هری هملین نقش پدرسالار در فیلم جادوگران مایفر را بازی می‌کند

هری هملین در جادوگران مایفر
  • twiter
  • linked-in
  • whatsapp

خبر حضور هری هملین در جادوگران مایفر (Mayfair Witches) یکی از مهم‌ترین اخبار سینمایی چند روز اخیر است. این سریال علمی-تخیلی براساس رمانی از آنی رایس (Anne Rice) ساخته خواهد شد.

زندگی جادوگران مایفر (The Lives of the Mayfair Witches) یک فیلم سه‌گانه نوشته آنی رایس است. آنی رایس یک نویسنده خبره و زبردست در زمینه نوشتن رمان‌های علمی-تخیلی است. حالا قرار است با حضور هری هملین در جادوگران مایفر، یک سریال از روی این فیلم اقتباس شود. ساخت این سریال برعهده شبکه تلوزیونی AMC است.

خبر حضور هری هملین در جادوگران مایفر توسط شبکه AMC تایید شد

هملین قرار است نقش پدرسالار یا رئیس گروه جادوگران را ایفا کند. شخصیت او در این فیلم کورتلند مایفر (Cortland Mayfair) است که اشتهای هولناکی برای به‌دست آوردن پول، ثروت، قدرت و نفوذ بیشتر دارد. سه‌گانه زندگی جادوگران مایفر درباره یک جراح مغز و اعصاب جوان است که متوجه توانایی‌های خاص خودش می‌شود. در ادامه او کشف می‌کند که وارث یک خاندان مشهور متشکل از جادوگران است.

سریال جدید جادوگران مایفر

این جراح زبردست جوان باید میراث خانوادگی را به‌دست بگیرد و در کنار آن از خانواده خودش نیز حفاظت کند. سال‌هاست خانواده او از طلسم‌های جادویی و نیروهای بیگانه آزار می‌بینند. در سه‌گانه قبلی، الکساندرو داداریو (Alexandra Daddario) این نقش را ایفا می‌کرد.

اگرچه حضور هری هملین در جادوگران مایفر خبر بسیار مهمی است ولی نباید از حضور نویسنده توانمندی مثل میشل اشفورد (Michelle Ashford) در این سریال نیز چشم‌پوشی کرد. فصل اول این سریال قرار است در 8 قسمت ساخته شود. فصل ابتدایی در اواسط سال 2022 میلادی از شبکه AMC منتشر خواهد شد.

خرید 18 کتاب نویسنده فقید توسط شبکه تلویزیونی

البته که دلیل بسیار جالبی پشت انتخاب رمان نویسنده فقید، آنی رایس است. سال گذشته بعد از رایزنی‌های فراوان، طی یک قرارداد با پسر این نویسنده، کریستوفر رایس، کمپانی فیلمسازی AMC موفق به خرید حق انحصار 18 رمان خانم رایس شد. خود آنی رایس قرار بود به‌عنوان تهیه‌کننده با اقتباس از رمان‌های خودش چند فیلم یا سریال برای این شبکه تلویزیونی بسازد ولی متاسفانه در روند پیش‌تولید اولین سریالش در دسامبر 2022 (پائیز 1400) درگذشت.

از مهم‌ترین آثار آنی رایس که توسط AMC خریداری شدند، می‌توان به سرگذشت یک خون‌آشام (The Vampire Chronicles)، مصاحبه‌ای با یک خون‌آشام (Interview with the Vampire) و زندگی جادوگران مایفر اشاره کرد. در حال حاضر، سریالی براساس رمان مصاحبه‌ای با یک خون‌آشام درحال ساخت است. بعد از حضور هری هملین در جادوگران مایفر، خبر حضور سم رید (Sam Reid) و جیکوب اندرسون (Jacob Anderson) در سریال جدید AMC نیز از دیگر اخبار مهم چندوقت اخیر بود.

پاراگراف 30 آرون گروپس
{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها