بازیگر فیلم Bad Boy 2 به سریال Truth Be Told پیوست

  • twiter
  • linked-in
  • whatsapp

سریال Truth be told تا به الان در 2 فصل از شبکه Apple TV+ تولید شده و حالا گابریل یونیون (Gabrielle Union) نیز در فصل 3 این سریال حضور خواهد داشت.

نیشل ترمبل سلمن (Nichelle Tramble Spellman) این سریال را از کتاب Are you sleeping از کتلین باربر اقتباس کرده است. در این کتاب کتلین باربر وسواس آمریکایی‌ها نسبت به جنایت واقعی و همچنین عواقب ناشی از عدالت خواهی در صحنه عمومی را بررسی می کند.

Truth be told که در آن اوکتاویو اسپنسر (Octavia Spencer) در نقش یه پادکستر ژانر جنایت حقیقی به نام پاپی اسکوویل را بازی می‌کند، حاضر است حتی زندگی خودش را در خطر قرار دهد تا به حقیقت پی ببرد. در فصل سوم پاپی پرونده ایوا را بررسی خواهد کرد که به‌خاطر یک تصادف حادثه خیز درگیر مشکلاتی شده.

در فصل اول پاپی پرونده وارن کیو با بازی آرون پاول (Aaron Paul) را بررسی کرد که به متهم به قتلی شده بود که 20 سال قبل از اتفاقات سریال اتفاق افتاده بود. در فصل 2 هم او پرونده مرگ همسر دوست دوران کودکیش مایکا با بازی کیت هادسن (Kate Hudson).

گابریل یونیون برای بازی در فیلم های Bring it on و Bad Boys 2 و Think like a Man مشهور شد. همچنین او در نقش مری جین پاول در سریال Being Mary Jane نیز  حضور داشته. او در سریال Cheaper by Dozen که ریمیکس فیلم کمدی رمنس The Perfect Find بود نیز نقش آفرینی شده کرده بود. این فیلم بر اساس رمانی  از  تیا ویلیامز ساخته شده بود.

نیشل ترمبل اسپلمن و ریس ویترسپون (Reese Witherspoon) و اوکتاویو اسپنسر از تهیه کنندگان اجرایی سریال نیز هستند.

بازخورد ها

سریال Truth Be Told تا الان در وبسایت IMDb نمره 7.1 را کسب کرده است. در وبسایت Metacritic هم نمره 46 را از منتقدین دریافت کرده. منتقدین این سریال را یک تریلر پرپیچ و خم می‌نامند که هرگز کاملاً سر و تهش جمع نمی‌شود و تعهد Truth Be Told به جنایت واقعی در مرکز آن نسبت به درام خانوادگی که در اطراف می‌چرخد، جذاب‌تر است.

 

پاراگراف 30 آرون گروپس
{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها