نقش اساسی رایان رینولدز در ساخت فیلم پروژه آدام

  • twiter
  • linked-in
  • whatsapp

پروژه آدام (Adam Project) فیلم جدید رایان رینولدز (Ryan Reynolds) است. این بازیگر مطرح سابقه زیادی در بازی در نقش‌های مهیج و اکشن دارد. کارگردان فیلم سینمایی پروژه آدام، در مصاحبه‌ای با خبرگزاری Collider از نقش مهم رینولزد در پشت صحنه فیلم خبر داده است.

پروژه آدام یک فیلم علمی-تخیلی درباره سفر در زمان است. این فیلم توسط کمپانی فیلمسازی Amblin تولید و از نتفلیکس در حال پخش است. تا امروز که یک هفته از پخش فیلم می‌گذرد، فروش فیلم قابل‌قبول بوده و توجهات معطوف آن شده است. ترکیب رایان رینولدز و فیلم‌های فانتزی و اکشن در یک دهه اخیر همیشه جواب داده است.

در فیلم جدید رایان رینولدز، او نقش خلبان یک جنگنده را بازی می‌کند. این خلبان موفق می‌شود در زمان سفر کند و به گذشته برگردد. او در گذشته با خودش در 12 سالگی روبرو می‌شود. حالا تلاش می‌کند تا با ورژن جوان‌تر خودش راه سفر در زمان را مسدود کند و اجازه کشف مسیر سفر در زمان را ندهد. این فیلم توسط شان لیوای (Shawn Levy) کارگردان فیلم شبی در موزه تولید شده است. او در مصاحبه اخیرش از نقش مهم و کمک‌های بی‌نظیر رایان رینولدز در ساخت فیلم توضیح داده است.

نقش مهم بازیگر ددپول در ساخت فیلم جدید رایان رینولدز

فیلم جدید رایان رینولدز

شاون لیوای گفت که اگرچه رینولدز نقش بسیار مهمی را در پروژه آدام بازی کرده است ولی حضور او در پشت صحنه فیلم بسیار پررنگ‌تر و مهم‌تر بود. او بدون هیچ چشم‌داشتی در پشت صحنه مثل یک دستیار تهیه‌کننده به لیوای کمک می‌کرده است. او گفته که این فیلم چهارمین تجربه رینولدز به‌عنوان دستیار تهیه‌کننده است. هر دو اپیزود ددپول (Deadpool) و مرد آزاد (Free Guy) تجربه‌های قبلی او بودند.

شاون لیوای گفته که:

«من تجربیات زیادی در کار با دستیاران تولید دارم. با ده‌ها دستیار تولید همکاری کردم اما رینولدز بسیار ممتاز و عالی است. او در نوشتن فیلمنامه، انتخاب لوکیشن، بازیگردانی، چیدمان و دکور صحنه، ادیت فیلم، تنظیم صدا و صداگذاری و حتی موسیقی متن فیلم نظر می‌دهد و فعالیت بسیار مثبتی در راستای ساخت یک فیلم درجه یک دارد.»

به‌نظر می‌رسد که لیوای و رایان در پشت صحنه فیلم جدید رایان رینولدز، اوقات خوشی را با هم سپری کرده‌اند و اکنون قصد ادامه همکاری دارند.

این دو نفر در ساخت فیلم مرد آزاد نیز همکاری موفقی با هم داشتند. به نظر می‌رسد با توجه به تجربیات موفقشان، قرار باشد ساخت و تولید اپیزود سوم ددپول نیز برعهده رایان رینولدز و لیوای باشد. رینولدز در صحبت‌های اخیرش گفته از آزمون و خطا خوشش می‌آید. تولید یک فیلم و ضبط مجدد سکانس‌ها شور و شوق جالبی به این بازیگر و حالا تهیه‌کننده منتقل می‌کند.

پاراگراف 30 آرون گروپس
{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها