ستاره فیلم Suicide Squad به Fast and Fusrious 10 می پیوندد؟

  • twiter
  • linked-in
  • whatsapp

دنیلا ملکیور، ستاره پرتغالی فیلم The Suicide Squad که نقش Ratcatcher را ایفا کرده بود، تا قبل از حضور در این فیلم آنچنان شناخته شده نبود. اما بعد از دیده شدن در The suicide Squad، بسیاری از هوادارانش منتظر اعلام پروژه بعدی او بودند.

با اینکه خیلی‌ها انتظار داشتند جیمز گان، کارگردان فیلم The Suicide Squad بعد از ساختن سریال Peacemaker و موفقیتش به سراغ اسپین آف دیگری از این شخصیت اینبار با حضور Ratcatcher برود، اما حالا صحبت‌هایی در میان است که ستاره فیلم The Suicide Squad در پروژه بعدی سری فیلم‌های Fast and Furious حضور داشته باشد.

دنیلا ملکیور برای بازی در سریال های Valor da Vida و A herderia و Massa fresca شناخته می‌شد. همچنین او دوبله پرتغالی کارکتر گوین استیسی برای انیمیشن Spiderman:Into the Spider-verse را انجام داده بود که صدا پیشگی اصلی این کارکتر را هیلی استنفیلد بر عهده داشت. ستاره فیلم The Suicide Squad قرار است در فیلم Assassin Club به همراه هنری گولدینگ (Crazy Rich Asians)، سم نیل (Jurrassic Park و سریال Peaky Blinders) و نومی رپیس (Lamb) ایفای نقش کند. همچنین او در فیلم بعدی نیل جوردن (Interview with the Vampire) به نام Marlowe در کنار لیام نیسون حضور خواهد داشت.

وین دیزل تلاش کرد کدورت‌های پیش آمده بین خودش و دواین جانسون را از بین ببرد و در انجام این کارناموفق ماند تا The Rock برای ایفای کارکترش یعنی هابز در دو فیلم آخر این مجموعه حضور نداشته باشد. چند وقت پیش اعلام شد که ستاره فیلم Justice League و بازیگر نقش آکوامن، جیسون موموآ قرار است که به عنوان آنتاگونیست فیلم بعدی Fast and Furious در این فرنچایز حضور داشته باشد. و حالا ستاره فیلم The Suicide Squad دنیلا ملکیور هم احتمالا به این فیلم اضافه می‌شود.

Ratcatcher به Fast and Fusrious 10 می‌پیوندد؟

طبق گزارش The Wrap وین دیزل، میشل رودریگز، تایریس کیبسن، لوداکریس، سونگ کانگ و کارگردان جاستین لین در فیلم بعدی بدون عنوان این سری حضور خواهند داشت. هنوز مشخص نیست که دنیلا ملکیور قرار است عضوی از خانواده دومینیک تورتو باشد یا اینکه با همراهی جیسون موموآ تلاش کند که این خانواده را از بین ببرد. با توجه به مهارت‌های قابل توجهی که دنیلا ملکیور برای ایفای نقشش در The Suicide Squad از خودش نشان داد، او می‌تواند گزینه خیلی خوبی برای اضافه شدن به گروه بازیگران فیلم Fast and Furious بعدی باشد.

این آخرین فیلم این فرنچایز نخواهد بود

فیلم دهم این سری قرار است که در دو پارت تولید شده و یک پارت آن در 2023 و پارت دومش در 2024 عرضه شود. شاید داستان اصلی این فرنچایز با این دو فیلم تمام شود، اما این پایان کار این فرنچایز نخواهد بود.

فیلم دوم Hobbs and Shaw که اسپین آفی برای سری اصلی با بازی دواین جانسون و جیسون استاتهام بود، در مرحله فیلمنامه نویسی قرار دارد.

همچنین اسپین آف دیگری از این مجموعه در دست تولید است. شارلیز ترون قرار است که به عنوان نقش اصلی در این فیلم حضور داشته باشد و این اولین فیلم این فرنچایز خواهد بود که توسط بازیگران زن در نقش اصلی تولید می‌شود. هنوز از مابقی بازیگران این فیلم نامی برده نشده و با اینکه هنوز پیوستن ستاره فیلم The suicide Squad دنیلا ملکیور به فیلم دهم این مجموعه مشخص نیست، اما احتمال می‌دهند که او هم در این اسپین آف حضور داشته باشد.

پاراگراف 30 آرون گروپس
{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها