از 90000 کریستال سواروسکی برای تزئین استیج مراسم اسکار 2022 استفاده می شود

دیزاین مراسم اسکار 2022
  • twiter
  • linked-in
  • whatsapp

نود و چهارمین آکادمی اسکار قرار است دو روز دیگر در 27 مارچ 2022 (7 فروردین 1401)، در سالن دالبی تئاتر (Dolby Theatre) برگزار شود. دیزاین مراسم اسکار برعهده استایلیست معروف، دیوید کورینز (David Korins) است.

90000 کریستال سواروسکی در دیزاین مراسم اسکار 2022

یکی از تخصص‌های دیوید کورینز، طراحی و اجرای پرده‌های کریستالی است. او قرار است از کریستال‌های سواروسکی برای تزئین استیج مراسم اسکار (Oscar) استفاده کند. طبق اعلام برگزارکنندگان این مراسم، قرار است از 90000 کریستال سواروسکی برای اجرای این طرح استفاده شود.

طبق گفته‌های او، کریستال سواروسکی جزء زیورآلات مورد علاقه او هستند. درخشش و جذابیت ظاهری بالای سواروسکی مخاطب را جذب طراحی شما می‌کند. دیوید کورینز، طراح دیزاین مراسم اسکار در گفتگو با Variety گفت:

((دلیل اصلی علاقه من به استفاده از کریستال‌های سواروسکی ظاهر خاص آن‌ها است. وقتی از سواروسکی استفاده می‌کنید، هیچ نیازی به استفاده از لوازم جانبی دیگر برای افزایش جذابیت ظاهری دکورتان نخواهید داشت. سواروسکی به تنهایی درخشان است و تا حد زیادی نما و ظاهر دکورتان را جذاب و چشم‌نواز می‌کند.))

همچنین کورینز از دو گوی متحرک برای نورپردازی دیزاین مراسم اسکار استفاده کرده است. نورپردازی به‌صورت سقفی توسط دو گوی انجام می‌شود. این گو‌ی‌ها متحرک هستند و علاوه‌بر روشن کردن استیج، طرح‌های گرافیکی خاصی روی آن ایجاد می‌کنند. این طرح به عقیده کورینز بسیار مدرن و خلاقانه است.

کورینز تلاش کرده دیزاین مراسم اسکار جدید، خلاقانه و نوآورانه باشد. او از طراحی‌های کلیشه‌ای و کپی‌برداری از روی طراحی استیج سایر فستیوال‌های هنری و سینمایی اجتناب کرده است. به عقیده او طراحی نود و چهارمین آکادمی اسکار روبه‌جلو و بنیادین است و می‌تواند منبعی برای الهام و ایده‌های جدید برای معماران جوان باشد.

دیزاین مراسم اسکار 2022

کورینز یکبار در سال 2016 برای طراحی صحنه فیلم Grease Live توانست جایزه امی (Emmy Awards) بهترین طراحی را از آن خودش کند. او همچنین در سال 2019 نیز مسئول طراحی صحنه آکادمی اسکار بود. امسال کورینز با تجربیات بیشتری تیم خود را بسته است. او از بهترین گرافیست‌ها، تصویرپردازان و کارگردان‌های هنری برای دیزاین مراسم اسکار 2022 استفاده کرده است.

استفاده از لامپ‌های LED، یک نورپردازی خلاقانه

او علاوه‌بر گوی‌های متحرک سقفی، از دو دیوار لامپ LED برای نورپردازی استفاده می‌کند. این لامپ‌های LED عمق صحنه را افزایش داده و طراحی استیج را متفاوت‌تر و زیباتر می‌کنند. اسکار قبلی از نظر آمار بیننده، ضعیف‌ترین فستیوال هنری در ده سال اخیر بود. کورینز امیدوار است که طراحی صحنه جذاب، نوآورانه و جسورانه او بتواند مخاطبان را برای تماشای این مراسم، قانع کند.

برای جذب مخاطبان بیشتر، در این دوره از آکادمی اسکار، برگزارکنندگان حق شرکت در رای‌گیری را دارند. آن‌ها می‌توانند از طریق توئیتر در نظرسنجی‌ها شرکت کنند و به آثار محبوبشان رای بدهند. در کنفرانس مطبوعاتی هفته گذشته، یکی از برگزارکننده‌های این مراسم گفت که جایزه بهترین فیلم از نگاه تماشاگران برای ایجاد یک ارتباط دو طرفه با مخاطبان است. اکثر مخاطبان در دوره‌های قبلی تصور می‌کردند که جو زورگویانه‌ای در اسکار حاکم است. آن‌ها در این دوره می‌توانند خودشان به فیلم مورد علاقشان رای دهند.

پاراگراف 30 آرون گروپس
{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها