بازیگران فیلم کمدی تاریخی Seize Them معرفی شدند

فیلم کمدی تاریخی Seize Them
  • twiter
  • linked-in
  • whatsapp

فیلمبرداری فیلم کمدی تاریخی Seize Them به کارگردانی کورتیس واول در لوکیشن‌های مشخص شده در بریتانیا آغاز شده.

از بازیگران این فیلم می‌توان به بازیگر برنده جایزه BAFTA و ستاره فیلم The Electrical Life of Louis Wain ایمی لو وود، بازیگر سریال Shrill لولی آدفوپ، بازیگر مشهور فیلم Hot Fuzz نیک فراست، بازیگر سریال W1A جسیکا هاینز، بازیگر سریال Bridgerton نیکولا کوگلان اشاره کرد. ایمی لی وود و نیکولا کوگلان نقش‌های اصلی فیلم را ایفا خواهند کرد.

نیکولا کوگلان، بازیگر 35 ساله ایرلندی، نقطه عطف دوران بازیگری‌اش را با سریال Bridgerton رقم زد.Bridgerton یک سریال درام تاریخی محصول نتفلیکس است که در دوره‌ای پربیننده ترین سریال این پلتفرم بود تا زمانی که سریال Squid Game توانست از آن عبور کرده و حالا Bridgerton در رتبه دوم قرار دارد.

همچنین بخوانید :

بازیگران فیلم !Seize Them معرفی شدند

فیلمنامه فیلم کمدی تاریخی Seize Them را اندی رایلی (نویسنده فیلم Ron’s Gone Wrong) نوشته است. داستان در دوران تاریک تاریخ بریتانیا روایت می‌شود. جایی که سلطنت ملکه داگان با بازی ایمی لی وود، توسط یک شورشی به نام جوآن با بازی نیکولا کوگلان سرنگون می‌شود. حالا ملکه در سرزمین خودش یک فراری محسوب می‌شود و جایزه سنگینی برای سر او تعیین شده است. ملکه داگان با کمک خدمتکارش شولمی با بازی لولی آدفوپ که رازهای فراوانی از او را می‌داند و خدمتکار دیگرش بابیک با بازی نیک فراست که می‌خواهد در زندگیش به جایگاه بهتری برسد، باید با سختی‌ها و خطرات زیادی مواجه شود تا بتواند سلطنت خودش را پس بگیرد.

نیک فراست در مورد قبول کردن نقشش برای بازی در فیلم کمدی تاریخی Seize Them گفت:

«فرصت فیلمبرداری در سرزمین پدریم ولز را نمی‌خواستم از دست بدهم. تجربه بازی کردن در کنار ایمی لی وود و لولی آدفوپ فوق العاده بود».

این فیلم توسط دیمین جونز (Absolutely Fabolous The Movie) و متیو ویلکنستون (Yesterday) تهیه می‌شود. نیگل گرین، جک وب، سوفی مِیِر، پاول گرندی و اندی رایلی نیز تهیه کننده‌‌های اجرایی آن خواهند بود. کمپانی EFD بودجه فیلم را تامین کرده و فیلم را در انگلستان و ایرلند اکران خواهد کرد.

 صحبت های دیمین جونز

تهیه کننده فیلم دیمین جونز در مصاحبه‌ای گفت:

«ما بسیار هیجان‌زده هستیم که با خنده‌دارترین بازیگران زن جوان امروز ایمی، لولی و نیکولا و همچنین نیک فراست و جس هاینز کار می‌کنیم. با حمایت یکی از بهترین توزیع کنندگان در بریتانیا در نایجل گرین و EFD، ما احساس افتخار می‌کنیم که این پروژه را به صفحه نمایش بزرگ ارائه می‌کنیم».

فیلم کمدی تاریخی Seize Them قرار است که در طول شش هفته در ولز و شهر کنت فیلمبرداری شود.

پاراگراف 30 آرون گروپس
{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها