دانلود بهترین آنتی ویروس های رایگان کامپیوتر و لپ تاپ در سال 2021

thumbnail
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

دانلود بهترین و قوی ترین آنتی ویروس های رایگان 2021 مناسب کامپیوتر مبتنی بر ویندوز اولین قدم در حفظ امنیت شما در اینترنت است. اما ممکن است شما به دنبال ویروس کش قوی رایگان ویندوز باشید. به این ترتیب، خوب است بدانید که انتی ویروس ها همچنان یکی از موثرترین ابزارها برای در امان ماندن از بدافزارها و ویروس‌ها هستند. اما بهترین آنتی ویروس رایگان کامپیوتر کدام است؟

این روزها و با توجه به اتفاقاتی که طی چند سال گذشته در دنیای فناوری رخ داده، یکی از مهمترین نرم‌افزارهایی که همه ما باید در کامپیوتر یا گوشی خود داشته باشیم، یک آنتی ویروس قدرتمند است. طی یک دهه گذشته نه تنها از تعداد هکرها و مجرمان سایبری کاسته نشده، بلکه تعداد بیشتری هم به جمع آن‌ها پیوسته‌اند. به همین دلیل است که عدم استفاده از یک آنتی ویروس برای لپ‌تاپ یا گوشی می‌تواند برایتان بسیار خطرناک باشد. در این مقاله ما بهترین ویروس کش رایگان برای کامپیوتر و قویترین انتی ویروس رایگان رایانه را با اشاره به نقاط قوت و ضعف آن‌ها معرفی کرده‌ایم. همچنین لینک دانلود انتی ویروس رایگان را هم قرار داده‌ایم.

آنچه در ادامه خواهیم خواند

بهترین آنتی ویروس های رایگان 2021 برای کامپیوتر

اما کدام برنامه‌ها بهترین انتخاب برای دانلود آنتی ویروس رایگان برای کامپیوتر هستند؟ در ادامه مطلب با معرفی بهترین آنتی ویروس رایگان برای کامپیوتر به این سوال پاسخ می‌دهیم.

1- آنتی ویروس آویرا (Avira) ؛ بهترین آنتی ویروس رایگان برای کامپیوتر 2021

ویروس کش قوی رایگان ویندوز - آنتی ویروس آویرا (Avira)

آویرا ویروس کش قوی رایگان ویندوز است. نسخه رایگان این برنامه تمامی ابزارهای محافظتی را که برای محفاظت از خود در اینترنت به آن‌ها نیاز داشته باشید در اختیار شما قرار می‌دهد و در آن خبری از ویژگی‌های اضافی و غیرکاربردی نیست. این بهترین آنتی ویروس رایگان کامپیوتر ، با قابلیت اسکن سیستم برای ویروس‌ها و مسدود کردن آن‌ها، تعمیر فایل‌های آلوده شده، بروزرسانی، سپر محافظتی در برابر برنامه‌های ناشناس و مسدود کننده تبلیغات همراه شده است.

همچنین این نسخه به عنوان بهترین آنتی ویروس برای کامپیوتر دارای ابزاری است که با استفاده از آن می‌توانید مانع از ردیابی فعالیت‌هایتان توسط وبسایت‌ها شوید. نسخه رایگان آویرا در تست‌های وبسایت AV-TEST موفق شده 99.7 درصد از تهدیدات را خنثی کند و از این نظر جزو بهترین‌هاست. همچنین این برنامه فشار زیادی هم به سیستم شما وارد نمی‌کند.

این ویروس کش رایگان برای کامپیوتر به ابزار ضد باج‌افزار مجهز است و در طول هر ماه نیز یک VPN رایگان با حجم 500 مگابایت در اختیارتان قرار می‌دهد. علاوه بر این ابزارهایی مثل مدیریت پسورد و آنتی فیشینگ از دیگر قابلیت‌های آن هستند. در حقیقت این آنتی ویروس بیشتر به یک آنتی ویروس پولی شبیه است تا رایگان و از همین جهت است که بهترین آنتی ویروس برای کامپیوتر به حساب می‌آید. تنها مشکل این بهترین آنتی ویروس رایگان برای کامپیوتر تبلیغات آزاردهنده هستند که بیخیال شما نمی‌شوند.

دانلود انتی ویروس رایگان آویرا

2. آنتی ویروس بیت دیفندر؛ از بهترین انتی ویروس های رایگان

ویروس کش قوی رایگان ویندوز - آنتی ویروس بیت دیفندر

بیت دیفندر همواره بدون استثنا جزو رتبه‌های اول در فهرست بهترین ویروس کش قوی رایگان ویندوز است و همیشه از آن به عنوان بهترین آنتی ویروس ویندوز یاد می‌شود. این آنتی ویروس به عنوان بهترین آنتی ویروس رایگان 2021 در نسخه‌های متفاوتی عرضه می‌شود که هرکدام از آن‌ها ویژگی‌های فراوانی را در اختیار کاربر قرار می‌دهند. نسخه رایگان بیت دیفندر از یک طراحی مینیمال بهره می‌برد و با وجودی که امکان انجام تنظیمات خاصی را به کاربر نمی‌دهد، اما به طور خودکار و مداوم کامپیوتر شما را اسکن می‌کند و در صورتی که متوجه هر فایل مشکوکی شود، اسکن را دوباره و این بار به صورت دقیق‌تری اجرا می‌کند.

نسخه رایگان ویروس کش کامپیوتر بیت دیفندر همچنین دارای یک سپر محافظتی در برابر ویروس‌ها است که به صورت خودکار آدرس وبسایت‌های مشکوک را مسدود کرده و در صورت مشاهده هرگونه رفتار مشکوکی از سوی آن‌ها وارد عمل می‌شود. از جمله ویژگی‌هایی که جدیدا به این نسخه ویروس کش رایگان برای کامپیوتر افزوده شده قابلیت ضد کلاه‌برداری و فیشینگ است که با استفاده از فیلترهای پیشرفته شما را از وبسایت‌هایی که سابقه دزدی دارند دور نگه می‌دارد. برای دانلود ویروس کش می‌توانید به لینک زیر مراجعه بکنید.

دانلود آنتی ویروس رایگان بیت دیفندر

3. آنتی ویروس کسپراسکای؛ آنتی ویروس قوی برای کامپیوتر

ویروس کش رایگان برای کامپیوتر - آنتی ویروس کسپراسکای

نسخه پولی کسپراسکای همیشه جزو بهترین آنتی ویروس ها از جمله در سال 2021 بوده است. نسخه رایگان آن نیز یک نسخه ساده شده از نسخه اصلی است که فاقد قابلیت‌هایی مثل محافظت از حریم خصوصی و پرداخت امن اینترنتی است و بیشتر بر روی محافظت از سیستم متمرکز شده است.

علاوه بر این رابط کاربری آن نیز ساده و بدون گزینه‌های اضافی و گیج کننده است. با دانلود آنتی ویروس رایگان کسپراسکای، شما همان موتور آنتی ویروس نسخه پولی را دریافت می‌کنید و می‌توانید خیالتان را از بابت آلوده شدن سیستم راحت کنید.

4- آنتی ویروس Avast:‌ ویروس کش رایگان برای کامپیوتر

قویترین انتی ویروس رایگان رایانه - آنتی ویروس Avast

در بحث حفاظت در برابر خطرهای سایبری، آواست یکی از بهترین آنتی ویروس های رایگان 2021 است و حرف‌های زیادی برای زدن دارد. این آنتی ویروس اخیرا توانسته یکی از بهترین امتیازات را از وبسایت AV Test دریافت کند و جدیدترین نسخه رایگان آواست نیز یک مجموعه تحسین برانگیز به شمار می‌آید. گذشته از قابلیت‌های عادی مثل محافظت در برابر ویروس، بدافزار، روت‌کیت و برنامه‌های جاسوسی، آواست این نسخه به عنوان قویترین انتی ویروس رایگان رایانه را با تعداد زیادی از گزینه‌های قابل شخصی‌سازی ارائه کرده که هرکدام از آن‌ها را هنگام نصب می‌توانید به دلخواه خود تنظیم کنید.

نسخه 2021 این بهترین انتی ویروس کامپیوتر به یک حالت گیمینگ مجهز شده که با فعال کردن آن، نوتیفیکشن‌ها غیرفعال می‌شوند و بار اضافی به سیستم تحمیل نمی‌شود تا شما بتوانید بیشترین استفاده از را قدرت پردازنده ببرید. افزون بر این، آواست به عنوان ویروس کش قوی رایگان ویندوز از شما در برابر URLهای مشکوک محافظت می‌کند و مانع دانلود خودکار فایل‌ها می‌شود. در کنار این‌ها یک ابزار مدیریت پسورد نیز در این نسخه وجود دارد. برای دانلود انتی ویروس برای ویندوز می‌توانید به لینک زیر مراجعه بکنید.

دانلود آنتی ویروس رایگان ویروس آواست

5. آنتی ویروس AVG

ویروس کش قوی رایگان ویندوز - آنتی ویروس AVG

رتبه بعدی فهرست برترین آنتی ویروس های رایگان 2021، آنتی ویروس ای وی جی است که به شکل گسترده‌تری از کامپیوتر شما محافظت می‌کند. این آنتی ویروس نه تنها یک ویروس کش قوی برای کامپیوتر بوده و از شما در برابر ویروس‌ها و بدافزارها مراقبت می‌کند، بلکه در مسدود کردن لینک‌های مشکوک، دانلود فایل‌های آلوده و همچنین فایل‌های پیوستی که در ایمیل دریافت می‌کنید نیز به شما کمک می‌کند. به همین دلیل آنتی ویروس AVG به عنوان انتی ویروس رایگان مناسب کاربران خانگی و یا سالمند است که تمایلی برای صرف هزینه زیاد برای یک آنتی ویروس ندارند.

نسخه رایگان ای وی جی به عنوان بهترین آنتی ویروس رایگان 2020 هم شناخته می‌شود و همچنین می‌تواند از نظر عملکرد نیز به سیستم شما کمک کند؛ به این ترتیب که با اسکن نحوه فعالیت سیستم، مشکلات احتمالی که تاثیر منفی بر سرعت کامپیوتر داشتند را شناسایی کرده تا شما بتوانید با برطرف کردن آن‌ها عملکرد دستگاه خود را بهبود ببخشید. برای دانلود انتی ویروس کامپیوتر می‌توانید به لینک زیر مراجعه بکنید.

دانلود آنتی ویروس رایگان ای وی جی

6- ضد بد افراز Malwarebytes

بهترین آنتی ویروس رایگان کامپیوتر - ضد بد افراز Malwarebytes

مالوربایتس شرکتی است که بهترین و کامل‌ترین نرم افزارهای ضد ویروس در جهان را ارائه می‌کند و به همین دلیل است که انتخاب اول بیشتر شرکت‌های فناوری و گروه‌های مختلف است. امکاناتی که در این نرم افزار به کاربران ارائه می‌شود در 4 گروه دسته‌بندی شده است. ضد بدافزار که با قابلیت اسکن خودکار در برابر بدافزارها از شما مراقبت می‌کند، ضد باج‌افزار که از شما در برابر حملات باج‌افزار محافظت می‌کند، آنتی اکسپلویت که از شما در برابر کدهای مخرب و یا هر نقطه ضعف به خصوصی در سیستم یا نرم‌افزارها محافظت می‌کند و آخرین مورد هم محافظت در مقابل وبسایت‌های مخرب و مشکوک است.

تنها ایرادی که می‌توان به نسخه رایگان مالوربایتس به عنوان قویترین انتی ویروس رایگان رایانه گرفت این است که این نسخه در مقایسه با سایر انتی ویروس های رایگان بیشتر مثل یک ابزار بازسازی و ترمیم کننده است تا یک سپر محافظتی فعال و کارآمد. یعنی این برنامه بیشتر برای وقتی که به ویروس آلوده شدید کاربرد دارد. مثلا اسکنر این ضد بدافزار ویروس‌ها یا فایل‌های مخرب را بعد از اینکه سیستم آلوده شد شناسایی کرده و سپس با آن‌ها مقابله می‌کند و در بحث پیشگیری فعالیت چندانی ندارد. برای پیشگیری و دانلود آنتی ویروس قوی برای PC باید نسخه پولی آن را بخرید یا از دیگر نرم افزارهایی که در این مطلب معرفی کردیم استفاده کنید. برای دانلود ویروس کش برای کامپیوتر می‌توانید به لینک زیر مراجعه بکنید.

دانلود نسخه رایگان ضد بدافزار مالوربایتس

سخن پایانی

برنامه‌های بالا قویترین انتی ویروس رایگان رایانه هستند که با دانلود آن‌ها می‌توانید یک لایه امنیتی اضافی برای سیستم خود ایجاد کنید. البته برای داشتن آنتی ویروس قوی کامپیوتر همیشه بهتر است نسخه‌های پولی آن‌ها را خریداری کنید تا به تمام ابزارهای امنیتی آن‌ها دسترسی داشته باشید. همچنین خوب است بدانید که می‌توانید نظرات خود را درباره ویروس کش قوی رایگان ویندوز در پایین صفحه در قسمت دیدگاه‌های پلازا بیان بکنید.

سوالات متداول

1. بهترین آنتی ویروس 2021 کدام است؟

بیت‌دیفندر از دید بسیاری از کارشناسان و وبسایت‌های حوزه فناوری بهترین آنتی ویروس ویندوز به شمار می‌آید.

2. آیا در سال 2021 به یک ویروس کش پی سی نیاز داریم؟

پاسخ کوتاه به این پرسش بله است. شما واقعا به یک آنتی ویروس قوی کامپیوتر نیاز دارید. شاید برخی افراد بگویند اگر در هنگام استفاده از اینترنت مراقب باشید و مشکلی برایتان پیش نمی‌آید. این حرف تا حدودی صحیح است اما بهتر است ریسک نکنید چرا که حتی وبسایت‌های معتبر نیز در برخی اوقات ممکن است از طریق تبلیغاتی که برایتان به نمایش در می‌آورند شما را آلوده کنند. به همین دلیل هرچقدر هم که به دنیای کامپیوتر آشنا باشید بهتر است یک آنتی‌ویروس برای روز مبادا روی سیستم داشته باشید.

3. برای دانلود آنتی ویروس رایگان به چه نکاتی باید توجه کرد؟

ابتدا باید برای استفاده از انتی ویروس های رایگان نیازهایتان را مشخص کنید. ممکن است یک آنتی ویروس که از دید سایت‌های مختلف بهترین است، انتخاب مناسبی برای شما نباشد.

{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها
 • 1.867 میلیارد دلار
  Spiderman No Way Home
  اکران: 17 دسامبر 2021
 • 361 میلیون دلار
  Sing 2
  اکران: 22 دسامبر 2021
 • 279 میلیون دلار
  The Batman
  اکران: 04 مارس 2022
 • 273 میلیون دلار
  Uncharted
  اکران: 18 فوریه 2022
 • 138 میلیون دلار
  Scream
  اکران: 14 ژانویه 2022
 • 116 میلیون دلار
  Death on the Nile
  اکران: 04 فوریه 2022
 • 72 میلیون دلار
  Jackass Forever
  اکران: 04 فوریه 2022
 • 47 میلیون دلار
  Dog
  اکران: 18 فوریه 2022
 • 4 میلیون دلار
  Cyrano
  اکران: 25 فوریه 2022