جوزف گوردون لویت در قامت جانی کارسون

  • twiter
  • linked-in
  • whatsapp

جوزف گوردون-لویت (Joseph Gordon-Levitt) قرار است در سریالی بیوگرافیک در نقش یکی از محبوب‌ترین مجریان Late Night، جانی کارسون (Johnny Carson) به کارگردانی دیوید میلچ (David Milch)، خالق سریال DeadWood، و تهیه کنندگی  جی روچ (Jay Roach)، نقش آفرینی کند.

سریال King Of Late Night زندگی و حرفه کارسون به عنوان مجری برنامه The Tonight Show، توانایی او در برقراری ارتباط با مخاطبان و مهمانان، و اینکه چگونه شخصیت عمومی او اغلب با زندگی شخصی‌اش در تضاد است را شرح خواهد داد. کارسون که در نبراسکا بزرگ شد، در اواخر جنگ جهانی دوم برای مدت کوتاهی در نیروی دریایی ایالات متحده خدمت کرد. پس از ترخیص، او مدرک خود را در رادیو و گویندگی دریافت و به عنوان مجری رادیو فعالیت کرد و توانست کم کم به رتبه‌های بالاتر برود و در نهایت راهی برای رساندن خود به لس آنجلس پیدا کرد. قبل از اینکه کارسون بتواند شو خودش را میزبانی کند، چندین برنامه بازی مختلف میزبانی کرد. برنامه‌هایی مانند Earn your Vacation و Who Do You Trust و بعد از آنها NBC برای میزبانی و اجرا The Tonight Show به او مراجعه کرد. کارسون سی سال میزبان این برنامه بود.

جوزف گوردون-لویت در قامت جانی کارسون

گوردون لویت سابقه بازی در نقش شخصیت‌های حقیقی و تاریخی را دارد. او در فیلم Snowden در نقش ادوارد اسنودن، در فیلم The Walk در نقش فیلیپ پتیت، در Lincoln در نقش رابرت لینکلن و در  The Trial of Chicago 7 در نقش ریچارد شولتز نقش آفرینی کرده.

هم اکنون او در سریال Super Bumped در حال بازی در نقش تاسیس کننده و مدیر عامل اوبر تراویس کالانیک است. تا به الان او برای نقش آفرینی‌هایش دوبار  کاندید جایزه امی، Satellite Award و Crtitic Choice Awards شده است.

پیش از این نیز پروژه‌هایی برای به تصویر کشیدن زندگی جانی کارسون برنامه ریزی شده بود. دو پروژه متفاوت بر اساس کتاب Carson the Magnificent: An Intimate Portrait از Bill zehme در دست ساخت بود که هیچگاه ساخته نشد. در سال 1996 فیلم تلویزیونی The Late Chift توسط شبکه HBO ساخته شد که در آن ریچ لیتل (Rich Little) در نقش کارسون ظاهر شد اما این فیلم بیشتر  بر روی رقابت جی لنو (Jay Leno) و دیدید لترمن (David Letterman) برای به دست آوردن جانشینی جانی کارسون برای برنامه The Late Show تمرکز کرده بود.

یک سریال کمدی به نام There’s johnny در سال 2017 توسط شبکه Hulo ساخته شد که تمرکزش بر روی اتفاقات پشت صحنه برنامه The Tonight Show with Johnny Carson در طی دهه 70 ساخته می‌شد متمرکز بود.vالبته در این برنامه هیچگاه خود شخص جانی کارسون نشان داده نشد.

میلچ از سال 2017 در نظر داشت که سریال King Of Late Night را تولید کند.

دیوید میلچ، جی روچ و گوردون-لویت به همراهی پاول لی-دیوید فلین- پاول گرین تهیه کنندگی این سریال را بر عهده خواهند داشت.

King Of the Late Night جدیدترین پروژه بعد از حضور او در سریال True Detective خواهد بود. دیوید میلچ تا به الان چهار بار برای سریال‌های Hill Street Blues و NYPD Blue کاندید جایزه Emmy شده است. جی روچ هم تا به الان چهار بار به عنوان کارگردان و تهیه کننده برای کار بر روی سریال‌های (Recount -Game change از شبکه HBO) کاندید جایزه Emmy شده.

شاید این پروژه بالاخره سریالی موجه برای جانی کارسون باشد

با داشتن تیمی قوی در پشت صحنه و جلوی دوربین، شاید King Of Late Night بالاخره پروژه‌ای درخور برای به تصویر کشیدن جانی کارسون باشد. اما به هرحال باید تا زمان انتشار این سریال برای دیدن عملکرد این تیم منتظر ماند.

 

پاراگراف 30 آرون گروپس
{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها