مخالفت نیکلاس کیج درباره برخی شکایت ها از دنیای مارول

  • twiter
  • linked-in
  • whatsapp

چندی پیش فرنسیس فورد کاپولا (Francis Ford Coppola) در مصاحبه‌ای از فیلم های کمیک بوکی گلایه کرده بود.او این فیلم ها را «یک نمونه اولیه که بارها و بارها ساخته می‌شود تا متفاوت به نظر برسند» خواند. و حالا برادر زاده او ، نیکلاس کیج (Nicolas Cage) کاملا با او مخالف است.

کیج در مصاحبه‌ای با مجله GQ اعلام کرد که تضاد بین فیلم های مارول و سینمای مستقل را درک نمی‌کند. او با اشاره‌ای به فرنسیس فورد کاپولا و مارتین اسکورسیزی (Maerin  Scorsese) که از فیلم های مارول شاکی هستند گفت:

“واقعا آنها چرا این کار را می‌کنند؟ من به هیچ وجه این تضاد را درک نمی کنم.با برداشت و نظر آنها اصلا موافق نیستم.”

کیج همیشه از طرفداران کمیک بوک ها بوده است. تیم برتون( Tim Burton) در نظر داشت فیلمی از شخصیت سوپرمن به نام Superman Lives بسازد و بازیگر مد نظر او برای بازی در نقش این ابر قهرمان ، نیکلاس کیج بود.هرچند این فیلم هیچوقت تولید نشد. اما در نهایت توانست در انیمیشن Teen Titans Go Movie به عنوان صدا پیشه این شخصیت حضور داشته باشد. کیج در سال های 2007 و 2011 در دو فیلم شخصیت Ghost Rider را به تصویر کشید. همچنین او در انیمیشن spider man into the spider verse به عنوان یکی از اسپایدرمن های جهان موازی به نام Spider-man Noir صدا پیشگی کرده بود.

” فکر میکنم فیلم هایی که من میسازم ، مانند Pig یا Joe ، هیچگونه تضادی با فیلم های مارول ندارند. مارول هیچ کاری با فیلم هایی که با بودجه 30 تا 50 میلیون دلاری ساخته می‌شوند ندارد. به نظرم سینما در وضعیت خوبی قرار دارد و الان فیلم هایی خوبی ساخته می‌شوند. فیلم هایی مانند The Power pf the Dog ، یا فیلم Spencer یا هرچیزی که مگان الیسن (Megan Ellison) می سازد. و یادمان نرود که پاول توماس اندرسون (Paul Thomas Anderson) نیز هنوز فیلم می سازد!”

کیج در ادامه گفت:

“مارول کار بسیار خوبی برای سرگرم کردن کل خانواده انجام داده است. آنها فکر زیادی روی برنامه ریزی اولین فیلم‌ها  گذاشتند. منظورم این است که قطعا آنها پیشرفت بزرگی نسبت به زمانی که من دو فیلم اول (Ghost Rider)را بازی می کردم، داشته اند. کوین فایگی یا هرکسی که مغز متفکر برنامه ریزی این فیلمهاست، راهی استادانه برای پیوند دادن داستان ها و به هم پیوستن همه شخصیت ها پیدا کرده است. سرگرمی مفیدی که برای والدین و فرزندان جذاب باشد و به مردم چیزی برای چشم انتظاری می دهد چه اشکالی دارد؟ فقط، نمی‌دانم مشکل این موضوع چیست.”

بسیاری از طرفداران مارول معتقدند که نیکلاس کیج برای بازی در نقش Ghost Rider در فیلم Doctor Strange in the Multiverse of Madness حضور پیدا خواهد کرد اما کیج با آنها مخالف است:

” من فکر نمیکنم که این افاق بیوفتد. با این که بسیار از این ایده استقبال می‌کنم و دوست دارم با بندیکت کامبربچ (Benedict Cumberbahch) همبازی شوم.اما فکر نمیکنم این اتفاق بیوفتد.”

مخالفت نیکلاس کیج با عمویش فرنسیس فورد کاپولا

نظر دیگر ستارگان دنیای مارول در این باره

فقط نیکلاس کیج نیست که همچنین نظری درباره تضاد نداشتن دنیای مارول با فیلم های هنری و مستقل داشته باشد.چندی پیس بندیکت کامبربچ ستاره فیلم The power of the Dog و Spider-Man: No Way Home در مصاحبه گفته بود هیچدام از فیلم بلاک باستری یا فیلم های هنری فقط مختص یک گروه خاص از مردم نیستند.

” تا زمانی که شما یک ستاره از فیلم های مارول را در فیلمتان نداشته باشید ، تامین مالی هر فیلمی بسیار بسیار دشوار خواهد بود. مهم نیست که چقدر داستان مهم است،مهم نیست که هنرمند سازنده فیلم چقدر با استعداد باشد و مورد قدردانی قرار گرفته شده باشد.”

جرد لتو (Jared Leto) ستاره فیلم Morbius مغتقد است که اگر به خاطر مارول نبود ،دیگر الان سالن های سینما وجود نمی‌داشتند.

پاراگراف 30 آرون گروپس
{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها