پروژه ای با بازی یحیی عبدالمتین و تهیه کنندگی مایکل بی جردن

 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

به زودی شاهد همکاری مایکل بی جردن (Michael B. Jordan) و یحیی عبدالمتین (Yahya Abdul-Mateen II) در فیلم I Helped Destroy People خواهیم بود که می‌تواند تبدیل به یکی از جذاب‌ترین و جالب‌ترین فیلم‌های ژانر تریلر و جنایت واقعی در چند سال گذشته شود.

یحیی عبدالمتین، ستاره سریال Watchmen، روزهای پر مشغله‌ای را می‌گذراند. او بخاطر این سریال برنده جایزه امی شد و در فیلم The Matrix: Resurrections نیز ایفا کننده نقش مورفیس نیز بود. و حالا می‌خواهد با بازی در یک پروژه جنایی دوباره نام خود را بر سر زبان‌ها بیاورد.

فیلم I Helped Destroy People قرار است که توسط بن واتکینز (Ben Watkins) خالق سریال Hand of God نوشته شود و توسط مایکل بی جردن و الیزابت راپوسو (Elizabeth Raposo) تهیه شود. یحیی عبدالمتین هم فعلا به عنوان تنها بازیگر این پروژه انتخاب شده.

فیلم I Helped Destroy People بر اساس مقاله‌ای به همین نام از مجله نیویورک تایمز، اقتباس شده است. این مقاله را جانت ریتمن (Janet Reitman) درباره یک مامور FBI به نام تری آلبری (Terry Albury) نوشته است. بعد از واقعه 11 سپتامبر، به آلبری که تنها مامور سیاه پوست دفتر خود بود وظیفه نفوذ به جوامع مسلمان را برای جمع آوری اطلاعات دادند. داستان او نشان دهنده خستگی او از کارش، افشاگری اطلاعات به مردم و موضع گیری در برابر چیزی که فکر می‌کرد درباره جنگ با تروریسم اشتباه است، خواهد بود و اینکه سر و کله زدن با تمامی این‌ها چه بر سر حرفه کاریش آورد.

پروژه‌ای با بازی یحیی عبدالمتین و تهیه کنندگی مایکل بی جردن

آلبری که از جنگ علیه تروریسم که پس از 11 سپتامبر اسیر کشور شد، ناامید شده بود، شروع به افشای عمومی اطلاعات طبقه بندی شده در مورد این عملیات کرد و در نهایت او را به زندان انداخت. و در حالی که جنبه‌های زیادی از جنگ علیه تروریسم وجود دارد که باز کردن و بررسی آن‌ها دشوار است، حتی اکنون با گذشت بیش از 20 سال از حوادث 11 سپتامبر، ما هنوز در مورد آنچه در آن زمان در مکان‌هایی مانند FBI رخ داده است، یاد می‌گیریم. مقاله‌ای که فیلم بر اساس آن ساخته شده است در سال 2021 منتشر شد و داستان جدیدی برای مردم محسوب می‌شد. فیلم I Helped Destroy People نگاهی جذاب به شخصیت تری آلبری خواهد بود.

جملاتی که در ادامه می‌خوانید، جملات گفته شده توسط خود شخص تری آلبری است:

«من آن اسناد را به دلیل برخی نارضایتی‌های نژادی با FBI فاش نکردم… من این کار را کردم زیرا اوضاع به نقطه عجیبی رسید و واقعیت چیزی که من بخشی از آن بودم به گونه‌ای به من ضربه زد که وجودم را در هم شکست. افسانه‌ای در مورد جنگ با تروریسم و ​​اف بی آی وجود دارد. و اف بی آی  به ماموران این قدرت را داده است که زندگی افراد کاملاً بیگناه را بر اساس این که از کدام قسمت از جهان آمده‌اند یا به چه دینی عمل می‌کنند یا و رنگ پوستشان، خراب کنند. من این کار را کردم… به نابودی مردم به مدت 17 سال کمک کردم.»

دوران کاری شلوغ مایکل بی جردن و یحیی عبدالمتین

مایکل بی جردن قرار است که به عنوان بازیگر و کارگردان فیلم Creed 3 در این پروژه حضور داشته باشد. به زودی قرار است فیلمی از یحیی عبدالمتین به نام Ambulance به کارگردانی مایکل بی (Michael Bay) اکران شود که در آن با جیک جیلنهال (Jake Gyllenhaal) همبازی شده. همچنین او در فیلم Aquaman and the Lost Kingdom هم برای ایفای دوباره نقشش باز می‌گردد. و به همه این‌ها فیلم I Helped Destroy People را نیز اضافه کنید. هنوز برای این پروژه تاریخ اکرانی در نظر گرفته نشده اما مطمئنا در آینده‌ای نزدیک اخبار بیشتری درباره آن منتشر خواهد شد.

{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها
 • 77.5 میلیارد تومان
  انفرادی
  اکران: 07 اردیبهشت 1401
 • 42.1 میلیارد تومان
  سگ بند
  اکران: 25 اسفند 1401
 • 33 میلیارد تومان
  بخارست
  اکران: 24 آبان 1401
 • 22.2 میلیارد تومان
  پسر دلفینی
  اکران: 02 شهریور 1401
 • 22.1 میلیارد تومان
  علف زار
  اکران: 28 اردیبهشت 1401
 • 21.5 میلیارد تومان
  تی تی
  اکران: 15 تیر 1401
 • 20.5 میلیارد تومان
  ابلق
  اکران: 26 مرداد 1401
 • 19.8 میلیارد تومان
  دوزیست
  اکران: 20 مرداد 1401
 • 16.7 میلیارد تومان
  لوپتو
  اکران: 01 مهر 1401
 • 12.5 میلیارد تومان
  موقعیت مهدی
  اکران: 18 اسفند 1400