کریستینا ریچی به خانواده آدامز (Adams Family) بازمی گردد

بازگشت کریستینا ریچی به خانواده آدامز
  • twiter
  • linked-in
  • whatsapp

کریستینا ریچی (Christina Ricci) در کودکی با بازی در نقش ونزدی (Wednesday) در سریال خانواده آدامز (The Adams Family)، شهرت زیادی کسب کرد. حالا نتفلیکس اخباری راجع به بازگشت کریستینا ریچی به خانواده آدامز منتشر کرده است.

خانواده آدامز یک سریال پرطرفدار در دهه 90 میلادی بود. ونزدی دختر خانواده آدامز بود. نقش ونزدی توسط بازیگر نوجوانی به نام کریستانا ریچی ایفا می‌شد. حالا بعد از سه دهه، قرار است کریستانا ریچی در چهارمین دهه زندگی خودش، در سریال جدید نتفلکیس بازی کند. نام این سریال ونزدی (Wednesday) است و به نوعی اسپین آف شخصیت ونزدی از خانواده آدامز است.

شخصیت ونزدی در میان کمپانی‌های فیلمسازی و بازی‌سازی بسیار محبوب است. تا امروز چندین فیلم، سریال، لایو اکشن و بازی ویدئویی از روی شخصیت ونزدی آدامز ساخته شده است. این شخصیت خیالی اولین بار توسط کارتونیست آمریکایی، چارلی آدامز، خلق شد. طبق اخبار منتشرشده بازگشت کریستینا ریچی به خانواده آدامز شرایط خاصی دارد. اول از همه او نزدیک به 42 سال سن دارد. در حالیکه نقش ونزدی در سریال اصلی 6 و در بازی‌های ویدئویی و نسخه لایو اکشن فقط 13 سال دارد.

سن و سال بالا، مهمترین نگرانی درباره بازگشت کریستینا ریچی به خانواده آدامز

کریستینا ریچی در خانواده آدامز

اولین نکته مبهم درباره بازگشت کریستانا ریچی به خانواده آدامز، سن و سال اوست. قرار نیست این بازیگر نسخه مسن‌تر از خودش را بازی کند. هنوز معلوم نیست کریستانا ریچی 42 سال چگونه قرار است نقش یک نوجوان 13 ساله را بازی کند. به‌احتمال زیاد در ماه‌های آینده جزئیات بیشتری درباره این موضوع از طرف سازندگان منتشر خواهد شد.

طبق اطلاعات به‌دست آمده، این سریال فقط 8 قسمت دارد. در خلاصه داستان آمده است که ونزدی قصد دارد معمایی که 25 سال پیش پدر و مادرش را درگیر کرده بود، حل کند. او در آکادمی نورمور (Nevermore Academy)، در حال تحصیل و در تلاش برای تسلط بر توانایی‌های ماورایی خودش است. یک سری قتل‌های هیولایی و وحشت‌آور توسط گروهی از موجودات ماورایی در شهر محلی ونزدی در حال رخ دادن هست.

ونزدی باید تلاش کند از یک سو بر توانایی‌های ویژه خودش مسلط شود و از سویی دیگر با نیروهای شیطانی محله مبارزه و رمز و راز آن‌ها را کشف کند. از سویی دیگر، ونزدی درگیر روابط شخصی و عاطفی خاصی در آکادمی مورنور شده است و باید زندگی شخصی خودش را اداره کند.

به‌هرحال خانواده آدامز نام آشنایی برای علاقمندان به سینما و انیمیشن است. باید منتظر روند تولید و فیلمبرداری و انتخاب سایر بازیگران ماند. بسیاری از کودکان و نوجوانانی که در دهه 90 سریال خانواده آدامز را تماشا می‌کردند، اکنون منتظر حضور دوباره بازیگر محبوبشان در تلویزیون هستند.

پاراگراف 30 آرون گروپس
{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها