فیلمی از روی قسمت آخر پیکی بلایندرز ساخته می شود

فصل آخر سریال پیکی بلایندرز
  • twiter
  • linked-in
  • whatsapp

پیکی بلایندرز (Peaky Blinders) یک سریال تاریخی-گانگستری است. پخش این سریال از سال 2013 شروع شد و در سال 2022 به اتمام می‌رسد. سازندگان سریال از ساخت یک فیلم از روی داستان قسمت آخر پیکی بلایندز خبر دادند. به جرات می توان گفت این سریال یکی از بهترین سریال های خارجی است.

قسمت آخر پیکی بلایندرز، پیش‌زمینه‌ای برای فیلم سینمایی

طبق گفته آنتونی برن (Anthony Byrne)، نویسنده و کارگردان، او قرار است یک فیلم به‌صورت اسپین آف از روی قسمت آخر پیکی بلایندرز بسازد. او می‌گوید برای ایجاد کشش لازم، قرار است قسمت آخر به صورت خاصی به پایان برسد. مهم‌ترین نکته‌ای که او در این مورد اعلام کرده این است که قرار است قسمت آخر 81 دقیقه باشد.

ششمین و آخرین فصل پیکی بلایندرز در حال پخش از نتفلیکس (Netflix)  است. اصولا تمام قسمت‌های سریال میانگین زمانی بین 51 تا 55 دقیقه است. طبق گفته‌های آنتونی برن قسمت آخر 81 دقیقه خواهد بود. او هدف از ساخت قسمت آخر پیکی بلایندرز را، القای یک حس متفاوت به بینندگان و مقدمه‌چینی برای ساخت اسپین آف جدید عنوان کرد. او گفت که قسمت آخر، خاص‌ترین بخش سریال است و بیشتر شبیه یک فیلم سینمایی به‌نظر می‌رسد.

همچنین استیون نایت (Steven Knight) سازنده سریال پیکی بلایندرز در یک مصاحبه خبری داستان فیلم پیش رو را لو داده است. طبق گفته‌های او، در میانه جنگ جهانی دوم اتفاقاتی می‌افتد که در سریال به‌تصویر کشیده نشدند. تامی شلبی و اعضای خانواده‌اش نیز به‌صورت کاملا ناخواسته درگیر حوادث جنگ جهانی می‌شوند و سرنوشت آن‌ها تغییر می‌کند.

انتقادات از فصل آخر سریال پرمخاطب

قسمت آخر پیکی بلایندرز

همچنین به‌تازگی انتقادات بسیار زیادی به فصل آخر سریال وارد شده است. عده‌ای از مخاطبان از تغییر ناگهانی داستان و حال و هوای سریال شاکی هستند. آنتونی برن در جواب این انتقادات را از زاویه دید دیگری پاسخ داد. طبق گفته‌های او هدف‌گذاری آن‌ها از فصل چهارم تغییر کرده است. او می‌گوید:

«ما در فصل چهارم سعی کردیم یک داستان کاملا گانگستری را به‌تصویر بکشیم. به همین دلیل از مافیای ایتالیایی برای به‌چالش کشیدن تامی شلبی و افرادش استفاده کردیم. در فصل پنجم، ظهور و گسترش نژاد پرستی در خلال جنگ جهانی دوم را نمایش دادیم. در این فصل تصمیم گرفتیم مخاطبان را با یک روایت جدید غافلگیر کنیم. قرار نیست همیشه آرتور عصبانی باشد و مردم را کتک بزند و تامی داد و بیداد کند.»

حالا باید با روند پخش فصل آخر سریال همراه شویم و منتظر فرا رسیدن قسمت آخر پیکی بلایندرز باشیم. قسمت آخر و پایان‌بندی کار بسیار سختی است و یک پایان‌بندی بد می‌تواند اعتبار یک سریال بزرگ و موفق را کاملا زیر سوال ببرد. به نظر شما آیا سازندگان این سریال گانگستری می‌توانند یک پایان موفق و محبوب را برای مخاطبان رقم بزنند؟

پاراگراف 30 آرون گروپس
{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها