شارون هورگان یک کمدی تلخ برای اپل تی وی پلاس می سازد

سریال جدید شارون هورگان
  • twiter
  • linked-in
  • whatsapp

سریال جدید شارون هورگان (Sharon Horgan) به‌زودی از شبکه تلویزیونی اپل تی وی پلاس (Apple TV+) پخش خواهد شد. این سریال یک کمدی تلخ و برداشتی آزاد از سریال بلژیکی Clan است.

شارون هورگان یک بازیگر، نویسنده، تهیه‌کننده و کارگردان آمریکایی است. او کارنامه بسیار موفق و پرباری دارد. هورگان قبلا موفق به دریافت جایزه بفتا (BAFTA) و نامزدی امی (Emmy Awards) شده است. خبر ساخت سریال جدید شارون هورگان قبلا اعلام شده بود ولی اسم سریال، اسامی بازیگران و خلاصه داستان آن مشخص نبود.

جزئیات یک کمدی تلخ منتشر شد

چند ساعت قبل مدیران کمپانی اپل تی وی پلاس، جزئیات بیشتری از سریال را منتشر کردند. نام این اثر، خواهران بد (Bad Sisters) است. خود شارون هورگان، آن ماری داف (Anne-Marie Duff)، اوا بریتیستل (Eva Brithistle)، سارا گرین (Sarah Greene) و اوا هیوسون (Eva Hewson) دیگر بازیگران این کمدی سیاه هستند. همچنین علاوه‌بر اسامی بازیگران، اولین پوستر رسمی سریال و خلاصه داستان نیز منتشر شده است.

فصل اول این سریال ده قسمت خواهد داشت. مدیران شبکه تلویزیونی اپل تی وی پلاس هنوز تصمیمی برای ساخت فصل‌های بعدی سریال نگرفته‌اند. طبق اطلاعات منتشرشده، آن‌ها منتظر پخش سریال و دریافت بازخورد مخاطبین هستند. اگر سریال به‌اندازه کافی موفق باشد و مورد توجه قرار گیرد، به احتمال زیاد سریال جدید شارون هورگان برای فصل‌های بعدی نیز تمدید خواهد شد.

خواهران بد

داستان سریال از روی یک مجموعه بلژیکی به‌نام Clan برداشته شده است. داستان خواهران گاروی (Garvey) که بعد از مرگ زودهنگام والدینشان با هم عهد بستند که از هم محافظت کنند. یکی از این 5 خواهر با مردی شیطان‌صفت ازدواج می‌کند. اکنون جان یکی از این خواهران در خطر است و طبق عهد و پیمان قبلی، دیگران باید جان او را نجات دهند. به‌ این ترتیب، 4 خواهر دیگر با هم متحد می‌شوند تا برای حفاظت از خواهر خودشان، همسر او را نابود کنند.

بازیگران پیکی بلایندرز در سریال جدید شارون هورگان

علاوه‌بر ستاره‌هایی که نامشان در بالا ذکر شد، چند بازیگر مطرح و موفق دیگر از سریال‌های پیکی بلایندرز و دراکولا نیز به جمع بازیگران این سریال اضافه می‌شوند. کمپانی اپل تی وی پلاس برای ساخت این سریال با کمپانی فیلمسازی مرمان (Merman) قرارداد بسته است.

جالب این است که بدانید مدیریت کمپانی فیلمسازی مرمان، برعهده شارون هورگان است. به‌نوعی همه‌کاره سریال جدید شارون هورگان، خودش است. می‌توان گفت هورگان یک فیلمساز و تهیه‌کننده بسیار موفق است و تا به امروز اثر بد و ناامیدکننده‌ای در کارنامه او دیده نمی‌شود. باید منتظر پخش سریال و دریافت بازخورد مخاطبین ماند. به‌نظر شما سریال جدید شارون هورگان از همتای بلژیکی خودش، موفق‌تر خواهد بود؟

پاراگراف 30 آرون گروپس
{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها