اپلیکیشن ریکاوری اندروید | معرفی و دانلود قویترین نرم افزار بازیابی فایل های پاک شده اندروید

اپلیکیشن ریکاوری اندروید | نرم افزارهای بازیابی فایل های پاک شده اندروید 2021
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

سیستم عامل اندروید به گونه‌ای طراحی شده تا شما هرگز به طور اتفاقی یک فایل را حذف نکنید اما با این حال هر از چندگاهی ممکن است به صورت تصادفی یک عکس یا ویدیو را پاک کنید. در چنین شرایطی با دانلود اپلیکیشن ریکاوری اندروید می‌توانید بیشتر این فایل های پاک شده اندروید را بازیابی کنید. در ادامه ما لیستی از قویترین نرم افزار ریکاوری 2021 آندروید را فراهم آورده ایم. همراه ما باشید.

در حال حاضر برنامه‌های ریکاوری زیادی در گوگل‌پلی قابل دانلود هستند اما سوال مهم این است که کدام یک از آن‌ها بهترین برنامه ریکاوری گوشی هستند؟ با کمک اپ برگرداندن اطلاعات گوشی شیائومی، می‌توانید به بازیابی فایل های پاک شده اندروید پرداخته و دوباره فایل‌هایی که حذف کردید را در اختیار داشته باشید. قویترین برنامه ریکاوری

آنچه در ادامه می‌خوانید:

بهترین برنامه های ریکاوری گوشی اندروید

نکته مهمی که پیش از استفاده از اپ برگرداندن اطلاعات گوشی شیائومی و دیگر گوشی‌ها باید بدانید این است که بسیاری از آن‌ها حتی قویترین نرم افزار ریکاوری سامسونگ و دیگر برندها، به دلیل محدودیت‌هایی سیستم عامل اندروید برای حافظه درنظر گرفته، برای ریکاوری کامل اطلاعات نیاز به روت بودن گوشی دارند. با این حال دانلود نرم افزار ریکاوری اندروید بدون نیاز به روت هم امکان‌پذیر است اما ممکن است عملکرد آن مانند برنامه‌هایی که نیاز به روت دارند رضایت بخش نباشد.

1. نرم افزار بازیابی اندروید بدون روت Dumpster

بازیابی فایل های پاک شده اندروید / قویترین نرم افزار ریکاوری سامسونگ

اگر به دنبال دانلود قویترین نرم افزار ریکاوری فایل های پاک شده در گوشی هستید برنامه Dumpster گزینه بسیار عالی است. این برنامه قادر به بازیابی فایل‌های ارسال شده به پوشه Trash و همچنین فایل‌هایی که به صورت مستقیم حذف شدند است و می‌تواند تصاویر را با همان کیفیت اصلی بازیابی کند.

مهمترین ویژگی این اپ برگرداندن اطلاعات گوشی شیائومی و دیگر گوشی‌های اندرویدی، قابلیت Recycle Bin است. با نصب برنامه تمام فایل‌هایی که شما حذف کنید ابتدا به این بخش فرستاده می‌شوند تا اگر خواستید آن‌ها را برگردانید بتوانید به راحتی این کار را انجام دهید.

تنها موردی که این قویترین نرم افزار ریکاوری 2020 اندروید نمی‌تواند بازیابی کند، پیامک‌ها است. دامپستر رابط کاربری ساده‌ای دارد و کار با آن بسیار آسان است. این برنامه بازیابی اندروید بدون روت یک نسخه پولی هم دارد اما برای بازیابی فایل‌ها نیازی به پرداخت پول ندارید و نسخه پولی این برنامه برگرداندن اطلاعات پاک شده موبایل، تنها به عنوان یک برنامه تهیه پشتیبان عمل می‌کند.

دانلود اپلیکیشن ریکاوری اندروید Dumpster

2. نرم افزار بازیابی اطلاعات اندروید Undeleter Recover Files & Data

اپ برگرداندن اطلاعات گوشی شیائومی / دانلود نرم افزار ریکاوری اندروید بدون نیاز به روت

اگر گوشی را قبلا روت کردید، بهترین برنامه ریکاوری فیلم اندروید برای شما Undeleter است. البته اگر دستگاه را روت هم نکرده باشید می‌توانید یک کپی کش شده از فایل‌هایی که پاک کردید را با کمک این برنامه بازیابی کنید. با این حال این برنامه بیشتر از همه برای گوشی‌های روت شده مناسب است.

Undeleter قادر است تمام فایل‌ها را دوباره ریکاوری کند و از این نظر بهترین برنامه ریکاوری گوشی سامسونگ و دیگر گوشی‌های روت شده به شمار می‌آید. این برنامه تمام قسمت‌های حافظه گوشی شما را با دقت زیاد زیر و رو می‌کند و می‌تواند انواع مختلف فایل‌ها با پسوندهای متفاوت را بازیابی کند.

البته از آنجایی که روت کردن، گوشی را در معرض خطر قرار می‌دهد بهتر است فقط برای استفاده از این برنامه و بازیابی فایلهای پاک شده اندروید، آن را روت نکنید. اما اگر قبلا این کار را انجام دادید، این برنامه بهترین برنامه ریکاوری گوشی شیائومی و دیگر گوشی‌های روت شده است.

دانلود برنامه بازیابی اندروید Undeleter Recover Files & Data

3. EaseUS MobiSaver؛ قوی ترین نرم افزار ریکاوری گوشی اندروید با کامپیوتر

دانلود اپلیکیشن ریکاوری اندروید / دانلود قویترین نرم افزار ریکاوری فایل های پاک شده در گوشی

این برنامه یکی از اپلیکیشن های بازیابی اطلاعات گوشی و قویترین نرم افزار ریکاوری گوشی اندروید با کامپیوتر است که با کمک گرفتن از کامپیوتر فعالیت می‌کند. شما باید گوشی را از طریق کابل USB به کامپیوتر متصل کرده و سپس به اسکن و بازیابی اطلاعات گوشی اندروید از جمله بازیابی مخاطبین اندروید بپردازید. این برنامه بهترین اپلیکیشن ریکاوری اندروید برای مواقعی است که گوشی یا تبلت به هردلیلی روشن نمی‌شود. البته برای استفاده از آن باید از قبل گزینه USB debugging را هم فعال کرده باشید.

با دانلود اپلیکیشن ریکاوری برای گوشی EaseUS، علاوه بر تصاویر و ویدیوها می‌توانید پیامک‌ها و دیگر فایل‌های پاک شده را هم بازیابی کنید. برای استفاده از آن نیازی به روت بودن گوشی نیست اما در این صورت نمی‌توانید تمام فایل‌ها را بازگردانید. اگر بخواهید فایل‌ها را به طور کامل برگردانید باید گوشی روت شده باشد.

دانلود رایگان اپلیکیشن ریکاوری اندروید EaseUS | نسخه ویندوز

4. بازیابی فایل های پاک شده اندروید با Recovery Software

بهترین برنامه ریکاوری گوشی / قویترین نرم افزار ریکاوری 2020 اندروید / اپ برگرداندن اطلاعات گوشی شیائومی

یکی دیگر از برنامه های بازیابی فایل های پاک شده اندروید Recovery Software است که از لحاظ ظاهری خیلی به برنامه‌های تقلبی شباهت دارد و از این جهت باید مراقب باشید که نسخه اصلی آن را دریافت کنید. این برنامه به راحتی می‌تواند فایل‌هایی که در پوشه Trash قرار دارند را بازیابی کند.

این برنامه را نمی‌توانیم بهترین برنامه بازیابی اندروید بدانیم چرا که تنها با آن می‌توانید ویدیو، صوت و تصویر را بازیابی کنید و باید قید دیگر فایل‌ها را بزنید. همچنین این برنامه می‌تواند مواردی که مدت زمان بسیار طولانی از زمان پاک شدن آن‌ها می‌گذرد را هم پیدا و بازیابی کند.

دانلود اپلیکیشن ریکاوری عکس برای اندروید Recovery Software

5. نرم افزار بازیابی عکس اندروید DiskDigger photo recovery

بازیابی فایل های پاک شده اندروید / بهترین برنامه ریکاوری فیلم اندروید / اپ برگرداندن اطلاعات گوشی شیائومی

این برنامه همانطور که از اسمش پیداست یک نرم افزار بازیابی عکس اندروید است. رابط کاربری آن بسیار ساده است و پیچیدگی خاصی ندارد. با کمک آن به راحتی علاوه بر تصاویر می‌توانید به بازیابی فیلم‌های پاک شده هم بپردازید. با این حال حتی این برنامه هم تنها زمانی تمام پتانسیل خود را نشان می‌دهد که دستگاه شما روت شده باشد.

اگر گوشی روت نشده باشد، برنامه تنها کش دستگاه را اسکن می‌کند که فایده چندانی ندارد. اما اگر گوشی روت شده باشد، تمام قسمت‌های گوشی از جمله کارت حافظه اسکن و بررسی می‌شود. از این جهت این برنامه بهترین اپلیکیشن ریکاوری فیلم اندروید ( و تصاویر) به حساب می‌آید.

دانلود اپلیکیشن ریکاوری عکس اندروید DiskDigger

6. DigDeep Image Recovery؛ بهترین اپلیکیشن ریکاوری عکس اندروید

قویترین نرم افزار ریکاوری سامسونگ / بهترین برنامه ریکاوری گوشی سامسونگ / بازیابی فایل های پاک شده اندروید

شاید بهترین اپلیکیشن ریکاوری برای اندروید مخصوص تصاویر و بازیابی ویدیو پاک شده اندروید برنامه DigDeep باشد که می‌تواند تصاویر و ویدیوهایی که به تازگی پاک کردید را ریکاوری کنید. این برنامه نیاز به دسترسی روت ندارد و بسیاری از کاربران می‌توانند از آن استفاده کنند. با این حال همانطور که گفتیم تنها با کمک آن می‌توانید فایل‌هایی که به تازگی پاک کردید را بازیابی کنید.

رابط کاربری این برنامه به عنوان قویترین برنامه ریکاوری گوشی برای تصاویر، بسیار ساده است و شما پس از نصب تنها کافی است دستورات برنامه را دنبال کنید تا بتوانید به راحتی فایل‌ها را به گوشی برگردانید.

دانلود برنامه ریکاوری عکس و فیلم آندروید DigDeep

سوالات متداول

1. آیا برای بازیابی فایل های پاک شده اندروید باید گوشی را روت کنیم؟

بیشتر برنامه‌های ریکاوری از جمله بهترین برنامه ریکاوری گوشی اندروید برای بازیابی اطلاعات شما نیاز به دسترسی به روت دارند. بدون روت نمی‌توانید فایل‌هایی که واقعا از حافظه پاک شدند یا آسیب دیدند را بازیابی کنید.

2. بهترین برنامه ریکاوری گوشی اندروید کدام است؟

بستگی دارد چه فایلی را بخواهید ریکاوری کنید. اگر می‌خواهید تصاویر و ویدیوها را بازیابی کنید بهترین گزینه DiskDigger است اما اگر فایل‌های دیگر را می‌خواهید بازیابی کنید اپلیکیشن Dumpster قویترین نرم افزار ریکاوری سامسونگ و دیگر گوشی‌های اندرویدی به حساب می‌آید.

احتمالا این مطالب رو هم دوست داشته باشید
thumbnail
آموزش تصویری گام به گام تغییر رمز اینستاگرام و روش ...
تیم پلازا مگ05 خرداد 1401 11:30
thumbnail
بازیابی پیام های واتساپ؛ چگونه پیامهای حذف شده واتس ...
تیم پلازا مگ04 خرداد 1401 14:30
thumbnail
چگونه رمز فراموش شده جیمیل را پیدا کنیم؟
تیم پلازا مگ17 اردیبهشت 1401 10:30
thumbnail
آموزش روش های تهیه بکاپ در گوشی های اندرویدی
طاهره غلامیان11 مرداد 1400 17:00

سخن پایانی

با دانلود اپلیکیشن ریکاوری اندروید می‌توانید بسیاری از فایل‌هایی که قبلا پاک کردید را دوباره بازیابی کنید. گرچه برای استفاده از بهترین برنامه ریکاوری گوشی اندروید، گوشی شما باید روت شده باشد در غیر این صورت تعداد فایل‌های قابل بازیابی خیلی محدودتر خواهد شد. نظر شما در مورد بازیابی فایل های پاک شده اندروید چیست؟ اگر تا به حال تجربه کار با قویترین نرم افزار ریکاوری سامسونگ و دیگر گوشی‌های اندرویدی را داشتید حتما نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
دیدگاه کاربران1 دیدگاه
avatar
غلامسرور ساربانی
.
12 بهمن 1400، 12:41
پاسخ
0
2
تمام نرم افزار دروغ میگن
جدول فروش فیلم ها
 • 1.867 میلیارد دلار
  Spiderman No Way Home
  اکران: 17 دسامبر 2021
 • 361 میلیون دلار
  Sing 2
  اکران: 22 دسامبر 2021
 • 279 میلیون دلار
  The Batman
  اکران: 04 مارس 2022
 • 273 میلیون دلار
  Uncharted
  اکران: 18 فوریه 2022
 • 138 میلیون دلار
  Scream
  اکران: 14 ژانویه 2022
 • 116 میلیون دلار
  Death on the Nile
  اکران: 04 فوریه 2022
 • 72 میلیون دلار
  Jackass Forever
  اکران: 04 فوریه 2022
 • 47 میلیون دلار
  Dog
  اکران: 18 فوریه 2022
 • 4 میلیون دلار
  Cyrano
  اکران: 25 فوریه 2022