتی یکم سیمشو فشار ندم گوش چپش کار نمیکنه
avatar
ریحانه صالحی
.
25 بهمن 1400، 22:50
پاسخ
0
0
سلام خسته نباشید ببخشید هندزفری بی سیم من وقتی به گوشی وصل میشع صدای اهنگ قطع و وصل میشع مشکل از چیه؟
avatar
Nahid
.
24 آبان 1400، 12:48
پاسخ
0
0
سلام خسته نباشید من هر کاری کردم هنزفریم درست نشد. هنزفریه من اول یه طرفش صداش کم شد بعد یه مدت بدون اینکه سیمش دستکاری بشه یا مشکل خاصی پیش بیاد صداش خیلی کم شد به طوری که من صدا رو تا آخر زیاد میکنم ولی خیلی ضعیف و کم صداش میاد...ممنون میشم راهنماییم کنید???
avatar
Zahra
.
13 آبان 1400، 12:40
پاسخ
0
0
چرا وقتی هندزفری رو به تبلت لنوو وصل میکنم وصل نمیشه و علامتش هم نمیاد و صدا تو هندزفری پخش نمیکنه
avatar
الهام ناصری / سردبیر
.
13 آبان 1400، 14:07
پاسخ
0
0
@Zahra
دو تا مشکل ممکنه وجود داشته باشه. یا اینکه نرم افزارتون به روز نیست. یا اون جایی که هدفون رو می‌زنین خاک گرفته و کثیف شده. اول پورت هدفون رو تمیز کنین اگه درست نشد برین دنبال آپدیت.
نمایش 5 دیدگاه دیگر
جدول فروش فیلم ها
 • 1.867 میلیارد دلار
  Spiderman No Way Home
  اکران: 17 دسامبر 2021
 • 361 میلیون دلار
  Sing 2
  اکران: 22 دسامبر 2021
 • 279 میلیون دلار
  The Batman
  اکران: 04 مارس 2022
 • 273 میلیون دلار
  Uncharted
  اکران: 18 فوریه 2022
 • 138 میلیون دلار
  Scream
  اکران: 14 ژانویه 2022
 • 116 میلیون دلار
  Death on the Nile
  اکران: 04 فوریه 2022
 • 72 میلیون دلار
  Jackass Forever
  اکران: 04 فوریه 2022
 • 47 میلیون دلار
  Dog
  اکران: 18 فوریه 2022
 • 4 میلیون دلار
  Cyrano
  اکران: 25 فوریه 2022