معرفی 10 ماشین بازی ایرانی برای اندروید | لینک دانلود بازی ماشین ایرانی

ماشین بازی ایرانی برای اندروید
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

10 بازی ماشین سواری ایرانی برای اندروید که توانسته‌اند نظر گیمرها را به خود جلب کنند را معرفی می‌کنیم. همچنین لینک دانلود ماشین بازی ایرانی را هم پس از معرفی آنها قرار داده‌ایم.با معرفی معرفی 10 ماشین بازی ایرانی اندروید ایرانی همراه پلازا باشید.

بازی‌های مسابقه‌ای همواره یکی از بهترین و جذاب‌ترین بازی‌ها برای گیمرها بوده‌اند. لذت سرعت و مسابقه و البته حس رانندگی در بهترین ماشین‌ها همیشه وسوسه انگیز بوده است. قطعا ملموس‌تر شدن این تجربه می‌تواند لذت این بازی‌ها را هرچه بیشتر نیز بکند. فرض کنید بتوانید بازی‌های رانندگی را با ماشین‌های ایرانی نظیر پژو پرشیا یا پراید و… تجربه کنید. قطعا تجربه‌ای سرگرم کننده و جالب خواهد بود. در این مقاله از پلازا 10 بازی ماشین سواری ایرانی برای اندروید که امتیاز خوبی را از سوی کاربران دریافت کرده‌اند معرفی می‌کنیم.

آنچه در ادامه می‌خوانید:

دانلود 10 بازی ماشین سواری ایرانی برای اندروید

در سال‌های اخیر شرکت‌های بازی‌سازی ایرانی توانسته‌اند بازی‌های باکیفیتی را تولید و عرضه کنند. در این میان بخش بازی‌های ماشین سواری نیز شاهد تعدادی بازی خیلی خوب از طرف شرکت‌های ایرانی بوده است. تلفیق هیجان، سرعت و خودروهای ایرانی در هر یک از ماشین بازی ایرانی، ترکیبی فوق‌العاده جذاب است که در تعدادی از این بازی‌ها شاهد آن هستیم. در ادامه با معرفی 10 بازی ماشین سواری ایرانی برای اندروید با ما همراه باشید:

1. بازی ماشینی ایرانی «کات آف (رانندگی بدون مرز)»

بازی ماشین سواری ایرانی

بازی ماشین سواری ایرانی کات آف (رانندگی بدون مرز) یک بازی دنیای باز است که در آن می‌توانید در نقاط مختلف دنیای بازی رانندگی کنید و یا در نقاط مختلف دنیای بازی و هر زمان که خواستید وارد مسابقات مختلف شوید و از رانندگی و مسابقه با خودروهای مختلف موجود در بازی لذت ببرید. انواع مسابقات رانندگی در این بازی وجود دارد. از دیگر ویژگی‌های این عنوان طراحی دقیق ماشین‌های داخلی و خارجی است و البته قابلیت شخصی سازی خودرو با توجه به سلیقه شما نیز در این بازی وجود دارد.

دانلود بازی کات آف (رانندگی بدون مرز)

2. ماشین بازی ایرانی «مریوان دریفت»

بازی های ماشین سواری ایرانی

مسابقه ماشین های ایرانی «مریوان دریفت» یک بازی ماشین سواری ایرانی است که بیشتر مسابقات آن مدل مبتنی بر دریفت است، هرچند که انواع مسابقه اتومبیل‌رانی در این بازی در نظر گرفته شده است. شما در این بازی می‌توانید ماشین مورد نظر خود را انتخاب کنید، آن را شخصی سازی کرده و اسپورت کنید و در انواع مسابقات شرکت کنید. حضور پلیس در خیابان‌های شهر و هوش مصنوعی مناسب در نظر گرفته شده برای سایر رقبا و خودروهای موجود در خیابان‌های شهر از دیگر ویژگی‌های این بازی هستند.

دانلود بازی مریوان دریفت

3. ماشین بازی ایرانی «اسپرت 2 : دریفت»

ماشین سواری ایرانی برای کامپیوتر

ماشین اسپرت 2 : دریفت را می‌توان یکی از بهترین بازی های ماشین سواری ایرانی دانست. این بازی ماشین سواری ایرانی توانسته است بسیاری از ویژگی‌های فوق‌العاده که در بازی‌های مطرح شاهد آن هستیم را در خود جای دهد. کثیف شدن خودرو، امکان مسافرکشی، شبیه سازی تصادف، طراحی دوربین نمای داخلی ماشین، امکان راهنما زدن، روشن خاموش کردن ماشین و… از جمله ویژگی‌های هیجان انگیزی است که در این بازی در نظر گرفته شده است. در این بازی بیش از 40 خودروی ایرانی و خارجی قرار گرفته شده که امکان شخصی سازی و اسپورت کردن هر کدام از آن‌ها کاملاً فراهم است.

دانلود بازی ماشین اسپرت 2 : دریفت

4. بازی ماشین بازی ایرانی «شتاب 2»

ماشین سواری ایرانی برای کامپیوتر

در بازی ماشینی ایرانی شتاب 2 توانایی پارک کردن شما در شرایط مختلف جاده به چالش کشیده خواهد شد. این بازی ماشین سواری ایرانی با شبیه سازی خوب تجربه‌ای نزدیک به واقعیت را برای شما ارائه خواهد کرد. بازی دارای 30 مرحله متنوع و چالش برانگیز است و به سادگی می‌تواند برای مدت‌ها شما را سرگرم کند. از دیگر ویژگی‌های این عنوان ‌می‌توان به گرافیک خوب آن، وجود 17 مدل مختلف از خودروهای ایرانی و خارجی، صدای اگزوز منحصر به فرد برای خودروها، موسیقی زیبا برای منوها و در حین بازی و… اشاره کرد.

دانلود بازی شتاب 2

5. بازی «پارکینگ حرفه ای 2»

بازی ماشین سواری ایرانی برای کامپیوتر

همچنین بخوانید :

در بازی پارکینگ حرفه ای 2 انواع حالت‌های پارک کردن در نظر گرفته شده است و در شرایط مختلف با وجود ترافیک خیابان و… مهارت‌های پارک کردن شما با انواع ماشین‌های داخلی و خارجی به چالش کشیده خواهد شد. از ویژگی‌های دیگر این بازی ماشین سواری ایرانی می‌توان به امکان سوخت گیری در شهر، سیستم تخریب و تصادف واقعی، طراحی نمای داخلی ماشین‌ها و داشبورد و… اشاره کرد. همچنین در این عنوان امکان رانندگی آزادانه در محیط بازی نیز وجود دارد. شما می‌توانید مراحل و ماموریت‌های مختلف را در نقاط مختلف شهر پیدا کرده و با انجام آن‌ها پول به دست آورید.

دانلود بازی پارکینگ حرفه ای 2

6. بازی ماشین ایرانی «عمو هندونه»

بهترین بازی ماشین سواری ایرانی

فلسفه بازی ماشینی ایرانی عمو هندونه به این صورت است که تعدادی هندوانه در این بازی به شما تحویل داده خواهد شد و از شما خواسته می‌شود تا هندوانه‌ها را بدون خسارت و سالم به مقصد برسانید. در این میان شما با موانع مختلفی در سیر حرکت خود مواجه خواهید شد که با درست عبور کردن از این موانع قادر خواهید بود تا ستاره آن مرحله را به دست آورید. به دست آوردن ستاره‌های کافی، مراحل و بخش‌های مختلف بازی را برای شما آزاد خواهد کرد. شما در این عنوان شاهد ماشین‌های مختلف ایرانی، تنوع فصلی، هماهنگی با شهرهای ایران و استفاده از موسیقی‌های سنتی و جذاب ایرانی خواهید بود.

بازی ماشین ایرانی عمو هندونه

7. بازی ماشین سواری «ایرانی تیکاف 2»

ماشین سواری ایرانی اندروید

تیکاف 2 به عنوان یک ماشین بازی ایرانی، یازی جذاب و کاملاً رقابتی را پیش روی شما قرار می دهد. شما می‌توانید با ارائه بهترین عملکرد خود در این بازی و ثبت رکورد، نام خود را به عنوان بهترین راننده در فهرست بهترین راننده‌های بازی ثبت کنید. این بازی به صورت رایگان برای ایرانیان عرضه شده است و به سادگی می‌تواند برای مدت‌ها شما را سرگرم کند.

دانلود بازی تیکاف 2

8. بازی ماشینی ایرانی «تاکسیدو»

بازی ماشین سواری ایرانی اندروید

بازی ماشینی ایرانی تاکسیدو کاملا بر مبنای رانندگی تاکسی ساخته شده است. شما در این بازی مسافر سوار خواهید کرد و بر اساس فاکتورهای مختلف پول دریافت می‌کنید. موارد مختلفی از جمله مدل ماشین شما، نحوه رانندگی، اسپورت شدن و امکانات ماشین شما و… در میزان هزینه‌ای که دریافت خواهید کرد موثر هستند. در این بازی ماشین سواری ایرانی شما کاملا نقش یک راننده تاکسی را خواهید داشت. باید کاملا مراقب ماشین خود باشید و روغن و دیگر قسمت‌های آن را چک کنید تا بهترین عملکرد را داشته باشید. همچنین امکان خرید و فروش ماشین چه در حالت دسته دوم و چه صفر کیلومتر و جدید نیز در این بازی ماشین ایرانی وجود دارد.

دانلود بازی ماشین ایرانی تاکسیدو

9. بازی ماشینی ایرانی «ماشین آنلاین»

بازی ماشین سواری ایرانی کامپیوتر

ماشین آنلاین امکان بازی آنلاین با دوستانتان را برای شما فراهم خواهد کرد. شما در این بازی می‌توانید به صورت دو نفره با افراد ناشناس و یا با دوستان خود به صورت آنلاین بازی کنید و به رقابت در رانندگی بپردازید. در این بازی می‌توانید از 50 ماشین مختلف ایرانی و خارجی در نظر گرفته شده در بازی برای انجام ماموریت‌های تک نفره و یا شرکت در لیگ‌های مختلف آنلاین استفاده کنید. همچنین امکان شخصی سازی‌های گسترده و متنوعی در این بازی وجود دارد.

دانلود بازی ماشین ایرانی ماشین آنلاین

10. بازی «سرعت آنلاین : بازی ماشین»

بازی ماشین سواری ایرانی برای اندروید

ماشین آنلاین یک بازی ماشین سواری ایرانی است که در آن امکان بازی به صورت آفلاین و آنلاین وجود دارد. در حالت آنلاین امکان مسابقه و رقابت با سایر رانندگان به صورت همزمان و آنلاین وجود دارد. نکته اصلی در این بازی دست فرمان و توانایی شما در لایی کشیدن در خیابان‌های مختلف بازی است. امکان بازی آنلاین 4 نفره، گرافیک بالا، شخصی سازی‌های متنوع، امکان شرکت در لیگ و… از ویژگی‌های این بازی هستند.

دانلود مسابقه ماشین های ایرانی سرعت آنلاین : بازی ماشین

 

حرف آخر

در سال‌های اخیر شرکت‌های بازی‌سازی ایرانی توانسته‌اند بازی‌های باکیفیتی را تولید و عرضه کنند که با استقبال کاربران نیز مواجه شده‌اند. در این مقاله تلاش شد تا تعدادی از بهترین بازی‌های ماشین سواری ایرانی را به شما معرفی کنیم و مورد بررسی قرار دهیم. آیا عنوانی هست که جای آن را در فهرست بالا خالی بدانید؟ آیا تاکنون هیچ کدام از بازی‌های فوق را تجربه کرده‌اید؟ تجربیات، نظرات و انتقادات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
دیدگاه کاربران10 دیدگاه
avatar
محمد امین
.
26 دی 1400، 18:56
پاسخ
0
1
کلاچ رو نذاشتین بعد عمو هندونه گذاشتین؟
avatar
مهدی حسینی
.
10 آذر 1400، 07:51
پاسخ
0
1
واقعا یاد بازی ماشین آنلاین و سرعت آنلاین بخیر....? تا دو سال بهترین بازی ماشینی داخل ایران بودن.
avatar
Sadra SG
.
08 آبان 1400، 22:07
پاسخ
1
2
این خیلی قدیمیه
avatar
Sadra sg
.
08 آبان 1400، 22:04
پاسخ
2
2
خوبه ولی جی تی رو نگفتی جی تی هم ایرانیه
avatar
سام
.
26 تیر 1400، 16:11
پاسخ
1
2
خیلی بازی هاش عالیه
نمایش 5 دیدگاه دیگر
جدول فروش فیلم ها
 • 1.867 میلیارد دلار
  Spiderman No Way Home
  اکران: 17 دسامبر 2021
 • 361 میلیون دلار
  Sing 2
  اکران: 22 دسامبر 2021
 • 279 میلیون دلار
  The Batman
  اکران: 04 مارس 2022
 • 273 میلیون دلار
  Uncharted
  اکران: 18 فوریه 2022
 • 138 میلیون دلار
  Scream
  اکران: 14 ژانویه 2022
 • 116 میلیون دلار
  Death on the Nile
  اکران: 04 فوریه 2022
 • 72 میلیون دلار
  Jackass Forever
  اکران: 04 فوریه 2022
 • 47 میلیون دلار
  Dog
  اکران: 18 فوریه 2022
 • 4 میلیون دلار
  Cyrano
  اکران: 25 فوریه 2022