چارلوت ریچی به فصل 4 سریال You پیوست

  • twiter
  • linked-in
  • whatsapp

بازیگر جدیدی به جمع بازیگران سریال You اضافه شد.چارلوت ریچی (Charlotte Ritchie) قرار است در نقش کیت(Kate) در فصل 4 حضور یابد که به شخصیت جو (Joe) با بازی پن بدجلی (Penn Badgley ) بسیار مشکوک می.شود و حس می‌کند جو در حقیقت، دارای شخصیتی متفاوت است.

چارلوت ریچی، بازیگر 32 ساله انگلیسی تا به الان در سریال های Feel Good و Fresh Meat حضور داشته و در هر دو سریال یکی از نقش های اصلی را ایفا کرده. در فصل 4 سریال You هم باید در یکی از نقش‌های اصلی حضور یابد که با توجه به سابقه‌اش، این کار برای او دشوار نخواهد بود. مشهورترین نقش او ، پرستار باربارا در سریال Call the Midwife است. همچنین او در سریال Raised by Wolves نیز حضور داشته است.

در توضیحاتی که درباره شخصیت کیت آمده، او بسیار باهوش، مستقل و مشکوک توصیف شده و بسیار به جزییات توجه می‌کند و با اینکه بسیار با دوستانش صمیمی است اما با دیگران خیلی سخت برخورد می‌کند. او فرزند یک مادر مجرد و بی مسئولیت پذیر بوده به همین خاطر خودش برای ساختن زندگی خود به سختی تلاش کرده. او مدیر یک گالری هنریست و کارش سر و کله زدن با هنرمندان پر جنب و جوش است. او به شکل ویژه‌ای از بهترین دوست لیدی فیبی (Lady Phoebe) محافظت می‌کند که فردی شیرین و قابل اعتماد است که ثروت و شهرت شدیدش، افراد فرصت طلب را به خود جذب می کند. کیت «قراردادها» را به عشق ترجیح می‌دهد، به همین دلیل است که با مالکوم که فردی خود محور است قرار می گذارد. وقتی مالکوم جو، یک خارجی آمریکایی را بدون هیچ مشورتی به دنیای خودش و کیت دعوت می‌کند، کیت نه تنها بلافاصله از او بدش می‌آید، بلکه شدیداً شک می‌کند که چیزی در مورد این مرد آنطور که به نظر می‌رسد نیست.

چارلوت ریچی به فصل 4 سریال You پیوست

همچنین بخوانید :

برخی از بازخورد های سریال YOU

این سریال که از سال 2018 از نتفلیکس شروع به پخش کرده، تا به الان در وبسایت IMDb موفق به ثبت نمره 7.8 شده است و همچنین نظر بسیاری از منتقدین را به خود جلب کرده. منتقدین این سریال را ترکیبی از فیلم‌های Gone Girl (ساخته دیوید فینچر) و American Psycho (ساخته مری هرون) نامیده‌اند و می‌توان گفت در حال حاضر یکی از سریال‌های موفق نتفلیکس است. با پیوستن چارلوت ریچی به عنوان یکی از بازیگران نقش اصلی به این سریال که به تازگی فیلمبرداری فصل هفتم سریال Grantchester را تمام کرده است، باید دید که آیا این سریال می‌تواند موفقیت‌های بیشتری را کسب کند یا خیر.

پاراگراف 30 آرون گروپس
{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها