پشیمانی ساندرا بولاک از بازی در فیلم سرعت 2

پشیمانی ساندرا بولاک از بازی در فیلم سرعت 2
  • twiter
  • linked-in
  • whatsapp

سرعت 2 (Speed 2: Cruise Control) یکی از عجیب‌ترین فیلم‌های دهه 90 میلادی بود. اپیزود اول این فیلم به عقیده بسیاری از کارشناسان، اگر بهترین فیلم اکشن دهه 90 میلادی نبوده باشد، حداقل جزء 5 فیلم برتر بوده است. برخلاف اپیزود اول، سرعت 2: کروز کنترل به حدی بد بود که باعث پشیمانی ساندرا بولاک، بازیگر اصلی فیلم شد.

پشیمانی ساندرا بولاک از عدم توجه به تصمیم جان ویک

فیلم سرعت (Speed)، با بازی ساندرا بولاک (Sandra Bullock)، کیانو ریوز (Keanu Reeves) و ویلم دفو (Willem Dafoe) یکی از بهترین و موفق‌ترین فیلم‌های گیشه بود. این فیلم اکشن برای اولین‌بار برنده جایزه اسکار، ساندرا بولاک را به تماشاگران و سینمادوستان معرفی کرد. کیانو ریوز جوان نیز روند حضور در فیلم‌های اکشنی مثل ماتریکس و جان ویک را از فیلم سرعت آغاز کرد.

اپیزود دوم فیلم اما تمام اعتبار و محبوبیت نسخه قبلی را زیر سوال برد. کیانو ریوز بعد از خواندن فیلمنامه این اپیزود، از حضور در آن انصراف داد و به عقیده بسیاری از منتقدین، اعتبار خودش به‌عنوان یک بازیگری حرفه‌ای را تثبیت کرد. واکنش‌ها به این فیلم به حدی بد بود که باعث پشیمانی ساندرا بولاک شد. او بعدها در یک مصاحبه در سال 2013 اعلام کرد که به‌خاطر تجربه تلخ فیلم سرعت 2، دیگر هرگز در دنباله فیلم‌های موفقش حضور پیدا نخواهد کرد.

فیلم سینمایی سرعت 2: کروز کنترل

ساندرا بولاک در حال حاضر درگیر تبلیغات فیلم جدیدش، شهر گمشده (The Lost City) است. او در این فیلم با دنیل ردکلیف (Daniel Radcliffe) بازیگر نقش هری پاتر، همبازی است. وقتی مجری نظر بولاک را درباره تفاوت دنباله فیلم هری پاتر و سرعت پرسید، او در جواب گفت که هری پاتر و سرعت نقطه مقابل همدیگر هستند. هرچقدر هری پاتر درخشان و عالی بود، سرعت 2 اعتبار نسخه اصلی را زیر سوال برد. او در ادامه رو به دنیل ردکیلف از همبازی خودش تعریف و تمجید زیادی کرد و او را استاد ساخت فیلم‌های اپیزودیک لقب داد.

نبود کیانو ریوز، پاشنه آشیل فیلم

پشیمانی ساندرا بولاک از بازی در فیلم سرعت 2 به حدی زیاد است که او در ادامه مصاحبه‌اش گفت که دوست دارد به عقب برگردد و خودش را از بازی در این فیلم منصرف کند. او نقطه ضعف اصلی این فیلم را عدم حضور کیانو ریوز و جایگزینی او با جیسون پاتریک (Jason Patric) دانست. به نظر بولاک، اگرچه جیسون پاتریک بازیگر بسیار حرفه‌ای و موفقی است ولی نتوانست نقش کلیدی کیانو ریوز را در اپیزود دوم ایفا کند.

ساندرا بولاک جزء پرکارترین بازیگرهای زن سال 2022 است. او علاوه‌بر شهره گمشده دو فیلم نیز با برد پیت بازی کرده است. فیلم سینمایی قطار گلوله (Bullet Train) نیز در تابستان 2022 اکران خواهد شد.

پاراگراف 30 آرون گروپس
{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها