پایان حکم 9 ساله آماندا باینز؟

  • twiter
  • linked-in
  • whatsapp

انتظار می‌رود که یک قاضی پس از اینکه روز دوشنبه حکم صادر کند که ستاره کودک سابق، آماندا باینز (Emma Stone) که اکنون 35 سال دارد، دیگر نیازی به شخص دیگری برای مدیریت امور شخصی و تجاری خود ندارد، آماندا باینز به مدت 9 سال به یک قیم برای انجام این امور نیاز داشت و قرار است که این حکم خاتمه یابد.

قاضی راجر ال. لوند از دادگاه عالی شهرستان ونتورا روز دوشنبه در حکم آزمایشی که توسط TheWrap به دست آمده است، نوشت:

«دادگاه تشخیص می‌دهد که دیگر نیازی به حضور یک قیم نیست و دیگر زمینه‌هایی برای ایجاد نگهبانی برای شخص وجود ندارد».

آماندا باینز ماه گذشته برای پایان دادن به محافظه کاری، که پس از نشان دادن رفتارهای نابهنجار در سال 2013 مانند آتش زدن یک راهرو ایجاد شد، درخواست بازبینی داد.

به گفته تامار آرمیناک، وکیل والدینش، مادرش لین از اکتبر 2014 محافظ او بوده است و به طور کامل از پایان دادن به این حکم حمایت می‌کند. آرمیناک در ماه فوریه به NBC News گفت که والدینش 100 درصد از تصمیم او حمایت می‌کنند. والدین از دریافت این خبر خوب خوشحال و هیجان زده هستند. متخصصان می‌گویند که او آماده است تا تصمیمات و انتخاب‌های زندگی خود را بگیرد و به او افتخار می‌کند.

وکیل باینز، دیوید ای. اسکیبیاس، هفته گذشته به People گفت که قصد دارد با نامزدش پل مایکل به خانه جدیدی نقل مکان کند.

پایان یک حکم 9 ساله آماندا باینز ؟

گوشه ای از فعالیت های او در بازیگری

از فیلم‌های آماندا باینز می‌توان به «She’s the Man» و «What a Girl Wants» اشاره کرد. او به عنوان ستاره «All That» و «The Amanda Show» در شبکه Nickelodeon به شهرت رسید و در سریال «What I Like About You» از شبکه WB با جنی گارث (Jenny Garth) همبازی شد. آخرین نقش آفرینی او در کنار اما استون (Emma Stone) در کمدی Easy A در سال 2010 بود.

او در سال 2006 به انتخاب مجله People به عنوان یکی از 25 فرد جذاب زیر 25 سال انتخاب شد. در سال 2007 نیز به عنوان یکی از 5 فرد زیر 21 سال حداقل درآمد 2.5 میلیون دلاری شناخته شد.

در سال 2010 در اقدامی عجیب او اعلام کرد که دیگر به بازیگری ادامه نخواهد داد و می‌خواهد بازنشسته شود.

پاراگراف 30 آرون گروپس
{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها