احتمالا فیلم Morbius تاثیراتی در ادامه داستان Spiderman می گذارد!

  • twiter
  • linked-in
  • whatsapp

نزدیک به دو سال از انتشار اولین تریلر Morbius می‌گذرد و حالا به اکران این فیلم بسیار نزدیک هستیم. کارگردانی فیلم بر عهده دنیل اسپینوزا (Daniel espinosa) کارگردان فیلم‌های Child 44 و Safe House است. جرد لتو (Jared Leto) نیز در نقش خون آشامی به نام موربیوس نقش آفرینی کرده. در کمیک بوک‌های مارول موربیوس به عنوان یکی از آنتاگونیست‌های مرد عنکبوتی حضور پیدا کرد اما پس از مدتی به یک آنتی هیرو (ضد قهرمان) تبدیل شد.

این خبر می‌تواند حاوی اسپویل هایی از فیلم Morbius باشد.

CinemaBlend اخیراً یک رویداد سوال و جواب توییتری را با اسپینوزا برگزار کرد تا او به برخی از سؤالات درباره «موربیوس» پاسخ می‌دهد، و به نظر می‌رسد که پاسخ‌های او نشان می‌دهد که اتفاقات بزرگی در انتظار دنیای مرد عنکبوتی سونی است. اگر تریلرهای «Morbius» مخصوصا آخرین تریلر که اواخر ماه گذشته منتشر شد را دیده‌ باشید، از قبل می‌دانید که مایکل کیتون (Michael Keaton) در این فیلم حضور دارد و به گمان خیلی از منتقدان می تواند یکی از بهترین فیلم های 2022 باشد. سوال بزرگ این است که آیا کیتون همان نسخه شخصیت شرور بلند پرواز Vulture (معروف به آدریان تومز) را در این فیلم بازی می‌کند که در «مرد عنکبوتی: بازگشت به خانه» بازی کرده بود؟ اسپینوزا این موضوع را تایید کرد.

همچنین بخوانید :

وقتی از او سوال شد که چگونه Vulture از جهان MCU به جهان سینمایی اسپایدرمن سونی (با حضور ونوم با بازی تام هاردی) آمده است، در جواب گفت:

در پایان Venom: Let There Be Carnage و Spiderman: No Way Home، به خصوص در فیلم No Way Home، به وضوح مشخص شده است که امکان انتقال شخصیت‌ها از یک مولتی ورس به دیگری وجود دارد. رویدادهای No Way Home تأثیر انتقال Venom و Vulture (و شاید دیگران) بین MCU و Venom Universe را نشان داد.

مثل این است که فیلم Morbius ، تاثیراتی در ادامه داستان Spiderman میگذارد!

با اینکه هنوز Morbius اکران نشده اما اطلاعات زیادی از این فیلم در اینترنت اسپویل شده. در تریلرهای Morbius ما مایکل کیتون را در قامت آدریان تومز می‌بینیم. اما ظاهرا او در فیلم بار دیگر لباس Vulture را بر تن می‌کند. به گفته اسپینوزا، لباس او با چیزی که ما در فیلم Spiderman: Homecoming دیدیم متفاوت است.

گروه Sinister 6 (شش خبیث) بالاخره دور هم جمع می‌شوند؟

وقتی از اسپینوزا سوال شد که آیا  Vulture در فیلم Morbius قصد جمع آوری شش خبیث را دارد؟(البته این اتفاق به نوعی در فیلم Spiderman: No Way Home افتاد). اسپینوزا در جواب گفت:

مطمئنا او در حال جمع آوری هم تیمی‌هایی است. و خب، موفق شده که یک هم تیمی را پیدا کند!

متنی که در پایین می‌خوانید خلاصه داستان رسمی‌ای‌ست که سونی منتشر کرده:

یکی از جذاب‌ترین و متضادترین شخصیت‌های سونی پیکچرز در دنیای شخصیت‌های مارول، زمانی که جرد لتو، برنده جایزه اسکار، به مایکل موربیوس، ضدقهرمان مرموز تبدیل می‌شود، روی پرده بزرگ می‌آید. دکتر موربیوس که به طور خطرناکی مبتلا به یک اختلال خونی نادر است و مصمم به نجات دیگرانی است که از سرنوشت او رنج می‌برند، دست به یک قمار ناامیدانه می‌زند. در حالی که در ابتدا به نظر می‌رسد یک موفقیت رادیکال است، تاریکی در درون او آشکار می‌شود. آیا خیر بر شر غلبه خواهد کرد یا موربیوس تسلیم تمایلات مرموز جدید خود خواهد شد؟

این فیلم در 1 آپریل (12 فروردین 1401) اکران خواهد شد.

پاراگراف 30 آرون گروپس
{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها