هر آنچه از بازی Call of Duty 2022: Modern Warfare 2 می‌دانیم

بازی کالاف دیوتی ۲۰۲۲ / بازی کال آف دیوتی 2022
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

شاید یکی از مهمترین موارد مربوط به زمان‌های اخیر خبر انتشار بازی Call of Duty 2022: Modern Warfare 2 باشد. بازی ندای وظیفه ۲۰۲۲: جنگاوری نوین ۲ با ویژگی‌های ارتقا یافته و جدید خود بدون شک حرف‌های زیادی برای گفتن خواهد داشت. بر همین اساس بر آن شدیم تا در مقاله پیش رویتان هر آنچه از بازی کالاف دیوتی ۲۰۲۲ می‌دانیم را مورد بررسی قرار دهیم. همراه پلازا بمانید تا جزئیات مربوط به بازی کال آف دیوتی 2022 را با همدیگر بررسی کنیم.

بازی Call of Duty 2022: Modern Warfare 2 به همین زودی ها منتشر خواهد شد و هر چه به این تاریخ انتشار نزدیک می‌شویم شاید بد نباشد که نگاهی به هر آنچه باید در مورد این عنوان بررسی کنیم، بیندازیم. از تاریخ انتشار بازی ندای وظیفه ۲۰۲۲: جنگاوری نوین ۲ خبر داریم. علاوه بر این از مدهای بازی کالاف دیوتی ۲۰۲۲ و حتی جزئیات کمپین بازی کال آف دیوتی 2022 نیز اطلاعات بسیار خوبی در دست داریم. همراه پلازا بمانید تا جزئیات مختلف بازی Call of Duty: 2022 را با همراهی همدیگر مورد بررسی قرار دهیم.

در بخش پایین، ویدئویی با محتوای «ده موردی که باید در مورد بازی Modern Warfare 2 بدانید» قرار دارد که می‌توانید آن را با زیرنویس فارسی مشاهده کنید:

آنچه در ادامه می‌خوانیم:

 

هر آنچه از بازی Call of Duty 2022: Modern Warfare 2 می‌دانیم

می‌توان گفت هر سال یک بازی جدید Call of Duty روانه بازار گیمینگ می‌شود و امسال نیز نوبت بازی جدید Call of Duty 2022 است. در دو سال اخیر کمپانی‌ Sledgehammer Games وظیفه انتشار عناوین اخیر کال آف دیوتی را بر عهده گرفته بود و هم اکنون می‌توان گفت این وظیفه بر عهده کمپانی بسیار متبحر Infinity Ward قرار گرفته است.

تاریخ عرضه بازی Call of Duty 2022

در رابطه با تاریخ انتشار بازی ندای وظیفه ۲۰۲۲: جنگاوری نوین ۲ می‌توان گفت هنوز زمان مشخصی برای این عنوان تعیین نشده است. با این وجود ما می‌دانیم که بازی Call of Duty 2022 Modern Warfare II در سال 2022 منتشر خواهد شد؛ چرا که کمپانی اکتیویژن هر سال یک عنوان جدید از سری عنوان‌های ندای وظیفه روانه بازار گیمینگ می‌کند.

البته در رابطه با بازی کالاف دیوتی ۲۰۲۲ و تاریخ انتشار آن می‌توانیم تخمین‌هایی داشته باشیم. چرا که اکثر عناوین پیشین سری بازی Call of Duty بین ماه‌های اکتبر و نوامبر منتشر شده‌اند. بر همین اساس می‌توان گفت بازی Call of Duty 2022 در بین این ماه‌ها منتشر خواهد شد.

پلتفرم های بازی ندای وظیفه ۲۰۲۲: جنگاوری نوین ۲

می‌توان گفت تا کنون در رابطه با پلتفرم‌های بازی کالاف دیوتی ۲۰۲۲ هنوز اطلاعات مشخصی در دست نیست. با این وجود همانطور که تاریخ عرضه بازی Call of Duty 2022 را تخمین زدیم، قادر به آن هستیم که در این رابطه نیز حدس‌هایی بزنیم.

بازی کالاف دیوتی ۲۰۲۲ / بازی کال آف دیوتی 2022

در این رابطه می‌توانیم اذعان کنیم که هر دو بازی‌ Black Ops Cold War و Vanguard عناوین بین نسلی (Cross-gen) هستند. هر دو این عناوین برای سخت افزارهای نسل پیشین و نسل کنونی گیمینگ منتشر شده‌اند. بر همین اساس شاید بتوان گفت که بازی Call of Duty 2022: Modern Warfare 2 از این فرمول پیروی کند.

بر این اساس می‌توان گفت که بازی ندای وظیفه ۲۰۲۲: جنگاوری نوین ۲ برای پلتفرم‌های PS4، PS5، Xbox One، Xbox Series X|S و نهایتا پلتفرم PC منتشر خواهد شد. با این وجود نسخه‌های نسل قبلی بازی کالاف دیوتی ۲۰۲۲ ممکن است دارای یک وجه تفاوت بارز باشند و این وجه تفاوت عبارت از آن است که این نسخه‌ها (به علت حجم بالای بازی) در قالب چندین دیسک فشرده ارائه شوند.
علاوه بر این یکی از مهمترین نکته‌هایی که در این رابطه باید به آن توجه کنیم این امر است که کمپانی مایکروسافت، کمپانی اکتیویژن بلیزارد را خریداری کرده است؛ بر همین اساس ممکن است که در آینده نزدیک عناوین Call of Duty دیگر برای پلی استیشن منتشر نشوند. با این وجود به احتمال زیاد این امر در رابطه با بازی کال آف دیوتی 2022 صدق نمی‌کند و این عنوان برای این پلتفرم منتشر خواهد شد.

نام و داستان بازی کال آف دیوتی 2022

بر اساس لیک‌هایی که از بازی ندای وظیفه ۲۰۲۲: جنگاوری نوین ۲ منتشر شده است، این بازی ویدیویی با عنوان Project Cortez شناخته می‌شود و در واقع دنباله بازی Call of Duty: Modern Warfare 2019 به حساب می‌آید.
البته قبل از آنکه بازی Call of Duty Vanguard منتشر شود، ما می‌توانستیم تخمین بزنیم که عنوان 2022 دنباله کدام بازی خواهد بود. اخباری که در ماه سپتامبر درز کرده بودند، حاکی از آن بودند که پروژه کورتز دنباله مستقیم بازی Modern Warfare 2019 است.

در بازی کالاف دیوتی ۲۰۲۲ بازیکنان به نیروهای ویژه آمریکایی ملحق خواهند شد تا در یک جنگ علیه گروه‌های مواد مخدر کلمبیایی شرکت کنند. این گزارش را سایت معتبر VGC به ما ارائه داده است. کمپین بازی ندای وظیفه ۲۰۲۲: جنگاوری نوین ۲ بر اساس آنچه می‌دانیم شباهت زیادی به بازی Red Dead Redemption 2 خواهد بود و این کمپین‌ را المان‌های واقع گرایی افراطی، خشونت و انیمیشن‌های مرگ بسیار منحصر به فرد همراهی خواهند کرد.

گیم پلی بازی کالاف دیوتی ۲۰۲۲

تام هندرسون (Tom Henderson) از کمپانی VGC به ویژه در رابطه با هوش مصنوعی بسیار مخصوص موجود در بازی کال آف دیوتی 2022 سخن گفته و بیان کرده است که این امر در این عنوان بسیار ویژه‌تر از عناوین قبلی خواهد بود.

بازی کالاف دیوتی ۲۰۲۲ \ بازی Call of Duty 2022: Modern Warfare 2

هندرسون گفت:

در بازی Call of Duty 2022: Modern Warfare 2 اگر دشمنانتان را از ناحیه دست یا پا مورد اصابت گلوله قرار دهید آن‌ها اعضای بدن خود را از دست خواهند داد. همچنین اگر آن‌ها را از ناحیه سینه مورد اصابت قرار دهید ممکن است به این زودی‌ها نمیرند.

نکته دیگر در رابطه با نقشه‌های موجود در بازی ندای وظیفه ۲۰۲۲: جنگاوری نوین ۲ است که بر اساس آنچه می‌دانیم پنج نقشه کلاسیک مدرن وارفر برای بازی کال آف دیوتی 2022 تدارک دیده شده‌اند. این نقشه‌ها به ترتیب فاولا (Favela)، ترمینال (Terminal)، های رایز (Highrise)، شیپمنت (Shipment) و کواری (Quarry) نام گرفته‌اند.

هدف از قرار دادن این نقشه‌ها در بازی کالاف دیوتی ۲۰۲۲ بازگشتی به سوی نسخه ریمستر شده بازی Modern Warfare 2 سال 2009 و به ویژه حالت چند نفره آن بازیست. گویا این نقشه‌ها برای قرار بودند که برای همان بازی منتشر شوند اما نهایتا این تصمیم گرفته شد که برای نسخه کنونی نگه داری شوند.

نکته دیگری که در رابطه با بازی ندای وظیفه ۲۰۲۲: جنگاوری نوین ۲ باید به آن اشاره کنیم، حالت‌های موجود در این بازی ویدیویی است. در این رابطه می‌توان گفت بازی کال آف دیوتی 2022 یک حالت جدید خواهد داشت که بسیار شبیه به حالت Escape From Tarkov است. جزئیات چندانی از تمامی حالت‌های موجود در بازی Call of Duty 2022: Modern Warfare 2 نداریم.
با این وجود برخی از آهنگ‌های موجود در این عنوان و حالت‌های آن لیک شده‌اند. یکی از منابع در این رابطه گفته است:

هدف شما در یکی از حالت‌های بازی ندای وظیفه ۲۰۲۲: جنگاوری نوین ۲ آن است که آیتم‌های بسیاری را در پهنای نقشه‌های مختلف به دست آورید و قبل از آنکه زمانتان به پایان برسد تمامی این مکان‌ها را ترک کنید.

این حالت که به شیوه تارکوو (Tarkov) طراحی شده است با نام DMZ شناخته می‌شود که مخفف عبارت Demilitarized zone بوده و از زمان بازی Call of Duty Modern Warfare که در سال 2019 منتشر شده بود، در دست بهینه سازی قرار داشت. تام هندرسون در این رابطه گفته است که این حالت از اوایل سال 2018 در دست ساخت بوده است و همین امر آن را تبدیل به یکی از جاه طلبانه‌ترین حالت‌هایی که سری ندای وظیفه تا به حال به خود دیده است می‌کند.

در این حالت 20 الی 35 بازیکن به مصاف همدیگر خواهند رفت و در آن شاهد یک تجربه گیمینگ مجزا خواهید بود؛ یعنی همان امری که در بازی Warzone هم اکنون تجربه می‌کنید.

بازی ندای وظیفه ۲۰۲۲: جنگاوری نوین ۲

علاوه بر این یک حالت الهام گرفته شده از بازی Rainbow Six Siege نیز در بازی Call of Duty 2022: Modern Warfare 2 قرار داده شده است که با عنوان حالت Attackers v. Defenders شناخته می‌شود و در آن شاهد رویکردی تاکتیکی‌تر نسبت به مبارزات نوبتی خواهیم بود.
در این حالت تیم‌های مختلف در ابتدا نیازمند آن خواهند بود که استراتژی خود را در میدان نبرد مشخص کنند. این حالت از بازی کالاف دیوتی ۲۰۲۲ به شما دسترسی به گجت‌های جدید، تله‌ها و حتی دوربین‌های مختلف را خواهد داد تا موقعیت خود و دشمن را در میدان نبرد زیر نظر بگیرید.

سخن پایانی

با انتشار عنوان جدید ندای وظیفه، لینک دانلود بازی Call of Duty Modern Warfare 2 برای PC را نیز در این مقاله برای شما قرار خواهیم داد. تاریخ عرضه بازی Call of Duty 2022 پاییز 2022 محسوب می‌شود و احتمالا این عنوان نیز با توجه به تاریخ انتشارهای قبلی در ماه اکتبر یا نوامبر این سال عرضه شود. در نگاهی کلی می‌توان گفت بازی Call of Duty 2022 Modern Warfare II حرف‌های زیادی برای گفتن خواهد داشت و مخاطبان ندای وظیفه را از خود راضی نگه خواهد داشت. البته باید منتظر بمانیم تا به این امر پی ببریم که بازی جدید Call of Duty 2022 در چه حد و اندازه به وعده‌هایی که داده است وفادار خواهد ماند.

پاراگراف 30 آرون گروپس
{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
دیدگاه کاربران1 دیدگاه
avatar
ss
.
19 اردیبهشت 1401، 11:06
پاسخ
0
0
چه فایده وقتی قرار نیست کرک شه و اون قدر گرونه که نمیشه خرید
جدول فروش فیلم ها
 • 55.4 میلیارد تومان
  انفرادی
  اکران: 07 اردیبهشت 1401
 • 40.3 میلیارد تومان
  سگ بند
  اکران: 25 اسفند 1401
 • 16.5 میلیارد تومان
  علف زار
  اکران: 28 اردیبهشت 1401
 • 13.2 میلیارد تومان
  تی تی
  اکران: 15 تیر 1401
 • 12.5 میلیارد تومان
  موقعیت مهدی
  اکران: 18 اسفند 1401
 • 9.5 میلیارد تومان
  شادروان
  اکران: 25 اسفند 1401
 • 8.8 میلیارد تومان
  روز صفر
  اکران: 18 اسفند 1401
 • 7.9 میلیارد تومان
  چند میگیری گریه کنی ۲
  اکران: 28 اردیبهشت 1401
 • 6.2 میلیارد تومان
  مرد بازنده
  اکران: 18 اسفند 1401
 • 4 میلیارد تومان
  هناس
  اکران: 18 خرداد 1401